opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zigi

    03.09.2022 20:55

    Były pracownik

    Jak tam tłoczenia silnik na t32 już się spalił?
    ReviewUserIcon
    New

    27.08.2022 14:17

    Kandydat

    Hej, pytanie co do zakładu w Żorach. Czy coś się zmieniło ? Jak wygląda praca i na jakich warunkach się pracuje ? Planuje złożyć Cv i się ciagle zastanawiam
    ReviewUserIcon
    Bulinek1971

    24.08.2022 18:14

    Kandydat

    Witam. Mama szansę pracować jako tłoczarz.O hałasie już wiem.Atmosfera,warunki pracy.Proszę o konstruktywne opinie.
    ReviewUserIcon
    Piotr 77

    26.08.2022 17:09

    Pracownik

    Jest praca Ok.Wszystko ci wytłumaczą co masz robić. Praca prosta , jak spiszesz to mogą cię zatrudnić pod zakład.
    ReviewUserIcon
    To on

    24.08.2022 21:06

    Pracownik

    Mamy drugi adjent roszada co tydzień nowii nowi ...tu piszą ok zachwalają ludzie na stanowiskach reszta ucieka
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    30.01.2022 19:49

    Kandydat

    Witam,czy ktoś może wie co produkują w Żorach Wielkie dzięki
    ReviewUserIcon
    LilBoy

    03.08.2022 05:07

    Pracownik

    Ja zatrudniłem się na nową halę prawie 4 lata temu na produkcję,rozmowę rekrutacyjna miałem z samym gracjanem ,nie narzekam do tej pory .
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    20.08.2022 16:31

    Były pracownik

    Pod swoje skrzydła cię weźmie a jak nie podpiszesz to kordynator Ur będzie do ciebie dzwonił i straszył porzuceniem pracy pozdro Tomku z Jawiszowice
    ReviewUserIcon
    Ono

    19.08.2022 19:39

    Pracownik

    Ja mam pytanie. Kiedy ludzie z Exactu i ESP w Tychach zaczną chodzić w roboczych spodniach? Dlaczego popier... W cienkich legginsach lub w spodenkach do kolan gdy inni muszą się gotować w roboczych ubraniach? Może ktoś by zrobił z tym porządek?
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    16.08.2022 14:44

    Kandydat

    Dlaczego w żorach zwolnił się kierownik magazynu ? Ile może tam taki nowy dostać na rękę?
    ReviewUserIcon
    dizi

    19.08.2022 13:40

    Były pracownik

    ponoc nie dostal podwyzki i poszedl w ....
    ReviewUserIcon
    Miki

    18.08.2022 08:32

    Kandydat

    Hejka, szukam dojazdu do magazynu na Bojkowską 92 w Gliwicach w godzinach od 6-14 od poniedziałku do piątku. Z ul Andersa, Kościuszki. Może ktoś szuka?
    ReviewUserIcon
    Hans Klos

    21.06.2022 11:12

    Kandydat

    Witam. Spotkałem się z informacją, że na wózku widłowym z nadgodzinami można wytargać 7tys złotych w PROMA ? Ktoś to potwierdzi ? Ile tam się zarabia bo widzę tu sporo (usunięte przez administratora) na temat tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Nie wiem

    03.08.2022 05:30

    Kandydat

    Ale tez to slyszałem że za gołe 8h mają 7k na łape
    ReviewUserIcon
    Łowicz

    11.08.2022 12:30

    Były pracownik

    Nie słuchaj mitomanow. Stawki są najniższe w całych Tychach. I jeszcze musisz użerać się z (usunięte przez administratora), którzy tam pracują
    ReviewUserIcon
    On

    30.06.2022 19:47

    Pracownik

    Straszny gorąc żadnego chłodzenia nie da się pracować. Powinni latem dołożyć dłuższe przerwy masakra
    ReviewUserIcon
    LilBoy

    03.08.2022 04:48

    Pracownik

    A przerwa co godzinę nie starczy :)
    ReviewUserIcon
    Łysy

    10.07.2022 19:45

    Pracownik

    ONA... Kto dokręcił śruby kierownik zmianowy czy pani kierownik????
    ReviewUserIcon
    Magda

    11.07.2022 20:56

    Pracownik

    Miesiąc temu było inaczej dziś musisz wszystko sam obowiązków nawalili ogrom począwszy od raportu gdzie sam pisałeś postoje dziś komputer nawet toaleta musi być wpisana wymiana elektrod itd były laski co sprawdzały śrubki z kontroli dziś nie ma po nich śladu na hali wywiało pracownik musi wszystko sam ogarniać powoli dołożyli na plecy co się da praktycznie zrób normę ogarnij maszynę sam sobie napraw i materiał też sam sobie załatw jak masz chody żeby szybko dostać
    ReviewUserIcon
    BC

    01.07.2022 08:51

    Były pracownik

    Jest to firma jak firma ale ludzie do? Myślcie co piszecie?
    ReviewUserIcon
    Nunia

    15.06.2022 11:19

    Pracownik

    Orientuje się ktoś jak nazywa się agencja ESP w promie chodzi mi o pełną nazwę
    ReviewUserIcon
    kiszony

    26.06.2022 11:26

    Pracownik

    Engineering Service Poland, Przyjdź, popracuj, sama ocenisz. Pozdro.
    ReviewUserIcon
    miss

    23.06.2022 17:30

    Pracownik

    Witajcie CIESZE SIE ZE PRACUJE W PROMIE.WIADOMO FIRMA JEST NOWA,TRZEBA TROCHE CZASU NA DOPRACOWANIE TEGO I OWEGO. DYREKTOR SLUCHA PRACOWNIKOW,ROZMAWIAMY O PROBLEMACH.MYSLE ZE ZOSTANE TU NA DŁUŻEJ. KTO CHCE PRACOWAC TEN BEDZIE PRACOWAŁ. POZDRAWIAM GRUPE
    ReviewUserIcon
    Koles

    23.06.2022 13:17

    Kandydat

    I co tam uradzili zamykają zakład czy jak będzie ktoś coś
    ReviewUserIcon
    Łysy

    18.06.2022 09:25

    Pracownik

    Powiem tak macie problem do firmy Proma. Atak 50% to firma zewnętrzna więc nie oceniajcie wszystkich jednakowo jest fajna atmosfera ludzie są ok nawet napisze swoje inicjały żeby wiedzieli kto pisze Łukasz.P kto pracuje ten wie
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.06.2022 18:09

    Pracownik

    Od kwietnia do dziś tak dokręcili śruby a to dopiero początek wymagania od ludzi ogromne a tu nawet żadnej premi nie ma i nie będzie goła stawka wentylatora nawet żałują duchota straszna
    ReviewUserIcon
    Opiniotwórca

    06.06.2022 14:49

    Kandydat

    Witam, Czy dostanę to 5k netto na rękę na stanowisku technologa ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    PiesekLeszek

    15.06.2022 17:08

    Inne

    To chyba oczywiste, że zależy to od wielu czynników, bo samo startowanie na technologa, nie determinuje tego ile dostaniesz. Zależy to od; - doświadczenia i praktycznych umiejętności - atutów z Twojego cv, zarówno tych twardych jak wykształcenie, kursy itp., jak i tych miękkich, które mogą być zweryfikowane podczas rozmowy - tego, czy umiesz się "sprzedać" i negocjować. Technolog może liczyć na zarobki w przedziale 4-7k netto. Zależy od powyższych.
    ReviewUserIcon
    XD

    16.05.2022 11:42

    Były pracownik

    super praca, jeśli chcesz siedzieć w domu na umowie zlecenie i mieć zapłacone za 3 dni na cały miesiąc, jest to miejsce dla Ciebie! Żenada.
    ReviewUserIcon
    Xddd

    16.05.2022 18:14

    Pracownik

    Reklama firmy ????
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.06.2022 13:36

    Były pracownik

    Niestety tak jest. Jest praca ,a czasami nie ma
    ReviewUserIcon
    Ania

    02.06.2022 19:09

    Pracownik

    Nie polecam tu pracowac
    ReviewUserIcon
    Lolek

    30.05.2022 22:38

    Kandydat

    Dajcie znać jakie zmiany są na stanowisku magazynier - operator wózków widłowych? Jest jedna zmiana czy trzy zmiany? Trzeba coś dźwigać, przenosić? Czy wszystko robi się z poziomu wózka widłowego?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    31.05.2022 18:38

    Pracownik

    2 zmiany i większość jest robiona wózkiem
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.05.2022 09:37

    Pracownik

    Kiedy proma ma przestój ?
    ReviewUserIcon
    Niunie

    23.05.2022 23:30

    Pracownik

    Te ingo na dzień dzisiejszy już jest nie aktualnie
    ReviewUserIcon
    ......

    27.05.2022 15:49

    Pracownik

    Na ten moment od 25 lipca
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2022 13:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Niunie

    23.05.2022 23:19

    Pracownik

    Przyjdź popracuj a się dowiesz unas atmosfera jest bardzo przyjemna rodzinna i spokojna . Ten co piszę te brednie to po złości
    ReviewUserIcon
    Vice versa

    27.05.2022 06:58

    Kandydat

    Tyle osób pisze po złości to jest bardzo ciekawe.
    ReviewUserIcon
    Pan_Miyagi_z_Okinawy

    03.11.2021 07:01

    Pracownik

    Troszkę w innym tonie; uważam, że firma ma potencjał, wielu ludzi bardzo w porządku, sporo z talentem do rozwiązywania problemów technicznych, pracowitych, koleżeńskich. Oczywiście można sporo poprawić, na każdym szczeblu, zaczynając od pustego kubka po kawie, który zostawiamy przy maszynie - to tylko symbol, ale jeśli nie ma porządku w prostych sprawach, to nie ma i w większych. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i oczywiście; można zadać pytanie; czy moja jedna cegiełka coś da? A mamy inne wyjście? Nie. Każdy kształtuje swój świat i to składa się na całość. Komentarze w większości negatywne, bije z nich brak szacunku do drugiego... Po co nam to? Czy na pewno chcemy tu mieć drugi sejm, gdzie zamiast pracy dla PL okładają się maczugami w walce o stołki? Myślę, że wielu z tych co narzekają na pracowników biurowych, gdyby dostała fuchę np. w jakości, to szybko chciałaby wrócić na maszynę i mogłoby to też działać w drugą stronę. Dlatego szanujmy się, bo być może, gdy ty zaliczałeś kolejną misję w Diablo, ktoś z plecakiem leciał na autobus, by zaliczyć ważny przedmiot i z drugiej strony nie lekceważmy kogoś, bo być może w domu miał taką sytuację, że nie było go stać nawet na dojazd na Politechnikę. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Seba

    28.04.2022 23:18

    Pracownik

    Z promy ale ja wiem jak się nazywa
    ReviewUserIcon
    Niunie

    23.05.2022 23:32

    Pracownik

    Jest ich wiele a dokladnie 3 ????????????
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.05.2022 11:38

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiwiwo

    10.05.2022 21:26

    Pracownik

    Nie zgadzam się z tobą Ggc chyba tam nie pracowałeś i nie wiesz jaka tam atmosfera i ja fajnie płacą!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Niunie

    23.05.2022 23:30

    Pracownik

    Liderzy nie mają najmniejszej krajowej i tu się grubo mylisz mają owiele więcej niż ludzie na zgrzewarkach. Zawsze tak było i jest że ktoś wyżej postawiony zarabia więcej
    ReviewUserIcon
    Niunie

    23.05.2022 23:08

    Pracownik

    Gdzie ty masz ciężką pracę psychicznie jak nie umiesz się postawić to będziesz cierpieć psychicznie
    ReviewUserIcon
    Brewek

    23.05.2022 17:34

    Pracownik

    Ludzie czytam co piszecie za głupoty i za głowę się łapię. W Żorskiej PROMIE pracuję ok 1 miesiąc i niczego z tych bredni nie potwierdzam. Ubrania dostaje każdy buty też to że niektórzychodzą w swoich bo im wygodnie lub nie ma na nich rozmiaru to jedno fakt z początku kilka dni max 5 miałem swoje bo firma nie trzyma magazynu z wszystkimi możliwymi rozmiarami i dokupuje na bieżąco a co o posadach to już kosmos! Czy tu (usunięte przez administratora) sami co wy myślicie ze was zatrudnią i od razu każdemu fotel dyrektora? Pokaż że coś potrafisz że zasługujesz a nie juz pod firmę (usunięte przez administratora) pchać skoro nie wzięli cie to znaczy że coś jest nie tak może akurat nie ma takiego zapotrzebowania bo nie ma jeszcze tyłu maszyn lub pracy poczekaj cierpliwie a jeśli zasługujesz wezmą Cie a nie pajacuj i lamentuj.
    ReviewUserIcon
    Hahah

