Proma Poland Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@luki1994 czy pracujesz nadal w Proma Poland Sp. z o.o.? Jak tak to na jakim stanowisku? Czy jest możliwość uzyskania podwyżki w firmie? Obecnie poszukują pracownika na stanowisko Audytor Kontroli Jakości. W ich ofercie napisali, że oferują pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość nieustannego rozwoju zawodowego. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

luki1994

Ja ogólnie polecam pracę na Proma . Stawia się nowa hala dosyć duża . każdy robi swoje , liderzy też okej wszystko na swoim miejscu porządek przy liniach . nie ma co porównywać z firmą Frompol. jest czas na kawę jak i każdy ma chwilę dla siebie. Ogólnie polecam :) A dla tych co wielce narzekają to pozdrawiam.

Wrrr
@luki1994 06.07.2017, 07:40

a jaka stawka na początek?

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@singiel, i jak tam, pracujesz nadal? ;)

sony
użytkownik zarejestrowany

nie wiesz @robben czy te oferty na kierownika produkcji rolet materiałowych są aktualne? A czy ty składałeś papiery? Warunki wydają się bardzo atrakcyjne. Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie , samodzielne stanowisko. Powiedz coś jeżeli wiesz. Dziękuję z gory

singiel

Zarobki może małe choć niektóre kobiety z 3 sobotami wychodzą ponad 2200 zł na rękę), ale na zakładzie jest bynajmniej na czym oko zawiesić no i poromansować. Przecież niektóre babki są naprawdę ładne tyle że zapieprzają jak roboty, ale po pracy są ładnie ubrane i pachnące i całkiem miłe. Dlatego tutaj jeszcze robię bo trzyma mnie jedna kobieta.

porażka

No tak dobrze policzyłeś 1750brutto to 1600zł he dobry jesteś.

Kabaret

Pracownicy nie maja nic do gadania na tym zakładzie bywa że zostają dłużej za darmo rypia jak roboty za 1750brutto powodzenia!!!

On23

na poczatek masz 9zł na strzała lub dyszke

On23

Co wy piepszycie zamowienia s cały czas praca wre gorocą para.. bardzo miła atmosfera i fajnie sie pracuje ;)

Wolwest

Mam pytanie: dostałem ofertę na stanowisko "Inżynier jakości" stawka początkowa nie jest powalająca, ale głównie chodzi mi jaka atmosfera panuje aktualnie na zakładzie, jak z przełożonymi i czym faktycznie osoba na takim stanowisku się zajmuje?

były pracownik

witam pracowałem tam 4 lata temu na produkcji jak brylant był dyrektorem ze starych pracowników to go kojarzą nie wiem czy jeszcze ktoś tam robi z nich. jak na ludzi to super ekipa a co do zarobków to katastrofa 2000zł. z czterema sobotami przy dobrej premii a za bele co ci ta premie brali NIEPOLECAM

ja

powiem ci jedno nie pchaj sie tu bo bedziesz żałował. N chwile obe4cna i tak nie ma przyjęć

robol

przyjmują samych znajomków i zarazem kapusiów. Porażka

noname

"Kiedys" bedzie dobrze ;) Pozdrawiam

hej ho

Witam. Jak tam w tym roku z premiami świątecznymi? Rozdawali bony?

fds

imprezka sie mozole szykuje? opijacie nieszczesne waruny pracy?

Były

Za moich czasów stanowiska przedstawiciela handlowego nie było. Nowa produkcja była przywożona z Włoch.

janusz

(usunięte przez administratora) a od promy najdalej jak sie da! typowy oboz pracy- pracowalem nie polecam! ale jak chcesz to sie pchaj w to szambo! i tak ucieniesz

użytkownik zarejestrowany

Jak w Proma radza sobie przedstawiciele handlowi? dają im auta, telefony lub laptopy? Jak to jest rozliczane? Jakis system prowizyjny?

robal

halo, orientuje sie ktos jakie sa warnki na stanowisku przedstawiciel handlowy?

per ster

od każdego wali jak to syf jest jakich mało. brud, smród i ubóstwo 10-tego.

frajer

Masz racje firma coraz mniej placi taki zapiernicz za marne grosze. Trzeba stad spieprzac gdzie pieprz rosnie. Porazka na calego

ktos nad toba

nie ma sie co podniecac nad ta firma pracownikami cala reszta nierobow proma juz dlugo nie pociagnie bo jest coraz mniej zamowien i klopoty finansowe firmy narastaja. Takze wszystkich w tej firmie czeka zaglada

KTOSIEK.

A co do pytania --brygadzistą jest ten co przyjdzie pierwszy do Promy na początku danej zmiany.

były pracownik

Kto jest teraz brygadzistą?

anik

Prawda. Trzeba stąd uciekać

robol

jakie 2200 człowieku ty takiej wypłaty na oczy nie widziałeś chyba że z 4 sobotami a brutto to na montażu maja 1800 jak odejmiesz podatek to zostaną ochłapy. Firma do bani nie polecam!!!

Robol

2200 brutto

Kec

Jakie zarobki dla nowo przyjetych ?

