Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Będzie , będzie wypłacona z wynagrodzeniem za 11.2023 i na kazde dziecko w wieku do lat 14 - 200 zł

Pracuś

Dziękuję za informację. Można wiedzieć jaka to kwota? Pozdro

@Pracuś

Witam, to są zapisy regulaminowe więc nie bardzo możemy przekazywać ( my jako firma) na forum takich informacji proszę zadzwonić/podejść do działu HR wtedy wszystkie informacje Pan/Pani uzyska. Ale teź taka informacja będzie wywieszona na tablicy ogłoszeń dla Pracowników . Pozdrawiam

Natka
@Proma Poland Sp. z o.o.

A dlaczego taki dodatek dostają tylko osoby, które mają dzieci do 14 lat? A jak ma ktoś starsze, np. 16 lat, to wtedy nie ma tego dodatku? Czy jest mniejszy, albo jakiś inny ekwiwalent dostają? W końcu to też dzieci nieletnie. Czy zostają z niczym bo dzieci są nastolatkami starszymi?

@Natka

Dzień dobry Do 14 tego roku życia dziecka , pracownikowi przysługuje z tego tytułu - zwolnienie od pracy 2 dni w roku zgodnie z art.188 - które nazywa się Opieka nad dzieckiem stąd to kryterium. Natomiast od 15 roku życia, osoba traktowana jest jako młodociana w świetle przepisów i może podjąć pracę ( co nie zmienia faktu że również jest to dziecko dla rodzica) Pozdrawiam

CG
@Proma Poland Sp. z o.o.

Te 200zł na dziecko to jest kwota podana na rękę? Czy kwoty premii świątecznej są dla każdego pracownika inne czy wszyscy zgodnie dostają jedną, ustaloną kwotę? Tak w ogóle to te kwoty się zmieniają czy co roku jest to ta sama wartość?

Rosa 1000

Dlaczego kobiety w zakładzie PROMA nie mogą sobie zrobić szkolenia i "papierów" na obsługę suwnicy? W czym Mężczyźni są lepsi ode mnie?

@Rosa 1000

Dzień dobry Pani,oczywiście że mogą. Zapraszaszam do HR.Pozdrawiam

AR

Witam.Pisze w sprawie pracy na produkcji a mianowicie zaciekawiło mnie miesięczne szkolenie we Włoszech :-) Z jednej strony fajnie ale z drugiej w ogłoszeniu jest bardzo mało na ten temat napisane, praktycznie tyle że jest miesiąc szkolenia i gdzie. Mam pytanie jak to wygląda na miejscu, zakwaterowanie warunki. Domyślam sie że pracownik nie ponosi chyba żadnych kosztów? I drugie pytanie to czy warto wysłać cv nawet jeśli obecnie juz sie zakończyło ogłoszenie. Pozdrawiam Adam

Magda

Jak będzie za 11 listopada ustawowo należy się dzień płatny w danym miesiącu s nie innym miejmy nadzieje że proma nie wymyśli dać wolne pracownikom w czasie grudniowego postoju bo to jawne złamanie prawa wolne za 11 listopada ma być do wybrania w danym miesiącu !!!

Za dzień świąteczny przypadajacy w sobotę należy udzielić dnia wolnego do końca okresu rozliczeniowego,czyli do końca roku 2023.

@Magda

Ale w grudniu nie ma postojowego.

Magda
@Proma Poland Sp. z o.o.

Lakoniczna odpowiedź teraz piszą że nie ma postoju ale i tak będzie jak w zeszłym roku ,myślę że nie jedna osoba nad tym czuwa żeby nie poszło w zapomnienie

google mówi tak
@Proma Poland Sp. z o.o.

Okres rozliczeniowy to określony przez danego pracodawcę przedział czasu, w którym jest dokonywane rozliczenie czasu pracy, na przykład 1-miesięczny, 3-miesięczny. Na podstawie tych norm pracodawca ustala liczbę godzin i dni do przepracowania w przyjętym okresie rozliczeniowym, czyli wymiar czasu pracy pracownika.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proma Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Spawacz? Podziel się swoimi wrażeniami!
Anonim1

Czy ktoś orientuje się, jakie są warunki dla spawaczy w Żorach? Pojawiła się oferta pracy, chciałbym usłyszeć jakieś opinie.