    19.05.2022 22:20

    Pracownik

    Cooo
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2022 23:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bubu

    16.05.2022 15:13

    Były pracownik

    Skąd ja to znam ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik firma zewnetrzna

    18.05.2022 18:32

    Pracownik

    z tego co wiem jeszcze inni dostali umowę na promę wtedy. Tam cos chyba zostało zablokowane dlatego tak mało ludzi było, bo ja tez wtedy miałem dostać
    ReviewUserIcon
    Wòzkowy

    24.04.2022 12:37

    Pracownik

    Ja tam nie narzekam. Atmosfera przyjemna , ludzie mili, umowa jak umowa..ktos kto się stara to dostanie umowę o pracę.. kasa to nie wszystko wierzcie mi..
    ReviewUserIcon
    Gh

    26.04.2022 18:33

    Były pracownik

    haha kasa nie wsxystko? No coz oby tak dalej z takim podejsciem do siebie. Troszke trzeba siebie szanowac i cenic. Do pracy sie chodzi dla pieniedzy. Atmosfera sie zmieni i nacisk na pracownika bo to nowa firma w Zorach i automotive w tej branzy normalne ze sa normy wysrubowane. Gdy juz atmosfera sie zmieni to tw stawka pozostanie bez zmiam. Takie stawki proponowano 5 lat wstecz. Do tego umowa zlecenie no coz... Juz na wstepie brak szacunku dla pracownika Wola placic zew firmom niz zintegrowac sie z zaloga. Pozdr. dla pracownikow z Tychow
    ReviewUserIcon
    yatakoito

    27.04.2022 15:35

    Kandydat

    trzeba sie strac zeby dostac umowe o prace? no kurde brak słów jeszcze troche i bedzie ze trzeba sie starac o wyplate i tez bedzie wporzo!!! umowa o prace opiwnna byc z automatu i bezdyskusyjnie a nie jakies agencje które zarabiaja dodatkowo na twojej i tak juz marnie opłacanej pracy OBUDZ SIE CZLOWIEKU !
    ReviewUserIcon
    Gh

    26.04.2022 18:26

    Kandydat

    ODREALNIONE PROPONOWANE STAWKI
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    27.04.2022 11:25

    Inne

    Dlatego chętnych brak
    ReviewUserIcon
    hsk

    19.04.2022 09:51

    Kandydat

    ta firma to nie jest nowa otworzyla po Tychach nastepny oddzial w Zorach, chyba z mysla ze tutaj ludzie to bardzo tania sila robocza , nie dosc ze ich stawki przez agencje nie sa smieszne a raczej zenujace to do tego brak umowy o prace, nawet nie ma gdzie zaparkowac pod firma
    ReviewUserIcon
    csa

    15.04.2022 17:52

    Kandydat

    stawki smieszne i do tego umowa na zlecenie przez agencje dadajcie jeszcze do benefitów (usunięte przez administratora) i mozna u was pracowac. Nowa firma w Zorach powinna zachecic do pracy u nich ale oni daja gorsze warunki niz obecne firmy na strefie.
    ReviewUserIcon
    Dobre sobie

    20.03.2022 13:15

    Pracownik

    Praca taka sobie na Żorach. Widzę że tam pracuja ludzie co podstawówki nie skończyli a gada jak by był szefem, Tak serio nie polecam......
    ReviewUserIcon
    Ula

    10.04.2022 16:02

    Pracownik

    Niestety to.prawda na produkcji pracują same Nieuki a robią z siebie bóg wie co jakby biuralistki jakieś brak fachowych ludzi do szkolenia nowych pracowników dużo makulatury trzeba wypisywać umowa zlecenie nieprzyjscie do pracy ze dwa dni może oznaczać że to twój koniec pracy
    ReviewUserIcon
    Lola

