Lethe

Bielsko-Biała

Opinie o Lethe

Patrycja

@były pracownik, skoro coś jest niejasnego to dlaczego nie jesteś w stanie zadbać o swoje sprawy i o to co chcesz wiedzieć i dopytać? Możesz sprecyzować co Twoim zdaniem ewidentnie jest minusem firmy? Co z resztą kwestii dotyczących zatrudnienia?

Damian
@Patrycja 11.08.2017 09:55

@Patrycja Niewyraźnie napisał ?

były pracownik

Zadufany w sobie i apodyktyczny szef, nie szanujący i obrażający pracowników. Ogólny chaos w firmie. Niby wszystko pięknie wygląda z zewnątrz, a w środku absolutny nieład i brak sprecyzowanych oczekiwań. Niejasne wymagania i wszystkowiedzący właściciel zarządzający swoim imperium. Jak to ktoś napisał, ryba psuje się od głowy. Nie polecam.

ku_przestrodze

Przestrzegam. Duża rotacja. Między zespołem dobra atmosfera ale ryba psuje się od głowy i to widać. Kokosów również się tam nie zbija. Zanim się zdecydujesz zobacz jakie są inne mozliwości w Bielsku i okolicy.

Była

Wyzysk, chamstwo i drobnomieszczaństwo

ania

Agnieszka' dostalas tyle na poczatek? mi by pasowało zlecenie bo jestem studentą poza tym teraz weszła ustawa o tym,ze muszą na zlecenie zatrudniać za 12 zł

Agnieszka

pracowałam w tej formie ponad dwa lata temu - umowa zlecenie za 1500 zeta, ogólny chaos, brak pokoi socjalnych, brak informacji na temat czegokolwiek, czyli praca stresująca. Co do szefa to sie nie wypowiem, bo gościa poznałam na 5 minut, ale średnio ogarnia swoje impreium moim skromnym zdaniem. Duży przesiew pracowników, ciągle ktos się przyjmował/zwalniał lub był zwalniany, osoby odchodzily po 3 mcach....Czy teraz sięcoś zmieniło na lepsze? Mam nadzieję

sfgfe

Bzdura! Nie było ani nazwisk ani wulgaryzmów, za to ostrych słów pod adresem właściciela jak i dokładnych informacji odnośnie tego jak wygląda praca i zatrudnienie było pod dostatkiem. Nie były to pozytywne opinie. Słyszałem że prezes nieźle się na to wkurzał i sporo negocjował z Gowork by usunąć tamte opinie. Widocznie się udało. Ten komentarz też pewni niedługo zniknie. Ja tam już nie pracuję od dłuższego czasu i może wszystko się zmieniło na lepsze, ale rok temu była tam autorytarna władza prezesa, nieosiągalne wymagania, marne wypłaty, dosłownie śmieszne premie, ciągły stres i niewyobrażalna wręcz rotacja. Pozdrowiłbym zespół ale nie sądzę by ktokolwiek z moich czasów wciąż tam pracował.

byly pracownik

Gdzie podziały sie poprzednie wypowiedzi? Żenada, czyli mozna sobie "kupić" dobre opinie....

były pracownik

Powiem tak, rok temu ten wątek wyglądał zupełnie inaczej: były dziesiątki negatywnych komentarzy od byłych pracowników, nawet jegomość prezes coś tam napisał, były informacje odnośnie przebiegu rekrutacji, realnych zarobków, warunków pracy na poszczególnych stanowiskach i relacjach na linii zarząd-pracownik... Niestety widzę, ze większość negatywnych komentarzy zniknęła. Nie do wiary? Firma oceniona 76 razy a komentarzy 20 z hakiem... O ile ludzie nie wchodzili jedynie po to by kliknąć w gwiazdki po prawej i nie zostawić komentarza, to 3/4 komentarzy została usunięta... Żenada. Tuszowanie prawdy nie zmieni rzeczywistości.

ona

umowa zlenecie 8.50 na poczatek? Skad te stawki?! premia po 3 miesiacach 100zl haha smiech na sali

GOŚĆ

Cóż, wieczny wyzysk u nich. Zero umów o pracę. Kuba Chmielniak prowadził wojnę z administratorami tego portalu, aby usunęli o nim negatywne komentarze i dlatego zniknęły. Ludzie uciekają stamtąd gdzie się da najdalej.

Ta

Firma na pewno ma się dobrze, wyzysk to dochodowy biznes. Czy pracownicy w tej firmie mają się dobrze każdy oceni sam, czytając to forum.

do taa

To raczej w drugą stronę wygląda tak, że jeden pracownik z jakiejś podbielskiej wiochy się uwziął i wali jeden pod drugim komentarz, bo go zwolniono. A tymczasem firma, dziwnym trafem, ma się na chyba dobrze i rozwija ...

taa

Na pewno jesteś szczery. Niema szans byś był podstawiony. Ciekawe byloby poczytać jakiś oficjalny komentarz firmy.

handlowiec

Znowu szukają handlowca! W ciagu ostatnich 12 miesięcy przez handlowy przewinęło się conajmniej 9 osób. Życzę kandydatom oszałamiającej kariery

:-)
@handlowiec 01.04.2015 23:57

I szefa marketingu tez. To z kolei będzie 5 osoba na tym stanowisku od poczatku 2014. Znam firmy gdzie nawet stażyści przepracowuja dłużej.

Ja

Wszystko prawda. Na papierze rozmowie kwalifikacyjnej wygląda idealnie, w praktyce walka z wiatrakami.

były pracownik

Skoro są oosby, kttórym praca w Lethe pracuje to niech nadal tam robią za ekstra pieniądze...NIe rozumiem dlaczego te negatywne komenatrze do byłych pracowników się pojawiają - nie każdy musi ubóstwiać właśąciciela i firmę. Nie jest to kwestia braku jakichkolwiek umiejętności. Moźe po tych wszytskich wypowiedziach cokolwiek się w tej firmie zmieni.

Czas start

No to odliczamy jak szybko zniknie powyższy komentarz... Czas start! Info dla administracji GoWork: pracownicy tej firmy raczej nie podpisują klauzuli dot. tajności wynagrodzeń...

ja

Wypłata na czas to chyba obowiązek a nie jakiś super plus?! Chyba, że w innym świecie żyję :P

wszyscyanonimowi

Umowa o pracę, wszystkie wypłaty na czas, żadnych krzywych akcji i jasne oczekiwania względem podwładnych, oby jak najwięcej takich firm na rynku pracy.

:-)

Jesteście kiepscy dla tego was zwolniono! Mr. GUGU & Miss GO to jedna z najlepszych firm w okolicy!

JA
@:-) 14.01.2015 16:43

Ty chyba nie wiesz co piszesz????????? Chyba, że jesteś jedną z wazeliniar .........

wszyscyanonimowi

Firma jako jedna z nielicznych na rynku pracy regularnie wypłaca premie pracownikom - no faktycznie tragedia :)

Mam Cię
@wszyscyanonimowi 23.01.2015 22:43

Ani ja, ani nikt z mojej rodziny lub znajomych nigdy nie otrzymali wynagrodzenia z opóźnieniem. Niemniej nie wykluczam, że w niektórych filmach branży reklamowo- poligraficznej takie sytuacje się zdarzają.

takze były pracownik

Zgadzam się z opinią - bardzo duża rotacja pracowników, co nie jest niczym dobrym, pracownicy z długim stażem dostają wypowiedzenie lub sami odchodzą. To niepoważne.

Zostaw opinię o Lethe - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lethe