Opinie o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian w Ruda Śląska

Widziałem, że jedna osoba teraz niedawno pisała, że jeśli ktoś szuka pewnego auta to poleca tę firmę, a co w sytuacji gdy ja szukam pewnej pracy? : ) zauważyłem tak w ogóle, że Panie pytały o robotę dla swoich Panów, wiadomo z jakim ostatecznym skutkiem? w internecie oferty nie znalazłem. Napiszecie wprost czy ostatnio ktoś nowy tu naprawia?

Mirka
@WlodiCars

Gdyby mąż wysłał cv do Państwa, tak po prostu w ciemno to weźmiecie go w pierwszej kolejności pod uwagę przy najbliższej rekrutacji? Mąż ma doświadczenie jako sprzedawca i raczej w tym obszarze chciałby się zatrudnić. Czy możecie Państwo zdradzić czy sprzedawcy mają pensję podstawową oraz do tego prowizję od sprzedaży?

WlodiCars

Najprościej szukać informacji u źrodła- telefon do kontaktu jest podany w internecie. Klienci mylą stronę gowork z miejscem do wpisywania opinii dotyczących zakupu samochodu wiec wiekszosc wpisów będzie tutaj tego dotyczyć. Jeśli firma nie ma wystawionych ogłoszeń pracy jest to jednoznaczne z tym, że nie poszukuje pracowników do zatrudnienia. Śmiem stwierdzic, ze nie szuka „Pan” pracy tylko z jakiegos powodu od dluzszego czasu notorycznie wypisuje komentarze z zapytaniem kto u nas pracuje, ile osob, na jakich stanowiskach czy kobieta czy nie. Łatwo jest zauwazyć ze jest to jedna i ta sama osoba i ma w tym jakiś cel a usunięte wpisy i tak nam się wyświetlają jako właścicielowi firmy.

@WlodiCars

A można w takim razie bezpośrednio zapytać czy planują Państwo rekrutację w najbliższych tygodniach / miesiącach? Czysto informacyjnie. W końcu między innymi od takich informacji jest to forum.

Mirka Nowy wpis

Beata Nowy wpis

Firma 100%-owa. Miła obsługa. Auto przywiezione pod dom. Bezproblemowa i szybka obsługa dokumentów. Polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian? Oddzwaniają zawsze?

Yorg Nowy wpis

Normalnie nie mogę patrzeć na wpisy tego (usunięte przez administratora)co non stop dopytuje sie o pracę dla męża i zmienia nick co wpis. Jeśli nie ma ogłoszenia o pracę to nie ma i tyle. Sprzedają zarąbiste, sprawdzone i pewne samochody. Sam ostatnio zakupiłem u nich Pegeota 308 z którego jestem mega zadowolony. Wszystkim którzy szukają wymarzonego autka polecam właśnie Włodi-Cars.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jery

Polecam serdecznie tą firmę, uczciwy sprzedawca , z profesjonalizmem traktuje swoj biznes i klientów, w sytuacjach trudnych do rozwiązania oferuje pomoc i wykazuje zrozumienie. Cieszę się ze trafiłem do tego komisu i poznałem tych ludzi. Jeszcze raz bardzo Dziekuje za pomoc w załatwieniu formalności z zakupem i zarejestrowaniem pojazdu. Jeżeli poszukujesz pewnego auta odwiedź to miejsce. Pozdrawiam z Łodzi.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian odbywa się również w języku angielskim?

Roksana

Zakupiliśmy srebrnego Forda Focusa, czekaliśmy kilka miesięcy, żeby sprawdzić jak będzie się korzystało z samochodu. Powiem szczerze, że byłam negatywnie nastawiona do zakupu samochodu z komisu, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wyrobiona dobra renoma tego miejsca to odzwierciedlenie zakupu bardzo dobrego auta. Cieszymy się, że trafiliśmy do tego przedsiębiorstwa po zakup samochodu. Panowie są mili, rzeczowi, uczciwi, dotrzymują słowa. Naprawdę super!!! Dziękujemy za cudowne auto.

Duster

Z całego serducha polecam komis! Najlepszy sprzedawca jakiego spotkaliśmy z mężem( a sporo się wcześniej najeździliśmy). Przede wszystkim uczciwy i rzeczowy. Co jest rzadkością. Nasza dusterka śmiga juz 3 miesiąc aż miło. Będę polecać znajomym a zapewne przy następnym zakupie pierwsze kroki trafią do tegoż komisu ????

@Duster

Piszesz, że super sprzedawca, zauważyłeś może czy firmie są jeszcze inni pracownicy? Mąż rozgląda się za pracą mechanika i szukamy jakiejś fajnej firmy.

