opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Proma Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 672 ocen
Opinie(1106)
Dodaj opinię
Aktualności(6)

Opinie(1106)

Dodaj opinię
Aktualności(6)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta firmy
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta firmy

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Tychy
  • Wyry
  • Mikołów
  • Promnice
  • Cielmice
  • Łaziska Średnie
  • Gostyń
  • Urbanowice
  • Kobiór
  • Łaziska Górne
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Tychy
  4. /
  5. Opinie o Proma Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Proma Poland Tychy

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 13

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Proma Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2025 19:36

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Seb

    14.07.2025 08:11

    Pracownik

    Ludzie piszą jak się dramy dzieją, a jak wszystko hula i jest ok to już nie. Dobrze więc
    ReviewUserIcon
    Gosc

    13.07.2025 19:06

    Były pracownik

    Jeżeli ktoś pracował w promie kiedyś czy może np.teraz przyjść do agencji żeby pracowac czy jest taka możliwość ?
    ReviewUserIcon
    Monia

    14.07.2025 08:09

    Pracownik

    Tak, wracają, ale z tego co wiem musi być pozytywna opinia Kierowników
    ReviewUserIcon
    Xx

    12.07.2025 18:43

    Były pracownik

    Podobno jakaś nowa linia ma być na Żorach rzekomo z tychów przenosić będą
    ReviewUserIcon
    Jola

    13.06.2025 11:55

    Kandydat

    A ile też można jako liderka zarobic
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    13.06.2025 11:41

    Pracownik

    Czy ktoś może wytłumaczyć obecność dziecka szwendajacego się po hali produkcyjnej przeważnie bez opieki czy to jakiś program wdrożeniowy ,czy reszta pracowników też może z niego skorzystać,tym bardziej że nadchodzą wakacje i przedszkola nieczynne.🤣
    ReviewUserIcon
    onaa nowa

    15.05.2025 06:58

    Inne

    Może by się firma sprzątająca wzięła w końcu do roboty, w kiblach (usunięte przez administratora) nie spomne już o hali czy magazynie. Ten w okularach udaje że pracuje,a drugi potrafi na maszynie jeździć i nic więcej. Porażka z tą firmą
    ReviewUserIcon
    Monter

    08.06.2025 09:17

    Pracownik

    A kto robi ten (usunięte przez administratora) w kiblach? Ciekawe czy w domu podobnie macie
    ReviewUserIcon
    Rafik Żory

    05.06.2025 17:16

    Pracownik

    Muszę przyznać że się zaskoczyłem na plus jak tu przyszedłem - warunki spoko, kasa jak za taką robotę spoko, choć wiadomo że każdy by chciał więcej. Ostatnio nawet jakieś nadgodziny wpadły. A liderka ładna 🙂
    ReviewUserIcon
    Yeti

    29.05.2025 19:43

    Były pracownik

    Liderki z maszyny wyrwane nie mają pojęcia o pracy hala zakopcona dymem spalin kaszel ciągle tak się dymi
    ReviewUserIcon
    Haa

    05.06.2025 17:09

    Pracownik

    A skąd niby te spaliny?! Boshee widzisz, a nie grzmisz! Bramy wszystkie otwarte, wywietrzniki też, wyciągi działają, a ty bajki wymyślasz 🫣
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2025 09:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    byk W

    01.06.2025 10:19

    Inne

    Bẹdzie do lipcowej wypłaty, kwota napewno większa jak w zeszłym roku.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.05.2025 04:52

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ktos

    31.05.2025 13:54

    Pracownik

    Nie prawda bo później było ok 10 i 15 aut a ten las to tragedia trzeba by na tablicy przy wejściu kartkę dać że znowu można parkować jeżeli tak jest
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    31.05.2025 13:55

    Pracownik

    Nawet pracownicy promy by tam parkowali bo tu już nie ma miejsca na drugą zmianę
    ReviewUserIcon
    Pozytywny

    10.05.2025 20:50

    Pracownik

    Takie pytanie co robią związki zawodowe na tablicy wywieszona informacja że pracodawca nie może wysłać na urlop a Wielki piątek wolne i urlopy wpisane to od czego są te związki tak żeby było czy co .Chyba że przewodniczący dogadamy z D........m i siedzi cicho żeby mu było dobrze.
    ReviewUserIcon
    Bob

