opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2023 18:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    11.09.2023 18:23

    Pracodawca

    Wszystkie wpisy tego użytkownika PAWLAK,PAWL, JOSE,BASTARDO,przesyłane są automatycznie na serwer policji.Są to wpisy podlegające odpowiedzialności karnej
    ReviewUserIcon
    Miła

    13.05.2022 12:44

    Pracownik

    Nie rozumiem Was (usunięte przez administratora) narodzie”. Jeżeli ktoś chce pracować to wykaże się w pracy, dostanie umowę o pracę i obie strony będą zadowolone. Narzekacie na zleceniówki na których pracujecie, lecz z drugiej strony nie robicie nic aby z tej zleceniowki jak najszybciej zejść i wejść pod Promę. Zero zaangażowania ze strony zleceniówkarzy, ale CHAMY Z PROMY NIE CHCOM DAĆ UMOWY… Proszę się postarać o względy góry, pokazać że warto mieć takiego pracownika jak Wy - ci którzy tutaj plują na Promę i zarząd firmy. Dla ludzi którzy chcieliby wiedzieć jak wygląda NAPRAWDĘ praca w tym zakładzie - nie czytajcie tych plugawych komentarzy, te treści generują ludzie pazerni i niezadowoleni z życia, a chcieliby zarabiać kokosy, dyktować warunki i najlepiej mieć ośmiogodzinną przerwę w pracy, ale to już czas zweryfikuje najlepiej PS PROMA RZĄDZI :)
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    28.08.2023 09:54

    Pracodawca

    Szanowny Panie, proszę posługiwać się faktami 121 - nr składnika na liście płac Pranie OK 32,00 Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    szymon

    08.09.2023 10:37

    Pracownik

    Możesz wyjść do wc. Ale jeśli pytasz o przerwę na papierosa to oprócz 30minutowej zapomnij.
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    06.09.2023 12:55

    Kandydat

    Witam jak sie pracuje w Proma w Tychach na dziale tloczni? Co tam nalezy do obowiazkow kobiet? Czy jest na tym dziale ciezko? Prosilabym o opisanie obowiazkow na tloczni, poniewaz nie pozwalaja tam nawet obejrzec hali
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.09.2019 18:19

    Inne

    Witam - chciałbym dowiedzieć się więcej na temat pracy metrologa - wszystkie wymienione programy z oferty mam opanowane - aktualnie pracuję w innej firmie - interesuje mnie stawka
    ReviewUserIcon
    Bbs

    25.01.2020 23:04

    Inne

    Nie polecam pracy na stanowisku metrologa. Kasa lipa, praca za inżynierów i liderow i liderzy metrologi stare kalafiory jeszcze z mama mieszkają chłopy po czterdziestce i nic nie robią i nie potrafią
    ReviewUserIcon
    .

    27.08.2023 11:06

    Inne

    jak bedziesz w promie pracowal to ich przebijesz i bedziesz z matką mieszkał do 50 roku zycia, bo za ta wyplate to nic nie ogarniesz.
    ReviewUserIcon
    Normalne pytanie

    27.06.2023 14:36

    Pracownik

    Jak z przerwą na rano jest 30 minut dlaczego na noc tylko 20 minut jak wszyscy to wszyscy
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    25.08.2023 17:39

    Pracodawca

    Proszę nie martwić się o wodę
    ReviewUserIcon
    Msr. X

    26.08.2023 09:11

    Pracownik

    No mam nadzieje ze rzeczywiscie nie trzeba i że to były tylko zwykle "plotki". Chyba że Proma ma jakiś kolejny "genialny" pomysł - teoretycznie zawsze jest woda w kranie. Xd
    ReviewUserIcon
    Kolko

    25.08.2023 19:09

    Pracownik

    @Pracodawca przyszlabane obok budy jest kawalek terenu, ktory mozna zagospodarowac. Mozna tam postawic bude/wiate na rowery i skotery. Przydala by sie ona, bo slychac wieczne zalenie, ze rowery w szatni, rowery wszedzie. Ludzie chowaja przed deszczem itp.
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    25.08.2023 19:21