    06.04.2022 02:23

    Kandydat

    A gdzie to dokładnie jest w żorach
    ReviewUserIcon
    Oferta

    11.03.2022 16:45

    Kandydat

    Jest oferta: Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych - Commodity Buyer = na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    02.03.2022 09:14

    Inne

    Jaki jest styl zarządzania w Proma Poland Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.03.2022 19:46

    Pracownik

    A dlaczego nie ?? Jeżeli ktoś chce pracować to będzie pracował. Co jest nie w porządku?
    ReviewUserIcon
    X

    04.03.2022 07:31

    Były pracownik

    Z osobistych doświadczeń nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Baeta

    26.01.2022 09:04

    Pracownik

    Jak tam , zadowoleni z podwyżki? Hahaha
    ReviewUserIcon
    Neo

    08.02.2022 14:22

    Pracownik

    Tak cudownie. Nie wyrównali pracownikom, którzy pracują po kilka lat do jednego poziomu. Tylko lecieli ja idzie. Nie poszles po podwyżkę w tamtym roku prosząc się o nią zagrażając zwolnieniem się to Ci dali tyle ile miałeś na podstawie plus okrojona premia wliczona w podstawę. I znowu nowi mają więcej niż starzy pracownicy. Chore. Już nie mówię o wykwalifikowanych pracownikach. Nic ci nie dadzą jak się nie będziesz prosił do upadłego.
    ReviewUserIcon
    Stary pracownik

    01.03.2022 20:44

    Pracownik

    Z jakiej racji mają wyrównać stawki jak co niektórzy pracują po 15 lat i nic nie umieją a przyjdzie ktoś pracuje 2 lata i wie więcej od tamtego. A jak niechodzicie po podwyżki to się tylko kierownik cieszy bo widzi że wam takie stawki pasują, a pisanie na forum to tylko żale.
    ReviewUserIcon
    Zmienny

    12.01.2022 22:36

    Pracownik

    Słyszeliście o Tym wypadku we wtorek na drugiej zmianie na tej nowszej tłoczni?faceta wciągnęła maszyna do środka. Jest w stanie krytycznym zmiażdżyło mu nerkę a druga nie nadaje się do operacji .Najwyższy czas by Proma zajęła się tematem bezpieczeństwa podczas pracy a nie tylko szła na ilość bo jakości w tym też brakuje . Może jak Prokuratura wsiądzie na Prome to Cos się w końcu zmieni. Dlaczego zawsze najpierw musi się coś stać by zaczęto coś robić?masakra
    ReviewUserIcon
    Anty***

    18.01.2022 18:50

    Były pracownik

    Ciekawe legendy o tym zakładzie krążą. Wyzysk, marnowanie życia, czasu, zdrowia w imię... "zarobię 2500" ?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    21.01.2022 23:11

    Pracownik

    Poj...ny to ty jesteś jak piszesz takie bzdury. Byłeś widziałeś? Jak nie to lepiej się nie wypowiadaj na temat.!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    12.01.2022 14:56

    Kandydat

    Pytanie odnośnie pracy na mag jak wygląda i ile na start.. 13lat doświadczenia
    ReviewUserIcon
    X

    15.01.2022 07:41

    Były pracownik

    Zanim podejmiesz pracę w Promie poczytaj opinie i zastanów się czy warto. Szkoda zdrowia i życia na użeranie się.
    ReviewUserIcon
    Max

    23.12.2021 21:29

    Pracownik

    A tej osobie co paczki robiła na święta to bardzo gratuluję pracownikowi najtańsze (usunięte przez administratora) nie do zjedzenia a sami wynosili kartony po wódce Na drugi rok jak taka będzie to zaniosę jej niech wpierdoli na poczekaniu będzie zadowolona się zamienię ja wypije to co mają na poczekaniu ciekawe kto lepiej wyjdzie
    ReviewUserIcon
    Max

    07.01.2022 21:56

    Pracownik

    Mam jeszcze wina z ostatnich lat nikt tego napić się cię chce tylko do czyszczenia rur się nadaje
    ReviewUserIcon
    Leon

    07.01.2022 22:02

    Były pracownik

    Chyba mówi o sobie

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.