    11.05.2025 15:38

    Pracownik

    A co to związki zawodowe? Takowe w Promie Żory nie istnieją ale już niedługo:)
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    31.03.2025 20:28

    Pracownik

    Czy dyrektor nie widzi tego co się dzieje na magazynie ? (usunięte przez administratora) taki ze niczego nie idzie znaleźć, w systemie nic się nie zgadza , kolejni wózkowi szukają nowej roboty ! Pracuje tu ponad rok i z dnia na dzień jest coraz gorzej !
    ReviewUserIcon
    Jeszcze będzie czas by odpo…

    06.05.2025 15:19

    Pracownik

    Ja tam wiem że chłop dostał w przeszłości kilka razy wypowiedzenie. Dlaczego ? Bo był cienki jak pu.a węża Wreszcie ktoś zrobił porządek. Skoro robił po godzinach obok nocy to znaczy że nie miał pomysłu i gasił pożary. A teraz w strażaka może bawić się za ojro P.s mam wrażenie że te osoby które to komentują dawno przestały pracować w Promie….
    ReviewUserIcon
    pracownik logistyki

    08.05.2025 19:55

    Pracownik

    Skoro piszesz takie glupoty to pewien wiesz jak było na magazynie , jak logistykę przejął WEB ?! Pewnie jesteś tym jednym najmądrzejszym który w (usunięte przez administratora) był i gów... widział ! I skąd Wy nagle wszystko wiecie ???
    ReviewUserIcon
    Ola

    04.05.2025 19:47

    Pracownik

    Pracuje rok i jest ok. Liderki w większości spoko. W porównaniu do sąsiednich hal w Promie jest chyba najlepiej
    ReviewUserIcon
    Ktos

    22.04.2025 12:47

    Pracownik

    Czy 2 maj będzie wolny od pracy
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    22.04.2025 12:50

    Pracodawca

    TAK. POZDRAWIAMY
    ReviewUserIcon
    Monter

    27.04.2025 13:02

    Pracownik

    Mogę przyjść maszyny pozamiatać i zużyte elektrody zbierać ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.04.2025 05:53

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    On.

    22.04.2025 12:04

    Inne

    Kto ją nauczy pracy niby Ty? Jak już jesteś taka mądra to może powiedz na jakiej maszynie jesteś, z chęcią zobaczymy twoje postępy w pracy..
    ReviewUserIcon
    Monter

    27.04.2025 13:00

    Pracownik

    Dokładnie. Najwięcej się udzielają a wyniki słabe i daleko do normy
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    25.04.2025 18:04

    Były pracownik

    Od kiedy w tym roku jest przerwa wakacyjna czy będzie premia wakacyjna w tym roku
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    25.04.2025 18:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, tak premia wakacyjna będzie jak co roku zgodnie.z Regulaminem.Info będzie na tablicy ogłoszeń lub zapraszamy do kadr.Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    24.04.2025 17:20

    Pracownik

    Duża Pani z amluxa proszę uszanować załogę promy biuro promy bo nikt nie ma 1,5 godziny przerwy śniadaniowej a wszyscy by chcieli tak prawo pracy obowiązuje wszystkich jednakowo ,proszę cały amlux o przerwę jak w regulaminie 30 minut bez wyjątku tak obserwacje od dłuższego czasu zauważono proszę szanować wszystkich wy nie jesteście wyjątkiem bardzo dziękuję
    ReviewUserIcon
    Ktos z amlux

    25.04.2025 17:56

    Pracownik

    Przerwy są 30 minut według regulaminu tak jak wszyscy szanujemy wszystkich
    ReviewUserIcon
    ...

    25.04.2025 07:53

    Inne

    Czemu wypisujecie tylko na temat tej dziewczyny z amluxa? Może by tak pozaglądać na resztę załogi z firmy sprzątającej.
    ReviewUserIcon
    Bystry

    24.04.2025 18:33

    Pracownik

    Czy ta dziewczyna z amluxa nie widzi jak chłopaki ją omijają i cierpią smutne twarze widać na odległość ,coś tam jest nie tak
    ReviewUserIcon
    Dzana

    21.04.2025 06:12

    Pracownik

    Proma płaci za usługi chyba ma wpływ żeby pracownik firmy zewnętrznej pracował a nie siedział i się obijał jednego mniej na rękawiczki lepiej żeby kasa została
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Proma Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Proma Poland Sp. z o.o.