Rosa 1000

Hej. Praca jest ciężka na Tysiaczkach, (hala 2) ale uważam, że adekwatna do zarobków. To jest produkcja, także trzeba pracować. A nie telefon, słuchawki, muzyka itp. Poważna firma (PROMA) nie powinna sobie na coś takiego pozwolić. Pozdrawiam Rosa

Szanowni Państwo wyrok Trybunału Sprawiedliwości, C-582/14, dynamiczny adres IP ma cechy informacji o charakterze osobowym, ponieważ jest możliwa identyfikacja jakiejś osoby fizycznej na jego podstawie. Podmiot a podmiotem w tym wypadku gdyby ktoś nie wiedział GoWork- jest przetwarzający adres IP ma jednocześnie dostęp do danych łączących adres IP z innymi danymi identyfikującymi osobę. Adres IP umożliwia administratorom sieci zidentyfikowanie podłączonych urządzeń, zarządzanie nimi oraz nadawanie lub odbieranie niektórych uprawnień. Prawo nakazuje ujawnienie danych organom ścigania w przypadku, kiedy zaistnieje prawdopodobieństwo czynu o charakterze bezprawnym. Pamiętaj, by wziąć to pod uwagę pisząc opinię, która może spotkać się z reakcją ze strony pracodawcy, zwłaszcza jeśli jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym, naruszająca dobra osobiste, wulgaryzmy.

Sonya
@Proma Poland Sp. z o.o.

Przebrnęłam przez odp. Pracodawcy i przyznam jestem zdumiona tą wyczuwalną nonszalancją. Sugerowałabym jednak nieco ochłonąć,... bo taka formuła pijarowa, nie wspomnę o EB (bo w końcu jest to jakaś wizytówka) może mocno zniechęcić potencjalnie zainteresowaną osobę, no w każdym razie nie najlepiej rokuje, .. mnie na pewno "po tych występach" nie porwało do składania CV

@Sonya

po 2 miesiącach pracy tam stwierdzam w dwóch słowach - Proma NOK - ci którzy tam pracują zrozumieją o co chodzi... swoją drogą kongratz - proces rekrutacji daje jasno do zrozumienia ze idziesz na robola/robaka i nic wiecej. jeszcze umowa zlecenie... po ostatnim wystąpieniu dyrektora na jadalni to mi sie włączył detektor hipokryzji - cytuję "nam zależy" - chyba miało być "nam to leży"

On
@popolupo

Rotacja ogromna starych pracowników też coraz mniej

Angela
@popolupo

Nie przedłużyli Ci umowy czy sam zrezygnowałeś? Są we firmie osoby, które jednak na umowie o pracę są, wszyscy inni godzą się na zleceniówki? Ile Ci płacili?

@Angela

sam rezygnuję min. przez umowe zlecenie, marną stawkę czy przestoj za ktory mi nikt nie zapłaci (zresztą ci pod promą nie maja lepiej - dla nich jedyną opcją zeby mieć ''płatne postojowe'' jest wybranie WŁASNEGO płatnego urlopu). pracodawca na czas przestoju z własnej winy musi placic pracownikowi 80% pensji, ale nie mniej niż najnizsza krajowa... najwyrazniej ich sie to nie dotyczy... p.s. widze że cenzura na gowork działa na pełnych obrotach... zupełnie jakby administratorem był sam gen. Kiszczak pozdrawiam świadomych.

On
@popolupo

Ludzie sami sobie winni (usunięte przez administratora)i masz normę np 100 szt oni chcą błyszczeć i zrobią np 150 szt za tydzień zrobią ci normę 200 szt i ty po miesiącu nie wyrabiasz i się zwalniasz na własne życzenie potem piszą na forach jak to źle itd robol to robol nigdy nie zrozumie pewnych zeczy ,żeby chociaż miał za to zapłacone nigdy w nagrodę dostaje większą normę i płacz potem ilu tu takich było i już nie ma

AG

Pozdrowienia dla Pani Klaudi Wróbel w Żorach chyba najciężej pracującej osobie w tej firmie która wykonuje swoją pracę z największym poświęceniem bardziej niż ktokolwiek inny tam zatrudniony. Poświęca tej firmie swój prywatny czas życie rodzinne a nawet zdrowie i żaden inny z pracowników nie zasługuje na ogromne docenienie tego co robi tak jak ona. Ta pani powinna dostać medal i ogromną premie oraz podwyżkę bo nikt w tym biurze nie daje z siebie tyle co ona. Kierownictwo powinno brać z niej przykład i też się wziąć do roboty.