    Pracodawca

    Będzie napewno, ale wszystkie takie dzialania wymagają projektu,zatwierdzenia itd..Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    zniszczonyprzezPROME

    24.08.2023 11:25

    Były pracownik

    Kiedy, kierownik powiedział na swoim przemowieniu tekst wyciągniety, jakby wprost od lidera (usunięte przez administratora) "jak sie komus nie podoba to (usunięte przez administratora).Jakieś pytania?" Jak można miec takie okropne podejscie do pracownika?? Zresztą praca tam nie różniła sie wiele od pracy w(usunięte przez administratora) Zastraszanie pracowników, groźby, ucieli połowie firmy 2x5 minut przerwy, ale nie wszystkim głownie produkcji, zakazali wnosic telefon na hale, ale szafki tez nie dali. Moja szafka jak i wielu innych osób wygladała tak, że albo zostawiali swoje rzeczy w jadalni, albo w pudełku po butach pod szafkami innych pracowników. Szansa kradzieży była ogromna, a dodatkowo to wszystko spowodowane bylo tym że uwaga - Produkcja szła słabo. Cieżko w to uwierzyć, ale tak zostałby nam odebrane przerwy w najbardziej upalne dni w roku. Gdzie ludzie byli wykorzystywani do granic mozliwości, a temperatura w niektórych miejsach osiągała 55 stopni przez niemal cały dzien. Pozdrawiam łysego Pana. Jeśli myslicie, że dostaniecie tam umowe o prace to mam dla was 2 wiadomosci 1. Nawet po przepracowaniu 6 miesiecy, roku czy 2 lat na zleceniu. (wykonując nie oszukujmy się typowe czynnosci podlegająca pod umowe o pracę) dalej możecie nie dostać umowy o prace. Było to powiedziane jasno i wyraźnie. 2. Na umowie zlecenie przynajmniej w mojej agencji zarabiało sie wiecej, niż na umowie o prace pod promą.
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    24.08.2023 11:48

    Pracodawca

    Szanowny Panie, Kierownik nie użył takich słów o których Pan pisze. Zakaz wnoszenia telefonów to chyba rzecz oczywista BHP się kłania.
    ReviewUserIcon
    Michał

    22.08.2023 15:30

    Pracownik

    Kiedy jest przerwa postojowa w firmię Proma-Tychy?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.08.2023 10:21

    Inne

    Jak długo trwa proces awansu w Proma Poland Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    szczypta prawdy

    22.08.2023 15:23

    Były pracownik

    niektórzy to tam rok pracują na umowe zlecenie i nie widać zeby ich chcieli przyjąć pod firmę
    ReviewUserIcon
    Szczypta prawdy

