Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Mossini

Tłocznia to dramat. Operatorzy z Ukrainy, którzy nie mają pojęcia o tlocznictwie. Narzędzia tłoczne w opłakanym stanie. UR ze swoim "wodzem" to kpina. Robiła masa fajnych chłopaków, czemu nagle połowa się zwolniła? To chyba nie jest normalne.

@Mossini

Nie ma żadnego wdrożenia albo szkolenia na początek dla nowych osób, że potem nie mają pojęcia? Jak z tym jest? A nie macie nikogo komu można zgłaszać zły stan maszyn?

Greg
@Mossini

To tłumaczy dlaczego detale przyjeżdżają porysowane i zdeformowane. Nikt tam u Was w Tychach nad tym nie panuje??

Naruszene dóbr osobistych , zgłoszenie o weryfikację ID osoby wpisującej

chcem tylko nadmienić że

Podwyżka płacy minimalnej czeka nas już 1 lipca 2023 roku. Wówczas kwota wynagrodzenia minimalnego zostanie podniesiona do 3600 zł.

Jaa

Jakiś chaos panuje ostatnio dużo ludzi się zwalnia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proma Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Spawacz? Podziel się swoimi wrażeniami!

Dziś dobry. Bylem na rozmowie praca na magazynie. Da się zarobić 4 ?będę wdzięczny za odp

Piotr 77

3.600 max .chyba że na wózki widłowe

@Piotr 77

To operatorzy wózków mają więcej? I na rękę jest ta kwota? A czy firma oferuje jakieś kursy żeby sobie zrobić uprawnienia na wózki czy trzeba samemu załatwiać?

Jaa

Gdzie obiecany parking trawa dookoła tylko

Kiedy dowiemy się co z majówka ? Standardowo 30 kwietnia ? Inne firmy potrafią informować z wyprzedzeniem tylko tu wiecznie wszystko na ostatnią chwilę

W piątek pewnie się dowiemy o 14. Harmonogram w normalnej firmie jest na cały rok a u nas tydzień do przodu nie potrafią ustalic

Elżbieta

Jaką majówką? Daj znać, czy macie jakieś imprezy integracyjne z tej okazji, nie miałam pojęcia o czymś takim. A przerwa w pracy jest czy trzeba pracować w ten okres tak to?

Bolo

2go wolne a 4 i 5 mają do pracy przychodzą nieliczni.

Dzień dobry, jak długo czekali państwo na zatrudnienie w firmie przez agencje? Dziękuje za odpowiedz

On

Kogoś najwyraźniej zżera zazdrość po tym jak dziewczyna przeszła do jakości i świetnie sobie radzi

Elżbieta
@On

Każdy ma szansę na awans czy nieliczni? Daj znać, jaka jest polityka firmy w tej kwestii. I jakie mają wymogi. Trzeba mieć studia wyższe, żeby się dostać na lepsze stanowisko?

Doinformowany

Powinni się za nią wziąść wychowali sobie lebra a ta chodzi I kabluje każdego kto się jej nie podoba. Gdyby każdy tak miał pracować jak ona to zysków ta firma nie ma

Tnk
@Doinformowany

A dzięki tobie firma ma zyski? Pochwal się gdzie pracujesz, to pogadamy. Chyba za mało masz tej roboty, skoro masz siłę na pisanie bzdur tutaj

Jaa

Kiedy dołożą szafki na szatniach w męskiej braki i w damskiej jeszcze większe z tego co słyszę ?

Magazyn żory

Polecam pracę, pracuje na magazynie. Atmosfera w porządku, robota do najcięższych nie należy. Jak się zrobi dwie soboty to wypłata w porządku. Polecam

Szanowny Panie pracowniku, parking nie jest obowiązkiem pracodawcy, oczywiście dobrze jeżeli jest i na pewno będzie powiększany. Na tą chwilę pracodawca był zmuszony względami zachowania bezpieczeństwa do ograniczenia wjazdu na teren zakładu. Jest plan powiększenia terenu, ale to nie dzieje się z dnia na dzień. Żeby nie pisać elaboratów i tracić czasu ( mam na mysli Pana )a wiosna już zawitała to lepiej ten czas (pisania) przeznaczyć na sprawy milsze np.dzieci, rower,żona, piwo itd. Zapraszam pracodawca odpowie na nurtujące Pana pytania. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

@Proma Poland Sp. z o.o.

Drogi pracodawco. Jeśli uważasz że Bolo jest zadowolony z pracy to nie wiem kto Ciebie uczył czytać. Czas o którym piszesz "lepiej ten czas (pisania) przeznaczyć na sprawy milsze np.dzieci, rower,żona, piwo itd. " z chcecia przeznaczymy na owe cele, gdy będziecie nas prosić o zostanie na nadgodzinach/pracę w weekend. Gorąco pozdrawiam

@Lelek

oj myślę że trudny z pana przypadek. Proponuję otworzyć swój biznes i zatrudnić pracowników

Bolo

No właśnie jak iść na rower jak po 12 h trzeba robić tu trzeba normalny tryb pracy a nadgodziny kto chce a nie że musisz i sytuacja o wiele by się poprawiła

@Bolo

Mnie by nikt nie zmusił do nadgodzin. Co najwyżej mógłby zachęcić płacąc stawkę godzinową + 50% i + 100%. Jak są tu opłacane nadgodziny i dlaczego czujesz się zmuszony na nie godzić?

