Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur w Mazańcowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur w Mazańcowice

Asia Nowy wpis

Dzień dobry jak tam pan Julian ?czy nakazuje już osobą niezaszczepionym chodzić w maseczkach w pracy? Przypominam to niezgodne z prawem warto zgłosić to do inspekcji pracy . Macie szansę wygrać wpłynęło dużo wniosków .

Maciej Nowy wpis

Większość współpracowników to fajni ludzie, także atmosfera myślę że dobra ale nic pozatym dobre nie jest. Najniższa krajowa (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) i jeszcze (usunięte przez administratora) za wszystko. Szef stary powinien wkońcu odpuścić bo już doprowadził tą firme do ruiny. Nic tam nie jest tak jak powinno wyzysk obiecanki a przyjdzie co do czego dostajesz jedno wielkie (usunięte przez administratora) Uciekajcie

Jak jest z pakietem medycznym w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur? Można dołączyć rodzinę?

pakiet podstwowy dla pracowników jest płatny 1 zł, i można za pełną odpłatnością dołączać rodzinę.

Grażyna
@ja

Za partnera ile by taka dopłata wyniosła? I są jeszcze jakieś inne typowo rodzinne benefity?

@Grażyna

pakiet z PZU cena 30.80 zł. za partnera płatny 100%.

Grażyna Nowy wpis
@ja

Rozumiem, dziękuję. A jakiś multisport lub grusza?

Ja Nowy wpis
@Grażyna

Dwa razy w roku na święta kasa z której państwo zabiera podatek. Jest fundusz socjalny z którego można brać pożyczki oprocentowany 3% bez względu na ilość rat. Max pożyczka 5000 zł.

Roman

Czy jest ktoś zadowolony z pracy w firmie julex?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Uwaga pracownicy, uwaga na kabla.rza Przemysława, (usunięte przez administratora) pierwsza klasa, nic nie robi ale za to Jul.ianowi pięknie (usunięte przez administratora)

Ta firma to jakiś żart, a pani wielce księgowa po podstawówce? Zamknęła się paniusia w kanciapie i nic człowiek nie załatwi, jedynie szefa na ludzi nagabuje.

@Andrzej

Można sądzić, że Pani Księgowa nie jest wykształcona. Wielokrotnie wprowadzała w błąd pracowników i nagabywała szefa na innych ludzi.

Złożyłem Cv i chcę usłyszeć czy jest ktoś zadowolony z pracy? Czy terminowo płacą ? Jak z urlopami?

@Nowy

Daj sobie spokój, niby w trybie awaryjnym pracują, tylko po to żeby wyrwać dotacje od Państwa, Julo to cygan i skręt, naobiecuje Ci, a koniec końców i tak nic z tego nie ma. Albo będzie na ciebie najeżdżał, żeś kretyn, matoł, nic nie umiesz a później jak się mu tyłek zapali to Ci zacznie słodzić, olać go ciepłym moczem.

@Stachu

za późno odpowiedziałeś, już pracuję i nie widzę tego o czym opowiadasz. Osobiście to się dziwię że starzy pracownicy mają pracę w (usunięte przez administratora) ale to ich wybór. Najciekawsze jest to że nie cierpią jak przyjdzie nowy i chce pracować a nie opieprzać się. Pracujemy w różnych firmach ?

Bożena
@Nowy

Cześć, na wstępie napiszę, że gratuluje dostania się do pracy w firmie. Fajnie, że się tutaj wypowiadasz bo można uzyskać dzięki temu świeże informacje na temat zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex. Czy możesz napisać coś jeszcze odnośnie np. wynagrodzenia? Byłoby świetnie.

@Bożena

Najniższa krajowa, jak chcesz więcej to zapomnij.

@Nowy

Poczekamy jak Ci się okres próbny skończy i stary (usunięte przez administratora) Ci coś naobiecuje a później cię (usunięte przez administratora)

Młody szefunciu nową audica przyjechał, a my mamy zasuwać za 80% etatu, ale robiąc rzeczywiście po 8h, istna kpina, jakaś izba kontroli powinna tu zrobić taką porządną kontrolę, zwalają winę na wirusa tylko żeby ludziom wypłacić jak najmniej a od państwa wziąć jak najwięcej, (usunięte przez administratora) i kłamca, nic więcej.

jajo
@Marcin

myślę że najlepiej stworzyć inspekcję robotniczo-chłopską pod wezwaniem szalonego Antoniego Smoleńskiego!

@jajo

Ta, lepiej siedzieć cicho, dawać się wykorzystywać dorobkiewiczom, ale czekaj, skończy Ci się to eldorado, szef to istny generator wyborców PiSu, na którego tak bardzo najeżdża, w pracy, co mnie to obchodzi jakie on ma poglądy, w skarpetę sobie je schowaj. Jak już ludzi masz za zero to im przynajmniej gitary nie zawracaj, ludzie mają inne problemy jak twoje zasmarkane buty.

R. A. B

Nigdy więcej

Mateusz

@xxxx a możesz napisać jakiś przykład ?

Xxxx

Pracodawca obiecuje na rozmowie gruszki na wieżbie,do tego (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) wykorzystuje ludzi do cna i na ty bazuje, nie polecam tej firmie można dorobić się tylko tam garba. Nie polecam szkoda czasu.

Irek

@maciek stażowe zabiera ?

Maciek
@Irek

No już zabrał, śmiało może sobie z Morawieckim rękę podać, a taki niby zwolennik KO, ludzie u niego za miskę ryżu mają robić i sobie chwalić że aż tyle dostali, miejmy nadzieję że ludzie się obudzą i zostawia tego oszusta samego z tym wszystkim.

Maciek

Ludziom etaty ucina, premie zabiera, stażowe zabiera bo niby kryzys, a młody nowym autem za chwilę przyjedzie, ludzie, uciekamy z tej "firmy", niech "szef (śmiech)" sam sobie robi w tym bajzlu.

Antek

Miejmy nadzieję że za chwilę zamknie tą budę, bo straszyć to może babajaga a nie człowiek który się ma niby szumnie nazywać "szefem", śmieszny człowiek, z dziada zrobi się Pan to się zaraz w główce coś poprzestawia ???? Słoma z butów wystaje.

Ta firma to jakiś kiepski żart, mam nadzieję że ktoś w końcu właścicielom utrze nosa, obserwacje na kamerach, jakieś dziwne SMSy do pracowników, straszenie zwolnieniami, jakiś dramat połączony z kiepską komedią.

Firma porażka, wg ogłoszenia czy rozmowy o pracę wszystko pięknie ładnie, w dniu podpisania umowy nagle netto, staje się brutto, byleby za najniższą krajową robić, reszta jest nie ważna, a nowe auta pod firmą stoją, a ludzie są jak śmieci traktowani.

Prokurator

(usunięte przez administratora) obiecuje różne rzeczy, różne pieniądze, a koniec końców wychodzi na to że i tak najniższą krajową Ci wypłaci, szkoda czasu nawet na tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Julex Julian Pichur
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 289
    43-391 Mazańcowice