    22.08.2023 15:09

    Były pracownik

    No więc, nadszedł czas na rzetelną opinię o firmie... zgaście pasy i zapnijcie papierosy :) - JEDZIEMY ! Na sam początek to może potwierdzę kilka faktów które tu wyczytałem i które jakoś już znikły (zostały ocenzurowane) - Kible to faktycznie miejsce gdzie na co drugim sedesie jest czarna folia (niesprawne, czekają na naprawe przez firme zewnętrzną ponoć od długich miesięcy). - cały zakład to jakaś nagrzewnica, która pomimo otwartych bram bocznych nie spada poniżej 30 *C (ale to nic bo na lakierni to jest istne piekło). - sama produkcja to jakiś kabaret (liderzy produkcji mają wiedzę, ale tylko w cudzych rękach i nawet nie potrafią cię odpowiednio wdrożyć, a żeby co i jak z maszyną pokazać to wołają szeregowców bo sami nie pamietają jak to sie robi). - maszyny są w stanie strasznym lub średnim - czyli częste usterki z błachych powodów.... prawie jakby ktoś kupił je na allegro z działu uszkodzone. - ciasno koło maszyn, niby po to zebys mial blizej do detali, ale tu chodzi tylko o wydajność... to że na niektórych maszynach nie da się poruszać bo jesteś zastawiony to już nie ważne, bo przecierz BHP to tylko 3 literki ułożone w jednym rzędzie i nic więcej. - soboty i niedziele jaknajbardziej robocze, ale nie dla tego że chcesz, tylko dlatego że musisz - jak nie przyjdziesz to dostaniesz zawału przy bankomacie albo od razu zaczniesz szukać innej pracy... szczegóły płacowe poniżej: na lakierni stawka w utrzymaniu ruchu to 28 zł brutto na umowę zlecenie, na produkcji 4 zł mniej również zlecenie (przynajmniej przez esp, a są tam jeszcze 2 inne firmy - web automotiv oraz legendarny exact systems znany ze swoich superniskich stawek i umów wyłącznie na zlecenie. miesiąc pracy na lakierni w utrzymaniu ruchu (2 soboty przepracowane) - przy stawce 28 brutto na godzinę to około 4000 zł..... miesiąc pracy na produkcji (pół miesiąca za 28 zł/h, a drugie pół miesiąca za 25 zł/h) z jedną sobotą dało niepełne 3000 zł..... teraz policz sobie ile dostaniesz jak dają ci 24 zł przez ESP... albo 23,50 zł przez exact..... nie trzeba tłumaczyć że to najniższa krajowa tylko ze na umowę zlecenie - czyli bez urlopu i ubezpieczenia chorobowego. Szczerze się zawiodłem albowiem jak taka młoda firma może oferować tak żałosne warunki (firma istnieje w żorach kilka lat i już jest w stanie DUŻO GORSZYM NAWET OD MOKATE. Uświadomcie sobie, że opinie na gowork same się nie napisały. Dołączenie do tej firmy to póki co najgorsza decyzja w moim zyciu... na szczescie juz jestm w innej firmie za większe pieniądze, na umowę O PRACĘ, z dodatkowymi benefitami i BAGATELA na hali gdzie tylko w jednym sektorze jest ciepło (reszta sektorów klimatyzowana) Pozdrawiam lakierników - Adriannę, Klaudię, Szymona, Adriana, Patryka i wszystkich co pracują w tej saunie. Pozdrawiam pracowników produkcji - Klaudię, Witaminę, Piotrka i wszystkich co na codzień walczą o to by przeżyć. Pozdrawiam mechaników z utrzymania ruchu i wszystkich co robią coś więcej niż siedzenie na polędwicy w klimatyzowanych biurach. NIE BÓJCIE SIĘ ZMIAN NA LEPSZE... WYSTARCZY CHCIEĆ, TROCHE POSZUKASZ I ZNAJDZIESZ NORMALNEGO PRACODAWCĘ KTÓRY NIE OSZCZĘDZA NA LUDZIACH, PONIEWAŻ WIERZY W KAPITAŁ LUDZKI I NIE BOI SIĘ IM ZAUFAĆ. Pozdrowienia śle SeBa z miejsca gdzie pracodawca nie słowem lecz czynem udowadnia, że naprawdę sie DA! P.S. zróbcie coś z tymi warzywami pastewnymi co parkują swoje automobile na ścieżce dla rowerów BO TO PO PROSTU SZCZYT HAŃBY !
    ReviewUserIcon
    Ktos

    02.08.2023 20:12

    Pracownik

    To po te forum jak wszystko kasowane żyjemy w wolnym kraju każdy może smarować, politycy smarują na co się da a tu zabronione dziwne dlatego może są ciągle zwolnienia z tej firmy
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.07.2023 08:38

    Pracownik

    Pracodawco daj ludziom normalne umowy tym co pracują ponad pół roku już na zleceniowce. Może wtedy nie będą odchodzić.
    ReviewUserIcon
    Somoldis

