opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracuje tu, ale gdzie?

    26.10.2024 11:54

    Pracownik

    Firma najpierw zwalnia masowo ludzi po czym przyjmuje nowych... Co to ma na celu...? Polacy, Młodzi ludzie (najbardziej produktywni), Doświadczeni pracownicy powinni zostać ale ... To tylko moje zdanie... Po co zwalniać najlepszych pracowników i dawać w ich miejsce świeżaków którzy muszą wszystkiego się uczyć od nowa co zajmuje czas, mniejsze zyski no ale jak kto woli.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Promy

    30.10.2024 12:03

    Pracownik

    Tak to jest jak kadra zarządzają nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy. Nikt nie myśli o tym że zainwestowano w szkolenie pracownika , że wysyłano go na różne kursy doskonalące, że pracownik ma niezbędną wiedzę i doświadczenie... przykre że tak się właśnie w Promie traktuje pracowników...
    ReviewUserIcon
    Niekumaty

    17.10.2024 19:12

    Pracownik

    Najpierw redukują ludzi na potęgę, dając jasno do zrozumienia "szukajcie nowej pracy" Po czym jak ludzie przynoszą wypowiedzenia sami to są zdziwieni dlaczego. Przecież wyrabiałeś normę, dlaczego skoro tak dobrze (usunięte przez administratora)chcesz się zwolnić?
    ReviewUserIcon
    Qtass

    26.10.2024 10:54

    Pracownik

    Jeśli pracodawca wspomina o redukcjach, a ty od razu wyskakujesz z wypowiedzeniem, to podajesz siebie na tacy - pierwszy kandydat/ochotnik do redukcji. Chyba faktycznie ten twój "nickname" zobowiązuje.
    ReviewUserIcon
    Zofia

    26.10.2024 00:01

    Pracownik

    Hm... powiem tak, nowo przyjętym jest obce,lub niezrozumiałe (jeśli pracowali gdzieś wcześniej) podejście przełożonych do pracy. "Starym" ( długoletnim) pracownikom wydaje się, że to " wszystko" jest ok. Mają staż,robią co do nich należy, otrzymują za to wypłatę..w sumie nie ma na co narzekać. Pracuję tu.. Wytorowałam sobie sama opinię, podejście do pracy, podejście do ludzi także nie ma tak źle. A teraz serio...Nie lubię tej pracy!, ale ludzie (niektórzy) fajni!! Moi koledzy i koleżanki. Pozdrawiam T1000. Nie ma to, jak współpraca i pomoc jeden drugiemu. :-)
    ReviewUserIcon
    MS

    24.10.2024 21:43

    Pracownik

    Witam wszystkich, pomimo tych wszystkich negatywnych komentarzy chciałbym aplikować do firmy Proma . Jakieś obiektywne za i przeciw ?! Czekam na informacje zwrotne . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.10.2024 19:54

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik Promy

    16.10.2024 21:32

    Pracownik

    Czyli to początek końca firmy Proma . Z tak słaba kadrą zarządzającą nie dadzą rady przejść tego kryzysu .
    ReviewUserIcon
    Liderka produkcji

    16.10.2024 21:34

    Pracownik

    W Promie już widać spadki zamówień co wiąże się z redukcją etatów. Sama już nie wiem ile ludzi w ostatnim czasie straciło pracę. Chyba jedna z najsłabszych firm w naszym regionie ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.10.2024 00:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Leonardo

    08.10.2024 22:03

    Pracownik

    Dobry Wieczór, w tej tzw firmie nie można znaleźć nic oprócz kłamstwa, nieszczerosci , braku zaufana , niekompetencji , braku profesjonlizmu , braku fachowości itd . Firma dla desperatów ! Pracowałem i wiem że nikomu bym nie polecił tej firmy .
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.10.2024 20:58

