Opinie o Lexus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Lexus Katowice Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lexus Katowice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lexus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

jerry

Odradzam szczerze. Atmosfera do niczego , podstawa płacy słaba . Zycie wyłącznie na prowizji , a wyrobienie planu to prawie cud.

Nowy Nowy wpis
@jerry

Możesz napisać cos więcej byłeś tam pracowałeś?

Łucja Nowy wpis
@jerry

Ile wynosi podstawa w Lexusie w Katowicach? I czy mógłbyś napisać coś więcej o tych prowizjach? Dlaczego wyrobienie planu to prawie cud? Jakie są kryteria, które trzeba spełnić co miesiąc i co w sytuacji gdy się to nie uda w 100%?

Łucja Nowy wpis

Witam, jak w firmie Lexus wygląda kwestia urlopowa? Czy można się dogadać bez problemu co do terminu czy może jest on z góry narzucany? I jak generalnie wygląda sprawa z wolnymi dniami? Czy gdy zajdzie taka potrzeba nie ma z tym problemu?

zainteresowany
Kandydat

Dzień dobry, czy jest ktoś tutaj, kto mógłby napisać coś więcej o pracodawcy? Atmosfera, warunki, płaca. Będę wdzięczny za opinie, informacje.

Przemysław Nowy wpis
@zainteresowany

Też mnie to ciekawi, szkoda że pracownicy Lexus Katowice tak rzadko udzielają się na forum... Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni i ktoś z pracowników napisze coś więcej na temat pracy w tym miejscu.

Bartosz

@P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÒZEF Byłoby dobrze gdyby do tego wpisu było więcej konkretnych informacji, mnie interesuje praca dlatego dopytuję.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Lexus Katowice Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Recepcjonista/-ka - Asystent/-ka Działu Handlowego? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÒZEF

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lexus Katowice Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lexus Katowice Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
Lexus Katowice Sp. z o.o.