    22.07.2023 07:40

    Pracownik

    Zakład proma powinien zostać szybko zbuzony blokada tirow i aut brak przejazdu do mojej pracy to wina promy co to za zakład tragedia żadnego rozwiązania tu nie macie
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.07.2023 13:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    On

    17.07.2023 19:32

    Pracownik

    Lakiernia ma dystrybutor niech oddają na jadalnie
    ReviewUserIcon
    Mlody

    16.07.2023 07:13

    Pracownik

    Widać kasa jest już połowę parkingu było zrobione ale nie rozdawać tylko przez te ich nagrody tylko ludzi porużnia ,kupić dystrybutory na wodę ,jak myślicie czy po wyborach dyrektor się zmieni
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    16.07.2023 09:19

    Pracodawca

    Szanowni państwo,nagrody są za wdrożone KAIZENY a nie za wypracowaną normę. KAIZENY to ciągłe rozwiązywanie problemów inaczej nieustanne doskonalenie i usprawnienia organizacji DZIĘKI wykorzystaniu wiedzy pracowników i ich zaangażowaniu.Tak więc Szanowny pracowniku jeżeli masz pomysł który wniesie wartość dodaną zgłoś go w systemie PPMS,i co 3 miesiące wybierane są pomysły pracowników które zostały wdrożone. Odpowiadają dalej,każdy kierownik swojej zmiany ma możliwość przyznać pracowników premię uznaniową i widzę że są przyznawane.Dystrybutory z wodą- jeżeli jest ich za mało , zostaną domówione.Ale takie tematy jak wodą itp.mozna zgłaszać od razu albo do dz.kadr albo również w.systemie PPMS .
    ReviewUserIcon
    Taka

    15.07.2023 07:33

    Pracownik

    Ten zakład od początku jest inny niż normalne zakłady robi się zebranie rozdaje nagrody w kwocie 500 zł osobom które nigdy normy nie zrobiły tutaj najlepiej ściemniać jak inni i masz jeszcze kasę za to a ten co (usunięte przez administratora) ma nic widać że tylko znajomości się tu liczą
    ReviewUserIcon
    „Taka”

    15.07.2023 23:36

    Pracownik

    Ej ej powoli… Po 1. Jak można pisać, że system „Kajzen” jest za normę? Zgaduje, że dopiero się przyjęłaś i jesteś zdziwiona, że pracujesz na zleceniówce i nie zarabiasz 10 tysięcy na rękę ???? Po 2. Jeżeli masz czas i jesteś na tyle doświadczana osobą, że wiesz kto robi normę na maszynie a kto nie to podziwiam, bo czasami nie mam czasu skoczyć do toalety a co dopiero interesować się czy ktoś zrobił normę :) Ps. System jest otwarty 24/7 jeżeli potrafisz takie kreatywne historyjki pisać to zgłaszaj swoje pomysły to może Cię zobaczymy na środku odbierającą swoje upragnione 500 plus buraku.
    ReviewUserIcon
    Taka

    16.07.2023 07:08

    Pracownik

    Znam tu kilka osób i i wiem kto ile zrobi w te upały napewno nie będę robić normy osoba która dostała 500 nigdy normy nie zrobiła ciekawe kto dał nominacje nie mam zadry niech ma ale za to że trzeba dołożyć wieszaki czy raki na dane stanowisko to ja nie wiem ktoś tu się pogubił
    ReviewUserIcon
    Mlody

    15.07.2023 13:26

    Pracownik

    Proszę kupić dystrybutory na wodei rozdzielić po hali i nagrody za to nie chce upał a wody brak porazka
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    14.07.2023 10:12

    Pracownik

    Jak długo mamy czekać na naprawę zwykłej deski klozetowej w toalecie damskiej? Prawie od dwóch miesięcy w ogóle jej nie ma i chyba nie zanosi się by była. Kolejna kwestia to czystość. Niby jest zatrudniona firma sprzątająca, ale w łazienkach jest (usunięte przez administratora) nawet po tym cudownym „sprzątaniu”. Mam wrażenie, że to sposób na oszczędność środków. Tak trudno oddelegować kogoś by choć raz w tygodniu się przeszedł i sprawdził czy wszystko działa i czy jest względnie czysto? Nie wspomnę już o schodach do biura i szatni które notorycznie się kleją. Jeśli już jest ktoś zatrudniony do utrzymania porządku to chyba wypada sprawdzić jak ta firma pracuje i jak wywiązuje się z powierzonych zadań?
    ReviewUserIcon
    Pozytywna

