Toyota

Katowice

Opinie o Toyota

Weronika
użytkownik zarejestrowany

W sieci pojawiła się oferta pracy dla kandydatów dla Specjalisty ds. sprzedaży - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia oferuje Toyota? Czy są zapewnianie dodatkowe benefity?

Aj
użytkownik zarejestrowany

No ja nie wiem czy są tacy zabawni w kwestii zarobków, może po prostu zarabiają więcej niż Ty i dlatego jesteś taki nieufny, prawda jest taka, że wiele osób negocjuje swoje stawki, a nei zgadza się w ciemno

Niebo

Hmm.. zabawni jesteście wzgledem zarobków.. To przeciez nie jest praca jako dyrektor, ze zarobi iles tam tysiecy. Tu sie mowi o 2 lub 3 tysiacach pewnie. Uwazacie ze to sa niewiadomo jakie pieniądze, zeby nie mozna o nich mowic? Poza tym opinie tez nie najlepsze, wiec nawet nie ma po co tam iść - nie jestem typem lizusa.

tamka
użytkownik zarejestrowany

w sumie tak trzeba gdzies doswiadczenia nazbierac ale jak nie zatrudniaja lub zatrudniaja z doswiadczeniem tylko to jak go nazbierac a co prawda wykształcenie jest bardzo wazne tylko czy wszyscy pracodawcy zwracaja na nie uwage aktualnie z tego co mi wiadomo to po srednim jeszcze lepiej maja i pieniadze dobre wiec nie wiem juz jak to jest ...

wik

Jeśli bez doświadczenia to proponuje myjnie na początek , a i zarobki przyzwoite

wik

Nie Mg Centrum a Garda1 tak zwie sie teraz ta firma

zainteresowany

Czy to prawda , ze ida zmiany cięcia etatów wynagrodzeń ?

był

Przyjazna atmosfera??? w M.G. CENTRUM-kpiny do kwadratu,Mobing,inwigilacja,ciągła presja,ciche zastraszanie - to ta przyjazna atmosfera i super zarobki ale kierownictwa

Ogłoszenia Parafialne

M.G. Centrum Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland poszukuje kandydatów na stanowisko: DORADCA SERWISU MECHANICZNEGO OFERUJEMY: Zatrudnienie w o parciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Atrakcyjne warunki płacowe (stałe wynagrodzenie plus motywacyjny system premiowy). Profesjonalny system szkoleń umożliwiających podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy. Przyjazną atmosferę pracy.

swoj

ludzie ludziom zgotowali taki los.Jak nazwać kierownika,który drepcze za dyrektorem i nosi jego teczke-do obejrzenia w częstochowie

była

[usunięte przez administratora]. Tak ogólnie napisałabym o pracy w tej firmie. Bardzo niemiła atmosfera i ciągły stres. Do tego bzdurne procedury, w których jedna wyklucza drugą. Masakra. Nie polecam tego pracodawcy. A tytuł pracodawcy roku to wielka ściema. Ankiety pracowników są podrabiane.

były

Powiem wam coś ,kiedyś tą firmę naprawdę tworzyli ludzie z pasją był to ich drugi dom i wszystko było na tip top .Były pieniądze które nie były najważniejsze .Pani [usunięte przez administratora]prowadziła dział sprzedaży samochodów a Pan [usunięte przez administratora] serwis i tak naprawdę dzięki NIM ta firma była WIELKA.Były szkolenia ,wycieczki, all inclusive.Co się stało -nie wiem ,ale wielka szkoda ,czytam to wszystko ,nie pracuję juz tam ale nie wiedziałem że jest aż tak żle..:(

także były

świetna poprzednia wypowiedź,prawdziwa.Presing,ciche zastraszanie,inwigilacja,zbieranie haków na kogo się da.To prawdziwe oblicze kierownictwa tej firmy.A jak się okaże że jesteś lepszy i bardziej się znasz na tym co robisz niż twoi przełożeni-jesteś od razu niebezpieczny,bo nuż kogoś możesz wysadzić z ciepłej posadki.Nie wolno ci zachorować,ten przywilej przysługuje tylko kadrom i kierownictwu.Widziałem maile i smsy kierownictwa komentujące choroby pracowników.Prawdziwi poganiacze wielbłądów