@AG

Cenne są takie opinie dziękujemy uprzejmie w imieniu Pani.Klaudi,a kierownictwo docenia jej pracę.

@AG

Praca każdego pracownika w firmie jest doceniana , wszyscy pracują z dużym zaangażowaniem co cieszy Nas wszystkich. Efekty pracy każdego to wyniki jego pracy.

@AG

Szanowny użytkowniku o loginie AG- który od miesiąca próbujesz udostępnić wpisy logując się również jako; PAWLAK, MERYTORYCZNIE ,które to wpisy są wulgarne, obrażliwe, naruszają dobra osobiste osób które wymieniasz z nazwiska miej świadomość tego że twoje działania są czynem podlegającym odpowiedzialności z Kodeksu karnego art.212. Informujemy cię iż wraz z administratorem gowork twoja aktywnosc w sieci jest przez Nas monitorowana. Jesteśmy w posiadaniu skrinów zdjęć tychże wpisów które usilnie próbujesz publikować,posiadamy skriny zdjęć przesłanych przez ciebie na (usunięte przez administratora) do naszych pracowników . Informujemy cię również o złożeniu zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa z art.212. K.K . Aktywność w sieci nie jest anonimowa Poniżej informacja o twoich logowaniach - data - godzina i nr. ID PAWLAK (ID: ZSA…........07JTN) Dodano: 11.09.2023, 18:02 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:29 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:30 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:31 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:32 PAWLAK  Dodano:12.09.2023, 00:33 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:34 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:35 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:37 PAWLAK  Dodano: 12.09.2023, 00:38 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:00 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:02 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:03 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:04 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:15 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:18 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:20 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:21 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:25 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:45 PAWLAK  Dodano: 16.09.2023, 01:47 PAWLAK  Dodano: 17.09.2023, 05:27 PAWLAK  Dodano: 17.09.2023, 05:28 PAWLAK  Dodano: 17.09.2023, 05:29 PAWLAK  Dodano: 17.09.2023, 05:31 PAWLAK  Dodano: 17.09.2023, 05:40 PAWLAK  Dodano: 17.09.2023, 05:41 PAWLAK  Dodano: 17.09.2023, 17:24 PAWLAK  Dodano: 18.09.2023, 00:56 PAWLAK  Dodano: 18.09.2023, 00:57 PAWLAK  Dodano: 18.09.2023, 00:58 PAWLAK  Dodano: 18.09.2023, 01:00 PAWLAK  Dodano: 18.09.2023, 01:01 PAWLAK  Dodano: 18.09.2023, 01:02 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:20 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:23 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:24 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:26 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:45 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:46 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:47 PAWLAK  Dodano: 19.09.2023, 19:48 PAWLAK  Dodano: 20.09.2023, 01:19 PAWLAK  Dodano: 20.09.2023, 01:22 PAWLAK  Dodano: 20.09.2023, 01:23 PAWLAK  Dodano: 20.09.2023, 01:24 PAWLAK  Dodano: 20.09.2023, 01:25 PAWLAK  Dodano: 20.09.2023, 01:26 PAWLAK  Dodano: 20.09.2023, 01:31  MERYTORYCZNIE Dodano: 20.09.2023, 01:36  MERYTORYCZNIE Dodano: 20.09.2023, 08:23  MERYTORYCZNIE Dodano: 20.09.2023, 08:26 AG Dodano: 3 :32

Zgodna

Brawo Klaudia!! Odwalasz kawał dobrej pracy!! :))))

Cała prawda

Proponuję exact tam dopiero laga nie wiem jak porównać czy tam się coś robi?

