Opinie o Lexus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lexus Katowice Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lexus Katowice Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lexus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Lakman Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jakie opinie o (usunięte przez administratora) na lakierni? Stała pensja czy przerób, ktoś coś wie :)?

Administrator Nowy wpis

Poszukuję zatrudnienia na Elektromechanik. Lexus Katowice Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Szukam pracy Nowy wpis

Dzień dobry, Obecnie Lexus Katowice szuka do pracy na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych. Mam doświadczenie i znam doskonale branżę. Czy ktoś może napisać jak się pracuje ? jaka panuje atmosfera,czy można liczyć na porządek od początku tj, wprowadzenie nowego pracownika i jasne wytyczne co do pracy.Standardowo jak z pieniędzmi ? czy na dziale handlowym tylko wyścig szczurów czy można liczyć na "grę" zespołową ? Pozdrawiam

Horacy Nowy wpis

Niniejszym pragnę przeprosić Firmę Lexus Katowice Spółka z o o. i pracowników tej firmy za wpisy godzące w dobre imię oraz renomę tej spółki i jej pracowników. Złożyłem też prośbę do administratora tej witryny o usunięcie mojego wpisu dotyczącego tej spółki.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Lexus Katowice Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Produktu i Wydań Samochodów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Jacek

Nie widziałem z sieci żeby teraz kogoś szukali a interesuje mnie praca sprzedawcy-doradcy klienta. Mam doświadczenie w branży motoryzacyjnej i chciałbym wiedzieć czy po nowym roku będą jakieś rekrutacje? Ktoś wie czy planowane jest powiększenie zespołu? Firma się rozwija?

ciekawy

Jak z praca na myjni ,atmosfera ilosc pracownikow i pracy ,wynagrodzenie ,warunki pracy da sie zniesc czy tylko dla studentow ,ukrancow ,itp ?

Elżbieta
@ciekawy

Dlaczego Ukraińców tak wyróżniasz?

ciekawy
@Elżbieta

No bo w wielu firmach mniej się od nich wymaga niż od Polaków zgadzają się pracować w gorszych warunkach przez co kierownicy maja w nosie bhp bo przecież ukraincom nic nie przyszkadza i zgadzają się na darmowe nadgodziny soboty swieta itp i fatalne warunki na stanowsiku pracy dlatego pytam od tego jest forum wiele gałezi przemysłu i gospodarki , firm zostało doprowadzone przez nich do ruiny i wielu Polaków odeszło przez złe warunki pracy i płacy bo kierownicy mieli ukranców dotyczy prawie całego pokolenia masa ludzi przez to wyjechała bo nie mieli podnoszonych wypłat pracy coraz wiecej a wyplaty i warunki coraz gorzej ale poco dać polakom jak mamy ukrancow w wielu branzach to sie dzialo od wielu lat i dalej sie dzieje pozniej widzi sie ogloszenia ciagle tych samych firm i stanowisk bo kierownik se wymienia ludzi ale ma w nosie ich problemy bo ma obcokrajowcow za brama to ci wystarczy czy mało? ciekawe elzbietko ze wlasnie spotkalo to glownie ludzi w twom wieku 30-40 latkow zapomnialas co sie dialo kilka lat temu bardzo mnie zdenerwoalas swoim pytaniem checsz pewnie mi zarzucic ze mam cos do nich ale trzeba na ich zalew naszego rynku pracy popatrzec obiektywnie na przestrzeni lat i wielu roznych branz szerokim horyzontem oczywiscie czesc juz pojechala na zachod a polacy zostali a kierownicy i wlasciciele firm przyzwyczaili sie ze nic nie moze i nie musi isc do przodu tak samo było kiedyś z kryzysem finansowym ciagle sie slyszalo ze jest kryzys i dlatego nie mozecie liczyc na podywzki bo kryzyz bo kryzyz bo nato niema bo wasze biezpieczenstwo i hiegiena pracy sa niewazne bo ukraincom to nieprzyszkadzalo a juz bylo po kryzyzsie na kazde stanowsisko kandyduje od 500-2000 ludzi w woj slaskim zgadnij kogo sie zatrudnia w 1 kolejnosci -ludzi ktorzy potrafia przyjsc do pracy w swieta itp dni kiedy firma jest zamknieta na kutke i jest kartka ze zamnkinete ale ukraincy pracuja za zamnkientymi dziwiami po ciemku bo polak nie przyszedl nas obowiązuja pewne zasady i regóły a ich nie czesto tez pracują na czarno bez odprowdzania składek

jerry

Odradzam szczerze. Atmosfera do niczego , podstawa płacy słaba . Zycie wyłącznie na prowizji , a wyrobienie planu to prawie cud.

@jerry

Możesz napisać cos więcej byłeś tam pracowałeś?

Łucja

Witam, jak w firmie Lexus wygląda kwestia urlopowa? Czy można się dogadać bez problemu co do terminu czy może jest on z góry narzucany? I jak generalnie wygląda sprawa z wolnymi dniami? Czy gdy zajdzie taka potrzeba nie ma z tym problemu?

zainteresowany

Dzień dobry, czy jest ktoś tutaj, kto mógłby napisać coś więcej o pracodawcy? Atmosfera, warunki, płaca. Będę wdzięczny za opinie, informacje.

Przemysław
@zainteresowany

Też mnie to ciekawi, szkoda że pracownicy Lexus Katowice tak rzadko udzielają się na forum... Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni i ktoś z pracowników napisze coś więcej na temat pracy w tym miejscu.

Bartosz

@P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÒZEF Byłoby dobrze gdyby do tego wpisu było więcej konkretnych informacji, mnie interesuje praca dlatego dopytuję.

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÒZEF

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lexus Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Lexus Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lexus Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Lexus Katowice Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Lexus Katowice Sp. z o.o.