    15.07.2023 11:24

    Pracownik

    Kobieto nie masz zadnego pojecia o sprzataniu na zakladzie przemyslowym , na ktorym codziennie przemieszcza sie setka osob 24/7. Deska sedesowa sama sie nie uszkodzila. Dbajmy o czystosc wspolnie. Szanujmy rzeczy ktore sluza wszystkim. To nie szpital tam nie bedzie nigdy sterylnie. Ale razem zdzialamy cuda. Pozdrowienia dla kierownictwa , pracownikow I firmy sprzatajacej. Szanujmy sie nawzajem.
    ReviewUserIcon
    Gościnnie

    27.06.2023 09:22

    Kandydat

    Witam. Zastanawiam się nad pracą w Promie na stanowisku Narzedziownia. Jak wygląda zarzadzanie kierownika, atmosfera na dziale i stan narzędzi.
    ReviewUserIcon
    Narzędziownia

    05.07.2023 22:08

    Pracownik

    Premie są zawsze, nadgodziny (weekendy) praktycznie zawsze pracujące. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    małe sprostowanie

    09.07.2023 13:08

    Pracownik

    @Narzędziownia piszesz że premie są zawsze? Jest tylko jedna premia - premia frekwencyjna, owszem jest zawsze jeżeli nie chodzisz na L4
    ReviewUserIcon
    Mecenas

    06.07.2023 17:24

    Pracownik

    Tak dla przypomnienia, NAGRODA PIENIĘŻNA która jest na pasku od półtora roku jest NAGRODĄ PIENIĘŻNĄ a nie premią uznaniową!!!. Więc jeżeli chcecie pracownika karać/zabierać proszę utworzyć dodatkowo system premiowania. Sprawa skieowana do Państwowa Inspekcja Pracy w Katowicach.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.06.2023 15:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    29.06.2023 15:20

    Pracownik

    W dodatku na nocce parking pusty a ludzie w gąszczach muszą parkować można by dopuścić na parking z 20 aut lub zmiany zrobić 2 zmiana będzie się zaczynać od 14,15 np
    ReviewUserIcon
    Żory

    23.06.2023 17:18

    Pracownik

    Audytorzy to śmiech na sali nie potrafią podstawowych rzeczy rozwiązać, chodzą i plotkują
    ReviewUserIcon
    Żory

    15.06.2023 07:47

    Pracownik

    Praca na produkcji jest w porządku, są maszyny cięższe i są lekkie. Ale droga „Promo” ruch z usunięciem 5-cio minutowych przerw jest trochę nie na miejscu, to tak naprawdę przerwa, która wpływa na prace, kiedy maszyna obrabia część to czasami nie ma czasu się podrapać po głowie.. nie wszystkie, ale większość jednak.. Nie czepiałabym się przerw, jeżeli chociaż 3500 tysiąca dostawała do ręki, większość innych agencji lub wózkowych zarabia więcej niż Ja, która stoi 8 h na nogach i lata jak szalona? Trudno jednak było się dostać pod firmę, ale gdy człowiek już przejdzie i dostaje te przelewy i widzi ledwo 3 tysiące to się zastanawia czy lepiej nie rzucić tego, praca fizyczna, czasami w lato dochodząca do 30•C za takie pieniądze? Tak dużo osób się zwolniło, zamiast zrobić zebranie na temat zarobków u Nas to jedyne co zrobiliście to zabraliście przerwy, bo młode łebki w swojej pierwszej pracy siedziało na telefonach czy leciało w bambuko jak to mówią.. Szkoda, że oberwało się zakładowi całemu, wrzuciliście wszystkich do jednego worka a są takie osoby nie doceniane, mam nadzieje, że jednak coś się zmieni i Pan Łukasz coś z tym zrobi, bo jednak idzie to w złym kierunku. Liczę na zmiany, bo jednak atmosfera w pracy jest dobra i nie chciałabym być zmuszona do zmiany
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    16.06.2023 09:52