Byly

Ja wiem jedno lepiej być pod agencją masz spokuj proma wyzyskuje na maxa za duże normy mają pod ESP np idziesz coś kontrolujesz i nasz to gdzieś nie robisz normy a proma goni aż krew poleci

Dzień dobry, leci grupa osób które będą wdrażać Naszych kolegów z Maroka w Nasz wspólny projekt. Tak samo jak wspierali Nas koledzy z.Serbii.

Szymon

Wcześniej narzekaliście na nadgodziny, potem indonezy zaczęli robić nadgodziny to się oburzaliście że wy nie możecie a teraz na nowo lament. Co za ludzie

Wszystkie wpisy tego użytkownika PAWLAK,PAWL, JOSE,BASTARDO,przesyłane są automatycznie na serwer policji.Są to wpisy podlegające odpowiedzialności karnej

Miła

Nie rozumiem Was (usunięte przez administratora) narodzie”. Jeżeli ktoś chce pracować to wykaże się w pracy, dostanie umowę o pracę i obie strony będą zadowolone. Narzekacie na zleceniówki na których pracujecie, lecz z drugiej strony nie robicie nic aby z tej zleceniowki jak najszybciej zejść i wejść pod Promę. Zero zaangażowania ze strony zleceniówkarzy, ale CHAMY Z PROMY NIE CHCOM DAĆ UMOWY… Proszę się postarać o względy góry, pokazać że warto mieć takiego pracownika jak Wy - ci którzy tutaj plują na Promę i zarząd firmy. Dla ludzi którzy chcieliby wiedzieć jak wygląda NAPRAWDĘ praca w tym zakładzie - nie czytajcie tych plugawych komentarzy, te treści generują ludzie pazerni i niezadowoleni z życia, a chcieliby zarabiać kokosy, dyktować warunki i najlepiej mieć ośmiogodzinną przerwę w pracy, ale to już czas zweryfikuje najlepiej PS PROMA RZĄDZI :)

iuasc
@Miła

wiesz co...idz po rozumek do głowy kazdy dobrze wie ze agencje pracy zarabiaja na pracowniku i maja zysk i tak z jego marnej pensji. Pracodawca który zatrudnia prcownika na takiej umowie i jeszcze robi to przez agencje za najnizasza krajowa widac ze pracownik jest nic nie warty bo nie ma zapewnionych godzin pracy, nie ma prawa do urlopu i nie ma NIC ! stawki tak sa zanizone ze juz bardziej sie zanizyc ich nie da. Nie kazdy kto tak pracuje nie ma dowiadczenia czy lat pracy nie kazdy przyszedl zaraz poszkole nie wiedzac co to suwmiarka nie obrazajac nikogo, to ja nie rozumiem postepowania z pracownikami przez takie firmy które nie gwarantuja czegokolwiek poza swoim zyskiem i zyskiem dla agencji pracy.

Brewek

Prowda

Tomasz
@Miła

I jeszcze całujmy prome po rękach bo daje nam takie warunki bo po co w życiu starać się żeby mieć lepiej .Po co stawiać swoje warunki i szanować siebie samego. Lepiej komuś wchodzić w tyłek i cieszyć się ze daje nam zleceniowke współczuję Ci bo jak widać nie masz szacunku do siebie a ktoś kto go ma jest według Ciebie leniem .

Olo
@iuasc

Zgadzam się z tą wypowiedzią, gdyż jako doświadczony pracownik lat 56 raz zatrudniłem się poprzez agencję. Stawka wiadomo, szacunku 0, a jeszcze uczyć miałem stałych pracowników co to jest 5S, system kaizen, o suwmiarce bez wyświetlacza LCD nie wspomnę. Dlatego sądzę, że agencje są dobre do pracy sezonowej w polu przy wykopach a nie w stałym zakładzie produkcyjnym.

