Opinie o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian w Ruda Śląska

Cls 350

Witam , Autko sprawdzone w Aso zgodne z opisem , będę polecał komis dalej takich uczciwych już nie ma

Robert

Polecam , wszytko zgodne z opisem auto kupione jestem zadowolony

Polecam Firmę Włodi-Cars. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, widać że to ludzie z pasją. Zakupiłem Forda Focusa. Samochód sprawdzony wcześniej pod kątem technicznym, z kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji. Możliwość negocjacji ceny i dostawa gratis. Będę polecał znajomym.

WIILA ŻYMEŁKA

Po miesiącu jestem zadowolona z zakupu. Auta zadbane i sprawne. Obsługa miła i profesjonalna, bardzo pomogła przy wyborze samochodu jak i wytłumaczyła dalsze kroki z zarejestrowaniem pojazdu. Zakup przebiegł bez problemowo. Skoda bardzo dobrze się sprawuje. Pozdrawiam serdecznie :)

Natalia
@WIILA ŻYMEŁKA

A możesz powiedzieć coś więcej o obsłudze? Rozglądam się za pracą w mojej okolicy a widzę, że już kilka osób pytało czy właściciele sami pracują czy może kogoś zatrudniają ale nikt nie odpowiada. Wiesz może czy obsługiwali cię właściciele czy może pracownicy?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Aja

Z całego serca polecam komis. Profesjonalne podejście do klienta. Wszelkie informacje udzielone. Kontakt godny naśladowania. Warto wspomnieć o rzetelnym załatwieniu wszelkich formalności tj. akcyza itp. Dziękuję za super auto. Bmw śmiga bez zarzutów.

Matej

Witam, kupilem u Wlodi-Cars kilka aut. doskonała obsługa, bardzo wysokiej jakości samochody. Jestem bardzo zadowolony i mogę tylko polecić innym klientom. Pozdrawiam

Komis polecam z całego serca! Profesjonalne podejście do klienta. Właściciele bardzo mili, rzetelnie odpowiadają na każde pytanie. Tak porządnych ludzi dawno nie spotkałam. Gorąco polecam!!!

Sylwia

Czytałam opinie w googlach o firmie i tam klienci chwalili fachową obsługę i samych w sobie ludzi a kiedyś pisali, że nikogo tu nie zatrudniają. To jak to w końcu jest? Niedawno ktoś dołączył po prostu do zespołu czy kogo jeszcze prócz właściciela klienci chwalą?

Andreas s

Kupiliśmy samochód sprawdzony 2 razy przez Naszego mechanika wszytko tip top Pełna historia Samochodu na miejscu Dowóz pod dom w cenie Polecam Polecam jeszcze raz polecam

Ola Kalus

Auto komis godny polecenia. Jesteśmy w 100 % zadowoleni, wszystko bez problemu ustalone, załatwione. Odebrany samochód gotowy do jazdy . Polecam :)

IRENEUSZ

Jestem bardzo zadowolony, Polecam

@IRENEUSZ

Pracujesz tutaj? Czy z czego jesteś zadowolony?

Małgorzata Pura

Z przyjemnością polecam wszystkim! Panowie bardzo rzetelni i uczciwi, a przy tym mega sympatyczni :) Bardzo zależy im na zadowoleniu klienta- co powiedzą to zrobią :) na pewno będę Was polecać ! P.s powodzenia w dalszych działaniach ! Robicie kawał dobrej roboty :) Pozdrawiam

@Małgorzata Pura

A ilu Panów pracujących tu Pani widziała? Są może też jakieś Panie?

ANNA KLASA

Piękne auto doskonały kontakt polecam w 100 procenta ???? jestem bardzo zadowolona ???? do tego spełniają życzenie klientów ????polecam fachowców

@ANNA KLASA

A Twoje życzenie jakie spełnili? :p

Witam , zakupiłem Samochód Marki Ford Mondeo z 2016r z przebiegiem 250.000 km samochód w stanie idealnym serwisowany od A do Z w ASO , sprzedający udostępnili pełną historie serwisową z ASO jak i fakturę zakupu Samochodu z ASO przebieg i stan potwierdzony w 100%. Doradztwo ,pomoc i współpraca panów jest na poziome którego nie dostanie się gdzie indziej udostępniono nam czujnik lakieru, komputer,kanał tak aby mów skontrolować samochód wraz ze swoim mechanikiem i potwierdzić stan. Jeśli kupić samochód to tylko Tutaj !! doradztwo i wiedza i świadomość motoryzacyjna Na bardzo wysokim poziomie JEŚLI SAMOCHÓD TO TYLKO Z WŁODI-CARS !!!

Agnieszka
@Michał

To fajnie, że samochód się sprawdza :) Wiesz może czy komis prowadza tylko wlaściciele o ktorych piszesz - czy może zatrudniają też pracowników? :D

Antoni

Polecam ! Jestem bardzo zadowolony z zakupionego samochodu , Właściciele bardzo pomocni i fachowi , Samochód na sprawdzeniu W ASO nie wykazał żadnych nieprawidłowości. Na pewno następny samochód u Panów z Włodi-Cars

Paulina
@Antoni

O to ciekawe, a miałaś może jazdę próbną tym autem właśnie pod okiem pracownika aby wtedy wyłapać jakieś ewentualne uszkodzenia?

Kupiłem u Panów dla córki Opla Astrę GTC,mija prawie rok i z samochodem się nic nie dzieje. Poza tym znam samochody jakie sprowadzają z Niemiec,sporadycznie wymieniam im szyby czołowe jeżeli jest taka potrzeba u mnie w warsztacie. Samochody są czyste,bardzo zadbane,z pewną historią serwisową. Opis na stronie i przebiegi zawsze zgodne ze stanem faktycznym.Jeden z niewielu bardzo uczciwym komisów na rynku. Polecam.

@Marek

A jaki rocznik tego Opla i przebieg? Bo to też chyba od tego wiele zależy. Czyli jak szyby w autach są wymieniane to wprost mówią to klientom? Zastanawiam się czy stawiają na oryginały czy to zależy od sytuacji?

Jerzy

Jako zadowolony klient polecam firmę Włodi Cars osobom poszukującym pewnych samochodów z importu. Zakupiony samochód zgodny z ofertą. Doskonały kontakt z właścicielami w trakcie zakupu jak i bezproblemowa pomoc w rozwiązaniu drobnego problemu po dokonaniu transakcji świadczy o rzetelności i zachęca do korzystania z ich usług.

NICOLA I MARCUS

Zakupiliśmy samochód Dacia Dusters jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu stan samochodu, taki jak na zdjęciach po sprawdzeniu przez naszego mechanika oraz na okręgowej stacji kontroli pojazdów dacia wyszła fenomenalnie doinwestowany z pełną historią serwisowa Do Dacii dołożono nam 2 komplet kół w cenie! SERDECZNIE POLECAMY KAŻDEMU MIŁO PRZYJEMNIE W CIEPŁEJ ATMOSFERZE

Arek

Kupiłem w tym salonie już drugi samochód, profesjonalne podejście do klienta oraz pełne zaangażowanie w pomocy po zakupowej, polecam!

Kia sportage

Auto jak nowe ! 2 komplet nowych kół w cenie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian?

Zobacz opinie na temat firmy Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian?

Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian
4.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Karola Wideckiego 14
    41-711 Ruda Śląska