    Pracownik

    Też tego nie rozumiem. Co ma usuwanie przerw do tej akcji ze zwolnionymi? Nie wszyscy siedzą na telefonach w czasie pracy, bo po prostu nie ma na to czasu i chęci. Sam tel zostawiam w szafce bo mi niepotrzebny. Co to odpowiedzialność zbiorowa?? Nie tędy droga promo
    ReviewUserIcon
    Fugas

    22.06.2023 16:34

    Pracownik

    Jakie masowe zwolnienia?? Koleś fame puścił bo się (usunięte przez administratora)nasłuchał albo sobie coś dodał. Zakład działa normalnie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.06.2023 15:00

    Pracownik

    Na parkingu miejsca od (usunięte przez administratora) ale strażnicy teksasu nie mogą wpuścić bo esp exact i Web to przecież nie ludzie w tej firmie i oni się nie liczą droga przed firma i las cały (usunięte przez administratora) autami ???? Tak samo planista agent co chwile planuje produkcje czegoś na co nie ma części albo odpala coś czego jest w (usunięte przez administratora) zrobione, ale odpalmy 3 zmiany co z tego ze ludzi nie ma wyszkolonych na produkcji są braki w wózkowych i w promie i w webie, coraz lepiej tu jest
    ReviewUserIcon
    Mossini

    29.05.2023 17:30

    Pracownik

    Tłocznia to dramat. Operatorzy z Ukrainy, którzy nie mają pojęcia o tlocznictwie. Narzędzia tłoczne w opłakanym stanie. UR ze swoim "wodzem" to kpina. Robiła masa fajnych chłopaków, czemu nagle połowa się zwolniła? To chyba nie jest normalne.
    ReviewUserIcon
    Greg

    20.06.2023 18:08

    Pracownik

    To tłumaczy dlaczego detale przyjeżdżają porysowane i zdeformowane. Nikt tam u Was w Tychach nad tym nie panuje??
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.06.2023 18:38

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    15.06.2023 08:47

    Pracodawca

    Naruszene dóbr osobistych , zgłoszenie o weryfikację ID osoby wpisującej
    ReviewUserIcon
    chcem tylko nadmienić że

    12.06.2023 19:29

    Pracownik

    Podwyżka płacy minimalnej czeka nas już 1 lipca 2023 roku. Wówczas kwota wynagrodzenia minimalnego zostanie podniesiona do 3600 zł.
    ReviewUserIcon
    Jaa

    30.05.2023 20:33

    Pracownik

    Jakiś chaos panuje ostatnio dużo ludzi się zwalnia
    ReviewUserIcon
    Jaa

    07.05.2023 18:06

    Pracownik

    Gdzie obiecany parking trawa dookoła tylko
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.04.2023 19:40

    Pracownik

    Kiedy dowiemy się co z majówka ? Standardowo 30 kwietnia ? Inne firmy potrafią informować z wyprzedzeniem tylko tu wiecznie wszystko na ostatnią chwilę
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.04.2023 07:22

    Pracownik

    W piątek pewnie się dowiemy o 14. Harmonogram w normalnej firmie jest na cały rok a u nas tydzień do przodu nie potrafią ustalic
    ReviewUserIcon
    Bolo

    26.04.2023 21:40

    Pracownik

    2go wolne a 4 i 5 mają do pracy przychodzą nieliczni.
    ReviewUserIcon
    Nick

    14.04.2023 15:45

    Kandydat

    Dziś dobry. Bylem na rozmowie praca na magazynie. Da się zarobić 4 ?będę wdzięczny za odp
    ReviewUserIcon
    Piotr 77

