Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

mister

Są aktualnie jakieś przyjęcia do Żor na produkcję?

Rosa 1000

Uno-Produkcja. Due- produkcja nawet jak jest NOK. Tre- jedziemy takie jakie jest . Ot i taka produkcja ???? pozdrawiam Rosa 1000

Serio w Żorach nadgodziny i soboty są do wybrania??? Jeśli tak to zaczynacie przeginać

@pracownik

Proszę się nie martwić , będzie zapłacone.

@Proma Poland Sp. z o.o.

A jaka stawka jest za takie dodatkowe dni? Czemu nie można wybrać sobie chociaż części dni wolnych? A jeśli już będziecie płacić to kiedy można się tego spodziewać?

Oczywiście można wybrać wolne za pracę w nadgodzinach a jeżeli nie zostanie wybrany czas wolny za nadgodziny to zostanie to wypłacone. 50% za nadgodziny w tygodniu,100% za pracę w dniu ustawowo wolnym od pracy i w godzinach.nocnych.

Grom
@pracownik

Podobno brak kasy na nadgodziny to że zimno na hali też nie ma kasy to co się dzieje ?

@Grom

Odpowiedź do użytkownika GROM 1- Nie brakuje funduszy na nadgodziny 2- Na hali jest jeszcze zimno gdyż- Hala liczy 800 m w nocy temperatura spadła do -12 , tego otwierane są bramy do załadunku i rozładunku tirów co również powoduje utratę ciepła. Docelowo planuje się zainstalowanie bram szybko rolujących które zamykają i otwierają się automatycznie po każdym wzejdzie wózkowego. Pozdrawiam

Do użytkownika Odpowiedź, bardzo proszę reagować jeżeli widzicie Państwo że ktoś nie zamyka drzwi,bramy przy takiej pogodzie.Z góry dziękujemy za reakcje.

T1000
@Proma Poland Sp. z o.o.

Z tym ogrzewaniem to już słyszymy kolejny rok na starym montażu można w krótkim rękawie pracować a na hali T1000 ledwo się człowiek rusza bo taki ubrany jest Najważniejsze jest żeby detale były a później będzie płacz bo ludzie na L4 są,teraz to nawet BHP na hali się nie pojawią!

Pajo
@Proma Poland Sp. z o.o.

Się robi podwójne bramy, tunele jedna się zamyka, druga otwiera. Zero przeciągu. Finito

Zrozpaczony

Przyjechać tu autem do pracy porażka wyjechać jeszcze gorzej droga wąska (usunięte przez administratora) tirów samochody wszędzie brak parkingu czekokolwiek dziennie trzeba walczyć żeby przyjechać i wyjechać zero pomysłu nie dziwne że nowi pracują tydzień i ich nie ma

Haha godzinę na przerwie ja nawet nie jestem 30min. Jak nie potrafisz wjechać na parking przed 14 to problem powinieneś mieć do 1 zmiany nie do 2. Proszę popracować nad myśleniem i ortografią

Nie zawsze zauważę jakiego raka wam brakuje może jeszcze pod linie wam podstawie i wywiozę za was?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proma Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Spawacz? Podziel się swoimi wrażeniami!
zainteresowany

Fajne te posilki regeneracyjne. Ranka dostala a 2 zmiana obeszla sie tylko smakiem.

Bożena

A czemu miałaby tylko ranna zmiana dostawać, firma jakoś to wyjaśniła? Czemu twierdzisz, że ktoś wziął więcej niż powinien, nie ma policzonych porcji? A tak w ogóle to te posiłki są tylko w sezonie zimowym czy przez cały rok?

@Bożena

Tylko w okresie duzego minusu. Z pewnego zrodla dowiedzialem sie, ze posilki byly wyliczone dla kazdego. Ale szczegolow takich jak tylko proma czy zewnetrzne firmy sie wliczaja juz nie wiem. 2 zmiana obeszla sie tylko zapachem a nocka to juz nawet zapachu nie poczula.

Jon
@Bożena

Co tak jeczysz raz była zupa teraz tylko herbata na hali a tyle krzyku zakupili tylko dla 1 zmiany i tyle ,przy maszynach postawią kohry i każdy będzie sobie gotował zupkę

Xxxxx

Czy proma przyjmuje wózkowych świeżo po kursie, który nigdy nie pracowała na wózkach .

Xxx

Dlaczego na produkcji jest różnica wynagrodzeń oraz pomiędzy wozkowymi też? Jedni zarabiają więcej a drodzy mniej? A ludzie z firmy zewnętrzne zarabiają więcej niż ludzie z Promy?

@Xxx

Odpowiedź dla XXX Jest wiele czynników które maja na to wpływ- np. nie każdy pracownik produkcji potrafi pracować na każdej maszynie lub nie każdy wózkowy ma takie samo doświadczenie w pracy itd. Pracownicy firm zewn. mają takie same stawki jak pracownicy firmy. W razie pytań zapraszamy do działu HR, zawsze wyjaśnimy wątpliwości . Pozdrawiamy

@Proma Poland Sp. z o.o.

Nawet jak umie to i tak najnizsza krajowa.Czujemy się nie rowno traktowani.Promo zrob z tym coś bo ludzie chcą się zwalniać

Zyga

Najpierw mówili że awaria za chwilę koniec tygodnia a hala zimna nadgodzin nie płacą soboty za czarny dzień masakra ludzie odchodzą

@Zyga

Odpowiedż do uzytkownika ZYGA Proszę sprawdzić swoje wynagrodzenie za m-c 12.2023. czy ma Pan/Pani jakieś nadgodziny nie zapłacone? Wszyscy pracownicy maja wypłacone nadgodziny zgodnie z przepracowanymi godzinami. Pozdrawiamy

Pewnie ten, co go w pracy nie widać ostatnio. Dużo tu w ogóle jest wózkowych, warto rozważyć pracę tutaj?

Lakiernik

Dwóch zwolnili fajnych wózkowych co znali się na robocie ,w zamian lebra przyjęto i zadufańca

Operator wózka

@Pracodawca Czy proma przewiduje jakieś podwyżki? Aktualnie mamy sytuacje, że nowy operator wózka widłowego zarabia więcej pod agencją niż pracownik ze stażem pracy zatrudniony bezpośrednio pod firmą. Praca sama w sobie jest bardzo przyjemna ale dla przyjemności chodzą do niej tylko emeryci.

@Operator wózka

Proszę Pana Operatora Wózka- takie informacje pracodawca przekazuje Kierownikom poszczególnych działów .

@Proma Poland Sp. z o.o.

To może kierownicy nie przekazują ich pracownikom, skoro dopytują oni o to na forum? Gdzie człowiek zainteresowany uzyskaniem podwyżki ma się w firmie zwracać, do kierownika, działu HR?

Period

Człowiek zainteresowany podwyżką powinien zwrócić się do innego pracodawcy - dokładnie taki sygnał wysyła nam nasz obecny pracodawca.

Bolo
@Operator wózka

Wózkowi z weba mają płacone postojowe a w promie o czymś takim zapomnij. Agencja bogatsza niż firma a to ciekawe

Były

Jak dla mnie to jest coraz gorzej zwolniłem się tylko dlatego że na ten zakład nie można wjechać auto musiałem stawiać z tyłu w bażolach sam wyjazd o 14 to masakra wszystko źle zaprojektowane

Ona

Od kilku dni w toaletach kompletny (usunięte przez administratora) nawet mydła nie ma schody brudne nie wspominając o szatniach czy ktoś tu dba o siebie czystość

@Ona

Szanowni pracownicy, toalety sprzątane są codziennie ale to co widzimy po godzinie od posprzątania toalet to niestety świadczy o nas samych. Brak szacunku do czegokolwiek, do pracy Pań sprzątających do sprzętu który jest zainstalowany w toaletach.

@Proma Poland Sp. z o.o.

A czy od nowego roku można liczyć na etat sprzątaczki? Z tego co tu czyta to roboty dużo, więc może przydadzą się dodatkowe ręce do pracy. Jaka jest stawka godzinowa dla sprzątaczek? Codziennie są te same godziny pracy?

Oferty Pracy

Takie pytania kieruj do firmy Amlux, lub szukaj w ofertach pracy. Proma nie zatrudnia sprzątaczek.

Czy przełożeni lub kierownictwo tego nie widzą czy nie chcą widzieć? Może warto napisać jakiś anonim z prośbą o interwencję? To nie jest tak, że do obowiązków należy również utrzymanie w czystości stanowiska pracy i narzędzi?

zainteresowany

Interesuje mnie jena rzecz. Dlaczego liderzy z promy (zory i tychy) wala nadgodziny non stop a zwykli pracownicy nie moga bo za duzo nadgodzin jest zrobione. Zakazac nadgodzin jak i dla zorskiej strony tak i dla tyskiej. Jak razem to razem.

@zainteresowany

Ps. Doszly do mnie sluchy, ze krwiodawcy nie beda honorowanie. Pod tytulem oddajesz krew? Wez sobie urlop zamiast naleznych 2 dni wolnego.

zainteresowany

Jak byla mozliwosc nadgodzin to nikt sie nawet nie zapytal czy dana osoba chce je odbebnic. Najlepiej samemu sie nahapac lub popatrzec na pracownikow co robia.

Sqbaniec
@zainteresowany

Liderzy poświęcają się i pracują nadgodziny, byś ty nie musiał. Robią to dla ciebie. Jeśli też tak chcesz, to walcz o stanowisko. Po drugie liderzy mają niskie stawki, ledwo wiążą koniec z końcem, więc nie żałuj im. I po trzecie nie wyrabiają się z obowiązkami w normalnym czasie pracy, więc zostają po godzinach.

Klaudia(usunięte przez administratora) każdemu byle tylko ona na tym dobrze wyszła. Narcystyczna hipokrytka , znieczulona emocjonalnie egoistka o całkowitym braku empatii oraz wątpliwym kręgosłupie moralnym.

Najserdeczniejsze życzenia
szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności  w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za Państwa pracę i zaangażowanie składa Dyrekcja wraz z kadrą menadżerską

Przerwa

Czy ktoś mi wytłumaczy jak w Żorach działają przerwy? Osoby z maszyny mają 30 minut Osoby z lakierni co dwie godziny na papierosa idą + przerwa obiadowa Nie jestem osobą zawistną, ale jeżeli pracujemy wszyscy u jednego pracodawcy to powinnismy być równo traktowani. Nie oceniam kto i gdzie robi wiecej i na jakim dziale, gp, lakiernia a bądź może produkcja, ale szanujmy się bo te wasze przerwy na fajkę to cyrk

Kris73

Pracowałem w ESP na kontroli jakości, to co produkuje proma żory a w szczególności panele to tragedia, że ludzie potem kupują takie auta porażka. Zamknął bym to i tyle tą firmę, Tandeta i tyle!

@Kris73

Najważniejszym z punktu widzenia branży automotive jest standard IATF 16949:2016. Certyfikat stworzony przez Międzynarodową Grupę Zadaniową Motoryzacji (IATF) jest przyznawany tym przedsiębiorstwom, które spełniają rygorystyczne wymagania związane nie tylko z jakością samych wyrobów, ale też organizacją produkcji. Ocenie podlega jakość zarządzania całym systemem, włącznie z procedurami kontroli jakości czy reagowania w sytuacjach kryzysowych. Co więcej, producent samochodów legitymujący się certyfikatem( IATF PROMA ŻORY otrzymała certyfikat ISO IATF w 05.2023) musi współpracować z całym łańcuchem poddostawców spełniających tę samą normę, gdyż ich wyroby są częścią jego własnego procesu. Stanowi on gwarancję, że dana firma nie tylko spełnia wymagania w zakresie systemu zarządzania jakością, ale też skutecznie wdraża procesy ciągłego doskonalenia, dzięki czemu jest w stanie zapobiegać błędom, zachować powtarzalność jakości wyrobu i procedur i ciągłość łańcucha produkcji. Ze względu na swoją specyfikę branża motoryzacyjna wyznacza standardy jakości dla całego przemysłu. Zgodność każdego elementu stosowanego do produkcji samochodu z precyzyjnie określonymi normami i standardami jest w tym przypadku kluczowa, gdyż warunkuje jego niezawodność i bezpieczeństwo jazdy. Motoryzacja wywiera duży wpływ na ludzkie życie – samochody nie tylko pozwalają na swobodne przemieszczanie się, ale wręcz stały się częścią stylu życia. Ich wysoka jakość wpływa nie tylko na komfort użytkowania czy design, ale przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy. Jakość samochodu jest zaś ściśle uzależniona od tego, z jakich komponentów został zbudowany, jak zostały ze sobą spasowane i jak współpracują. Producenci samochodów wytwarzają tylko niewielką liczbę części samochodowych, ich zdecydowana większość pochodzi od zewnętrznych poddostawców. Dlatego w tej branży wykształciły się jedne z najbardziej rygorystycznych norm jakościowych Wysoka jakość jest wartością samą w sobie i oczekujemy jej niemal w każdej dziedzinie życia. Spółka chcąc efektywnie konkurować i pozyskiwać klientów, musi sprostać rosnącym wymaganiom w tym zakresie. W branży automotiv efektywne zarządzanie jakością jest kluczowe .Jako producent części samochodowych dla największych koncernów motoryzacyjnych uważamy jakość za wyznacznik naszych działań.

Aktualność
Proma współpracuje jako partner z największymi producentami samochodów na całym świecie, współpracując przy projektach rozwojowych na setkach platform samochodowych. Grupa dynamicznie rozwija swoją działalność i jest już obecna na 4 kontynentach i w 7 krajach.

Aktualność

• RAMPAGE "Wspólnie budujemy sukces"

• 2023-09-05 14:20:03

Nowy RAMPAGE prezentuje swój atrakcyjny design, solidność i funkcjonalność w PMC Goiana (BR). Fabryka PMC w Goianie produkuje liczne komponenty nowo narodzonego pick-upa grupy Stellantis. PMC Goiana jest przemysłową jednostką biznesową należącą do Grupy Proma i liderem w produkcji konstrukcji siedzeń, BIW i podzespołów podwozi na rynek LATAM.

O, nieźle. Ja nie znam sprawy, ale mam inne pytanie. Ktoś wie, ile taki ktoś jako specjalista ds. Logistyki zarabia miesięcznie? Znacie stawkę albo widełki?? Bo może zaaplikuja ale chcę wiedzieć, czy finansowo warto. Taki pracownik to pracuje zmianowo, czy ma stałe godziny pon-pt?

Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Proma Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proma Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proma Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 21 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proma Poland Sp. z o.o.