Każda firma na strefie w Żorach w opiniach jak czytamy to obozy pracy,kierownictwo to nieudacznicy,nieroby i wszędzie mało płacą. I gdzie pracować

@Miła

Ja już trafilem lepiej (3,8k netto), Seba który tam przez esp robil też już ogarnął umowę o pracę za prawie 5k na rękę, tyle że on na mechanika z uporawnieniami SEP G1 (czy jakoś tak) a ja na produkcji w tym samym zakładzie co on robie i faktycznie zaden z nas tego nie żałuje... co do opini seby dodam tylko że w promie nikt ci za pranie szmat roboczych nie zwraca, prywatny telefon przy (usunięte przez administratora) bo trzeba po UR, KJ lub po lidera dzwonić za swoje pieniądze... i jeszcze liderzy szczekają jak wściekłe psy kiedy idziesz do toalety za potrzebą. Miła... liż im dalej a nawet nie zauważysz kiedy obudzisz się z ręką w nocniku, ba albo i nawet całą w nocniku tak że tylko ręka będzie ci wystawać. Pozdrawiam, ale nie uzdrawiam. Osobiście to tej firmie źle nie życzę, ale dobrze to ja jej nie wróżę.

@popolupo

Ekwiwakent za pranie wynosi 32 zł.wyplacany miesięcznie z wynagrodzeniem.

@Proma Poland Sp. z o.o.

z tego wynika że pracownicy zatrudnieni przez pośredników to podludzie którym się to nie należy, a co do promy to parę osób pracujących pod promą (w tym jeden z liderów) powiedzieli że ten dodatek to zaledwie 10 zł (pańskie słowo kontra słowo 4 pracowników w niebieskich mundurkach - to daje do myślenia) Panie pracodawco życzę panu równomiernej opalenizny, bo za takie kłamstwa to sie pan będzie w piekle smażył, aż będzie skwierczeć. szkoda czasu na takie słowne przepychanki. przyjdzcie, zaaplikujcie i zatrudnijcie sie tam a sami zobaczycie jak to wygląda, przecierz każdy ma oczy które przesyłają zarejestrowany obraz do mózgu w celu analizy. chociasz jak widziałem ilość osób pracujujących przez pośredników to raczej na tych oczach są jeszcze okulary spawalnicze.

@popolupo

Szanowny Panie, proszę posługiwać się faktami 121 - nr składnika na liście płac Pranie OK 32,00 Pozdrawiam

Madzia
@popolupo

Nie można sobie robić przerw czy tylko takie o wyznaczonych godzinach? Kasy potem za te rozmowy też nie zwracają czy może jednak jest to jakoś rozliczane?

szymon
@Madzia

Możesz wyjść do wc. Ale jeśli pytasz o przerwę na papierosa to oprócz 30minutowej zapomnij.

Kandydatka

Witam jak sie pracuje w Proma w Tychach na dziale tloczni? Co tam nalezy do obowiazkow kobiet? Czy jest na tym dziale ciezko? Prosilabym o opisanie obowiazkow na tloczni, poniewaz nie pozwalaja tam nawet obejrzec hali

Witam - chciałbym dowiedzieć się więcej na temat pracy metrologa - wszystkie wymienione programy z oferty mam opanowane - aktualnie pracuję w innej firmie - interesuje mnie stawka

Bbs
@Nowy

Nie polecam pracy na stanowisku metrologa. Kasa lipa, praca za inżynierów i liderow i liderzy metrologi stare kalafiory jeszcze z mama mieszkają chłopy po czterdziestce i nic nie robią i nie potrafią

@Bbs

jak bedziesz w promie pracowal to ich przebijesz i bedziesz z matką mieszkał do 50 roku zycia, bo za ta wyplate to nic nie ogarniesz.

Normalne pytanie

Jak z przerwą na rano jest 30 minut dlaczego na noc tylko 20 minut jak wszyscy to wszyscy

Krzyś
@Normalne pytanie

Proma nie ma przerw 5 min reszta agencje to wsparcie produkcji i oni mają z tego co widzę

Johnu
@Normalne pytanie

Porażka te nocki w tej firmie. Tak ogólnie. Na GP chodzą na 5minutowe przerwy a my na produkcji mamy siedziec na maszynach....

Roxi
@Johnu

To ile macie w sumie przerwy na takiej produkcji? Macie możliwość, żeby dorobić sobie do wynagrodzenia nadgodzinami? Jakieś extra stawki za nie? Nie ukrywam, że sama myślę nad aplikacją.