    Pracownik

    Na dzień dzisiejszy jedyną osobą w tej firmie która ma o czymkolwiek pojęcie jest kierownik produkcji , Pan Dariusz . Miałem okazję z tym Panem współpracować na produkcji i mam do Niego ogromny szacunek ! O reszcie kierownictwa nie ma się nawet co wypowiadać bo nie mają pojęcia o niczym a zarabiają krocie ....
    ReviewUserIcon
    Mlody

    02.10.2024 07:02

    Pracownik

    Podobno było zebranie puka zwolnień ma być jeszcze większa
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.09.2024 19:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    30.09.2024 19:53

    Pracodawca

    A kto korzysta z tych toalet? Szanowni Państwo ,osoba sprzątająca toalety nie będzie sprzątała po każdym z Was.To przecież Państwo w takim stanie zostawiacie toalety.Chcesz czystości zachowaj ją sam.
    ReviewUserIcon
    On

    18.09.2024 21:21

    Kandydat

    Witam szukam pracy razem z partnerką. Ja 15 lat doświadczenia jako operator wózka widłowego/magazynier, ona 12 lat doświadczenia jako pracownik produkcji. Najlepiej na jednym zakładzie. Jesteśmy z Tychów. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik Promy

    27.09.2024 23:46

    Pracownik

    Czyli nie trzeba było długo czekać... to było do przewidzenia . Nie dość że pracuje tu garstka ludzi których rotacja jest ogromna to teraz jeszcze te redukcje ...jak ta firma w ogóle jeszcze funkcjonuje ?!
    ReviewUserIcon
    Bonzo

    28.09.2024 20:02

    Pracownik

    Jak się zatrudniałem to złote góry obiecali ! Teraz się mnie pozbyli w taki sposób że szkoda gadać ! Poczułem się jak zużyta ścierka ! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!
    ReviewUserIcon
    Administrator

    14.09.2024 13:59

    Inne

    Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Ślusarz w Proma Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?
    ReviewUserIcon
    Starszy monter

    18.09.2024 20:05

    Pracownik

    Szkoda czasu na tą firmę . Ciągle jakieś wewnętrzne problemy . Ciągle postoje spowodowane postojami klientów. Ciągle postoje spowodowane awariami , obsługą logistyczną czy brakiem detali do produkcji . Kierownictwo na nic nie reaguje . Generalnie na pobliskich terenach jest dużo lepszych i bardziej profesjonalnych firm .
    ReviewUserIcon
    Liderka produkcji

    28.08.2024 21:17

    Inne

    Słyszałam że w dniu dzisiejszym proma w Żorach pozbyla się z logistyki jedynej osoby która cokolwiek ogarniała.... kto teraz tam rządzi ? Bo już sama nie wiem
    ReviewUserIcon
    Pan

    11.09.2024 20:15

    Pracownik

    W dalszym ciągu, pomimo codzinnego zgłaszania problemów związanych z dostarczaniem detali oraz wymianą opakowań nic się nie zmieniło. Ciągle oczekiwania . Czy zarzad ma zamiar w ogóle coś zrobić w tym kierunku ?
    ReviewUserIcon
    Kierownik zmiany

    11.09.2024 20:56

    Pracownik

    Dobry wieczór. Czytam te wszystkie wpisy i dochodzę do jednego wniosku . Przez ostatni rok były momenty gorsze i lepsze ale zawsze dział produkcji miał się do kogo zwrócić w razie problemów. Teraz tego brakuje . Nowi kierownicy działu logistyki na chwilę obecną nie ogarniają większości tematów. Odważę się napisać to o czym wszyscy myślą. Spróbujcie z powrotem ściągnąć Sławka. Może jeszcze nie znalazł nowej pracy . I tyle. Koniec wpisu .
    ReviewUserIcon
    Ponury Żniwiarz