    22.04.2023 17:04

    Były pracownik

    3.600 max .chyba że na wózki widłowe
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.04.2023 16:43

    Kandydat

    Dzień dobry, jak długo czekali państwo na zatrudnienie w firmie przez agencje? Dziękuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2023 13:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Doinformowany

    26.03.2023 20:48

    Były pracownik

    Powinni się za nią wziąść wychowali sobie lebra a ta chodzi I kabluje każdego kto się jej nie podoba. Gdyby każdy tak miał pracować jak ona to zysków ta firma nie ma
    ReviewUserIcon
    Tnk

    06.04.2023 07:10

    Pracownik

    A dzięki tobie firma ma zyski? Pochwal się gdzie pracujesz, to pogadamy. Chyba za mało masz tej roboty, skoro masz siłę na pisanie bzdur tutaj
    ReviewUserIcon
    Jaa

    02.04.2023 09:47

    Pracownik

    Kiedy dołożą szafki na szatniach w męskiej braki i w damskiej jeszcze większe z tego co słyszę ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.03.2023 19:32

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    On

    01.04.2023 08:25

    Pracownik

    Kogoś najwyraźniej zżera zazdrość po tym jak dziewczyna przeszła do jakości i świetnie sobie radzi
    ReviewUserIcon
    Magazyn żory

    30.03.2023 17:10

    Pracownik

    Polecam pracę, pracuje na magazynie. Atmosfera w porządku, robota do najcięższych nie należy. Jak się zrobi dwie soboty to wypłata w porządku. Polecam
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.03.2023 19:27

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    24.03.2023 16:03

    Pracodawca

    oj myślę że trudny z pana przypadek. Proponuję otworzyć swój biznes i zatrudnić pracowników
    ReviewUserIcon
    Bolo

    25.03.2023 08:54

    Pracownik

    No właśnie jak iść na rower jak po 12 h trzeba robić tu trzeba normalny tryb pracy a nadgodziny kto chce a nie że musisz i sytuacja o wiele by się poprawiła
    ReviewUserIcon
    Pracownik?

    24.03.2023 13:28

    Kandydat

    Witam. Proszę o informację czy jest ktoś kto pracował na umowę zlecenie a teraz dostał umowę o prace pod firmą? Jeśli tak to po jakim czasie?
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    24.03.2023 14:00

    Pracodawca

    Po 6 miesiącach można przejąć pracownika z firmy zewn. i wtedy umowa o pracę na czas określony zazwyczaj na 2 lata jest już bezpośrednio po FIRMĄ .Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mlody

    22.03.2023 19:52

    Pracownik

    Gdzie parking gdzie ludzkie traktowanie do lata proma będzie bez ludzi masakra
    ReviewUserIcon
    Bolo

    24.03.2023 13:19

    Pracownik

    Nie napisałem, że nie polecam. Mi się tu podoba, tylko organizacja w tej firmie jest do doopy. Nie zmienia się nic w tym temacie, tylko przybywa kogucików w biurach, co nawet jakby robili na maszynach, to by nawet nie zbliżyli się do normy
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    24.03.2023 13:56

    Pracodawca

    Dla Nas jako firmy najważniejsza jest satysfakcja pracowników i bardzo nas cieszy że jest Pan zadowolony. Oczywiście nie zawsze wszyscy są zadowoleni, ale firma jest otwarta na wszelkie sugestie poprawy, zmiany i jesteśmy pewni że wspólnie dojedziemy do porozumienia. Proszę zgłaszać do kierownika zmiany problemy jakie występują w związku z normą, może Pan zgłosić problem także w PPMS . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.03.2023 09:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lelek

    14.03.2023 09:33

    Pracownik

    4700 brutto wzwyż. Aplikuj jeśli masz doświadczenie
    ReviewUserIcon
    Lelek

    23.03.2023 05:14

    Pracownik

    Oczywiście że tak.

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.