Mam pytanko jak można dostać się do waszej firmy i czy są przyjęcia na obecną chwilę?

odp

Nowa hala jest jeszcze w budowie.konstrukcja już stoi i jest zadaszona. hala ma być ukończona z początkiem marca i ma tam stać osiem pras. Na początku stycznia zakładano że firma przyjmie 30 osób, około 5 osób już przyjęli,czyli już zaczęli przyjmować i najlepiej to teraz złożyć papiery. Niewiem jakie stawki obowiązują na produkcji,nikt o tym nie chce rozmawiać. Ja pracuje na utrzymaniu ruchu-narzędziownia ,tak samo jak w promie i niewiem jakie mają stawki na produkcji.Widze że przed szatnią stoją zakupione nowe szafki ubraniowe.u nas każdy ma podwójną szafkę,a szatnia jest na 1 piętrze. Podaje dane( usunięte przez administratora )br /> dodam jeszcze że ja swoją stawkę uzgadniałem z dyrektorem. zapytał ile bym chciał zarabiać.Tak więc warto się przygotować na takie pytanie.

Karo

napisz kiedy rusza ta nowa hala w dajtechu i czy będą przyjęcia,jakie tam mają stawki ?...//. dzięki

bebol

Jak tam w Promie? Słyszałem że kadra pracowników sporo się ostatnio pomniejszyła. Nie przedłużają umów?

Dlatego ja już nie bede harować w tym syfie za 1300 zl ( oczywiście z premią )zwolniłem się sam - haha. Tylko ciekawe kto bedzie harowal za te pieniądze jeśli przyjmą nowych, jeśli w ogóle sie tacy znajdą. Uważajcie wszyscy nowo przyjęci jeśli juz zatrudnicie sie w tym syfie za te grosze , przyjdziecie jako pełnosprawni ludzie a wyjdziecie jako inwalidzi , poniżani i upokorzeni traktowani jak śmiecie 3 gatunku . Bo jak wiem to już niema komu pracować po prostu ludzie zostali zwolnieni albo sami odeszli. Ci co zostali beda ( usunięte przez administratora ) za 10 ciu. W końcu nikt nie wytrzyma bo wszystko ma swoje granice.Pozdrawiam prome ( z małej litery bo ta pseudo firma nie zasłużyła na mój szacunek)

x

Chodź nieraz zdarzyło mi się kląć na robote, to jednak boje się ją stracić. Wydaje mi się,że większość pracowników myśli podobnie.

hahahahaha dobre:)

hehe 1050 to ty masz jak nadgodziny zrobisz:) hehehe ale boli nie?

As

Szkoda mi tych Kobiet co u nas pracują. Za taką wypłatę tak tyrać..

jeden gosc w szatni sie chwalil ze dostal 1450 bo (usunięte przez administratora)40cos nadgodzin. i tak to wlasnie wyglada

Trzeciogrupowiec

ja tez pozdrawiam (usunięte przez administratora)ktorzy wiedza jak sciemniac :D a co do reszty to (usunięte przez administratora)za 1050 zl netto haha

gościu

Nie wiem po co te imprezy tu niema co swiętować tylko płakać tak żałosnej wypłaty to jeszcze nigdy nie miałem masakra. Za czasów byłego kierownika było tysiąc razy lepiej nie upierdalał premii dla własnego widzimisie .

Ktosiek.

Byłem w tym lokalu co ma być impreza Promowców faktycznie zwykła mordownia ale jak ktoś lubi takie klimaty to jego sprawa.

człowieku ten lokal jest na wysokim poziomie chyba że tobie nie odpowiadają takie lokale i wybierasz właśmie mordownie powodzenia

pikol

Jakie zwolnienie? firma sie rozwija. szykuje się wielka zakładowa impreza 26 listopada. wszyscy są serdecznie zaproszeni. lokal to mordownia ale co tam, liczy sie miła atmosfera. wstep jedyne 60zł (alkohol niestety nie obejmuje tej ceny). Do zobaczenia na imprezie koledzy. Ave Proma!!:)

one

zwolnienia?

kol

Skąd ta nienawiść do kobiet? Twoja wypowiedź brzmi jak szał prostaka który od wielu wielu lat walczy z odciskami na rękach i to bynajmniej nie od pracy.Szanowny kolego, mam nadzieje że znajdziesz desperatke która cie choć raz wyręczy .Nie trać nadzieji ,TRZYMAM KCIUKI

normalny

...a Ty rikolo jesteś niemadry wiesz,może sam sie do niczego nie nadajesz..... Nie życz drugiemu,co Tobie niemiłe.... Może to Ciebie powinni zwolnić

dla mnie ten zakład to wielka zagadka.... najpierw przyjmuja,po paru dniach zwalniaja albo wysyłają na urlop bezpłatny.Totalny bezsens.Ciekawe co będzie dalej.Najlepsze jest to,że zwalają wszystko na fiata,ale dziwne,że inne firmy robiące też do fiata jak np.Jonson,formpol,maflow.....nikogo jeszze nie zwolnili.....

Proszę Wszystkich nowo i zarazem przyjętych juz do pracy o zastanowienie sie przed fatalną decyzją jaką jest praca w tym zakładzie . Fatalne to jest ze w tym zakładzie uzależnione jest wszystko od makaronów,Fatalne to jest ze wcześniej z osób które są odpowiedzialne za infrastrukturę Nikt nie przemyślał jednego ..po co w tym kraju zakłady które czerpią korzyści i dobra z wspólnej kasy krajowej NAGLE TAKIE INSTYTUCJE SIE POJAWIAJĄ I NAGLE ZNIKAJĄ CO POWODEM JEST JEDNO NIE PEWNA PRZYSZŁOŚĆ A ZA TYM IDZIE JEDNO .....TOTAL SYF

hhhhh

[usunięte przez moderatora] już nie jest dyrektorem, alleluja

Zostaw opinię o Proma Poland Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proma Poland Sp. z o.o.