    06.09.2024 11:39

    Inne

    Proma Żory to bardzo słabiutka , nadal raczkująca firma i na co by nie spojrzeć to ciężko doszukać się pozytywów. Planowanie.... planów dowiadujesz się z dnia na dzień a najczęściej w ostatniej godzinie. BHP - masa niedociągnięć i braków - generalnie na bardzo słabym poziomie... Wystawianie RDA - zepchnięte na podrzędnego pracownika , najczęściej nie mającego pojęcia co zamawia. Droga to bardzo długa i kręta , bo czas oczekiwania najczęściej 2 miesiące lub dłużej i to wielkie szczęście jeśli przyjdzie to co trzeba. Mizerne zaplecze techniczno-warsztatowe. Brak podstawowych narzędzi używanych używanych w automotive a w szczególności w blacharstwie. Kierownik Jakości - jak sam powiedział - się nie rozgląda, a do niczym nie popartej dyskredytacji innych jest pierwszy. Prawdopodobnie jedna z największych rotacji pracowników wśród żorskich firm.
    ReviewUserIcon
    Samuraj

    04.09.2024 10:37

    Kandydat

    Witam na jakie zarobki można liczyć na początek na produkcji w Żorach ? I czy praca jest siedząca czy trzeba stać przez 8 godzin
    ReviewUserIcon
    Hetman

    04.09.2024 22:47

    Pracownik

    8 godzin na nogach pod agencją . Do tego kilka razy w roku niepłatny postój . O zarobki nie pytaj bo mało kto z agencji ma przepracowany cały miesiąc
    ReviewUserIcon
    Kasia

    23.06.2024 13:42

    Pracownik

    Te 5 minut przerwy dodatkowej powinno być przez całe lato a nie tylko jak już ludzie mdleją
    ReviewUserIcon
    Tyska

    27.06.2024 23:41

    Pracownik

    Ale inteligenty inaczej bhpowiec postawi sobie termometr w najchłodniejszym miejscu i zadowolony. Mam nadzieję że w zimę będzie w tym samym miejscu co teraz czy wtedy znowu będziemy szukac gdzie najcieplej na hali ?
    ReviewUserIcon
    Haha

    06.08.2024 06:02

    Pracownik

    Ktoś zemdlał w tym (usunięte przez administratora) ? To dlaczego nikt nie zgłosi sprawy do pipu minimum 15 minut przerwy się należy dodatkowo przy tych upałach
    ReviewUserIcon
    Żory

    03.07.2024 14:36

    Kandydat

    Wypowie się ktoś o pracy na magazynie ? Oddział Żory :) złożyłem CV, ale znajomy mówił że dużo przestojów macie, ludzi odsyłają na L4. Nie chciałbym sobie strzelić w kolano. Jakby ktoś był miły i się wypowiedział
    ReviewUserIcon
    Frodo

    21.07.2024 16:38

    Pracownik

    Odsyłają na L-4 ??? Sami je wystawiają? Dają skierowanie do lekarza? Pisz rzeczowo, pisz prawdę. Jeśli masz umowę o pracę, to albo urlop wypoczynkowy albo postojowe. A jak jesteś na umowie zlecenie, to wiadomo - masz wolne niepłatne w sytuacji postojów.
    ReviewUserIcon
    .uoal

    10.07.2024 17:23

    Pracownik

    W takich warunkach powinien zakład być zamknięty to się nie da pracować a jeszcze by chcieli normę wyrobic nie polecam pracy
    ReviewUserIcon
    Jon

    10.07.2024 23:18

    Były pracownik

    Normalny kierownik by powiedział na hali jest 50 stopni zróbcie połowę normy ale tu czasy średniowiecza a jak się ochłodzi powiedzą że postuj norma (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kitek75

    10.06.2024 12:01

    Pracownik

    Będą w tym roku premię jak zawsze ?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.07.2024 07:15

    Pracownik

    Taa premia nie dość, że podatek odliczony to jeszcze składkę ZUS do tego dorzucili. Może na paliwo starczy....
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.07.2024 07:12

    Pracownik

    Kto tam w Tychach liczy te wypłaty, że ludzie z Żor każdego miesiąca mają zaniżane przelewy i inne cuda?? Kto to praktykantki to liczą? Ogarnijta się
    ReviewUserIcon
    Xxx

