opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    06.02.2021 10:18

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    X

    25.12.2021 20:57

    Były pracownik

    Taka lista powinna zaczynać się od ludzi z samego topu, którzy potwożyli swoje ksiąstewka i wydaje im się że są nieusuwalni. Zrzucanie wszystkich problemów na dział jakości to w tej firmie najlepsze wytłumaczenie każdego problemu.
    ReviewUserIcon
    ......

    02.01.2022 20:07

    Pracownik

    Kamil twierdzisz że nie masz sobie nic do zarzucenia, a jednak twoje wykształcenie nijak ma się do twojego stanowiska. Chyba że piszesz prychologiczną historię promy po chińsku? Może skończyłeś studia, okej dużo ludzi, którzy pracują na zwykłej maszynie także jest po studiach ale nie traktują innych jak (usunięte przez administratora) A niestety jak długo tu pracuję, a ty podchodzisz do zwykłego pracownika to odzywasz się do każdego jak gdyby był niepełnosprawny umysłowo. Więc u ciebie chyba jednak też wykształcenie w parze z inteligencją nie idzie... Z resztą ty nie masz wykształcenia związanego jak kolwiek z produkcją to co robisz na tym stanowisku? Chyba że tak jak wielu twoich kolegów i koleżanek otrzymałeś je po znajomości. Ba na pewno tak było... Z resztą dużo plotek o tobie krąży...
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.12.2021 11:42

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.12.2021 15:29

    Pracownik

    Czyli KJ i UR przychodzi i sprząta na hali :) Bardzo ciekawe, produkcja zostala wysłana do domu 2 dni przed świętami, bo nie ma pracy żadnej jak to stwierdzili kierownicy. Każdy pracownik wolałby przyjść i "sprzatac" tak jak robi to np KJ :) Kierownicy zmian zapisywali na listach kto kiedy chce przyjść do pracy, ludzie zapisali sie na każdy dzien jaki byl możliwy, a nagle dostali informację ze jednak beda musieli siedzieć na bezpłatnym bo nie ma co robic. Nie bylo czego nawet sprzatac ani liczyc :) Ale wszyscy wiemy, Wy lepsi pracownicy KJ macie tyle pracy ze zawsze możecie przyjść do pracy :)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.12.2021 15:30

    Pracownik

    Skoro ty wiesz, to może nam powiesz :)
    ReviewUserIcon
    COMAU

    15.11.2021 20:22

    Kandydat

    Pytania :) W Żorach szukają robotyka, trochę lat na C3G i C4G przerobiłem. Ktoś z UR może wie ile dają zarobić robotykom w Żorach ? Czy mają tam więcej niż kilka robotów ? Bo jak dwa na krzyż to będzie nuda ;)
    ReviewUserIcon
    Y

    24.11.2021 10:33

    Pracownik

    Do ogarnięcia, tylko licz się z tym , że nie będzie to praca po 8h i do domku :)
    ReviewUserIcon
    Max

    23.12.2021 21:12

    Pracownik

    Proma płaci za umiejętności a nie za lata pracy wykarz się że coś potrafisz a bedziesz miał dobrze a sprzętu jest od groma do naprawy biorąc pod uwagę umiejętności szefa ur będziesz miał co robić ????????????????????
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.11.2021 16:09

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.11.2021 11:43

    Były pracownik

    W pełni popieram- obiecanki cacanki a rzeczywistość tragedia. Omijać szerokim łukiem ta firmę- kariery w niej nie zrobisz. Dla ambitnych i myślących strata czasu
    ReviewUserIcon
    szukać czy czekać???

