Lethe

Opinie o Lethe

Krawcowe

Bardzo proszę zostawić w spokoju panią Magdę i jej anonimowo nie obrażać, to jest wspaniała osoba i najlepsza kierowniczka jaką miałyśmy. Wszyscy ją tu bardzo lubią i to widać, bo pracuje nam się dużo lepiej niż wcześniej. Wreszcie jest na hali odpowiedni porządek i wszyscy pracują jak należy.

byla....

Coz tylko można odradzić!bo faktor ludzki niema znaczenia!!Ludzie sa zaszczuwani jeden na drugiego ,pomawiania donosy itd. ktoś jednak na to pozwala!!!Pracowalam tam trochę wiec wiem oczym pisze!!!Szkoda tylko ze sa to dorośli ludzie majacy sumienia i lustra w które patrza!!!Ale widocznie już zapomnieli co znaczy być kolega uprzejmym i pomocnym .Nie zycze nic zlego choć mogłabym....ale wtedy bylabym taka jak oni ,,,wiec jedyne co mogę doradzić -OMIJAJCIE TE FIRME Z DALEKA!!!!!Ps- była pani kierownik -ponoc awansowala(o zgrozo) jest mistrzynią w manipulacjach miedzy ludzkich tak żeby jej pozycja nigdy nie była zagrozona !!

Xoxo
@byla.... 24.09.2018 23:05

Zgadzam sie(usunięte przez administratora)jest okropnym dyrektorem :)

faff
@Xoxo 27.09.2018 08:59

oj chyba komuś w życiu nie idzie i zazdrości nowemu dyrektorowi ;) swoją drogą "bardzo" związany z pracą ten komentarz jest

Tobi

Nie polecam!

Gość

Może ktoś coś? Co chwilę ąa jakieś oferty na marketing managera? Jestem ciekawe opinii

Xxx
@Gość 17.08.2018 20:42

Nie trudno odgadnac dlaczego sa co chwile. Jedno wielkie g**** jak wszedzie.

Nigdy więcej

Dodam tez cos od siebie. NIE POLECAM!!!!! OMIJAJCIE BARDZO SZEROKIM ŁUKIEM!!

sara

Firma szyje bardzo oryginalne i ciekawe rzeczy niestety(usunięte przez administratora).Podziwiam własciciela ze udało mu sie rozkrecić tak dużą firme ale niestety chyba zaczyna mieć problem z pracownikami...cały czas rotacja a to dla tego ze atmosfera w zespołach jest dramatyczna .Nowi pracownicy są traktowani bardzo żle przez tych którzy juz pracują jakiś czas.Typowy babiniec gdzie kobiety zamiast skupic sie na pracy obgadują nowe pracownice,wyśmiewają ,izolują sie od nich .Potrafią wychodzić do wc w trakcie pracy zeby poobgadywac inne pracownice ,wysmiewanie brak pomocy wysyłanie sobie nawzajem głupich smsów o nowej koleżance ,nie odzywanie sie do nowych to sie dzieje na prawde...i tak postepują dorosłe kobiety .Nowe osoby tego nie wytrzymują i sie zwalniają a kierowniczki ,brygadzistki są kompletnie bezsilne chociaż wiedzą o tych problemach.Wciąz brakuje ludzi do pracy i nie dla tego ze sa złe warunki czy cięzka praca wynagrodzenie tez nie jest wcale niskie a pensje regularne.Chodzi o atmosfere która jest nie do wytrzymania.Szkoda wielka ze tak sie dzieje bo taka firma powinna sie rozwijać i byc dumą dla Bielska-Białej

Ja już tam byłam

Widzę, że GoWork jest bardzo przekupny skoro zniknęła moja opinia na temat pracy w firmie Lethe, mimo, że opinia nie zawierała obrażających treści czy wulgaryzmów. Byłam przekonana, że strona ma na celu informowanie przyszłych potencjalnych pracowników o plusach i minusach pracy w danej firmie, jednak jak widać cenne są tylko te w pełni pozytywne opinie, natomiast te, które zawierają niezbyt pochlebne informacje o pracy w tej firmie po kilku tygodniach znikają. Przerażające jak szybko można kupić dobrą opinię na państwa portalu. Z gorącymi pozdrowieniami dla wspaniałego wizjonera firmy Lethe - usuwanie prawdziwych opinii nie zmieni sytuacji w firmie.

ONA

A mam pytanie jak z typem umów? Ostatnio pojawiły się nowe oferty pracy, oczywiście biurowej, i zawarta jest w nich informacja, że zapewniają umowy o pracę.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Lethe? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Patrycja

@były pracownik, skoro coś jest niejasnego to dlaczego nie jesteś w stanie zadbać o swoje sprawy i o to co chcesz wiedzieć i dopytać? Możesz sprecyzować co Twoim zdaniem ewidentnie jest minusem firmy? Co z resztą kwestii dotyczących zatrudnienia?

Damian
@Patrycja 11.08.2017 09:55

@Patrycja Niewyraźnie napisał ?

ku_przestrodze

Przestrzegam. Duża rotacja. Między zespołem dobra atmosfera ale ryba psuje się od głowy i to widać. Kokosów również się tam nie zbija. Zanim się zdecydujesz zobacz jakie są inne mozliwości w Bielsku i okolicy.

ania

Agnieszka' dostalas tyle na poczatek? mi by pasowało zlecenie bo jestem studentą poza tym teraz weszła ustawa o tym,ze muszą na zlecenie zatrudniać za 12 zł

Agnieszka

pracowałam w tej formie ponad dwa lata temu (usunięte przez administratora) ogólny chaos, brak pokoi socjalnych, brak informacji na temat czegokolwiek, czyli praca stresująca. Co do szefa to sie nie wypowiem,(usunięte przez administratora) Duży przesiew pracowników, ciągle ktos się przyjmował/zwalniał lub był zwalniany, osoby odchodzily po 3 mcach....Czy teraz sięcoś zmieniło na lepsze? Mam nadzieję

do taa

To raczej w drugą stronę wygląda tak, że jeden pracownik z jakiejś podbielskiej wiochy się uwziął i wali jeden pod drugim komentarz, bo go zwolniono. A tymczasem firma, dziwnym trafem, ma się na chyba dobrze i rozwija ...

taa

Na pewno jesteś szczery. Niema szans byś był podstawiony. Ciekawe byloby poczytać jakiś oficjalny komentarz firmy.

handlowiec

Znowu szukają handlowca! W ciagu ostatnich 12 miesięcy przez handlowy przewinęło się conajmniej 9 osób. Życzę kandydatom oszałamiającej kariery

:-)
@handlowiec 01.04.2015 23:57

I szefa marketingu tez. To z kolei będzie 5 osoba na tym stanowisku od poczatku 2014. Znam firmy gdzie nawet stażyści przepracowuja dłużej.

Ja

Wszystko prawda. Na papierze rozmowie kwalifikacyjnej wygląda idealnie, w praktyce walka z wiatrakami.

były pracownik

Skoro są oosby, kttórym praca w Lethe pracuje to niech nadal tam robią za ekstra pieniądze...NIe rozumiem dlaczego te negatywne komenatrze do byłych pracowników się pojawiają - nie każdy musi ubóstwiać właśąciciela i firmę. Nie jest to kwestia braku jakichkolwiek umiejętności. Moźe po tych wszytskich wypowiedziach cokolwiek się w tej firmie zmieni.

Czas start

No to odliczamy jak szybko zniknie powyższy komentarz... Czas start! Info dla administracji GoWork: pracownicy tej firmy raczej nie podpisują klauzuli dot. tajności wynagrodzeń...

ja

Wypłata na czas to chyba obowiązek a nie jakiś super plus?! Chyba, że w innym świecie żyję :P

wszyscyanonimowi

Umowa o pracę, wszystkie wypłaty na czas, żadnych krzywych akcji i jasne oczekiwania względem podwładnych, oby jak najwięcej takich firm na rynku pracy.

:-)

Jesteście kiepscy dla tego was zwolniono! Mr. GUGU & Miss GO to jedna z najlepszych firm w okolicy!

JA
@:-) 14.01.2015 16:43

Ty chyba nie wiesz co piszesz????????? Chyba, że jesteś jedną z wazeliniar .........

wszyscyanonimowi

Firma jako jedna z nielicznych na rynku pracy regularnie wypłaca premie pracownikom - no faktycznie tragedia :)

Mam Cię
@wszyscyanonimowi 23.01.2015 22:43

Ani ja, ani nikt z mojej rodziny lub znajomych nigdy nie otrzymali wynagrodzenia z opóźnieniem. Niemniej nie wykluczam, że w niektórych filmach branży reklamowo- poligraficznej takie sytuacje się zdarzają.

takze były pracownik

Zgadzam się z opinią - bardzo duża rotacja pracowników, co nie jest niczym dobrym, pracownicy z długim stażem dostają wypowiedzenie lub sami odchodzą. To niepoważne.

Zostaw opinię o Lethe - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lethe