    04.07.2024 19:35

    Pracownik

    @Żory nie rób sobie tego SERIO! To co się dzieje na tym magazynie go nieśmieszne żarty, zaczynając od braku kompetencji u osoby koordynującej kończywszy na braku miejsca na dostawy i inne rzeczy z tym związane. Jesteśmy uzależnieni od widzimisię klienta który ingormuje o postoju w piątek , a w poniedziałek idziesz na przymusowe wolne
    ReviewUserIcon
    Szok

    05.07.2024 20:13

    Kandydat

    Serio ? Słyszałem tak od koleżanki z produkcji ale mówi, że są dwa rodzaje jakby. Typowo rozładunki i produkcja. Wspominała o tych przestojach, ale myślałem że trochę wyolbrzymia. Mówimy o Żorach cały czas
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.06.2024 15:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    TenTamten

    25.06.2024 15:39

    Pracownik

    A co mają robić jak ich praca jest zależna od produktów, które wychodzą z lakierni. Mają Ci pomóc na maszynie? Nie dajesz rady? Trzeba było się uczyć i iść pracować do kontroli jakości, a nie teraz jakieś żale na forum pracowniczym wylewać
    ReviewUserIcon
    Żory

    26.06.2024 08:51

    Inne

    Hahaha patrząc na to kto pracuje w jakości to wcale nie trzeba mieć nie wiadomo jakich kwalifikacji. To nieporadni ludzie którzy z byciem jakościowcem nie mają nic wspólnego. Nie umniejszam inżynierom i metrologom. :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Nowy

    24.06.2024 18:48

    Pracownik

    Mam pytanie jakim cudem jest mniej na umowę o prace w firmie a ludzie z pod agencji mają więcej ? To się przechodzić nie chce nawet pod umowe bo po co żeby mniej zarobić ? Też zastanawia mnie to dlaczego ludzie prawie wszyscy mają tą samą stawkę powinno to zależeć hm od maszyny ,zdolności i chęci ? Co do wiatraków to racja wielką przerwy hm nie wiem czy cokolwiek dają jeśli trzeba wrócić do takiego ciepła i się dusić za przeproszeniem
    ReviewUserIcon
    Rosa 1000

    20.06.2024 01:46

    Pracownik

    Jakim prawem, ktoś narzuca pracę? Jeśli jest potrzeba, z narzędziowni, to informuję Pana xy, jaki problem. On przychodzi do mnie, wykonuje swoją pracę i produkcja idzie dalej. Ot, i cała praca. Będę to powtarzać, Dogadujmy się ze sobą. Ja nie mam z tym problemu, ale widać, że co niektórzy mają z tym problem. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    wow

    14.06.2024 21:58

    Pracownik

    tak praca na narzędziowni jest najlepsza dlatego cięgle ślusarze się zwalniają bo ich (usunięte przez administratora) nauczy fachu hehehe żenada
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.06.2024 20:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taka

    13.06.2024 20:44

    Pracownik

    Ta konserwa jak się rozgrzeje to padniemy jak w wyschniętym stawie , jutro proszę kupić nie czekać bo jest dużo stanowisk bez wiatraków !!!!
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    13.06.2024 20:46

    Pracownik

    Od poniedziałku dodatkowe przerwy po 5 minut bo ma być ponad 30 stopni
    ReviewUserIcon
    Rosa 1000

    08.06.2024 22:40

    Pracownik

    Szanujmy się proszę nawzajem. Moja hala T1000, pomaga jeden drugiemu. Czy to Lider,czy ustawiacz, czy zwykły pracownik, każdy jeden pomaga drugiemu. Na mojej zmianie wszyscy sobie pomagamy i praca jest ok. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rosa 1000

    08.06.2024 23:26

    Pracownik

    Michał, Kamil, Kubuś ,Artur i nasz Szef Adrian. Zawsze dajemy radę na naszej zmianie ze wszystkim, bo każdy pomaga sobie. To jest współpraca,zaangażowanie i zaufanie jeden do drugiego.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.06.2024 00:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    07.06.2024 09:28