    Murarska 17 43-100 Tychy

    NIP:6443056617

    KRS:0000111867

    http://gruppoproma.it/
    Branża główna: Materiały i narzędzia budowlane
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    12.04.2025 15:51

    Pracownik

    Produkcja automotiw, spoko praca, nie ciężka, czysto. Atmosfera spoko, zarobki jak wszędzie
    ReviewUserIcon
    Nowy

    09.03.2025 17:26

    Pracownik

    Wymaga się dużych norm żeby zrobić presją ciągle na ilość ale są tu osoby z firmy zewnętrznej gdzie nic nie robią praktycznie i kasę biorą byle przesiedzieć i do domu takie spostrzeżenie w Żorach
    ReviewUserIcon
    Produkcja

    05.04.2025 15:02

    Pracownik

    Normy są normalne. Jeśli masz z tym problem to sekonix i prymat czekają
    ReviewUserIcon
    Stara hala

    03.04.2025 22:45

    Pracownik

    Na produkcji ciągle roszady i chaos. Na plus młodziaki którzy robią dobrą robotę szczególnie na magazynie i nowej hali i w dodatku potrafią się normalnie zachować mają kulturę co w tych czasach nie jest takie oczywiste!
    ReviewUserIcon
    Jaa

    28.02.2025 07:06

    Pracownik

    Pisze w Onet 70 procent spadek zysku stelantis czy to nowa fala zwolnień i postojów się szykuje ciekawe
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    01.04.2025 13:35

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, każdy pracownik w pierwszym dniu zatrudnienia otrzymuje do przeczytania Regulamin Pracy i Regulamin Wynagradzania w których to regulaminach są zawarte wszystkie informacje np. czy firma tworzy zakładowy fundusz świadczeń socjalnych , co wypłaca , kiedy wypłaca. Każdy pracownik jeżeli np. nie pamięta co jest zawarte w regulaminach zawsze może przyjść do działu HR i poprosić o wgląd do Regulaminów żeby mieć jasność w temacie i nie spekulować na gowrku.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    RockyBalboa

    03.04.2025 22:38

    Pracownik

    A wiadomo już jaka szykuje się premia wakacyjna w tym roku
    ReviewUserIcon
    Miś

    21.12.2024 21:25

    Pracownik

    Jestem pracownikiem Promy od dłuższego czasu i widzę że cała góra za nic ma zwykłego pracownika. Na produkcji spadki produkcji , ciągłe redukcje zatrudnienia , ciągłe problemy z utrzymaniem ciągłości produkcji a cała góra jakby nigdy nic , buja się po restauracjach za pieniądze z naszego socjalnego ; panie z góry paradują na rynku z gołymi nogami i nikt nic sobie nie robi z problemów z jakimi cały dół musi sobie codziennie radzić... wiem bo widziałem na rynku ...
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    02.04.2025 13:05

    Pracodawca

    Szanowny użytkowniku, zapraszam do działu kadr do zapoznania się z Regulaminem Wynagrodzeń i wtedy będziesz wiedział wszystko. Pozdrawiam
    Company logo
    Proma Poland Sp. z o.o.

    02.04.2025 13:17

    Pracodawca

    A może jednak należy i wystarczy czytać Regulaminy , dokumenty firmowe. Zapraszam do działu Kadr , zawsze można czytać i pytać aż do zrozumienia tematu. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.03.2025 22:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wózkowy

    19.03.2025 19:35

    Pracownik

    Usuwają bo wszystkie komentarze są negatywne ... hahaha . A o kierowniku wózkowych już lepiej nic nie pisać bo to nie ma większego sensu . Tak złego zarządzania magazynem i całą logistyką jeszcze w tej firmie nie widziałem .
    ReviewUserIcon
    Beyblade

    12.03.2025 15:33

    Pracownik

    najbardziej co mnie cieszy w tej pieknej firmie to widok krecocych sie maszyn czasem jak krece to tak sie zakrece ze nie umiem wrucic do domu. najchetniej zamieszkalbym w promie zeby muc jeszcze wiecej patrzec jak sie wszystko kreci i samemu krecic i obracac. najbardziej lubie krecic i obracac.
    ReviewUserIcon
    Jaq

