Opinie o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian w Ruda Śląska

Arek imontcicki

Polecam , 3 auto kupione w tym miejscu, Panowie pomocni ,rzetelni, uczciwi

Daniel Lucja

ANETA

Fachowo, rzetelnie, i pomocnie daje 11/10

MAREK

Samochód petarda !!! Sprawdzony na stacji jak i w aso, wyszło dealnie. Komisanci udostępnili również miernik lakieru oraz hale, aby nie stać w deszczu.Obsługa na najwyższym poziomie a i koła zimowe dodali w cenie. Mega petarda !!! Polecam wszystkim którzy, szukają pewnego samochodu, wybierasz się do panów w jedno miejsce, brak wycieczek ! PETARDA !!!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ELA

Kupiłam w komisie Włodi -Cars BMW SERII 3 był to nasz 25 oglądany samochód i jako jedyny zgadzał się z opisem sprzedającego z czystym sumieniem polecam i będę polecała samochód w idealnym stanie przygotowany do jazdy jak P.Marcel mówił, 0 wkładu finansowego. Panowie na miejscu udostępnili kanał dla mojego mechanika jak i zabrali nas na stacje diagnostyczna , dołożyli drugie koła zimowe do kompletu jak i dostarczyli samochód pod dom jedyna taka firma na Śląsku która na prawdę nie miała nic du ukrycia !!!! Następny samochód również będzie tutaj kupowany !!!! POLECAM !!!

Badura

Z zakupu jestem zadowolony????. Podejście do klienta profesjonalne. Bez porównania do innych komisów i pseudo sprzedawców samochodów używanych. BMW 320d

Bartek

Super komis z bardzo przyjaznymi i kontaktowymi właścicielami. Zakupiłem BMW, nie dość ze full wyposażenie to jeszcze w bardzo dobrych pieniądzach. Żeby wszystkie komisy takie były…

Właściciel

Jakich pracowników ? Nie mamy ich !!!!

Kamil

Zakupiłem wczoraj samochód. Kontakt, informacje na temat pojazdu itp jak najbardziej na plus ????. Jak się auto będzie sprawować to się okaże. Po dokładniejszych oględzinach póki co jestem zadowolony ????

Właściciel

Jakiego pracownika bo obecnie nie mamy żadnego

Robert Małkowski

Polecam Rzetelna firma, podejście do klienta super, pomoc przy dokumentach urzędowych. Auto sprawne mechanicznie,oględziny samochu jak i jazda próbna mile mnie zaskoczyła. W razie pytań kontakt do sprzedającego bez zastrzeżeń. Służą pomocą w wielu kwestiach.

AutoWynajem 24

Samochody zakupione w tej firmie są bez żadnych wad ukrytych. Po upływie 1,5 roku jestem w stanie powiedzieć ze był to dobry wybór. Kontakt oraz sprowadzenie samochodów przebiegło bez zarzutów oraz w miłej atmosferze. O wszystkich drobnych zarysowaniach oraz uszkodzeniach zostałem poinformowany oraz przed zakupem zostały do mnie wysłane wszystkie zdjęcia. Samochody nie odbiegały niczym od przesłanych dokładnych zdjęć. Pozdrawiam i do zobaczenia przy kolejnych zakupach.

Leon Z

Kupilem u tych panow mini coopera dla corki za rozsadne pieniadze samochod śmiga nic sie nie psuje nie musialem nic naprawiac to co zostalo mi przekazane odnosnie samochodu sie sprawdzilo na doagnostyce! Mysle ze kolejny zakup bedzie takze we wlodi cars ale juz na zamowienie dla siebie bo zaufalem i jestem zadowolony. Polecam

KUPIŁAM BMW SERII 1 samochód po pełnym sprawdzeniu wyszedł idealnie sprawdzony przez diagnostę ! Właściciel nic nie ukrywał na wstępie powiedział ze samochód kiedyś miał wymieniony zdrzetzak co potwierdziło się w serwisie przygotowali samochód do jazdy wymienili płyny w cenie jak i w cenie dowieźli pod dom ,,, POLECAM !

Bożena

Kupiłam samochód w tym komisie fachowa i rzetelna obsługa samochód po pełnej obsłudze serwisowej zawartej w cenie ! Samochód sprawdzony pod wieloma kontami z 2 fachowcami przeszłość samochodu dobrze znana i opisana nic panowie nie ukrywali ! Jestem pełna podziwu iż istnieją jeszcze tacy handlarze jak p.Sebastan i jego syn marcel których bardzo miło było mi poznać Polecam Naprawdę warto zajrzeć w to miejsce szukając swojego samochodu !

Zofia

Cześć, zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian nie wypowiada się tu na forum odnośnie firmy oraz pracy w niej. Czy są w ogóle zatrudniani jacyś pracownicy i można liczyć na pracę w tym miejscu czy jest to jednoosobowa firma? Napiszcie coś na ten temat.

Gall Anonim

Ostrzegam was przed tym sprzedawcom poniewaz ma dobra gadke ale nie dotrzymuje słów które mówi.

Bożena

Zakupiony samochód to Ford Focus 2005r jestem bardzo zadowolona z przebiegu transakcji stan samochodu jak w ogłoszeniu pan rzeczowo opisał stan techniczny jazda próbna jak najbardziej bez problemowo zdecydowanie polecam jeśli ktoś szuka samochodu to bez najmniejszych obaw może kupić lub sprowadzić na indywidualne zamówienie do uzgodnienia z właścicielem a dodatkowym atutem jest dostarczenie auta na miejsce.Plecam w 100%

Jak wygląd a kwestia prowizji od sprzedaży?

Karol

Kupiłem bmw 520d x drive samochód w świetnym stanie tak jak w opisie i w rozmowie z właścicielem komisu

Zostaw merytoryczną opinię o Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian?

Zobacz opinie na temat firmy Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian?

Włodi-Cars Włodarczyk Sebastian
4.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Karola Wideckiego 14
    41-711 Ruda Śląska