    Pracodawca

    Szanowny użytkowniku, nie ma potrzeby robienia anonimowych ankiet. Każdy pracownik może jeżeli tylko chce może zgłosić swój pomysł który poprawy w każdym aspekcie czy to BHP, jakości, produkcji itd. - nazywa się to KAZIEN. Wszystkie pomysły są bardzo cenne dla pracodawcy.Pomysły zgłaszamy przez system PPMS ale można zgłosić też bezpośredniemu przełożonemu. Wdrożone pomysły pracowników są nagradzane pieniężnie. A ograniczenie prędkości na wózkach jest zastosowane, co dalej nie zmienia faktu że jeżeli pracownik ma na uszach słuchawki i nie słyszy co dzieję się za nim to żadna prędkość wózka nie spowoduje że nie dojdzie do wypadku bo Pan nie słyszy co dzieję się wokół niego. Zachęcam do zgłaszania pomysłów, i przestrzegania zasad BHP. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rosa 1000

    08.06.2024 22:50

    Pracownik

    Moje zdanie. ..Wózkowi jeżdżą bardzo dobrze. Nie ma się czego czepiać. Pracuję już tu 7 lat i uważam, że każdy wózkowy jeździ doskonale . Po co temat o prędkości?
    ReviewUserIcon
    Ślusarz

    07.06.2024 16:02

    Kandydat

    Jak praca na narzędziowni? Ludzie spoko?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.06.2024 20:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sucki

    05.06.2024 21:47

    Inne

    Ale to wiele wyjaśnia bo człowiek spędza w pracy większą część swojego życia i ma to być praca w jakiś sposób przyjemna motywująca i doceniająca, takie jest moje zdanie. W firmie zdążają się wypadki zamiast usprawnić to żeby się to nie zdarzało winę zrzucają na pracowników bo słuchają muzyki ok nie można słuchać muzyki tak jest w każdej pracy ale to nie znaczy że teraz liderzy i kierownicy mają chodzić i patrzeć kto ma słuchawki lepiej niech pogonią do roboty bhpowca żeby było bezpieczniej dla pracowników. Przemiał jest i będzie bo to nie jest lekka praca w dobrej atmosferze.
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    06.06.2024 09:20

    Pracodawca

    Dzień dobry- No niestety w 90% do wypadków w pracy dochodzi z winy pracownika bo np: miał słuchawki na uszach i nie słyszał że jedzie wózek widłowy i doszło do potrącenia przecięta ręka bo: nie załozył zarękawków które są wymagane i chronią właśnie przed taką sytuacją itd,itd. Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę stosować się obowiązujących zasad BHP w celu dbania o zdrowie i życie własne i innych
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.06.2024 19:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xxx

    03.06.2024 12:47

    Inne

    Kto gdzie pracuje to nie zależy od pracownika tylko od kierownika zmiany,chyba że chodzi ci o to że pracownicy z pierwszej hali mają przyjść tam posprzątać bo na tyle awarii co tam jest to powinien być błysk!
    ReviewUserIcon
    Rosa 100

    07.05.2024 03:03

    Pracownik

    Jak to możliwe jest, że pracownica zatrudniona 3 miesiące temu, ma taką samą stawkę jak ja? Ona nic nie wie, nie zna się na prasach. A ja pracuję już tu prawie 7 lat i znam wszystkie prasy. Mało tego, ogarniam całą T1000? Jakieś znajomości? Bardzo nieładnie. Ja czuję się wręcz wykorzystywana w prasy. Tak, nie postępuje się ,z wieloletnim , zaufanym pracownikiem. Słabo
    ReviewUserIcon
    Zażenowana

