Opinie o Alwero Sp. z o.o. w Hecznarowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alwero Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alwero Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alwero Sp. z o.o. w Hecznarowice

Kornel Nowy wpis

Niedawno było praca dla specjalisty-handlowca do obsługi dystrybutorów i klientów hurtowych. Pozyskiwanie nowych klientów też jest punktowane? Pytam jakby pojawiła się jeszcze taka praca to jestem ciekawy czy dają premie za zdobycie nowych rynków zbytu. Jak tak to jaką?

@alwero Nowy wpis
@Kornel

Dzień dobry! Tak, oczywiście!

alwero Nowy wpis
@Kornel

A gdzie znalazłeś takie ogłosznie ? Obecnie Alwero nie prowadzi żadnych rekrutacji w strukturach handlowych!

Sławomir

Żona chciałby się podjąć szycia, gdyby dało się na tym dobrze zarobić. Potrafi obsługiwać stępbówkę i overlocka. Proszę coś napisać o aktualnych zarobkach i czy da się tu spokojnie pracować w miłej atmosferze? Oraz, czy tak jak kiedyś pisano w ogłoszeniu dla szwaczki maszynowej, nadal robi się na jedną zmianę od 6.00 do 14.00?

yatoya Nowy wpis
@Sławomir

Tak,jest bardzo w porzadku.Można odbyć pracę w okr.próbnym i zobaczyć czy zonie również będzie odpowiadać.

yatoya

Unikatowa jakość produktu, unikatowa atmosfera. Ciepło bije z kazdego, jak na wełnę przystało:) Polecam!

Zofia
@yatoya

A o cenie co powiesz?

yatoya
@Zofia

Cena adekwatna do jakości,zdrcydowanie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Alwero Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

ja27

Tak, rozmowa może odbyć się w języku angielskim.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alwero Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy ALWERO w mieście Hecznarowice. Czekamy na newsy od użytkowników.

zastraszona

Kilka lat pracowałam w tej fimie, i jak na pozór wszystko wygląda okay, to wewnątrz śmierdzi! Szefowa od kilku lat straciła kontrolę nad sobą i nad firmą, nie słucha nikogo i niczego uważając że zna się na wszystkim, począwszy od projektowania, do szycia, kończąc na handlowaniu. wszystko zawsze zostawiane na ostatni moment, a potem jest gonitwa i nerwówka. Zatrudnia fachowców, ale i tak wie lepiej jak to zrobić! Nie panuje nad niczym , ale pozory stwarza.

Kama
@zastraszona

Spędziłam w tej firmie kilka ładnych lat i świetnie znam pracowników i szefową. Prawda jest taka,że jest dużo narzekania, ale jakoś nikt się nie zwalnia. Dlaczego? Wyplata nie zbyt wysoka ale zawsze na czas, warunki świetne, nikt nie wylicza czasu na przerwy, kawę itd.

Igor

@zastraszona Chyba firmy się pomyliły komuś? ALWERO to firma oceniana dobrze przez pracowników ,więc polecam pracę.

real

Witam, czy są jakieś przyjęcia do pracy mężczyzn ? Jakie są warunki pracy w firmie. Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam

Bogna

Jeszcze nikomu nie udało się dogodzić wszystkim , ja polecam to dobra firma.

Niki77

Od kilku lat pracuję w Alwero i osobiście nie doświadczyłam żadnego opóźnienia z wypłatą. Ludzie w pracy pozytywni, a atmosfera ogólnie przyjazna, aczkolwiek jak wszędzie mogą zdarzyć się napięte dni.

wilamowiak

Praca w alwero. to nic przyjemnego. (usunięte przez administratora) wypłata nie zawsze na czas. niby to jeden dzień spóźnienia ale bank to niestety nie przedszkole.

@wilamowiak

Wiesz może, dlaczego dochodzi do tego typu opóźnień w wypłacie wynagrodzenia za pracę w firmie ALWERO? W jaki sposób pracodawca wyjaśnia te małe opóźnienia? Co mógłbyś napisać na temat poziomu wynagrodzeń w tym miejscu? Czy zarobki za pracę w tej firmie są dla Ciebie satysfakcjonujące? Odpowiedz, proszę.

Bastjan
@Piotr

Kiepska prowokacja pracownika z ramienia administratora portalu. Komunikat tak sztywny, że aż razi po oczach.

@Bastjan

Dlaczego sugerujesz, że jest to prowokacja? Są to pytania bezpośrednio związane z pracą w firmie ALWERO. Wątek odwiedza dużo osób, które chciałyby dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia u tego pracodawcy. Masz jakąś wiedzę o pracy w tym miejscu? Jeżeli tak, to zachęcam do wyrażenia swojej opinii.

Pm

Pracuję tu już dłuższy czas i nie mogę za wiele dobrego powiedzieć o tej firmie, (usunięte przez administratora). Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Alwero Sp. z o.o. - Hecznarowice

Alwero Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Krakowska 1
    43-330 Hecznarowice