ex

ciekawe kto usuwa niektóre wypowiedzi?chyba były zbyt prawdziwe a tym i bolesne dla władnych w tej firmie

były

zzz - 2011-10-15 13:22:27 zapraszamy wszystkich zwolnionych i wydyman...ch przez m.g.cen....mJa też miałam to "szczęście" by pracować dla Toyoty [usunięte przez administratora]. Centrum. Totalna porażka. Masakra - mobing, ciche zastraszanie, wzajemna inwigilacja. Zero możliwości na awans, no chyba że twój wujek, ciocia itd. znają kogoś z kierownictwa. Zero poszanowania dla człowieka. Kadra zarządzająca to same bufony z głowami w chmurach. Nie polecam pracy w tej firmie, to współczesny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

zzz

zapraszamy wszystkich zwolnionych i wydyman...ch przez m.g.cen....m

zzz

do wszystkich oszukanych przez te firme-kiedy organizujemy pikiete pod ich siedzibą?w hallowen,czy na święta?

ale zastraszyli wszystkich,kazdy się boi wpisać bo iwigilują internet,trzymają w strasznej tajemnicy swoje zarobki a kto się ośmieli uchylić rąbek tej tajemnicy to do akcji wkraczają prawnicy-he he.To jest super firma(dla dyrektorów i innych darmozjadów)

czestochowa już sie tez poznała na tych super pracodawcach-nie ma chetnych do pracy w mobingu i za 1600 zl.u tych pracodawcow roku 2010 ze srebnym ichibanem w toyocie czestochowa

Optymista

Niestety nie jest dobrze, odchodzą kolejni doświadczeni i wieloletni pracownicy. Całe szczęście jest światełko w tym tunelu. Powstał nowy dział -rozwoju. Ireneusz niczym Mojżesz przeprowadzi lud MG przez trudny czas, radujmy się bo niedługo na naszej drodze rozstąpi się morze. A on wraz ze swoim nowym kolegą przejedzie Lexusem pozdrawiając tłumy gestem jak z Papa Mobile. Wira czyni cuda-przetrwamy.

Rozbawiony

Dlaczego od dawna nie pojawił się nowy post, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Czyżby macki Pani [usunięte przez administratora] sięgnęły aż tu i śledzą w MG wasze IP ?

gość

kto im dał to miano pracodawcy roku,nie pojęte

pracownik TOYOTA BYTOM CHORZÓW

Wy się kłócicie a my korzystamy . Choć możemy oddac magazyniera . A reszta ludzi pracuje i nie narzeka każdy Tomek ma swój domek i niech tam będzie

maurycy

Jeśli każdemu klientowi będziecie zawyżać ceny w momencie pytania o cenę części to Wasza popularność naprawdę drastycznie spada.Aprzy ponownym pytaniu o cenę części robicie rabaty na 500 pln.To jest niepoważne ponieważ klient kupi tam gdzie zostaje traktowany od samego początku profesjonalnie. Pozdrawiam i życzę udanych transakcji finansowych.

maurycy

Popatrz jak jest rotacja na dziale blacharskim i przestań [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] że się nie zwalniają.Przechodzą do konkurencji [usunięte przez administratora].Jak jeszcze tego nie zauważyłeś.To się nazywa pracodawca roku.!!!!!

Horche

Ciekawe to co czytam od Was. Pracuję w tym koncernie przez jakiś czas i muszę przyznać , że sporo widziałem i słyszałem. Wiem naprawdę sporo. Myślę , że prawda jest zawsze gdzieś po środku. MG Centrum - to moloch samochodowy, firma z tradycjami, dość hermetyczna, mająca bardzo kreatywnych zarządzających ( co jest zaletą i wadą jednocześnie ), zmieniająca się w zależności od potrzeb rynku, dla której najważniejsza jest opinia klienta o jej funkcjonowaniu. To na tym zbudowali swoją siłę i potęgę. Inni dealerzy nie zdążyli nad taką strategią popracować i niestety zostali trochę z tyłu - wiem z autopsji. Traktowanie pracownika jest również nieco odmiennie realizowane w tej firmie. Powstał prężnie działający dział HR, który przez wiele lat nie był dobrze zarządzany, ale czy to coś zmieniło w polityce wobec zatrudnionych. Mamy wrażenie - nie piszę tu tylko o sobie - że sygnały jakie wysyłamy podczas półrocznych ocen pracowników, nie są analizowane, nikt się tym specjalnie nie przejmuje w obliczu aktualnego kryzysu w tej branży - bardzo odczuwalnego dla wszystkich . Zatrudnienie w tej branży już nie wzrasta dynamicznie, więc można sobie pozwolić na cięcia, redukcje, zmianę w zarządzaniu - nie koniecznie korzystną dla pracowników. To macie właśnie okazję obserwować w MG Centrum. Niczym nie poparte wzrosty planów do wykonania ( wyraźny spadek dochodów ), ciśnienie na zarządzających by poszukiwali różnych dziwnych oszczędności, sprzedaż firm np. Armada FM by odzyskać środki na inne działania, zmianę w podejściu do pracowników - z aktywnego pozyskiwania na zwalnianie, ale takie by nie było widać, że jest grupowe - powoli i spokojnie. Jednak musicie sobie sami odpowiedzieć - czy to dla Was dziwne, czy lepiej by było po prostu zamknąć firmę i zwolnić wszystkich, a może jednak walczyć o jej utrzymanie i kombinować, eliminując słabsze ogniwa ? Mnie to nie dziwi. Takie są prawa rynku - witam w realnym świecie. Zgadzam się z Wami, że niektórzy z dyrektorów lub prezesów tej firmy to osoby kompletnie nie przygotowane do tej roli, nie odporne na stres, zakompleksione i niezrównoważone. Macie rację tutaj absolutnie. Jednak sami pomyślcie zawsze - jak bym się zachował będąc na jego lub jej miejscu ? Co bym zrobił ? Kogo bym wywalił, a kogo gnębił ? Działa na wyobraźnie , co oo?? Sądzę, że dobrze będzie jak o swoich niedogodnościach będziemy pisać, mówić, trąbić, a może kiedyś zrobimy nawet program w TV by napiętnować niektórych . Pamiętajcie jednak - WY również możecie się doczekać awansu na wysokie stanowisko - jako silne ogniwo firmy, a wtedy to o Was będzie się mówiło i Was będą oceniać. Jak się noga powinie to będzie to samo co tu jest opisane - jak Wam się będzie wtedy podobało, dacie sobie z tym radę ? Łatwo jest oceniać , trudniej coś samodzielnie zrobić by było lepiej i zaryzykować.

Już sam się nie mogę nadziwić tym wszystkim wypowiedziom :) Niby dobrze niby źle ?? To jak jest ... chyba źle Pan [usunięte przez administratora] sprzedał armadę, chyba tylko po to aby opłacić zus za pracowników [usunięte przez administratora] (chyba nie wszyscy wiedzą , ale od stycznia był nie zapłacony ), z drugiej strony też jest chyba dobrze bo pracownicy toyoty nie wyszli jeszcze na ulice, więc dostają kase :) Oleji w magazynie brak :( bo nie zapłacone zaległe fakturki :) Ktoś chyba tą firmą źle rządzi :)