    20.10.2021 19:01

    Pracownik

    Czy szykują się zwolnienia ?
    ReviewUserIcon
    proma tychy

    24.10.2021 17:36

    Pracownik

    spokojnie, nie ma ludzi do pracy a jak to wszystko ruszy to będą całować cię po rękach abyś został bo tak rynek się otworzy. Już nawet Ukraińców braknie.
    ReviewUserIcon
    jest nie ciekawie

    26.10.2021 09:05

    Pracownik

    Nie byłbym takim optymistom jak TY ale póki co lepiej dmuchać na zimne niż dostać zamiast paczki papier z zwolnieniem na święta. Ten magnez dobije dział automotive, ludzie będą się tracić z tygodnia na tydzień. Niech dyrekcja wystosuje jakieś pismo do załogi jakie ma podejście do tej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Ryś

    05.10.2021 13:54

    Kandydat

    Rozumie że w Żorach to pomału ruszyło
    ReviewUserIcon
    Tola

    25.08.2021 10:03

    Kandydat

    Kiedy rusza produkcja w Żorach ?
    ReviewUserIcon
    kriss1974

    30.09.2021 09:24

    Były pracownik

    Najszybciej chyba w listopadzie:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.07.2021 15:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    2 imię

    22.09.2021 13:47

    Pracownik

    Ja tak mam na drugie imię, fajnie co nie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.08.2021 16:43

    Były pracownik

    Polacy siedzą na bezpłatnym a ukraince robia po 12 lub 16h, parodia.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.09.2021 22:31

    Pracownik

    Jak się tak dają robić to tak będzie trzeba się na hali odezwać a nie na forum pisać i się żalić
    ReviewUserIcon
    Sara

    08.07.2021 17:28

    Kandydat

    Czy ekspozycja na hałas w firmie jest przekroczona czy raczej w normie ?
    ReviewUserIcon
    MagdaR

    29.06.2021 17:50

    Kandydat

    Szukają do kadr w Proma Tychy. Warto aplikować? Jak duży jest dział HR, atmosfera, zarobki?
    ReviewUserIcon
    Były

    05.07.2021 08:07

    Były pracownik

    Nie polecam tam pracować na żadnym stanowisku
    ReviewUserIcon
    MagdaR

    07.07.2021 20:53

    Kandydat

    Dlaczego? Możesz rozwinąć?
    ReviewUserIcon
    Michalina

    10.06.2021 11:08

    Kandydat

    Jaką stawkę proponują w Żorach? Wiem że jest wyjazd na miesiąc do Włoch Czy Gracjan też przechodzi z Tychów Zastanawiam się nad zmianą pracy
    ReviewUserIcon
    Michalina

    12.06.2021 07:02

    Kandydat

    Pracownik produkcji a do Włoch na przyuczenie
    ReviewUserIcon
    sbelok

    14.06.2021 12:29

    Pracownik

    Zatrudnimy pracowników do działu produkcji w Żorach. 8 osób wyjedzie na szkolenie (1 miesiąc) do Włoch – region północny i południowy. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    sada

    09.06.2021 17:02

    Pracownik

    widze ze firma w zorach poszukuje ludzi do pracy ale za jaka stwake? masakryczną
    ReviewUserIcon
    Wiola

    10.06.2021 11:15

    Kandydat

    Jaka stawka
    ReviewUserIcon
    fada

    09.06.2021 15:17

    Były pracownik

    Bardzo cwana kadrowa !!! Obiecuje duzo powie co chesz uslyszec a jak przychodzi co do czego to .....nie bylo tematu Firma placi bardzo malo !!!
    ReviewUserIcon
    Karola

    09.06.2021 04:58

    Kandydat

    Witam,czy ktoś może przechodzi do Żor? Czy polecacie tą firmę, jak z zarobkami i socjalnym.Zastanawiam się nad Żorami
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.05.2021 12:04

    Inne

    Czy rozmowa rekrutacyjna w Proma Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?
    ReviewUserIcon
    PanJan

    11.05.2021 17:53

    Pracownik

    Jeśli jest wymagany to trzeba się liczyć z tym, że może to być zweryfikowane.
    ReviewUserIcon
    Okłamany

