opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja

    21.03.2023 18:31

    Pracownik

    Nie polecam nikomu. Kierowników stu a żaden nic nie wie. Zgłasza się problem albo jakieś uwagi do kierownictwa to w odpowiedzi się dostaje że można się zawsze zwolnić i tyle z mądrości. Firma do zamknięcia się nadaje. Ciecie na bramie zachowują się jakby fuchę życia złapali. Kamery zamontowane ale pracowników nikt nie poinformował. Otwieranie plecaków na bramie, jakim prawem ? I można by wymieniać w nieskończoność
    ReviewUserIcon
    Bolo

    22.03.2023 14:54

    Pracownik

    Plecaki otwierają na wejściu czy wyjściu? Boją się, że pracownik co wyniesie, papier ścierny z hali, czy te rękawice? Poza tym zgadzam się z tym co piszesz. Jak jest problem, to przyłazi ich na maszynę pięciu i żadnej decyzji. Każdy boi się ją podjąć, albo nie ma pojęcia co robić. Chyba w biurach jest ich więcej niż fizycznych.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.03.2023 17:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taki

    19.03.2023 10:41

    Pracownik

    Dlaczego nie zgłosisz problemów swojemu przełożonemu?
    ReviewUserIcon
    Kasia

    20.03.2023 20:05

    Pracownik

    Znam Patrycję i uważam, że to bardzo wartościowy pracownik i człowiek. Dzięki takim osobom jak Ona w pracy panuje przyjazna atmosfera a czynnik ten stanowi ogromną wartość dodaną w ogólnym obrazie Firmy. Jest osobą kompetentną i życzliwą - oby więcej takich.
    ReviewUserIcon
    Jaa

    15.03.2023 20:22

    Pracownik

    Kiedy jaki postuj bo już za długo coś to chodzi
    ReviewUserIcon
    Moni

    16.03.2023 09:06

    Pracownik

    Njedlugo to zamkno jak tak bedom cięcia dalej robic
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    16.03.2023 09:55

    Pracodawca

    bedom bedom
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.11.2022 09:44

    Inne

    Czy w Proma Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?
    ReviewUserIcon
    Linczerest

    24.01.2023 22:18

    Pracownik

    Na produkcji połowa
    ReviewUserIcon
    Tak

    10.03.2023 07:38

    Pracownik

    Najlepszy to jest w utrzymaniu ruchu. Nie mówi po polsku i weź się z takim dogadaj. Najlepiej jakby znać angielski, włoski, serbski i cholera wie jeszcze jaki. Firma bezład
    ReviewUserIcon
    Taka

    23.02.2023 06:26

    Pracownik

    Ta firma ma zyski dziwne co miesiąc postuj źle zarządzanie i tyle biuro do wymiany
    ReviewUserIcon
    Taka

    19.02.2023 10:15

    Pracownik

    Pracowniku tu już po raz wtóry jest postuj nie z naszej winy jak to jest pracodawca powinien płacić postojowe tak jest wszędzie ,
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.02.2023 13:56

    Pracownik

    Bezpłatne ???? nie ma tu czegoś takiego jak postojowe
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2023 11:21

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Proma

    15.02.2023 16:19

    Pracownik

    Mogliby go wywalić
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.02.2023 23:31

    Pracownik

    Igor jest bardzo dobrym kierownikiem jak nie wiesz jak jest to nie wypisuj z anonima tylko podejdz I porozmawiaj. Jest pozytywny i ma bardzo dobry kontakt z pracownikami. Większość zmiany jest za nim I nie da sobie złego słowa na niego powiedzieć pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Web Automotive

    13.02.2023 22:11

    Pracownik

    Znalazłam ogłoszenie na produkcję z Web Automotive, taki sam adres jak Promaą, czy o czymś nie wiemy?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.02.2023 11:25

    Pracownik

    Widać, że nieprzychylne opinie są usuwane. Prlowska cenzura
    ReviewUserIcon
    Doinformowany

    09.02.2023 15:34

    Kandydat

    Oczywiście że usuwają bo boją się prawdy. Usuwają dobrych ludzi. Tyle fajnych dziewczyn odeszło. Jedna pracownica jest już bardzo długo na L4 z ich powodu za co powinni mieć problemy. Oby dziewczyna poszła po rozum do głowy i zrobiła z nimi porządek. Nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownica inkugnito.

    23.12.2022 23:30

    Były pracownik

    Pracowałam tam i bardzo byłam zadowolona do czasu miałam milal opinie o tej firmie ale się pomyliłam jak usłyszałam że byłam mało wydajna nie daje rady i temu dali mnie do drugiej grupy i na prostą maszynę. To przykro było słyszeć mam 52 lata byłam chora z grypa tabletki jadłam i robiłam nawet nie szlam na chorobowe tylko robiłam rano wstawałam o 3 rano żeby zdążyć na 6 i ostatnimi siłami robiłam starałam się ile mogłam aż jednym razem musiałam na koniec pracy usiąść na chwilę żeby się nieprzewrucic to jeszcze usłyszałam że byłam mało wydajna i nie dawałam radę temu dali mnie na prostą pracę na zgrzewanie a tam terz czeba sobie ws, ystko nałożyć ciężkie ku zgrzewarkę i nadarzyć żeby dużo zrobić a powiedzą ze mało wydajna aż ręce cierpły nogi aż od tych obrotuw że siniakami i tak się usłyszy o sobie to przykro tak słyszeć zamiast IC na chorobowe to człowiek wypluł by siły i tak mało przykro to słyszeć a tak miałam ochotę tam pracować i miałam dobre zdanie lecz się pomyliłam niedziwia się ze takie złe opinie piszą zero szacunku dla pracownika. Zamiast zachęcić to się zdeptuje pracownika przykro tak słyszeć 1 dzień pracy uszkodziłam parec i do teraz nieidzie wyleczyć ale całyczas robiłam i zaco za te słowa że byłam mało wydajna chodzę popuchnieta ręce cierpły i cierpną i takie słowa słyszeć od Kooreatorki to przykro. Choćby wyprul człowiek zdrowie to tak usłyszy a tak miałam dobre zdanie o tej firmie teraz niedziwia się że tak źle opinie krążą
    ReviewUserIcon
    Egon

    01.02.2023 21:08

    Pracownik

    Co to jest ta druga grupa? Podział na trudniejsze i łatwiejsze maszyny?? Ogólnie to współczuję tych przejść z nimi
    ReviewUserIcon
    Egon

    07.02.2023 11:21

    Pracownik

    Proma zatrudnia o umowę o pracę. Firmy podwykonawcze to zlecenie (po pół roku możliwe przejście pod Promę). Może ludzie obawiają się degradacji czy zwolnienia po pójściu na L4?? Trudno powiedzieć
    ReviewUserIcon
    puk, puk - kto tam / INFLACJA

    29.01.2023 09:25

    Pracownik

    Czy premier Morawiecki nałożył na pracowników Promy jakąś specjalną tarczę AntyInflacyjną że w styczniu nie będzie podwyżek? Hello jest tam ktoś, to proszę zapoznać się z światem żeczywistym a nie dać dwie stówy na zamknięcie gęby. - Od 1 stycznia 2023 r. pensje minimalne wzrosły do 3490 zł. To o 480 zł więcej niż w roku poprzednim. Minimalna stawka godzinowa wzrosła z kolei z początkiem roku do 22,80 zł – mówi minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w grudniu 2022 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku wzrosły o 16,6% (przy wzroście cen towarów – o 17,6% i usług – o 13,4%). W stosunku do poprzedniego miesiąca ceny towarów i usług wzrosły o 0,1% (w tym usług – o 0,9%, przy spadku cen towarów – o 0,1%). Wzrost cen towarów i usług konsumpcyjnych w 2022 r. w stosunku do roku poprzedniego wyniósł 14,4%. - Tauron Ciepło Sp. z o.o. wprowadza nowe – wyższe ceny ciepła zawarte w Taryfie dla ciepła. W okresie od 22 grudnia 2022 r. do 30 kwietnia 2023 r. cena ciepła wzrośnie o ok. 35%. - PEC Tychy Sp. z o.o. wprowadziła od 1.01.2023 r. do rozliczeń nowe stawki opłat za ciepło (wzrost o ok. 17% i 23% w zależności od grupy taryfowej). Opłaty za mieszkania 17% - 25%
    ReviewUserIcon
    Michal

    05.02.2023 21:45

    Pracownik

    Ciężko ich się zapytać a nie wylewać żale tutaj? Jakby co to jest sekonix czy prymat - tam jest miód :p
    ReviewUserIcon
    Eryk

    04.02.2023 16:41

    Pracownik

    Ten łysy z brodą od produkcji to (usunięte przez administratora) i skończony kretyn znęcał sie nad pracownikami psychicznie
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.11.2022 12:44

    Pracownik

    Nie polecam. Brak zapewnionych podstawowych rzeczy jak na przykład parking dla pracowników !
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    25.11.2022 22:41

    Kandydat

    Uważajcie na dziewczyny co podają się za siostry. Wszyscy znają prawdę. Odradzam ogólnie pracę w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Egon

    01.02.2023 21:04

    Pracownik

    Tak organizują, że niektórzy przyjeżdżają taksówkami. Ogólnie to kaszana
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2023 18:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Moni

    18.01.2023 09:23

    Pracownik

    Łukasz? No on się tak do wszystkich klei, wykorzystuje stanowisko do swoim niecnych celów
    ReviewUserIcon
    Lol

    19.01.2023 17:13

    Pracownik

    Nie prawda Kto takie bzdury pisze
    ReviewUserIcon
    On

    16.01.2023 07:26

    Pracownik

    Parking pusty to cieć mógł by wpuścić kilka aut np 10 żeby dopełnić wolne miejsca czy to tak trudno w tej firmie wszystko jakoś toporne myślenie lub go brak
    ReviewUserIcon
    .

    02.11.2022 16:44

    Były pracownik

    Jak ma się wyrobić normę jak ciągle są awarie na maszynach.
    ReviewUserIcon
    Była pracowniica

    30.12.2022 13:30

    Były pracownik

    To jest prawda ale inni tego niewiedza tylko tego pracownika gnębią bo ma się wyrobic???? pozdrawiam ekipę ...
    ReviewUserIcon
    Leszczyk

    14.01.2023 11:03

    Pracownik

    Awaria awarią, niech zrobią coś z Piotrusiem mechanikiem który przesiaduje ciągle na jednej maszynie a dziewczyny czekają na niego po 30 min. Niech się umówią na romans po pracy a nie w trakcie. Dawno sexafer nie było odkąd czarna z Grześkiem poszli w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cezary

    11.01.2023 20:22

    Kandydat

    Jak zarobki na stanowiskach inżynierskich? Jakosc, proces, utrzymanie ruchu? Jaka atmosfera w firmie?
    ReviewUserIcon
    Kandydant

    10.01.2023 12:12

    Kandydat

    Już mi się odechchcialo pracować w tej firmie przczytawszy opinie 24 zł na h ja mam o 20 zł więcej a chce zmienić pracę dlatego że by nie wstawać o 3 rano dojeżdżać i jeszcze zleceniowka masakra
    ReviewUserIcon
    Jack

    06.01.2023 08:54

    Pracownik

    Obrzydliwa fabryka obok plastiks simonids ma parking na 300 miejsc proma ma na 25 aut ciecie też na dziada przeganiają z drogi oni mają pilnować za bramą a nie na zewnątrz cieć to szkodnik i leber
    ReviewUserIcon
    Bolo

    06.01.2023 16:54

    Pracownik

    Cieć to może sobie przeganiać swojego bąka z kanciapy jak sobie puści. I tak będziemy parkować na drodze. Niech się pałują nieroby
    ReviewUserIcon
    On

    05.01.2023 15:54

    Pracownik

    Totalna porażka nic dalej nie robią gdzie ten parking ludzie na nich pracują a oni mają ich gdzieś
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Igor

    12.12.2022 20:36

    Pracownik

    Parking pusty a ludzie w zaspach muszą stawiać auta gdzieś w lesie nie dziwne że każdy się szybko zwalnia i ucieka z tej firmy
    ReviewUserIcon
    cieć

    16.12.2022 18:08

    Pracownik

    Zapomniałeś jeszcze o kontroli samochodów jak by tu pracowali sami (usunięte przez administratora) ale PIP ma już e-zgłoszenie.
    ReviewUserIcon
    Edek

    24.12.2022 12:15

    Pracownik

    Zapytaj dyrektora
    ReviewUserIcon
    OnNa

    06.12.2022 20:03

    Pracownik

    Pracuje na zakładzie Proma i nie powiem złego słowa na temat zakładu i ludzi którzy tam pracują :) Po małej przerwie wracam nie długo do pracy i jestem szczęśliwa:) atmosfera super ,kierownictwo cudne ;)
    ReviewUserIcon
    Doinformowany

    14.12.2022 17:28

    Kandydat

    Taka czarna co na jednej maszynie stoi . Wszyscy wiedzą że to ona.
    ReviewUserIcon
    Olaa

    18.12.2022 14:20

    Pracownik

    Akurat wy to nic nie robicie 8 godz przegadane to sobie chwalisz catering codziennie to nie macie tak źle prawie jak w biurze
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.12.2022 23:00

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ula

    11.12.2022 18:27

    Pracownik

    Kolejny kierownik to tu widać tradycja
    ReviewUserIcon
    Ola

    10.12.2022 21:26

    Pracownik

    Zakład obok tam widać kasę pięknie zbudowany i dalej wykańczany na cacy parking ogromny szerokie dojazdy wszystko pięknie oświetlone promą przy nim to masakra promą parkingu nie szafek do przebrania nie dziewczyny po 2 w jednej szafce.dlaczego tu wszystkiego brakuje może by trzeba było robić kaucję kto się zwalnia i kluczyka nie odda kara 20 zł bo pewnie dużo szafek wolnych tylko kluczy nie ma bo kto się zwolni to nie odda
    ReviewUserIcon
    Jack

    27.11.2022 13:05

    Pracownik

    Firma zbudowana bez głowy tir po rozładunku musi czekać w długiej kolejce żeby wyjechać ciasno żadnego miejsca na podium tirów itd firma obok ma wszystko zbudowane jak trzeba a tu sama trawa zamiast dróg dojazdowych lub parking postojowy
    ReviewUserIcon
    Ula

    04.12.2022 12:42

    Były pracownik

    Same Noki produkują tu nie ma nic ani parkingu ani dojazdu tragedia
    ReviewUserIcon
    Marcz

    24.11.2022 14:51

    Kandydat

    Hej. Wiecie czy w proma Poland Tychy jest teraz jakiś przestój/ awaria? Ludzie często piszą że z dnia na dzień dostają urlop (bezpłatnie) - zastanawiam się czemu koleżanka godzi się na takie warunki zatrudnienia .
    ReviewUserIcon
    Ja

    01.12.2022 15:17

    Były pracownik

    Kto to jest pazur?
    ReviewUserIcon
    Obcinaczka do paznokci

    04.12.2022 08:08

    Były pracownik

    Człowiek który notorycznie tzymie paluch w gębie i obgryza pazury, najlepiej mu to wychodzi przy rozmowie przez telefon, trzyma teleon czterema palcami a piąty najmniejszy siedzi w gębie. No i tym zachowaniem nosi miano - EL pazurrro
    ReviewUserIcon
    On

    24.11.2022 17:27

    Pracownik

    Zarobi 2 tys 500 zł mandat odlicz paliwo to jest do przodu że hej
    ReviewUserIcon
    On

    24.11.2022 17:26

    Pracownik

    Same wpisy przez ludzi z biura jeszcze nie widziałem zadowolonego pracownika który parkuje na drodze i czeka kiedy mandat będzie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.11.2022 15:57

    Były pracownik

    Witam, pracowałam w Promie Tychy pod agencją na starej hali. Jeżeli chodzi o prace to narzucone są paradoksalnie wysokie normy. Maszyny wiecznie sie psują. Jedyne co się liczy to WYDAJNOŚC,WYDAJNOŚĆ i raz jeszcze WYDAJNOŚĆ. W lecie zdarzały się omdlenia z gorąca. Zdarzały się dni gdzie hala była cała w dymie. Istny koszmar. Kontrola z PIP jest tam bardzo potrzebna!!! Jeżeli chodzi o pracowników niektórzy biegają, latają jak nakręceni żeby chociaż zbliżyć sie do wymaganego wyniku. Są również tacy co bardziej się szanują i spokojnie pracują z nimi nawet rozmawia się jak z cywilizowanymi ludźmi. Pieniążki bardzo słabe. Z plusów to we wtorki rozdają jabłka. Pracy tam nie polecam !
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    23.11.2022 15:05

    Kandydat

    Hej, można jakieś aktualne opinie o zakładzie w Żorach? Jak wygladaja sprawy socjalu? Jak merity? Jakies dodatki świąteczne? Jak wyglada zatrudnienie w Labo? Jak kierownictwo? Z góry dzięki za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    marek

    07.10.2022 16:12

    Pracownik

    Witam jeśli ktokolwiek czy kiedykolwiek myślał myśli o pracy w Tychach w prymacie ODRADZAM. Chyba ze wcisnęła cię znajoma to co innego bo ludzi z zewnątrz traktują jak (usunięte przez administratora). Ale jest tak samo jak w innych zakładach kierownictwo ma głęboko w poważaniu, co masz ciekawego do powiedzenia .Na rozmowie pięknie a później dają ci do podpisania cos innego i bardzo kłamią ci w żywe oczy.
    ReviewUserIcon
    marek

    27.10.2022 11:15

    Pracownik

    To zakład dla znajomych znajomego a ludzi uczciwie chcący pracować zle traktują nie słuchają i śmieją ci się w oczy .
    ReviewUserIcon
    Marko

    18.11.2022 13:44

    Były pracownik

    Ale Pana opinia dotyczy zakładu Prymat, a to jest profil firmy Proma Poland...
    ReviewUserIcon
    Jack

    15.11.2022 06:45

    Pracownik

    Segregacja ludzi porażka parking tylko dla wybranych sekretarka nie ma humoru i zakaz wjazdu na zakład omijać z daleka ten zaklad
    ReviewUserIcon
    .

    02.11.2022 16:43

    Były pracownik

    Zwykle (usunięte przez administratora) tu chwalą że jest ok a na drugi dzień mówią papa.Miala byc3 mc próba a po mc żegnają jedno wielkie oszustwo.Proma na murarskiej
    ReviewUserIcon
    Były

    27.10.2022 16:42

    Były pracownik

    Najlepsza rzecz jaką mnie spotkała w promie to znalezienie nowej pracy :)
    ReviewUserIcon
    sentino

    18.10.2022 13:00

    Były pracownik

    Brygadzista Grzegorz S. , nie będę przytłaczał nazwiska, bo nie wypada, to istny żart. Sam nie wie co trzeba robić, krzyczy swoich piskliwym głosem na innych pracowników, brak jakiejkolwiek przeszkolenia a potem pretensje o to, że któryś z pracowników nie wie co ma robić/popełnia błąd. Grzegorzu, życzę ci odnalezienia swojej ścieżki w tej „firmie” bo chyba nie posiadasz wystarczających kompetencji na stanowisko, które Ci przydzielono. O słabych warunkach pracy i śmiesznych brygadzistach więcej nie trzeba pisać, każdy może sobie pomyśleć co tam się dzieje : ) Pozdro
    ReviewUserIcon
    Lugi

    15.10.2022 17:07

    Pracownik

    Kiedy tu będzie behapowiec tu jest dzicz taki zakład ma być porządek i człowiek z etatem bhp
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    07.10.2022 08:18

    Pracownik

    Racja na wózkach jeżdżą jak wariaci
    ReviewUserIcon
    Magda

    07.10.2022 20:54

    Pracownik

    Robią wyścigi najgorsza teraz 2 zmiana przejść nie można ścina zakręt jedzie jak szalony aż dojdzie do nieszczescia
    ReviewUserIcon
    On

    07.10.2022 08:11

    Pracownik

    Kiedy będzie parking
    ReviewUserIcon
    P.K

    22.08.2022 14:36

    Kandydat

    Interesuje mnie stanowisko w Żorach operator wózka widłowego. Jakie tam są warunki, czy jest umowa o prace i jakie stawki?
    ReviewUserIcon
    Magazynier

    11.09.2022 23:48

    Pracownik

    Stawka zadowalająca- myśle ze nie zarobisz w obrębie zor - lepiej niż w Promie. Jak masz doświadczenie i się nie boisz. Spróbuj :)
    ReviewUserIcon
    Leszczyk

    29.09.2022 11:56

    Pracownik

    Stawka pod Promą to 4300brutto/mc Przez agencję 26pln/h
    ReviewUserIcon
    Kati

    23.01.2021 00:11

    Kandydat

    Jest ktoś w firmie z Łazisk średnich żeby z nim dojeżdżać do pracy
    ReviewUserIcon
    Pawel

    20.09.2022 16:48

    Pracownik

    Tak ja

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.