Pracownik?

Witam. Proszę o informację czy jest ktoś kto pracował na umowę zlecenie a teraz dostał umowę o prace pod firmą? Jeśli tak to po jakim czasie?

@Pracownik?

Po 6 miesiącach można przejąć pracownika z firmy zewn. i wtedy umowa o pracę na czas określony zazwyczaj na 2 lata jest już bezpośrednio po FIRMĄ .Pozdrawiam

Mlody

Gdzie parking gdzie ludzkie traktowanie do lata proma będzie bez ludzi masakra

@Mlody

No i dobrze. Simoldes się otworzy, to będą transfery. A w Promie na maszynach będą pracować >kierownicy< :p

@Bolo

SIMOLDES JEST JUŻ OTWARTY NIKT NIKOGO NA SIŁĘ NIE TRZYMA.WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA, ZA CHWILĘ BĘDZIESZ PISAŁ ŻE SIMOLDES JEST BE

@Proma Poland Sp. z o.o.

Ale nam się tutaj podoba, nie chcemy zmieniać pracy. Irytują nas tylko posr@ne pomysły kadry kierowniczej. Zróbcie porządek na górze, a nie tylko zatrudniacie nowe osoby do biura a na zwykłych pracownikach oszczędności. **RYBA PSUJE SIE OD GŁOWY**

@Lelek

zawsze każdy może spróbować tego : miodu u góry: i wtedy będzie mógł ocenić. Rekrutacja jest otarta

@Bolo

A czemu to niby mają się ludzie zwalniać? Napiszesz jakieś konkrety? Czemu nie polecasz pracy tutaj?

@Marta

na gowrku żadnej firmy się nie poleca.

@Marta

Nie napisałem, że nie polecam. Mi się tu podoba, tylko organizacja w tej firmie jest do doopy. Nie zmienia się nic w tym temacie, tylko przybywa kogucików w biurach, co nawet jakby robili na maszynach, to by nawet nie zbliżyli się do normy

@Bolo

Dla Nas jako firmy najważniejsza jest satysfakcja pracowników i bardzo nas cieszy że jest Pan zadowolony. Oczywiście nie zawsze wszyscy są zadowoleni, ale firma jest otwarta na wszelkie sugestie poprawy, zmiany i jesteśmy pewni że wspólnie dojedziemy do porozumienia. Proszę zgłaszać do kierownika zmiany problemy jakie występują w związku z normą, może Pan zgłosić problem także w PPMS . Pozdrawiam

50% czego miałeś? Możesz wytłumaczyć, co to słowo znaczy i napisać, ile by mi mogli na wstępie zapłacić za wykonywanie pracy magazyniera - operatora wózków widłowych? Dali właśnie takie ogłoszenie.

4700 brutto wzwyż. Aplikuj jeśli masz doświadczenie

@Lelek

To jaka jest górna granica widełek na tym stanowisku? Kobiety też mają tu szansę na zatrudnienie jak są uprawnienia na wózek?

@Alicja

Oczywiście że tak.

Nie polecam nikomu. Kierowników stu a żaden nic nie wie. Zgłasza się problem albo jakieś uwagi do kierownictwa to w odpowiedzi się dostaje że można się zawsze zwolnić i tyle z mądrości. Firma do zamknięcia się nadaje. Ciecie na bramie zachowują się jakby fuchę życia złapali. Kamery zamontowane ale pracowników nikt nie poinformował. Otwieranie plecaków na bramie, jakim prawem ? I można by wymieniać w nieskończoność

Bolo

Plecaki otwierają na wejściu czy wyjściu? Boją się, że pracownik co wyniesie, papier ścierny z hali, czy te rękawice? Poza tym zgadzam się z tym co piszesz. Jak jest problem, to przyłazi ich na maszynę pięciu i żadnej decyzji. Każdy boi się ją podjąć, albo nie ma pojęcia co robić. Chyba w biurach jest ich więcej niż fizycznych.

Taki

Dlaczego nie zgłaszasz problemów do swojego przełożonego, tylko dzielisz się opinią w internecie?

Taki

Dlaczego nie zgłaszasz problemów z pracownikami swojemu bezpośredniemu przełożonemu, tylko wylewasz żale na forum?

Taki

Dlaczego nie zgłosisz problemów swojemu przełożonemu?

Znam Patrycję i uważam, że to bardzo wartościowy pracownik i człowiek. Dzięki takim osobom jak Ona w pracy panuje przyjazna atmosfera a czynnik ten stanowi ogromną wartość dodaną w ogólnym obrazie Firmy. Jest osobą kompetentną i życzliwą - oby więcej takich.

Jaa

Kiedy jaki postuj bo już za długo coś to chodzi

Moni
@Jaa

Njedlugo to zamkno jak tak bedom cięcia dalej robic

@Moni

bedom bedom

Czy w Proma Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Linczerest

Na produkcji połowa

Tak

Najlepszy to jest w utrzymaniu ruchu. Nie mówi po polsku i weź się z takim dogadaj. Najlepiej jakby znać angielski, włoski, serbski i cholera wie jeszcze jaki. Firma bezład

Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Proma Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proma Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proma Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 21 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proma Poland Sp. z o.o.