Engas Sp. z o.o.

Bielsko-biała

Opinie o Engas Sp. z o.o.

oburzony

Rozmowa kwalifikacyjna to totalne nieporozumienie, to jest robienie sobie jaj z ludzi bezrobotnych poszukujących pracy. Warunkiem przyjęcia do pracy jest posiadanie przez bezrobotnego renty lub zaświadczenia o niepełnosprawności. Osoby są przyjmowane po znajomości z tkz. polecenia. Osoba pracująca w kadrach twierdzi,że renta to przywilej, jest oderwana od rzeczywistości, obraża ludzi w trakcie tkz. rozmowy kwalifikacyjnej, choć trudno to nazwać rozmową kwalifikacyjną. Na wyższe stanowiska są awansowane osoby przyjęte po protekcji z polecenia dyrekcji, kierownika produkcji. Pytanie zasadnicze czy jest jakaś porządna firma w Bielsku-Białej,która szanuje pracowników oraz osoby poszukujące pracy, otóż nie ma . Prawie w każdej firmie w Bielsku-Białej dochodzi do nieprawidłowości, a cyrki w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej to norma, w większości firm rekruterzy to nawiedzeni idioci, którzy szukają byle pretekstu do odrzucenia osoby poszukującej pracy, bo w kolejce stoi ktoś przyjęty z tkz. polecenia lub z rodziny.

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Engas Sp. z o.o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Zostaw opinię o Engas Sp. z o.o. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Engas Sp. z o.o.