Mw Lublin Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mw Lublin Sp. z o.o.

siatkarz

no to tak, na magazyn nie polecam iść bo ten co tam urzeduje wymienia załoge co chwilę nie sznuje ludzi ich zdania ustala grafik i nie pyta o zdanie daje 12 godzin i nie jak on to mówi ''(usunięte przez administratora) mnie to obchodzi masz pracowac'' w ciągu roku potrafi się tam przewinąć ponad 12 osób to juz daje do myślenia,

Mistrz Maciej

Nie polecam! Firma może być krótkim przystankiem na złapaniu doświadczenia. Tylko znajomosci, ojciec werbuje syna, wujek siostrzeńca brat brata itp. Kierownictwo pod dyktando francuski/włoskie, działają na oślep ze strachu. Ogólny bałagan. Najlepiej ma narzędziowka, chociaż pośpią nocami ;)

Runi
@Mistrz Maciej 23.03.2017 20:04

Czy ktoś może porównać Polfę na wtryskarce do WM jako stażysta w dziale jakości? Jestem obecnie przed końcem umowy i nie wiem co wybrać. Jakie zarobki w Polfie po przedłużeniu umowy, a jakie po stażu w WM.

Iza

@szary robak to po jakim czasie jest szansa na zatrudnienie się pod zakładem? To dla wielu osób faktycznie bardzo ważne - umowa o prace daje wielu osobom poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia.

szary robak

@Iza i ja potwierdzam, niestety tak się dzieje w tym zakładzie pracy. Będąc " obca osobą" - bez znajomości i poparcie wyżej, jesteś nikim, szarą siłą roboczą. Bzdury nawijają o rozwoju osobistym, umową na czas nie określony itp… tylko po to aby jak najbardziej Cię nakręcić i trzymać na umowach z agencją pracy. Nawet największy pijak i złodziej może zostać Majstrem ;-)

Iza

@Mistrz Maciej w Internecie można znaleźć aktualne oferty pracy w Mw Lublin, żadne stanowisko nie jest ukrywane. Czy zatem ktoś jeszcze mógłby potwierdzić występujący w firmie nepotyzm? To ważne informacje dla przyszłych pracowników.

rtg

O rany, skoro można liczyć u nich na zarobki przekraczające 5 tysięcy złotych @trobar, to się nie dziwię, że ich oferty sa tak popularne. W końcu dbałosć o takie zatrudnienie sprawia,że atmosfera nawet dopisuje.

Cygan

Witam ja właśnie zayrudniam się tam na magazyniera w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną :)

qqwq

Jakie sa zarobki na stanowisku magazyniera i jaka atmosfera ogolnie panuje w firmie??

giest

Pracowałem w tej firmie w dziale jakości. Nie polecam.

ja tam robie 2 lata prawie dla mnie gitara praca i firma

czarna

Witam, Dlaczego nie polecasz tej firmy? I na jakim stanowisku pracujesz/pracowałeś? Obecnie tam zatrudniają, więc szukam informacji o firmie. Z góry dzięki za wszelkie informacje

Tomasz

Nie poleciłbym największemu wrogowi

Zostaw opinię o Mw Lublin Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mw Lublin Sp. z o.o.