Johnu
@Roxi

Na 6 i 14 przerwa jest jedna 30minutowa, na 22 20minutowa. Nadgodziny raczej nie. Lepiej sobota wychodzi. Źle nie ma, narzekają lebry i roszczeniowi

szczypta prawdy
@Normalne pytanie

ponieważ tu chodzi o wysoką temperaturę w pracy... i za to 10 minut więcej przerwy... to wszystko na co ich stać w zamian za harówe którą dla nich odwalacie

Anetka
@szczypta prawdy

Czyli nic więcej poza przerwą nie ma jak są wysokie temperatury tak jak teraz? A wodę dodatkową dają chociaż do tego albo jakieś chłodzenie?

@Anetka

Oczywiście że jest woda, elektrolity , owoce w każdy wtorek

Bo była przerwa wakacyjna, od przyszłego tygodnia już będą. Pozdrawiam

Proszę nie martwić się o wodę

Msr. X
@Proma Poland Sp. z o.o.

No mam nadzieje ze rzeczywiscie nie trzeba i że to były tylko zwykle "plotki". Chyba że Proma ma jakiś kolejny "genialny" pomysł - teoretycznie zawsze jest woda w kranie. Xd

Kolko

@Pracodawca przyszlabane obok budy jest kawalek terenu, ktory mozna zagospodarowac. Mozna tam postawic bude/wiate na rowery i skotery. Przydala by sie ona, bo slychac wieczne zalenie, ze rowery w szatni, rowery wszedzie. Ludzie chowaja przed deszczem itp.

@Kolko

Będzie napewno, ale wszystkie takie dzialania wymagają projektu,zatwierdzenia itd..Pozdrawiam

zniszczonyprzezPROME

Kiedy, kierownik powiedział na swoim przemowieniu tekst wyciągniety, jakby wprost od lidera (usunięte przez administratora) "jak sie komus nie podoba to (usunięte przez administratora).Jakieś pytania?" Jak można miec takie okropne podejscie do pracownika?? Zresztą praca tam nie różniła sie wiele od pracy w(usunięte przez administratora) Zastraszanie pracowników, groźby, ucieli połowie firmy 2x5 minut przerwy, ale nie wszystkim głownie produkcji, zakazali wnosic telefon na hale, ale szafki tez nie dali. Moja szafka jak i wielu innych osób wygladała tak, że albo zostawiali swoje rzeczy w jadalni, albo w pudełku po butach pod szafkami innych pracowników. Szansa kradzieży była ogromna, a dodatkowo to wszystko spowodowane bylo tym że uwaga - Produkcja szła słabo. Cieżko w to uwierzyć, ale tak zostałby nam odebrane przerwy w najbardziej upalne dni w roku. Gdzie ludzie byli wykorzystywani do granic mozliwości, a temperatura w niektórych miejsach osiągała 55 stopni przez niemal cały dzien. Pozdrawiam łysego Pana. Jeśli myslicie, że dostaniecie tam umowe o prace to mam dla was 2 wiadomosci 1. Nawet po przepracowaniu 6 miesiecy, roku czy 2 lat na zleceniu. (wykonując nie oszukujmy się typowe czynnosci podlegająca pod umowe o pracę) dalej możecie nie dostać umowy o prace. Było to powiedziane jasno i wyraźnie. 2. Na umowie zlecenie przynajmniej w mojej agencji zarabiało sie wiecej, niż na umowie o prace pod promą.

@zniszczonyprzezPROME

Szanowny Panie, Kierownik nie użył takich słów o których Pan pisze. Zakaz wnoszenia telefonów to chyba rzecz oczywista BHP się kłania.

Jak długo trwa proces awansu w Proma Poland Sp. z o.o.?

szczypta prawdy

niektórzy to tam rok pracują na umowe zlecenie i nie widać zeby ich chcieli przyjąć pod firmę

Ten

To zlecenie to przez agencję zatrudnienia, czy firma też na zleceniówkach zatrudnia? I jakie są argumenty, że nie ma tych umów o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Proma Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proma Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proma Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 20 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proma Poland Sp. z o.o.