PRZEMEK ZIMON

Polecam wszystkim współprac. Bardzo dobra obsługa i doradztwo. Przede wszystkim znają się na swojej pracy. Profesjonalnie podchodzą do każdego klienta.

nikita

Firma Włodi Cars to uczciwe i godne zaufania przedsiębiorstwo, z którym warto współpracować. Zapewniają doskonałą obsługę klienta oraz przejrzyste i uczciwe podejście do sprzedaży samochodów. Jestem zadowolony z mojego zakupu BMW Serii 1 od tej firmy i doceniam ich profesjonalizm oraz zaangażowanie w zapewnienie wysokiej jakości usług. Polecam Włodi Cars jako wiarygodnego partnera przy zakupie samochodu.

polecam

Polecam Komis 11/10

Aneczka

Same polecenia przez klientów w wątku, fajnie poczytać. Interesuje mnie natomiast praca, konkretnie męża, który właśnie rozgląda się za czymś ciekawym. Jakie zarobki dla mechaników? Wyjdzie miesięcznie 5 tysięcy oczywiście netto? Forma zatrudnienia to UoP?

c180

Zakup Mercedesa Klasy C od pana Sebastiana to strzał w dziesiątkę! Jego staranność o sprowadzane wyselekcjonowane samochody sprawia, że auto jest w nienagannym stanie. To nie tylko samochód, to prawdziwa perełka!

MARIA

Zakup samochodu Skoda Octavia okazał się strzałem w dziesiątkę! Sprzedawca, z którym miałem do czynienia, był nie tylko bardzo profesjonalny, ale także niezwykle uczciwy. Zostałem obsłużony w sposób niezwykle profesjonalny, a proces zakupu przebiegł bez problemów. Jestem zachwycony zarówno jakością samochodu, jak i jakością obsługi. Polecam KOMIS WŁODI-CARS !

wiesiek

akup Opla Insignia od firmy z pasją był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Firma wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale również autentyczną pasją do samochodów. To było wspaniałe widzieć, jak zaangażowani są w dostarczanie doskonałych produktów i obsługę klienta. Mój nowy Opel Insignia to doskonały dowód na to, że ich zaangażowanie przynosi wspaniałe rezultaty. Jestem ogromnie zadowolony z zakupu i wiem, że cieszenie się jazdą tym samochodem będzie niezapomnianym doświadczeniem!

Maciek

Jestem zadowolony z mojego zakupu BMW Serii 1 Samochód ten oferuje dynamiczną jazdę, świetne osiągi i komfortowe wnętrze. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że jest idealny do poruszania się po mieście, a jednocześnie jest wydajny na dłuższe trasy. Jakość wykonania jest doskonała, a design nowoczesny i atrakcyjny. Ponadto, chciałbym gorąco polecić komis, z którego kupiłem swoje BMW Serii 1. Byłem mile zaskoczony profesjonalizmem personelu i ich zaangażowaniem w zapewnienie satysfakcji klientom. Proces zakupu był bezproblemowy, a samochód był dokładnie sprawdzony i w doskonałym stanie technicznym. Wielka wdzięczność dla tego komisu za uczciwość i przejrzystość w transakcji. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli szukasz dynamicznego i komfortowego samochodu o wyjątkowym designie, BMW Seria 1 jest świetnym wyborem, a ten konkretny komis zasługuje na polecenie.

@Maciek

A tego personelu to ile tam dokładnie jest? Dużo osób pracuje? Wszyscy tutaj tak chwalą profesjonalizm personelu, że zaczynam się zastanawiać czy firma aż tak inwestuje w pracowników i jakieś szkolenia czy może przyjmują tylko osoby doświadczone?

Witold

Zakup samochodu z Włodi -Cars był doskonały! Jakość obsługi była wyjątkowa, a samochód spełnił wszystkie moje oczekiwania. Polecam wszystkim tę firmę!

Zofia

Piszecie, że personel firmy jest profesjonalny. Zastanawiam się jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby zostać takim sprzedawcą samochodów w tej firmie? Wymagane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku?

Mietek

Mój zakup samochodu z komisu samochodowego był doskonały. Personel był profesjonalny, samochód był w doskonałym stanie, a cena była konkurencyjna. Gorąco polecam!

Damian

Gdyby nie KRS, potwierdzający, że chodzi o handel autami, nic by o tej firmie nie było w sieci. Nawet ogłoszeń o pracę nie wystawiają. Można wiedzieć, dlaczego? Tak dobrze płacą pracownikom, że nie w głowie im napisać, ile? Czekam na jakiś konkretny wpis, o warunkach stanowiskowych na warsztacie, o umowie i zarobkach, zakładając, że naprawiają tu również auta, które później sprzedają?

Zostaw merytoryczną opinię o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian?

Zobacz opinie na temat firmy Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian?

Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian
4.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Karola Wideckiego 14
    41-711 Ruda Śląska