Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Jack

Firma zbudowana bez głowy tir po rozładunku musi czekać w długiej kolejce żeby wyjechać ciasno żadnego miejsca na podium tirów itd firma obok ma wszystko zbudowane jak trzeba a tu sama trawa zamiast dróg dojazdowych lub parking postojowy

Ula
@Jack

Same Noki produkują tu nie ma nic ani parkingu ani dojazdu tragedia

Marcz

Hej. Wiecie czy w proma Poland Tychy jest teraz jakiś przestój/ awaria? Ludzie często piszą że z dnia na dzień dostają urlop (bezpłatnie) - zastanawiam się czemu koleżanka godzi się na takie warunki zatrudnienia .

Wyjadacz
@Marcz

Wyjaśniając o ile chodzi zakład w Tychach (nowa hala) produkcja tak dobrze idzie że brakuje pojemników lub detalu. A stawki stoją do nowego roku. W przypadku aneksów czekasz pół roku lub rok żeby dostać 200 już nie mówiąc o solidarności która siedzi u dyrektora w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Pana pazura i liderkę która donosi do kierownika

@Wyjadacz

Kto to jest pazur?

Obcinaczka do paznokci

Człowiek który notorycznie tzymie paluch w gębie i obgryza pazury, najlepiej mu to wychodzi przy rozmowie przez telefon, trzyma teleon czterema palcami a piąty najmniejszy siedzi w gębie. No i tym zachowaniem nosi miano - EL pazurrro

Zarobi 2 tys 500 zł mandat odlicz paliwo to jest do przodu że hej

On

Same wpisy przez ludzi z biura jeszcze nie widziałem zadowolonego pracownika który parkuje na drodze i czeka kiedy mandat będzie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proma Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Spawacz? Podziel się swoimi wrażeniami!

Witam, pracowałam w Promie Tychy pod agencją na starej hali. Jeżeli chodzi o prace to narzucone są paradoksalnie wysokie normy. Maszyny wiecznie sie psują. Jedyne co się liczy to WYDAJNOŚC,WYDAJNOŚĆ i raz jeszcze WYDAJNOŚĆ. W lecie zdarzały się omdlenia z gorąca. Zdarzały się dni gdzie hala była cała w dymie. Istny koszmar. Kontrola z PIP jest tam bardzo potrzebna!!! Jeżeli chodzi o pracowników niektórzy biegają, latają jak nakręceni żeby chociaż zbliżyć sie do wymaganego wyniku. Są również tacy co bardziej się szanują i spokojnie pracują z nimi nawet rozmawia się jak z cywilizowanymi ludźmi. Pieniążki bardzo słabe. Z plusów to we wtorki rozdają jabłka. Pracy tam nie polecam !

Ciekawy

Hej, można jakieś aktualne opinie o zakładzie w Żorach? Jak wygladaja sprawy socjalu? Jak merity? Jakies dodatki świąteczne? Jak wyglada zatrudnienie w Labo? Jak kierownictwo? Z góry dzięki za odpowiedź.

marek

Witam jeśli ktokolwiek czy kiedykolwiek myślał myśli o pracy w Tychach w prymacie ODRADZAM. Chyba ze wcisnęła cię znajoma to co innego bo ludzi z zewnątrz traktują jak (usunięte przez administratora). Ale jest tak samo jak w innych zakładach kierownictwo ma głęboko w poważaniu, co masz ciekawego do powiedzenia .Na rozmowie pięknie a później dają ci do podpisania cos innego i bardzo kłamią ci w żywe oczy.

prywatna Osoba
@marek

na prawdę coś innego do podpisania dają aż tak źle :/podobno to fabryka dla kobiet

marek
@prywatna Osoba

To zakład dla znajomych znajomego a ludzi uczciwie chcący pracować zle traktują nie słuchają i śmieją ci się w oczy .

@marek

Naprawdę nie słuchają? Pewnie też zależy czego ale w takim razie chodzi o jakieś zgłaszane problemy? Jakie?

Marko
@marek

Ale Pana opinia dotyczy zakładu Prymat, a to jest profil firmy Proma Poland...

