0 Dodaj opinię
0 0 6 5 1

Opinie o "FIORINO" Izabela Gądek-Pagacz

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Ile jest zmian w "FIORINO" Izabela Gądek-Pagacz?

Aktualność
W naszej firmie już powoli czuć magię zbliżających się Świąt. I choć u nas to okres wytężonej pracy cieszymy się, że możemy spełniać marzenia naszych małych Klientów
TakNie2

Aktualność
Za nami bardzo aktywna niedziela na targach Trends 4 Kids w Warszawie. Po targowym szaleństwie jesteśmy już w 100% skupieni na realizacji mikołajkowych i świątecznych prezentów dla naszych Klientów.
TakNie3

Czy "FIORINO" Izabela Gądek-Pagacz organizuje staże dla studentów?

@Pytanie

Dzień dobry, dziękuję za pytanie na tą chwilę nie organizujemy stażów dla studentów, ale planujemy mam nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości wprowadzić możliwość dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z osobami które chcą i stawiają pierwsze kroki w pracy czy biznesie.

Aktualność
Za nami targi Trends 4 Kids w Gliwicach. To idealna okazja do tego, żeby spotkać się z naszymi Klientami i wysłuchać ich spostrzeżeń. Niesamowicie cieszy nas fakt, że ekoTuptusie się tak dobrze znane i lubiane.
A już za 2 tygodnie po raz pierwszy z naszymi produktami odwiedzimy stolicę. Zapraszamy serdecznie na targi Trends 4 Kids w Centrum Praskim Koneser.
Tak2Nie3
Robert

Wiadomo, że dobry pracownik potrafi docenić dobrą firmę !!

TakNie3

Pracuję w firmie od kilku lat. Owszem, zarobki nie są najwyższe, ale w uważam, że jeżeli komuś wynagrodzenie nie pasuje powinien poszukać innej pracy. Firma jest na rynku od 11 lat. To dużo jak na polskiego producenta. Praca w firmie, która tak długo działa na rynku daje mi poczucie stabilizacji. Jak w każdej pracy są dni lepsze i gorsze.

TakNie5

Nadal czekamy na nowe informacje. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Fiorino Izabela Gądek-Pagacz w miejscowości Bielsko-Biała. Wasz post się liczy!

Zostaw opinię o "FIORINO" Izabela Gądek-Pagacz - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie