Kada Head Wear Damian Dobija

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kada Head Wear Damian Dobija

Nowy wpis

Drogi użytkowniku platformy gowork.pl Twoje komentarze pod adresem tego pracodawcy są wysyłane wielokrotnie pod innym nickiem ale z jednego ID które jest jawne. Niestety Twoje komentarze będą usuwane.

PRACOWNIK

Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i myślę że lepiej nie moglabym trafić , nie mam tzw bata nad sobą , z wszystkim idzie się dogadać z szefostwem. Jeśli chodzi o wynagrodzenie wiadomo zaczyna się od najniższej krajowej ale na podwyżkę nie trzeba czekać długo , ogólnie praca w fajnym zespole jeśli ktos wykonuje dobrze swoje obowiązki i wykazuje choć odrobinę zaangazowania to nie ma na co narzekać ale to akurat działa chyba w większości firm.

Nowy wpis

@PRACOWNIK

bardzo dziękujemy …

Pracownik Nowy wpis

Czytam niektóre opinie i oczom nie wierzę, czy na pewno piszemy o tej samej firmie ?! Owszem , zarobki mogłyby być lepsze, ale nie widzicie drugiej strony medalu ? Nie uważam żebyśmy byli źle traktowani przez Pana Damiana i panią Kasię, wręcz przeciwnie, są w porządku wobec nas, pracowników. To jest przykre, że wypisujecie tutaj głupoty jak wam nie wyszło w tej firmie …. Życzę mniej złośliwości a więcej życzliwości.

Polecam firmę. Wg mnie jest to porządne i uczciwe przedsiębiorstwo, w którym się dobrze pracuje.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kada Head Wear Damian Dobija. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
@pracownik

Polecam pracodawcę oraz firmę. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i zawsze w terminie, możliwość zwiększenia pensji dzięki nadgodzinom,stabilność zatrudnienia oraz stabilne godziny pracy,przyjemna atmosfera, pomoc na każdym etapie,osoby które są przyjmowane otrzymują wsparcie, dobra komunikacja pomiędzy pracownikami, szefostwo godne polecenia, uprzejmi,kulturalni,odpowiedzialni, duży szacunek do wszystkich pracowników nie zależnie od stanowiska,zawsze znajdą czas dla pracownika.Firma godna polecenia.

Bardzo polecam tego pracodawcę, dobre zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania, premie świąteczne, podwyżki o które nie trzeba się prosić . Stale godziny pracy z możliwością nadgodzin, ktoś kto napisał że praca od 5 a wynagrodzenie nie jest jak za porę nocna to poprawie że nikt nie każe ani nie prosi o przychodzenie na tę godzinę to tylko wybór pracownika który chce pracować w godzinach nadliczbowych; może przyjść przyjść przed pracą lub zostać po pracy pracodawca tego nie narzuca . Atmosfera w pracy przyjazna tworzymy super zespół dzięki czemu nie przychodzimy jak za kare do pracy. Opinie zawsze będą różne bo każdy ma swoje zdanie i wymagania , kto nie przyjdzie i nie zobaczy jak u nas jest ten się nie dowie :)

O.

Przeszłam do konkurencji, dobra stawka i traktowanie premie świąteczne i super atmosfera polecam

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Kada Head Wear Damian Dobija w miejscowości Bielsko-Biała? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

M

Pracuje w tej firmie od lat i to chyba znaczy o wszystkim. Jestem zadowolona z pracy i polecam rzetelnych szefów !

Kamila

Polecam gorąco te firmę , pracowałam dość długo ale musiałam się przeprowadzić. Wszystko po prostu sie zgadza i jest stabilizacja. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kada Head Wear Damian Dobija - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Kada Head Wear Damian Dobija?

Zobacz opinie na temat firmy Kada Head Wear Damian Dobija tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kada Head Wear Damian Dobija?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kada Head Wear Damian Dobija