    18.02.2025 08:41

    Pracownik

    4 stopnie na magazynie gdzie jest bhpowiec ? Czy trzeba do pipu najpierw zadzwonić żeby ktokolwiek się tym zainteresowal?
    ReviewUserIcon
    Oj tam, oj tam

    28.02.2025 08:56

    Pracownik

    Takie są warunki pracy na dużych powierzchniach halowych, w zimie przy temperaturach zewnętrznych -10°C na hali produkcyjnej mamy temp. poniżej >14 °C. Natomiast w upalne dni [celowo napisałem upalne bo takie temp. zaczynają siẹ już od maja, czerwca] z temp. zewnętrzną < 26 °C na hali produkcyjnej mamy temp. powyżej 30 °C, reakcji nie ma żadnej dopóki ktoś nie zasłabnie lub zemdleje wtedy wprowadza siẹ dodadkowe 5 minutowe przerwy. I tak jest co roku.
    ReviewUserIcon
    Ula

    13.02.2025 12:47

    Pracownik

    Wstyd i hańba dziewczyna która wyzywa od najgorszych połowę załogi i kadrę po długich perturbacjach jest zwolniona a już słychać że możliwe że wróci żenada chodzi o proma Żory
    ReviewUserIcon
    Dzioobek

    22.02.2025 13:41

    Pracownik

    To może Pan dyrektor jeszcze przemyśli sprawę parkingu? Na nocce parking pusty a ludzie parkują w lesie,może chociaż na tej zamianie warto by było wpuszczać wszystkich?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    23.02.2025 15:30

    Pracownik

    Niech kończy 1 zmiana 13,50 i ucieka będzie miejsce dla 2 zmiany proste i skuteczne
    ReviewUserIcon
    Mlody

    22.02.2025 14:42

    Kandydat

    Witam czy są przyjęcia do promy lub agencje jakieś chodzi o produkcje
    ReviewUserIcon
    Aga

    21.02.2025 21:11

    Pracownik

    Ja tam jestem zadowolona. Fajna ekipa, a robota też ok
    ReviewUserIcon
    Stary metrolog

    17.02.2025 22:36

    Kandydat

    Ktos wie jak wyglada praca na maszynie cmm? Jaka maja maszyne? Pracują na ile zmian? Czemu sie zwolnil poprzedni metrolog?
    ReviewUserIcon
    Znajoma

    18.02.2025 15:11

    Były pracownik

    Spokojnie, jeżeli jesteś faktycznie starym metrologiem to już wiemy że tej firmy na ciebie nie stać.
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    28.01.2025 17:12

    Kandydat

    Dzień dobry na jaki zarobek można liczyć na umowie o pracę pod firmą jest chociaż te 5 tys na rękę ?
    ReviewUserIcon
    Ona

    08.02.2025 01:23

    Pracownik

    Pracuję tu 7 lat,jako zwykły pracownik i mam 4 Tyś na rękę. Także nie polecam
    ReviewUserIcon
    apacy

    11.02.2025 08:38

    Inne

    Ustawiłeś się na stawce ?, to nie wyśmiewaj się z pozostałych pracowników. ESP dało swoim pracownikom podwyżkę, a na promie nic się w tym temacie nie dzieje pomimo że na zakładzie funkcjonują związki Solidarność. Proszẹ spojrzeć na swój ostatni aneks czy aby najniższa krajowa jest tu górą.
    ReviewUserIcon
    Operator/ka maszyn