dupablada

Toscie se chlopaki pogadali ...Jeden jeczydupa ,co to jeczy a sie nie zwolni,bo niema pomyslu co dalej a drugi masochista wystawil lebek z czyjejs [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zadowolony jak skurwysyn. Pewnie ze wszedzie udaja ze placa to ludzie udaja ze robia,wiec niema sie co podniecac. Wczujcie sie buraki na moment w role pracodawcy...A ten kombinuje tak ,obcinam im wszystko co mozna bylo obciac oprucz kutasow,zabralem im wszystkie dodatki jakie dostawali ,ze o obiadach darmowych nie wspomne,cele maja takie zeby za huja nie wyrobili,czasem jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyrobi ,no to trudno trza mu zaplacic. Upierdalam im za wszystko co sie da z wyplaty... A te durne paly ciagle sie nie zwalniaja ,to po cholere im placic jak robia,a jeszcze jakis zboczeniec jest zadowolony,bo albo zony i dzieci niema na utrzymaniu,albo ze starymi mieszka,i rowerkiem popierdala. Tyle w temacie ...Zadowolonym ,to mozna byc z dobrze wykonanej roboty,z zadowolonego klienta,no z wyplaty to raczej trudno. Tak to niestety firma przypomina stare gacie ktore sie obcina i naciaga na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,i zas mozna troche obciac jak nie tu to tam,i naciagnac ,az w koncu poleca na szwie i bedzie dupablada i wstyd,i odtad kazdemu bedzie sie kojarzyc tylko z tym golym zadem.

dupablada

Toscie se chlopaki pogadali ...Jeden jeczydupa ,co to jeczy a sie nie zwolni,bo niema pomyslu co dalej a drugi masochista wystawil lebek z czyjejs [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zadowolony jak [usunięte przez moderatora] Pewnie ze wszedzie udaja ze placa to ludzie udaja ze robia,wiec niema sie co podniecac. Wczujcie sie buraki na moment w role pracodawcy...A ten kombinuje tak ,obcinam im wszystko co mozna bylo obciac oprucz [usunięte przez moderatora]zabralem im wszystkie dodatki jakie dostawali ,ze o obiadach darmowych nie wspomne,cele maja takie zeby za [usunięte przez moderatora]nie wyrobili,czasem jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyrobi ,no to trudno trza mu zaplacic. [usunięte przez moderatora]im za wszystko co sie da z wyplaty... A te durne paly ciagle sie nie zwalniaja ,to po cholere im placic jak robia,a jeszcze jakis zboczeniec jest zadowolony,bo albo zony i dzieci niema na utrzymaniu,albo ze starymi mieszka,i rowerkiem [usunięte przez moderatora]. Tyle w temacie ...Zadowolonym ,to mozna byc z dobrze wykonanej roboty,z zadowolonego klienta,no z wyplaty to raczej trudno. Tak to niestety firma przypomina stare gacie ktore sie obcina i naciaga na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,i zas mozna troche obciac jak nie tu to tam,i naciagnac ,az w koncu poleca na szwie i bedzie [usunięte przez moderatora] i wstyd,i odtad kazdemu bedzie sie kojarzyc tylko z tym golym zadem.

zadowolony :-)))))))