    08.05.2024 11:27

    Pracownik

    Spoko, w Żorach odbywa się to samo. Nowy pracownik przychodzi i dostaje więcej na umowie niż ty, dodatkowo musisz go jeszcze wyszkolić i przekazać całą wiedzę zupełnie za darmo, już nie wspomnę o tym że w między czasie starasz się o podwyżki i wychodzi z tego nic, a finalnie nowy pracownik po 3 próbnych miesiącach ma więcej na umowie niż ty w tej firmie kiedykolwiek. Śmieją się nam prosto w twarz :)))))
    ReviewUserIcon
    Taka

    04.04.2024 17:15

    Pracownik

    Dlaczego wyciągi nie działają na hali siwo nie ma czym oddychać wszędzie kurz proszę nie oszczędzać bo i tak na wszystkim oszczędzacie BHP niech działa
    ReviewUserIcon
    Motoparowòz

    22.04.2024 21:17

    Inne

    Cześć, po pierwsze spieszę rzetelnie poinformować, że to nie nasi krajowi politycy decydują o popycie oraz podaży pojazdów spalinowych czy to elektrycznych na europejskim rynku motoryzacyjnym a na takim właśnie funkcjonuje Proma. Po drugie, niemiecki rynek pracy również w ostatnim czasie dotyka bezrobocie a tamtejsi pracodawcy poszukują raczej specjalistów niż pracowników fizycznych. Po trzecie, jeśli nie jesteś zadowolony z sytuacji w jakiej się obecnie znalazłeś, koniecznie porozmawiaj o tym z właściwym specjalistą. Zobaczysz jak miło i pięknie spędzić codziennie 24 h i cieszyć się z własnego życia. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rosa 1000

    07.05.2024 02:45

    Pracownik

    Te pytanie do Proma. Nie do mnie. Ja zwykły pracownik. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.04.2024 23:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Krzyś

    25.04.2024 06:04

    Były pracownik

    Tu jest za dużo liderów każdy zysk idzie na ich utrzymanie co to za polityka biurokratyczna
    ReviewUserIcon
    Bibi

    20.04.2024 20:04

    Pracownik

    Adrian ,kto tego gościa liderem zrobił ,czy on cokolwiek wie? na nockach tylko mecze oglądał ,a teraz z wystającym brzuchem próbuje coś osiągnąc,
    ReviewUserIcon
    Kobieta z kontroli

    17.04.2024 23:04

    Pracownik

    Pytanie dla @Pracodawca Mam grzeczne pytanko..Kiedy się poprawi sytuacja z produkcją kiedy coś ruszy? Zajmuje się małymi częściami typu x253 i martwię się o pracę bo umowę mam jeszcze 3 mies a jestem na umowie zlecenie a za kwiecień mam raptem kilka dni. Praca mi się podoba i nie chciałabym jej stracić...
    ReviewUserIcon
    Xxx

    01.04.2024 23:47

    Pracownik

    Bióro. Ogarniecie się. Dajcie ludziom podwyżkę a ludzie zostaną i będą pracować..nie róbcie jaj. A jak macie jakieś pomysły to z pracownikami to jakoś dogadacie. A nie robicie jak wam pasuje. Zróbmy ankietę co kto potrzebuje i czego brakuje. Anonimowo. Bo nie każdy ma odwagę powiedzieć co mu leży na sercu.
    ReviewUserIcon
    User

    03.04.2024 18:55

    Pracownik

    O jakich ty podwyżkach mówisz, jeżeli operator roczny zarabia tyle co operator zaczynający przygodę z promą, szanujmy się. Proma powinna sama zaznaczać kto ile dostaje, w zależności od wyników w pracy a jedyne co robią to każą ci wziąć urlop bo klient stoi. Jedyna premia jaką dostaje pracownik to jest jabłko na stołówce. Wstyd, aby inne fabryki w Żorach miały premie różnorodne mimo, że nie są jakimiś kolosami a Proma? Proma da ci 100 zł frekwencyjnej, a przepraszam jeżeli masz l4 to ci nic nie da. Dlatego zawsze powtarzam, gdzieś miejcie te wyniki w pracy na maszynach bo na pasku jest tyle samo.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    25.03.2024 19:12