    09.02.2025 14:25

    Pracownik

    Tu : Piszę po 2 tygodniach pracy w Promie w Żorach ( uwaga Tychy mają ten sam gowork) i powiem tak praca jest do zniesienia. Najważniejsze dla mnie to że nikt nie stoi z batem i nie przejlina w moja stronę żeby robić szybciej i szybciej jak to było w [firma specjalizująca się w silnikach w Żorach] jak i ta druga o każdy wie... Jak pojawiały się pytania to w miarę możliwości szybko dostawałam odpowiedź. Co dla mnie jest dziwne... podchodzi do mnie ktoś z logistyki i pyta czy jest karta operacyjna albo pakowania nie pamiętam ( bo był stres ) zadaje pytania i mówi że jak nie ma karty pakowania to on zrobi. Nieźle. I potem mi tlumaczy że na tej maszynie były reklamacje dlatego chcę porozmawiać. W poprzedniej fabryce każdy miał to w (usunięte przez administratora) tu widać trochę inaczej. Zobaczymy jak wyplata bo jak będzie niska niż było mówione to niestety.... trzy kropki....
    ReviewUserIcon
    @ Proma Żory

    03.01.2025 20:26

    Pracownik

    Warunki pracy ok, atmosfera fajna, czasem chłodno na hali - ale tak jak wszędzie. Zdażają się przestoje uzależnione od odbiorców, ale nie na wszystkich działach. Szkoda że nie ma premii produkcyjnej, ale podobno jest w planach. Kto chce pracować pracuje i sobie chwali - są dodatki za wyniki.
    ReviewUserIcon
    Pracownik Promy

    09.01.2025 13:39

    Pracownik

    Na pewno najbardziej zadowolone są te osoby których Proma się pozbyła przy okazji redukcji zatrudnienia zawiązanego z malejącą produkcją u naszego klienta w Gliwicach ...
    ReviewUserIcon
    Miś

    10.01.2025 10:21

    Pracownik

    Skoro Ty masz porównanie to nie rozumiem dlaczego jeszcze nie zmieniłeś pracy, skoro tak tu źle jest?
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2024 17:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Oblech

    24.12.2024 08:20

    Pracownik

    Może przestanie tak mówić, kiedy będzie mógł na tobie polegać, kiedy zaczniesz sobie radzić, kiedy nie będzie musiał pokazywać wszystkiego palcem - codziennie tego samego. Kiedy dobrze wykonujesz swoje obowiązki, kierownik nie mówi nic - nie musi cię chwalić i głaskać po główce. To twoja praca. Natomiast jeśli notorycznie popełniasz te same błędy, jeśli nie wiesz co robić przy powtarzających się sytuacjach, nie wykazujesz krzty samodzielności i logicznego myślenia to kierownik miałby (wg ciebie) nic nie mówić i rozdawać premie motywacyjne?
    ReviewUserIcon
    Inny

    20.12.2024 00:51

    Były pracownik

    Odradzam wszystkim aplikowanie na produkcję do promy w Żorach, jeśli przydzielą was na lakiernię to przygotujcie się na nieludzkie dźwiganie całą dniówkę. Kręgosłup i zdrowie nie są tego wart. Tyrasz jak (usunięte przez administratora) a obok kontrolerki jakości czy jak im tam…które nic nie robią, oglądają tiktoki, śmieją się bez przerwy i nic poza tym…a stawki mają lepsze…nic dziwnego, skoro na początku powiedziano mi niby w żartach że jestem 11 osobą na tym stanowisku w ciągu zaledwie roku istnienia ówczesnej firmy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.12.2024 20:47

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Natan

    17.12.2024 06:45

    Pracownik

    Sam widzisz ... sero odpowiedzi = zero szacunku ! Usuwają posty bo ludzie wiedzą co się w Promie dzieje i to opisują . A tam nigdy nie było nic dobrego . Najgorszy pracodawca w regionie !
    ReviewUserIcon
    Prac ESP

    27.11.2024 19:44

    Były pracownik

    Uwaga ! Na ogłoszeniach obiecują złote góry a jak się już podpisze umowę zlecenie to po kilku dniach mówią że nie ma pracy i wysyłają do domu na bezpłatne ! Nie dajcie się nabrać tej firmie i omijajcie ją szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Bobik

    07.11.2024 23:48

    Inne

    Nie dziwi ,że frima ma coraz goroszą opinie;frimy zewnetrzne kolejny raz w tym roku podwyżki (mimo ogrniczonej produkjcji)to widać nagorda za coraz częstsze postoje ,a pracownik produkcji ma wyrbiać normy za najiższa karjowa.Wychdzi na to że ważniejszy jest pracownik frimy zewnetrznej ,a nie pracownik Promy!

    Zostaw merytoryczną opinię o Proma Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.