Człowieku zamiast pisac bzdury weś się za robote skoro na dziale b-l jest tak zle to dlaczego jeszcze nikt sam sie nie zwolnił przeciez jest tam tak zle ,jesli gdzie indziej płaca lepiej to droga wolna , jest kilku nieudaczników ktorzy stoja na fajce po 4godziny wczasie szychty a pozniej jecza ze celu nie idzie wyrobic i jak to im zle i nie idzie zarobic.Dziwne ze tym co sie chce to cel robia i zarabiaja niezłe pieniadze , ktorych twierdze ze w zadnej innej firmie na tym stanowisku (blacharz lakiernik) nie zarobisz .Wiecej roboty a mniej pierdolenia przy dzrzwiach jarania fajek ,kawek ,herbatek w jadalni to i efekty beda i cyfra na wypłacie zacznie pasowac.Pozdro dla tych ktorym sie chce .Lebrom mówie zdecydowane nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Coz pracownicy MG Centrum dziela sie na zadowolone dobrze zarabiajace kierownictwo i pracownikow ktorzy tam pracuja za grosze bo nie maja innego wyjscia.Niektorzy jednak wyjscie znajduja i powoli wychodza,a ostatni zgasi swiatlo ,jezeli wczesniej nie zrobi tego elektrownia. Pracodawca roku to jakis zalosny zart ankieterow.Firma tnie koszty na wszystkim.Podobno na nic nie ma pieniedzy,nawet na podstawowe narzedzia.Sprzataczki juz dawno zostaly zwolnione,teraz sprzataja mechanicy po godzinach ,i podobno sa zadowoleni. Mechanicy musza[usunięte przez moderatora]. po 400-500godzin dorabiac po godzinach po garazach zeby nie pozdychac z glodu tak swietnie zarabiaja ,albo rabowac po ulicach jak niektorzy na z. A jak paru cel wyrobilo to tez premii nie powachali tylko normy im podniesli,Ponadto procedury procedur do procedur proceduralnie wyprocedurowanych,i brygada czlowieka z czerwona geba i tlusta apud szefa recepcji do egzekwowania, reklamentowania ,lamentowania ,reklamacji i dupotrucia obcinania premi i grzebania palcem w eipud i sluchawka telefonu w eizdzip. Szef BLu pseldonim ynabejyw szumowina i kanalia kopal pod wszystkimi doly,ale juz go chyba niedlugo wysla na zielona trawke.Chociaz niewiadomo ,bo im wieksza zakala i kanalia to tym wieksza kariere tu robi.Ale ten juz stary ,moze jakas nowa swieza kanalia sie nadazy. Co ktorego zapytam jak ci leci to mi po japonsku odpowiada ainjuhc. A taka fajna firma byla kiedys podobno...jak opowiadaja ci co juz 10 lat przepracowali to kiedys przyjemnie bylo pracowac za dobre pieniadze.Ja niestety znam tylko z tej strony.Tak wiec ocena celujacy ...i to miedzy oczy.

Ależ[usunięte przez moderatora] nareszcie ktoś z jajami napisał prawdę o Tobie i doprawdy żałuję, że to nie ja. Jeśli chodzi o wychwalanie samego siebie to nikt Ci nie dorówna. Jesteś przecież najlepszym i najmądrzejszym szefem na świecie co potwierdziła nie jedna, a dwie ankiety wśród pracowników, w których wylądowałeś w absolutnej czołówce nieudaczników, w prawie wszystkich kategoriach. Myślę, że to "zaszczyt" dla działu mieć lidera tak ocenianego przez podwładnych...A co do tęsknot...każdy jakieś ma, a żeby je poznać nie wystarczy słuchać, trzeba jeszcze słyszeć co mówią inni...

....

[usunięte przez moderatora] trosze odwagi a nie wystepujesz jako hans ,kazdy wie ze to Ty a w drugim poscie sam siebie wychwalasz oj nie ładnie .Ty i ten twoj pozytywny""kop"" dobre ;-) ,tylko dziwne ze w ankiecie oceniajacej pracownikow spadłes z samej góry na sam dół czyżby załoga sie na tobie poznała ?Wiedz ,ze nikt tu za toba nie teskni ,szybkiego powrotu do zdrowia :-)

...

Zgadzam się z kolegą w 100%. Dodam tylko, że atmosfera w dziale b-l jest bardzo przygnębiająca, żadnej pozytywnej motywacji do pracy, tylko groźby i baty, a jedyna normalna i kompetentna osoba, która podtrzymywała wszystkich na duchu i dawała "kopa" do roboty, czyli kierownik hali [usunięte przez moderatora]., na domiar złego rozchorowała się i z tego co mi wiadomo, nie ma po co wracać, ponieważ "życzliwy" dyrektor zapakował mu do plecaka, pod jego nieobecność całe zło i przypisał wszystkie porażki działu, choć wszystkim wiadomo, że to właśnie kierownik wyciągnął nas z głębokiej zapaści, ratujac tym samym fałszywy tyłek swojego szefa. Wielka szkoda, bo przez ostatnie 2 lata, pomimo tyranii i poniżania, dzięki kierownikowi dawało sie jakoś przeżyć, a teraz wszystko wróciło do smutnej normy i dalej trzeba użerać się z nieludzkim i niekompetentnym palantem.