    23.03.2021 13:05

    Kandydat

    Na samym początku chciałbym zaznaczyć omijajcie tę firmę z daleka. Na początku urocza pani z kadr zaproponowała konkretną stawkę + benefity typu premia itd. Gdy byłem już po badaniach wstępnych i szkoleniu BHP miało dojść do podpisania umowy. Otóż "uroczej" pani z kadr wydawało się że skoro ktoś pracuje fizycznie to już nie umiem czytać. Otóż na umowie zamiast umawianej stawki zobaczyłem najniższą krajową zwiększoną o parę groszy. Pani upierała się że tak się umawialiśmy a stawka o której mówiła jako podstawa to stawka już z benefitami. Stwierdziłem że w takiej sytuacji muszę się zastanowić,bo jak łatwo się domyślić zdążyłem zrezygnować z poprzedniej pracy. Pani powiedziała ok i że zaczeka. Po czym na drugi dzień odmówiono mi zatrudnienia bo"ma pan za dużo świadectw pracy"????????????????????????. "Serdecznie" pozdrawiam panią z kadr Magazynier z 12 letnim doświadczeniem i uprawnieniami UDT. OSTRZEŻENIE :pytajcie o KWOTĘ BRUTTO NA UMOWIE. ps .biedronka płaci więcej swoim kasjerom
    ReviewUserIcon
    Noniezle

    24.03.2021 23:36

    Pracownik

    "Miła Pani z Kadr" myśli, że pozjadala wszystkie rozumy i nigdy nie przyznaje się do błędu. Ta firma nigdy nie miała dobrych kadr.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.04.2021 15:47

    Pracownik

    Może najwyzsza pora aby zgłosić sprawę PIP.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.01.2021 12:45

    Pracownik

    JAK TO JEST ŻE NIE MA NADGODZIN DLA OSÓB Z MONTAŻU, LOGISTYKI, UTRZYMANIA RUCHU A JAKOSC(MAKRO) PRZYCHODZI NA 12 GODZIN I (usunięte przez administratora) ROBI!!!! CO ZA SPRAWIEDLIWOŚĆ???????? Piątki swiatki i niedzielę po 12 h.....
    ReviewUserIcon
    Ślusarz

    11.03.2021 11:41

    Były pracownik

    Nadgodziny są tylko do wybranych tak jak u nas pan W. S. pracuje caly czas z swoimi lizusami ale to jest tak jak się lata do kierownika i się (usunięte przez administratora)a on jest ten najlepszy ale co można myśleć o człowieku co jest po 40 a farbuje sobie włosy
    ReviewUserIcon
    W.S

    19.03.2021 22:38

    Pracownik

    Witam cię jak masz coś do powiedzenia to powiedz to na warsztacie oficjalnie widać jesteś zwykłą ciotą nieudolną która za dużo umiejętności nie posiada Ale czego można się spodziewać po człowieku który ukrywa się za klawiaturą miałczy i płaczę nad swym losem Po za tym nadgodziny są dostępne dla wszystkich wystarczy chcieć ...
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    30.01.2021 13:14

    Pracownik

    Ilość osób zatrudniona w kontroli jakości jest przewidziana na projekt VW. Niedawno doszły nowe projekty czyli FORD i PSA a ilość pracowników KJ ze względu na pandemie pozostała taka sama. Mimo kryzysu wczoraj wszyscy pracownicy dostali aneks z podwyżka 200 zł tak ze proszę się z tego cieszyć.
    ReviewUserIcon
    Inc

    06.02.2021 10:27

    Pracownik

    A gdzie podziały sie pieniądze z dotacji rządu? Proma dostała około milona zł. W tym samym momencie Gracjan mówił ze firma jest pod ścianą, odebrano premię pracownikom produkcji, "nie stać nas nawet na długopisy". I nagle otwiera się nowa hala magazyn oraz całkowicie nowa produkcja w Żorach
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.02.2021 10:27

    Pracownik

    Pieniedzy nie ma, ale hala nagle udekorowana kamerami jak w BIG BROTHERZE :)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    29.01.2021 10:18

    Inne

    Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Proma Poland Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?
    ReviewUserIcon
    Ak

    06.02.2021 11:16

    Były pracownik

    Wszelkie awanse zostaly ostatnio zablokowane przez Dyrektora Zbigniewa P. Aktualnie praca bez perspektyw.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.01.2021 19:18

    Pracownik

    Przenies sie na Makro
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.01.2021 12:47

    Pracownik

    Płaca u osoby która pracuje 3 miesiące i nie wykazuje chęci do pracy jest taka sama jak u osoby która (usunięte przez administratora)i pracuje 2 lata ;) bez pozdrowień
    ReviewUserIcon
    Kati

    23.01.2021 00:11

    Kandydat

    Jak co [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gosc

    15.01.2021 20:24

    Były pracownik

    Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ! Wyzysk i wykorzystywanie na każdym kroku ! Za swoją wykonywaną pracę nie jest się docenianym. Osoby które liżą (usunięte przez administratora) kierownictwu mają najlepiej, czlowiek może sobie fraki wypruwac A o większej premii albo podwyżce moze zapomnieć. W obiecywaniu i mydleniu oczu kierownik nowej hali nie ma sobie równych. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie osobą które posiadają ambicje i chec rozwoju!
    ReviewUserIcon
    Nie polecam

    10.01.2021 22:03

    Pracownik

    Firma to totalne (usunięte przez administratora) Pracowników, którzy dobrze pracują i starają się jak mogą żeby jakoś to jechało traktuje się jak trendowatych. Osoby leniwe mają życie jak w Madrycie i im nie wolno nic złego powiedzieć a Ty masz pracować za dwóch. Firma ma jakąś chorą politykę, w której zwalnia się dobrych pracowników a zostawia tych do bani. Było kilka osób z produkcji, które odeszły z wielkim hukiem a po chwili mogły wrócić bez problemu, a dobrze pracującym pracownikom nie dano takiej szansy. Firma to jedno wielkie kolesiostwo syn, matka, kuzyn, żona i ojciec. Nie pchajcie się tam bo szkoda nerwów i czasu. Pieniądze to też (usunięte przez administratora) do tego ciągle obcinanie premii.
    ReviewUserIcon
    Mania

    27.12.2020 23:10

    Były pracownik

    Praca w tej firmie to ostatnia deska ratunku dlatych co nie mogą znaleźć pracy. Ryba psuje się od góry. Dopóki rządzi ten ten sam dyrektor to firma zamiast się rozwijać będzie się uwsteczniać. Kierownicy działów pilnują tylko swojego tyłka brak jakiekolwiek pomocy w rozwiązywaniu problemów. Po prostu (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniadze.
    ReviewUserIcon
    Karola tłocznia Tysiączki

    27.10.2020 02:19

    Pracownik

    Praca ciężka, ale do Ogarnięcia. Jak ktoś chce pracować, to będzie pracować.! Jest Lider na hali, albo Brygadzista i ZAWSZE pomoże. Pracuję tu już prawie 3 lata. Nie spotkałam się z odmową pomocy. Pracownicy (ludzie) na Tysiączkach, są zaje... fajni. Jeden, drugiemu zawsze pomoże. Najlepsza hala ????Pozdrawiam. ROSA
    ReviewUserIcon
    Nowy m

    05.11.2020 16:49

    Pracownik

    Masz racje jes ciezko ale czasem nie ma kto pomoc bo ni ma tych liderow o ktorych mowilas na hali. Stoisz i czekasz az ktos przyidze i pomoze
    ReviewUserIcon
    Niewiem

    16.08.2020 15:27

    Były pracownik

    Odczucia co do firmy mam mieszanie. Praca w zależności od stanowiska nie należy do najcięższych. Przynajmniej na maszynach spawalniczych.Ludzie mili, nauczą co i jak trzeba robić. Team leaderzy w miarę ogarnięci, również służą pomocą. Jeden starszy ochroniarz bardzo serdeczny. Byliśmy zatrudnieni przez agenturę-której nie mam absolutnie nic do zarzucenia (pomocny koordynator, nie najgorsza stawka godzinowa oraz umowa zlecenie).Firma nie wymagała badań lekarskich, nie było żadnego szkolenia przygotowującego do pracy, z dnia na dzień ustawiono ludzi na maszynach. Na co uważać, jak włączyć mechanizm, co i jak powinno wyglądać? Jedyne szkolenie- godzinne BHP na którym mówiono o tym jakiej gaśnicy użyć do gaszenia patelni z olejem. Dopiero po tygodniu dostało sie szafkę w szatni. Pauzy to jakiś absurd 5-15-5 - co w te 15 ma się zrobić? Wracając do szatni, 3 dni przed postojem zainstalowali czytniki kart, bez których nie wejdzie sie do szatni oraz na stołówkę. Naprawdę gratuluje przemyślanych rozwiązań, agentury nie dostają kart, czyli wypada na to ze trzeba czekać aż ktoś z pracowników podejdzie i przy okazji otworzy. Licząc -5 min z ubogiej pauzy Wisienka na torcie, a w sumie apogeum problemów- parking. Chyba właściciel, głowa zakładu czy jakkolwiek sie to nazywa... Spodziewał się , że większość pracowników będzie ze wschodniej granicy. Otóż, na parkingu ledwo mieści się jedna Zmiana, a co dopiero kiedy przyjeżdżają pracownicy na druga? Najlepiej do pracy przyjechać autobusem lub taksówka jeśli kogoś stać. Pozostawienie auta na nie oznakowanym miejscu, które od niedawna jest tylko i wyłącznie załadunkowe dla tirów (brak jakiegokolwiek znaku informacyjnego - po co inwestować w takie rzeczy skoro lepiej, żeby ochroniarz ganiał po hali i pytał się do kogo co należy?) grozi wydaleniem z firmy oraz zakazem wjazdu na teren parkingu na 3 miesiące. Szef nie ma czasu, aby rozmawiać z koordynatorem z agentury i wyjaśnić sytuację. Ale posiada czas na to by iść do ochroniarza i zapytać go czy przypadkiem nie chcieliśmy wjeżdżać przez kolejne 3 dni od wystawienia zakazu. No i jeszcze- hałas przy maszynach- pani ze szkolenia BHP z wielką satysfakcją mówiła o tym ze ledwo mieszczą się w dopuszczalnej skali. Brakuje zalewie kilku decybeli do tego, żeby z dnia na dzień trwale uszkodzić słuch, a na umówię piszę o tym ze pracownik zgadza się na warunki pracy co za tym idzie za naszą głuchotę nikt nam nie zapłaci. Przełożeni traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) których można bezczelnie okradać z premii,bez podania konkretnej przyczyny.Bo oczywiście jak się coś nie podoba to można zwyczajnie wyp******ć. Na pytanie gdzie mają ludzie parkować dyrektor odpowiada, że w umowie nie ma gwarantowanego parkingu i go to nie interesuje jak ludzie dotrą do pracy. Firma ma gdzieś pracowników, a nawet jest przeciwko nim, konsensusu w żadnym aspekcie nie da się osiągnąć.
    ReviewUserIcon
    bieruń i okolice

    29.08.2020 13:55

    Były pracownik

    dla mnie Proma to nic innego jak włoska plantacja w Polsce. prawidłowo piszę włochów przez małe w. są ciemni jak emigranci do nich przybywający. Cygaństwo, feudalizm, służalczość, kłamstwo, obiecanki i wszystko co może się zdarzyć, to się zdarzy ale nie na twoją korzyść. włosi tak traktują swój biznes i wszystkie firmy z nimi współpracujące, banda. Macie nam robić biznes i koniec. raz na miesiąc przyjeżdża capo i ma być błysk. kompletne nieudaczniki, myślące że w Polsce to im wszytko można jak w Maroku albo w Serbii. jak masz nóż na gardle - trudno. Inaczej to banda, kolejny desant makaroniarzy i nieudaczników w Polsce - daremne. byłem, widziałem, skończyłem.
    ReviewUserIcon
    kapucha

    01.09.2020 17:55

    Były pracownik

    "Jeden starszy ochroniarz bardzo serdeczny." To on sprzedaje do dyra że zaparkowałeś w nie właściwym miejscu i to co powiesz na temat firmy.
    ReviewUserIcon
    chętna

    28.08.2020 23:54

    Kandydat

    Witam szukam osób którzy są z łaziska średnie żeby mogłam się z nią zabierać do pracy na zmiany ktoś chętny bo chcę się tam przyjąć
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    11.07.2020 10:52

    Inne

    Czym Proma Poland Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?
    ReviewUserIcon
    Toczek

    15.07.2020 10:16

    Pracownik

    Zachęcają wieloma szkoleniami, wykfalifikowana kadra i jabłkami chyba z Ukrainy
    ReviewUserIcon
    pytam

    21.05.2020 10:49

    Inne

    A związki zawodowe Solidarność nie mają nic do powiedzenia?
    ReviewUserIcon
    All

    15.07.2020 10:14

    Pracownik

    Związki zmanipulowane dyrekcja siedzą cicho jak kura na grzędzie
    ReviewUserIcon
    Kalka

    02.07.2020 10:19

    Inne

    Serdecznie nie polecam! Od samego poczatku wymagaja od Ciebie zapieprzania za dwoch a już po pierwszej godzinie dostaje się opie*dol ze się za wolno i za slabo pracuje (usunięte przez administratora). Chcesz iść do toalety to zapomnij jeśli nie ma cie kto zmienic (a nie ma) i musisz czekać dopiero na bajeczna 5min przerwe. Wspolpracownicy mili ale widac ze niezle zaszczuci każdy z jezorem na wierzchu byle szybciej Na hali jest ponad 32 stopnie zadnego przeciagu ani klimy pot się leje litrami Najgorsze w tej firmie jest to ze trzeba robic szybko a nie starannie także jeśli szukacie przyjemnej i lekkiej pracy to definitywnie odradzam
    ReviewUserIcon
    Mika

    29.06.2020 12:49

    Inne

    Firma to jakieś nieporozumienie. Pracuje ta garstka mega w porządku ludzi, ale większość to lizodupy. Zatrudniłam się tam mimo negatywnych opinii na temat tej firmy i żałuję. Dali mnie na opsluge maszyn. Pracowalam tam tylko 2 dni haha.. Na drugi dzień baba, która mnie "szkoliła" traktowała mnie jakbym pracowała tam miesiąc. Szkolenie trwało 8 godzin, gdzie na rozmowie rekrutacyjnej poinformowano mnie, że szkolenia trwa 3dni, a maszyna jest bardzo ciężka. W drugim dniu pracy były 2 długie postoje przez maszynę (jakąś usterka) i trzeba było nadgonić pracę. Zapierdzielalam jak wół 8 się starałam, a ten babsztyl obgadywal mnie za moimi plecami, że to ona nadgania, że ja nic nie robię. Gdzie co chwile gdzieś szła i zostawałam sama, gdzie jeszcze nie umiałam obsługiwać maszyny. Brał szacunku do pracowników. Nie polecam...
    ReviewUserIcon
    joo

    09.06.2020 10:15

    Inne

    Witam Czy aktualnie sa przyjecia na stara hale dla kobiet? czy sa weekendy? 2900 brutto plus premia , widzialam oferte przez randstad. Czy pod firme sa przyjecia ?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    01.04.2020 10:31

    Inne

    Czy Proma Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź

    01.04.2020 13:30

    Inne

    Aktualnie nie ma przyjęć - wstrzymane.
    ReviewUserIcon
    ExTłoczarz

    26.03.2020 20:50

    Inne

    Witam. Pracowałem w Promie z 10 lat temu. Przed pracą w Promie imałem się wielu zawodów, zwiedziłem wiele zakładów pracy.. Zresztą po Promie również troche w życiu widizałem. Natomiast Proma jest wyjątkowa bo to najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim przyszło mi się znaleźć. Teraz po 10 latach wchodze sobie z ciekawości poczytać jak tam się pozmieniało i... widze że tam nic się nie pozmieniało, hehe. Ja pracowałem tam podczas kryzysu 2008 i trzymanie się tego zjaęcia można tłumaczyć faktem że nigdzie nie było pracy a pieniądze trzeba mieć. Natomiast teraz w głowie mi się nie mieści jak można tam pracować gdy wszędzie tyle pracy. Praca w tej firmie urąga człowieczeństwu i niszczy godność. I widzeze nic się nie zmieniło :D Jedno co zawdzięczam Promie to można na swoje życie spojrzeć całkiem inaczej, to znaczy że w jakim (usunięte przez administratora) kłopocie, tragicznej sytuacji czy czarnej du...e bym się nie znalazł to pocieszające jest to że zawsze mogło być gorzej, zawsze mogłem dalej pracować w Promie :)
    ReviewUserIcon
    Hr79

    29.03.2020 17:08

    Inne

    Proma to stan umysłu ale w dobie koronawirusa będą żniwa z etatami to może ludzi zmotywuje do innej lepszej pracy
    ReviewUserIcon
    Śmiechu warte

    26.02.2020 01:59

    Inne

    ODRADZAM KAŻDEMU PRACĘ W TEJ FIRMIE! Stawki na produkcji i logistyce wynoszą od 2700-2850zł brutto +25% premii, która i tak nigdy nie jest wypłacana w prawidłowy sposób tak samo jak nadgodziny. Po nowym roku nie było żadnych podwyżek a pracownicy są ignorowani przez przełożonych gdy ktoś porusza ten temat. Wszyscy przełożeni są kompletnie głusi na skargi pracowników. Przed nowa hala w niewłaściwy sposób składowane są pojemniki po chemii ( kleje, kwasy ) i w żaden sposób nie zabezpieczony (no chyba, że ma być kontrola to nagle szybciutko są wywożone). Jedno z wyjść ewakuacyjnych zostało dosłownie odgrodzone kratą, która przykręcona jest na śruby, a druga droga najczęściej zastawiona jest przez zawieszki. Jedyne czego się można dorobić w tej firmie to nerwów. Dyrektorze rusz w końcu zad z gabinetu i zrób coś z tym wszystkim bo z takim podejściem do pracownika nigdy nie będziecie mieć dobrej i solidnej ekipy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2020 09:36

    Inne

    A to w tej firmie nie przestrzega sie 10 dobrych praktyk? Tam pisze jasno drog ewakuacyjnych nie wolno zastswiac, a srodki niebezpieczne musza byc w sposob prawidlowy zabezpieczone i przechowywane.
    ReviewUserIcon
    Nie ważne!

    13.03.2020 12:38

    Inne

    Szczerze to jest cyrk nie firma!!! Szczególnie nowa hala...jeden drugiemu by nóż w plecy wbił a liderzy,kierownica hahaha nawet nie stali przy takich....jak ktoś chce i lubi jeździć do pracy i się wku...to zapraszam.bFirma chce być profesjonalna ale za h... im to nie wychodzi hahaha.
    ReviewUserIcon
    Krokodyl

    21.01.2020 09:57

    Inne

    Jak wygląda praca na tłoczni za operatora wózka widłowego .Czy zmuszają chodzić w soboty .Czy nocki zaczynają się od Niedzieli
    ReviewUserIcon
    BC

    21.01.2020 16:52

    Inne

    Idź to się dowiesz?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    22.12.2019 09:15

    Inne

    Ile jest zmian w Proma Poland Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    BC

    22.12.2019 16:23

    Inne

    Po co takie puste pytanie? Jak dobrze wiecie co w Promie się dzieje
    ReviewUserIcon
    Bb

    06.01.2020 17:25

    Inne

    3 zmiany

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.