Jack

Segregacja ludzi porażka parking tylko dla wybranych sekretarka nie ma humoru i zakaz wjazdu na zakład omijać z daleka ten zaklad

Zwykle (usunięte przez administratora) tu chwalą że jest ok a na drugi dzień mówią papa.Miala byc3 mc próba a po mc żegnają jedno wielkie oszustwo.Proma na murarskiej

Były

Najlepsza rzecz jaką mnie spotkała w promie to znalezienie nowej pracy :)

sentino

Brygadzista Grzegorz S. , nie będę przytłaczał nazwiska, bo nie wypada, to istny żart. Sam nie wie co trzeba robić, krzyczy swoich piskliwym głosem na innych pracowników, brak jakiejkolwiek przeszkolenia a potem pretensje o to, że któryś z pracowników nie wie co ma robić/popełnia błąd. Grzegorzu, życzę ci odnalezienia swojej ścieżki w tej „firmie” bo chyba nie posiadasz wystarczających kompetencji na stanowisko, które Ci przydzielono. O słabych warunkach pracy i śmiesznych brygadzistach więcej nie trzeba pisać, każdy może sobie pomyśleć co tam się dzieje : ) Pozdro

Lugi

Kiedy tu będzie behapowiec tu jest dzicz taki zakład ma być porządek i człowiek z etatem bhp

Kierownik

Racja na wózkach jeżdżą jak wariaci

Magda
@Kierownik

Robią wyścigi najgorsza teraz 2 zmiana przejść nie można ścina zakręt jedzie jak szalony aż dojdzie do nieszczescia

@Magda

widzicie takie rzeczy i nigdzie tego nie zgłaszacie? Sama piszesz, że może przecież z tego powodu dojść do jakiegoś nieszczęścia

Kiedy będzie parking

P.K

Interesuje mnie stanowisko w Żorach operator wózka widłowego. Jakie tam są warunki, czy jest umowa o prace i jakie stawki?

Magazynier
@P.K

Stawka zadowalająca- myśle ze nie zarobisz w obrębie zor - lepiej niż w Promie. Jak masz doświadczenie i się nie boisz. Spróbuj :)

Alicja

No to może nam powiesz jaka jest prawda skoro tak uwazasz?

Leszczyk
@Magazynier

Stawka pod Promą to 4300brutto/mc Przez agencję 26pln/h

Kati

Jest ktoś w firmie z Łazisk średnich żeby z nim dojeżdżać do pracy

Pawel
@Kati

Tak ja

Zigi

Jak tam tłoczenia silnik na t32 już się spalił?

Łysy

Powiem tak macie problem do firmy Proma. Atak 50% to firma zewnętrzna więc nie oceniajcie wszystkich jednakowo jest fajna atmosfera ludzie są ok nawet napisze swoje inicjały żeby wiedzieli kto pisze Łukasz.P kto pracuje ten wie

Ona
@Łysy

Od kwietnia do dziś tak dokręcili śruby a to dopiero początek wymagania od ludzi ogromne a tu nawet żadnej premi nie ma i nie będzie goła stawka wentylatora nawet żałują duchota straszna

@Ona

Tzn co KONKRETNIE się zmieniło, czy mógłbyś opowiedzieć? Jak było i przede wszystkim jak jest teraz jak ktoś przyjdzie tam

Weronika

w sensie ze w lecie działa klima w biurze, o to chodzi ? wczesniej ktos niejasno o tym pisal ...

New

Hej, pytanie co do zakładu w Żorach. Czy coś się zmieniło ? Jak wygląda praca i na jakich warunkach się pracuje ? Planuje złożyć Cv i się ciagle zastanawiam

Bulinek1971

Witam. Mama szansę pracować jako tłoczarz.O hałasie już wiem.Atmosfera,warunki pracy.Proszę o konstruktywne opinie.

Piotr 77
@Bulinek1971

Jest praca Ok.Wszystko ci wytłumaczą co masz robić. Praca prosta , jak spiszesz to mogą cię zatrudnić pod zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Proma Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proma Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proma Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 21 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proma Poland Sp. z o.o.