hans

Prawda jest taka, że gdyby nie jeden "czlowiek" firma byłaby całkiem przyzwoita. Mam tu na myśli największą jej zakałę i porażkę czyli [usunięte przez moderatora] Ten nieudacznik i człowiek bez żadnych zasad, a przede wszystkim bez elementarnej wiedzy, potrzebnej do pracy w serwisie , pomiata ludźmi jak chce, wykorzystuje bez skrupułów wszystkie sposoby, aby na plecach innych piąć się do góry, albo ostatnio ratować swój tyłek. Przepracowałem w swoim życiu wiele lat i nigdy nie spotkałem sie z tak książkowym przykładem mobbingu jak w jego wydaniu.Myślę, że firma zyskała by wiele, gdyby pozbywała się ludzi fałszywych i zakłamanych jak on, którzy w zależności od wlasnych potrzeb potrafią oczerniać zarówno podwładnych jak i przełożonych (tych ostatnich nawet zajadle). Praca z tym gościem to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić normalnemu człowiekowi.....radze więc uważać.

Wojciech Szota Dyrektor PR Toyota Katowice i Toyot

Szanowni Państwo, W imieniu Toyota Katowice chcemy podziękować wszystkim, którzy zamieścili na forum swoje opinie o naszej firmie. Niestety, ponieważ większość Państwa wypowiedzi ma charakter anonimowy, a krytyczne głosy są sformułowane bardzo ogólnie, trudno jest się do nich odnieść i ustosunkować. Pomimo tego, staramy się do każdej tego typu informacji podchodzić w sposób odpowiedzialny i poważny, dlatego chcielibyśmy poznać Państwa spostrzeżenia i uwagi w oparciu o konkretne fakty podczas spotkania lub bezpośredniej rozmowy z osobą reprezentującą naszą Firmę. Prosimy o kontakt na adres: toyota@toyota.katowice.pl. Jesteśmy świadomi, że wysokie wymagania oraz standardy pracy stawiane naszym pracownikom (również podczas okresu próbnego) mogą się zdecydowanie różnić od ich poprzednich doświadczeń zawodowych i w zderzeniu z nową rzeczywistością powodują niezadowolenie. W naszym przekonaniu, konkurencja na rynku usług determinuje określony poziom oczekiwań wobec efektywności i jakości pracy, a dodatkowe wymagania, które stawiamy sobie i naszym pracownikom, stają się standardem na rynku pracy. Potwierdzeniem zadowolenia naszych pracowników jest dwukrotne (w latach 2008 i 2009) zajęcie miejsca w czołówce międzynarodowego rankingu firmy Hewitt „Najlepsi Pracodawcy”, cieszącego się opinią obiektywnego i transparentnego w zakresie metod oceny wyników. Satysfakcja naszych Klientów znalazła z kolei odbicie w nadaniu naszej firmie zaszczytnego tytułu Ichiban’2010 (jap. „najlepszy”), na podstawie wyników oceny zadowolenia klientów w około 2,5 tysiąca europejskich dealerów Toyoty. Oczywiście, wyniki obu rankingów można interpretować według własnego uznania, tym niemniej pozostaje faktem, że tytułów Najlepszego Pracodawcy oraz Toyota Ichiban nie nadaliśmy sobie sami. Pozostawiamy czytelnikom forum wybór pomiędzy obiektywnym źródłem danych na temat Toyoty Katowice a subiektywną opinią osób, które nie identyfikują się z naszą kulturą organizacyjną.

były pracownik

Ludzie co Wy tu piszecie za pierdoły. Każdy kto pracował w M.G Centrum wie co się tam dzieje :) ankiety wypiełniały podstawione babki :) Tak naprawdę to jeden wielki syf i nic więcej. Karierę osiągaja tam tylko[usunięte przez moderatora]. i dupowł..... to jest cała prawda. Co do zarobków to zarabiało się tam kiedyś o wiele lepiej, z tego co pamiętam to podwyżki miałem tylko jak podnosili średnią krajową :) a teraz jeszcze jakieś chore normy wprowadzili i wyścig szczurów !!! bo jak inaczej to nazwać ?? Chcesz tam dobrze zarobić .... tyraj tam po 16 godzin :) Pewnego pięknego poranka powiedziałem dość :) bo mnie majster w postaci Pana[usunięte przez moderatora] lekko zdenerwował i poszedłem sobie :) A teraz mam o niebo lepiej bo jestem sam sobie szefem :)!!!

zdziwiony

Coś mi tutaj nie gra. Mój dobry kumpel pracuje w tej firmie, zarabia kilka koła i nic się nie żali, cały czas się chwali jaka fajna robota. I nie jest tam żadnym szefem czy kierownikiem.

chyba rzeczywi�cie co� nie tak dzieje sie w tej firmie pt.Totota Katowice,potwierdzam te opinie-niestety z�e.

Toyota Katowice to nic innego jak [usunięte przez moderatora]. Nikogo z pracowników nie szanują a gdy wyrazisz swoje zdanie nie jesteś mile widziany w szeregach "najlepszych". Co do słabeuszy to chyba kolego żartujesz. Jak sprzedajesz współpracowników kierownictwu i jesteś protegowanym to rzeczywiście awansujesz. Może z 5 przypadków na sto to awans zasłużony. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej a kompetencje dyrektorów pozostawiają wiele do życzenia (handlówka, serwis). Z całą pewnością ta firma nie zasługuję na tytuł "Pracodawcy roku". Ciekawe czy szef wszystkich szefów popiera takie postępowanie?

dlaczego anonim

Jeżeli znasz lepszą firmę, to nikt Cię nie zmusza, żebyś tam pracował. firma jest duża i się rozwija. Nie jest to miejsce dla słabeuszy

anonim_z cz

Witam . Zgadzam się z zamieszconymi opiniami jedna wielka tragedia [usunięte przez moderatora] człowieka ,a jak osiagniesz cel to za miesiąc masz 30 % więcej niestety macki tego "pracodawcy roku "dotarły też do Częstochowy a tam jest jeszcze gorzej, [usunięte przez moderatora]złoga ubezwłasnowolniona od Katowic,[usunięte przez moderatora]na codzień , zwalnianie pracowników jak tylko pzryniosa L4. Nie polecam nikomu kto nie jest masochista

Pracowałem w tej ..... firmie TO [usunięte przez moderatora] A WSZYSCY SA WILKIEK DLA SIEBIE NIE POLECAM I NIE POLECAM PRACY POD DYREKTYWAMI [usunięte przez administratora, prosimy o niepodawanie danych osobowych]

zgadzam sie z przedmowca [usunięte przez moderatora] / pracowalem jako kontroler jakosci i robilem wiecej niz moj group lider / po samodzielnym znalezieniu i rozwiazaniu problemow wszystkie laury szly wlasnie do niego....

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Toyota dd(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Toyota: Najbardziej nie podobało mi się w Toyota:

trzymanie pracownika na jednym stanowisku, brak możliwości rozwoju, a wręcz hamowanie rozwoju mimo należnego awansu z punktów awansu na wniosek kierownika, ludzie pracują po 10 lat za grosze, nowi pracownicy zarabiaja na niższych stanowiskach 3 razy wiecej. a gdy zapytasz sie o podwyżkę odpowiedź brzmi: sprzedaż sprzedasz sprzedasz. jednym słowem pracownik nie jest szanowany przez pracodawce.

[usunięte przez moderatora] wykorzystywanie, traktowanie pracownika jak śmiecia. dla kierownika nie liczy sie nic tylko praca. nie polecam tego banku

Jeszcze nikt u japonczyka nie zarobił na całym swiecie!!!!!!!

A ja w tej firmie pracuję od kilku lat, nie miałam i nie mam tu żadnej rodziny, za to sporo dobrych znajomych, zatrudniono mnie nie z protekcji, a w normalnym procesie rekrutacyjnym, a w dodatku moja praca została nagrodzona awansem. Więc słowo przeciw słowu...

Zostaw opinię o Toyota - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota