Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

To on

Mamy drugi adjent roszada co tydzień nowii nowi ...tu piszą ok zachwalają ludzie na stanowiskach reszta ucieka

Witam,czy ktoś może wie co produkują w Żorach Wielkie dzięki

Keyser Söze
@Klaudia

Konstrukcje spawane/zgrzewane do samochodów osobowych (siedzenia, elementy zawieszenia, nadwozia).

@Keyser Söze

Dziękuję

@Klaudia

A co byś chciała wiedzieć pracuje i jestem zadowolona

@Sonixxx

Hej Słyszałam że jest ciężka praca,dużo dźwigania i ciężko psychicznie ????

bolek
@Sonixxx

Bo latasz jak piesek i cicho siedzisz :D

@Sonixxx

A z czego być zadowolonym ze firma oferuje umowę zlecenie wstyd nowa firma powinna okazać inicjatywę aby zachęcić ludzi i mieć dobrych pracowników ubrania też buty najlepiej jak byś miał swoje robocze spodnie tez jedynie koszulki to nie problem a badania pani miała robione ? Watpie w to

@To ty

Umowa zlecenie ? Chyba pod agencja bo proma oferuje umowę o pracę więc nie wiem skąd te brednie .

@Karolina

Nie brednie byłem na rozmowie i tak na Żorach dają zlecenie a potem proma decyduje czy chcą pod firmę czy dalej zlecenie ciągnąć i praktycznie większość ludzi jest tam na zleceniu No chyba że mówisz o ludziach z biura No to inna bajka .i nie wmawiaj mi że piszę nie prawdę z ubraniem to samo najlepiej żebyś miał swoje buty spodnie koszulki dostaniesz .a o badaniach nie wspomnę zadzwonią i najlepiej żebyś na drugi dzień był do dyspozycji a jak pracy nie ma na tyle to czekasz aż znowu zadzwonią ale to pewnie też nie wiem bo wymyślam

@Karolina

Właśnie tak większość pracodawców się wycwania że dają zlecenia bo nie trzeba płacić urlopów.Żeby zachęcić pracownika to też trzeba mu dać jakies dobre warunki a nie umowa zlecenie i czekaj czy będzie praca czy nie .Firmy produkcyjne w Żorach rzadko kiedy daja zlecenie nawet pod agencjami robisz jak wół na produkcji tylko po to żeby dla firmy było dobrze bo przecież nowa się otwiera muszą jakos zacząć a tobie nawet płatny urlop się nie należy na zleceniu a nie daj Boże cos ci się stanie w pracy to jestes (usunięte przez administratora)

kamil
@Karolina

Brednie to ty piszesz Karolina. Umowę sie dostaję zlecenie. no chyba że ty tyłkiem zakręciłaś i dali ci pod firmę...

Ddd

To prawda

Klos
@Klaudia

Praca jak praca brak ludzi do szkolenia pracowników to największa bolączką dziewczyny które nie mają perspektyw znajdą tu pracę narazie atmosfera taka dziwna dużo wymagają a nic nie szkołą nie tłumaczą byle robić i już umowa zlecenie brak urlopu brak możliwość w razie choroby na l4 sobota 50 procent inne zakłady dają 100 procent nawet koreance możliwe że pójdzie to w dobrym kierunku narazie wszystko nowe i świerze dajmy czas

@Klos

Świeże ale żeby to się dobrze rozkręciło to trzeba tych ludzi zachęcić a nie dać zlecenie i tyle dlatego nie ma chętnych ludzi bo każdemu zależy w dzisiejszych czasach mieć pracę i normalna umowę i dokładnie za soboty 50 %to tez nie do końca jest zgodne to ludzi nie zachęci .masz wypadek to ani l4 płatne zbliża się okres urlopowy to tez bezpłatny

Ula
@To ty

Latem te hale będą puste pewnie tam będzie hyc że hej i każdy gdzieś chce wyjechać a wolne weźmiesz jesteś bez kasy

yatakoito
@To ty

NIE WIEKSZOSC A NIESZANUJACE PRACOWNIKOW JEDNOSTKOWE FIRMY JAK LUDZIE BEDA POTAKIWAC I POZWALAC NA TAKIE DZIAŁANIA TO STANIE SIE TO POWSZECHNE A JA SIE PYTAM CO BEDZIE Z WAMI GDY BEDZIECIE MIELI WYPADEK W PRACY NP. SKALECZYCIE SIE ZLAMIECIE REKE CZY POTRACI WAS WÓZEK WIDLOWY ? 0- TYLE DOSTANIECIE JAK NIE BEDZIECIE MOGLI PRACOWAC A REHABILITACJA MOZE POTRWAC MIESIACE ! WEZCIE SIE LUDZIE OGARNIJCIE DO CHOLERY

d xxe
@Klos

świeze ? ta firma juz długo jest w Tychach a wlasciciele sa z Włoch, nie ma firmy na strefie ktora oferuje gorsze warunki zatrudnienia, stawke i brak umowy..wola dac zarobic agencja niz pracownikom powód prosty na umowie zlecenie w razie wypadku czy choroby nie musza nic placic, godziny pracy ustalaja dobrowolnie bedzie robota biora ludzi, szybkie zwolnienie pracownika i do tego brak platnych urlopów...to nie jest firma godna polecenia no chyba ze na chwile

@Klaudia

Praca jest ciężka tak jak każda są to metalowe rzeczy więc trochę kg mają

Fatma
@Klaudia

Praktycznie ciągle robią wolne nie umią ogarnąć tego ludzi odsyła się do domu ru nie zarobisz

Zuzanna
@kamil

To na ile się dostaje tę umowę zlecenie ??

Alojzy
@Zuzanna

Czasem nawet na pół roku, rok. ESP nie jest chętne na dawanie umowy o pracę.

@Zuzanna

Umowa jest do końca czerwca. Ale potem nadal jest umowa zlecenie. Co chwile wolne które jest bezpłatne.

Pracocholik
@Klaudia

Same zgrzewarki więc robota luźna nie ma źle

@To ty

Proma ogólnie nie prowadzi rekrutacji więc nie powinno tu w ten sposób to nawiązywać to agencja cię zatrudnienia a jak się umiesz wyrabiać z robota wtedy Proma bierze ciebie na swoje skrzydła

Niunia

Skąd taka pewność że po skończonej umowie dostaniesz na takiej umowie ?? . To wszystko zależy od ciebie ile dajesz od siebie a co widzi pracodawca i co może ci zaoferować z umową

Tabskaa
@Alojzy

Tego nie byłam bym pewna . Może lepiej pisać o Promie niż o konkurencji

@Karolina

Chyba ten co nie wie jak jest naprawdę albo dostał w (usunięte przez administratora) od koordynatorek z czerwonych koszulek bo oni to słów szkoda . Na rozmowie o pracę kazali ci dźwigać części i byłaś jak tester wytrzymałość czy się dasz do roboty czy nie . Porażka

LilBoy
@Niunie

Ja zatrudniłem się na nową halę prawie 4 lata temu na produkcję,rozmowę rekrutacyjna miałem z samym gracjanem ,nie narzekam do tej pory .

Alicja

A to teraz z kimś innym są rozmowy rekrutacyjne?

Łukasz
@Niunie

Pod swoje skrzydła cię weźmie a jak nie podpiszesz to kordynator Ur będzie do ciebie dzwonił i straszył porzuceniem pracy pozdro Tomku z Jawiszowice

Ono

Ja mam pytanie. Kiedy ludzie z Exactu i ESP w Tychach zaczną chodzić w roboczych spodniach? Dlaczego popier... W cienkich legginsach lub w spodenkach do kolan gdy inni muszą się gotować w roboczych ubraniach? Może ktoś by zrobił z tym porządek?

zainteresowany

Dlaczego w żorach zwolnił się kierownik magazynu ? Ile może tam taki nowy dostać na rękę?

dizi
@zainteresowany

ponoc nie dostal podwyzki i poszedl w ....

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proma Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Spawacz? Podziel się swoimi wrażeniami!
Miki

Hejka, szukam dojazdu do magazynu na Bojkowską 92 w Gliwicach w godzinach od 6-14 od poniedziałku do piątku. Z ul Andersa, Kościuszki. Może ktoś szuka?

Hans Klos

Witam. Spotkałem się z informacją, że na wózku widłowym z nadgodzinami można wytargać 7tys złotych w PROMA ? Ktoś to potwierdzi ? Ile tam się zarabia bo widzę tu sporo (usunięte przez administratora) na temat tej firmy.

Nie wiem
@Hans Klos

Ale tez to slyszałem że za gołe 8h mają 7k na łape

Łowicz
@Nie wiem

Nie słuchaj mitomanow. Stawki są najniższe w całych Tychach. I jeszcze musisz użerać się z (usunięte przez administratora), którzy tam pracują

Zuzanna
@Łowicz

To ile się zarabia w takim razie ? ;/

On

Straszny gorąc żadnego chłodzenia nie da się pracować. Powinni latem dołożyć dłuższe przerwy masakra

Alicja
@On

A nie myśleliście żeby o tym komuś powiedzieć? Może by dołożyli.

LilBoy
@On

A przerwa co godzinę nie starczy :)

Łysy

ONA... Kto dokręcił śruby kierownik zmianowy czy pani kierownik????

Magda
@Łysy

Miesiąc temu było inaczej dziś musisz wszystko sam obowiązków nawalili ogrom począwszy od raportu gdzie sam pisałeś postoje dziś komputer nawet toaleta musi być wpisana wymiana elektrod itd były laski co sprawdzały śrubki z kontroli dziś nie ma po nich śladu na hali wywiało pracownik musi wszystko sam ogarniać powoli dołożyli na plecy co się da praktycznie zrób normę ogarnij maszynę sam sobie napraw i materiał też sam sobie załatw jak masz chody żeby szybko dostać

Elżbieta
@Łysy

Co przez to rozumiesz, jakieś zmiany znowu?

BC

Jest to firma jak firma ale ludzie do? Myślcie co piszecie?

Nunia

Orientuje się ktoś jak nazywa się agencja ESP w promie chodzi mi o pełną nazwę

kiszony
@Nunia

Engineering Service Poland, Przyjdź, popracuj, sama ocenisz. Pozdro.

miss

Witajcie CIESZE SIE ZE PRACUJE W PROMIE.WIADOMO FIRMA JEST NOWA,TRZEBA TROCHE CZASU NA DOPRACOWANIE TEGO I OWEGO. DYREKTOR SLUCHA PRACOWNIKOW,ROZMAWIAMY O PROBLEMACH.MYSLE ZE ZOSTANE TU NA DŁUŻEJ. KTO CHCE PRACOWAC TEN BEDZIE PRACOWAŁ. POZDRAWIAM GRUPE

Koles

I co tam uradzili zamykają zakład czy jak będzie ktoś coś

Opiniotwórca

Witam, Czy dostanę to 5k netto na rękę na stanowisku technologa ? Pozdrawiam

PiesekLeszek
@Opiniotwórca

To chyba oczywiste, że zależy to od wielu czynników, bo samo startowanie na technologa, nie determinuje tego ile dostaniesz. Zależy to od; - doświadczenia i praktycznych umiejętności - atutów z Twojego cv, zarówno tych twardych jak wykształcenie, kursy itp., jak i tych miękkich, które mogą być zweryfikowane podczas rozmowy - tego, czy umiesz się "sprzedać" i negocjować. Technolog może liczyć na zarobki w przedziale 4-7k netto. Zależy od powyższych.

XD

super praca, jeśli chcesz siedzieć w domu na umowie zlecenie i mieć zapłacone za 3 dni na cały miesiąc, jest to miejsce dla Ciebie! Żenada.

Xddd
@XD

Reklama firmy ????

@Xddd

Niestety tak jest. Jest praca ,a czasami nie ma

Nie polecam tu pracowac

Teresa
@Ania

Czemu nie polecasz? Możesz dokładniej wyjaśnić?

Lolek

Dajcie znać jakie zmiany są na stanowisku magazynier - operator wózków widłowych? Jest jedna zmiana czy trzy zmiany? Trzeba coś dźwigać, przenosić? Czy wszystko robi się z poziomu wózka widłowego?

Xyz
@Lolek

2 zmiany i większość jest robiona wózkiem

Kiedy proma ma przestój ?

Nicki

Na ten moment cały czas mają postój. Dzisiaj idziesz do pracy jutro masz wolne bezpłatne.

@Nicki

Te ingo na dzień dzisiejszy już jest nie aktualnie

......

Na ten moment od 25 lipca

Elżbieta

Mocne słowa. Wy tak zawsze w tej pracy? Czy na żywo spokoj jest?

@Elżbieta

Nudno nie jest. Zapraszamy ????

@Elżbieta

Przyjdź popracuj a się dowiesz unas atmosfera jest bardzo przyjemna rodzinna i spokojna . Ten co piszę te brednie to po złości

Vice versa
@Niunie

Tyle osób pisze po złości to jest bardzo ciekawe.

Pan_Miyagi_z_Okinawy

Troszkę w innym tonie; uważam, że firma ma potencjał, wielu ludzi bardzo w porządku, sporo z talentem do rozwiązywania problemów technicznych, pracowitych, koleżeńskich. Oczywiście można sporo poprawić, na każdym szczeblu, zaczynając od pustego kubka po kawie, który zostawiamy przy maszynie - to tylko symbol, ale jeśli nie ma porządku w prostych sprawach, to nie ma i w większych. Każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę i oczywiście; można zadać pytanie; czy moja jedna cegiełka coś da? A mamy inne wyjście? Nie. Każdy kształtuje swój świat i to składa się na całość. Komentarze w większości negatywne, bije z nich brak szacunku do drugiego... Po co nam to? Czy na pewno chcemy tu mieć drugi sejm, gdzie zamiast pracy dla PL okładają się maczugami w walce o stołki? Myślę, że wielu z tych co narzekają na pracowników biurowych, gdyby dostała fuchę np. w jakości, to szybko chciałaby wrócić na maszynę i mogłoby to też działać w drugą stronę. Dlatego szanujmy się, bo być może, gdy ty zaliczałeś kolejną misję w Diablo, ktoś z plecakiem leciał na autobus, by zaliczyć ważny przedmiot i z drugiej strony nie lekceważmy kogoś, bo być może w domu miał taką sytuację, że nie było go stać nawet na dojazd na Politechnikę. Pozdrawiam

Witam. Możesz mi powiedzieć jak nazywa się dziewczyna. Pracuje bodajże w kontroli jakości. Czarne włosy. Ja akurat buduje ten zakład. Pozdrawiam i dziękuję

Kolega
@Marcin

Po co ci ta informacja ?i tak nic ci to nie da

X

Być może ktoś jest byłym pracownikiem, bo w innej firmie dostał i lepszy hajs i lepsze warunki pracy, niż np. hala magazynowa przerobiona na produkcyjną

Ktoś
@Marcin

Wiesz już jak się nazywa ?

Jest bardzo pozytywnie

Gal
@Pan_Miyagi_z_Okinawy

Pozytywna, prawdziwa

Madzia

Z promy czy esp?

Seba
@Madzia

Z promy ale ja wiem jak się nazywa

@Marcin

Jest ich wiele a dokladnie 3 ????????????

Szalony

Zapomnij że dostaniesz 3 tys... Najlepiej jak byś robił za darmo haha. I na umowie zlecenie najwyżej z dnia na dzień Cię zwolnią bo już takie praktyki robią.

Haha

Nie ma się co pchać. Śmiech na sali lider na umowie zlecenie za praktycznie najniższa krajowa bez żadnych dodatków .

Hej
@Haha

Ta firma to kpina z takim podejściem to będą się dalej kulać to co proponują ludziom to wstyd .umowa zlecenie jest dobra ale tylko dla nich tam co chwile jest postój to (usunięte przez administratora) nie muszą wtedy ludziom płacić. Życzę powodzenia w szukaniu ludzi i utworzeniu porządnej ekipy .

Gosc
@Hej

W Żorach już kadra zaczęła się zwalniać.

@Gosc

I wcale mnie to nie dziwi że ludzie się zwalniają

Wiwiwo

Nie zgadzam się z tobą Ggc chyba tam nie pracowałeś i nie wiesz jaka tam atmosfera i ja fajnie płacą!!!!!!!

@Haha

Liderzy nie mają najmniejszej krajowej i tu się grubo mylisz mają owiele więcej niż ludzie na zgrzewarkach. Zawsze tak było i jest że ktoś wyżej postawiony zarabia więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Proma Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proma Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proma Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 21 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proma Poland Sp. z o.o.