    Pracownik

    Uwielbiam odpowiedzi od Proma Poland, często bez ładu i składu. Zdecydowanie, jeżeli pracodawca tak odpisuje, to można by uznać, że większość zarzutów jest uzasadnionych. Proponuję zatrudnić osobę do redagowania odpowiedzi, będzie choć trochę bardziej profesjonalnie ????.
    ReviewUserIcon
    #nie_warto

    24.03.2024 16:51

    Były pracownik

    Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej jakże pięknej firmie, pracowałem tam ponad rok i sam nie wiem czemu tak długo, radzę omijać szerokim łukiem, organizacja jest tam gorsza niż w przedszkolu nikt nie wie, co ma robić, firma trzyma się jeszcze tylko i wyłącznie dzięki pracownikom z Indonezji. Najniższa krajowa i to i tak nie od razu, bo po paru miesiącach i po przejściu pod firmę. Przejście pod firmę trzeba czekać na to kilka miesięcy i to jak ma się szczęście tak jesteśmy zatrudnieni na zleceniu, tacy pracownicy co chwile są odsyłani do domu albo każe się im wcale nie przychodzić do pracy. Na zakładzie panuje (usunięte przez administratora) dezorganizacja i ogólnie pojęty (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam lepiej rozejrzeć się za czymś innym zarówno jeśli chodzi o produkcję jak i logistykę. Nie wspominając już o braku miejsc parkingowych, wiecznych przerw w dostawie materiałów, wiecznych pretensji ze strony zarządu firmy i ciągłego narzekania na wyniki. Powodzenia w szukaniu pracy, bo wiem że jest ciężko, ale radzę nie tutaj. Dzięki za uwagę
    ReviewUserIcon
    #GdzieJestParking

    20.03.2024 14:15

    Pracownik

    @Pracodawca Przy zakładzie w Żorach pojawiły się zakazy parkowania przy ulicy w takim razie pytanie gdzie większość pracowników tego zakładu, która daje daje Wam pieniążki ma stawać? Ciekawe jaki pokażecie szacunek dla pracownika i co wymyślicie….
    ReviewUserIcon
    Rudy

    21.03.2024 19:19

    Były pracownik

    Człowieku to sobie dojedź darmowym autobusem z Żor, żeby dojechać stracisz 1godz .Dlaczego dyrekcja nie jeździ darmowymi autobusami większość dyrekcji mieszka w Żorach.
    ReviewUserIcon
    Gosc

    22.03.2024 13:40

    Pracownik

    Jedyny zakład kompletnie nie przygotowany jakoś obok w zakładzie mają parking na 250 aut z drugiej strony sekonix też ma na ok 200 aut a proma ma może max 30 aut i tylko do siebie
    ReviewUserIcon
    Robol

    12.03.2024 12:32

    Pracownik

    Kiedy Żory wznowią produkcję i dlaczego nie ma płaconego postojowego??
    ReviewUserIcon
    Abddd

    21.03.2024 17:48

    Pracownik

    Otóż Tesla przy zamknięciu fabryki dala swoim pracownikom 100%postojowego,bez żadnych ceregieli.U nas niestety wciskają ludziom urlop nawet bieżący. Dramat
    ReviewUserIcon
    Bolo

    30.04.2024 12:14

    Pracownik

    Proma nie płaci postojowego, bo bardziej opłaca im się dawać urlopy z powodu ulgi zusowskiej. Tak to sobie wykombinowali
    ReviewUserIcon
    Miśka

    07.03.2024 12:07

    Pracownik

    Co się dzieje dlaczego są zwolnienia czy mamy już rozglądać się za nową pracą
    ReviewUserIcon
    Tychy

    14.03.2024 12:14

    Pracownik

    Przyjechało szefostwo z włoch i zaczęły się cięcia oraz zaciskanie passa
    ReviewUserIcon
    Haha

    21.03.2024 05:31

    Były pracownik

    Ta firma nie ma nawet parkingu - to jest marketing na najwyższym poziomie, nie potrzeba specjalistow

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.