Opinie o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mw Lublin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Ludwiczek

Czy zauważyliście że za realnie niższe pieniądze dodawane jest obowiązków z prawej i lewej, operatorów coraz mniej, w miejscach w których było dwóch operatorów teraz często jest jeden, Operatorzy chodzą przezbrajać inne linie a linia którą się opiekują sam sobie idzie. Na Kieserlingu często jeden operator na b59 tak samo. Wentyl na Gianetti to ma chyba tylko jednego operatora na 3 zmiany, tam gdzie kontrole wzrokową kiedyś robiły 2 osoby teraz jest jedna i to wszystko za te same pieniądze. Nie uważacie że czas coś zmienić? teraz są soboty a zaraz wyjazd na wolne, czy długo jeszcze załogo będziecie dawać się tak traktować? Teraz nie ma Wieśka kto za nas zawalczy? jak nie my sami? Zaprotestujmy nie róbmy więcej jak do nas należy, nie pracujmy sami tam gdzie wymagane jest dwie osoby nie zostawajmy w nadgodzinach nie zgadzajmy się na soboty ale razem wszyscy razem, zobaczycie jak szybko wymiękną. Przypominam że w przyszłym roku najniższa krajowa to będzie 4300 brutto i teraz zobacz kolego swoją wypłatę i odpowiedz czy dużo się różni od najniższej krajowej? Czas na walkę o podwyżki o solidne podwyżki o zmianę warunków pracy koniec z wyzyskiem musimy stawić temu czoła, Niech nikt nie zapisze się na najbliższe weekendy niech nikt nie zostanie w nadgodzinach a zobaczycie jak szybko zmieni się narracja. Trzymam kciuki za nas do zobaczenia w pracy

RR
@Ludwiczek

Firma wyzyskuje ludzi nie płacąc im należnych pieniędzy za okres pracy, odradzam każdemu kto chciałby się zatrudnić w tej firmie która zasłaniając się regulaminem w umowie wykorzystuje ludzi a następnie nie płaci.

Operator L2

3200 Brutto po 10 latach pracy! Nie wiem jak to możliwe ze osoby na podobnym stanowisku z krotszym stażem pracy zarabiają więcej.... Czasem dużo więcej.... Albo wiem, wystarczy lizać co trzeba i komu trzeba! Zalosne...

Dusia
@L3 oper

Poważnie trzeba byłoby się upominać? Chodzi Ci o to, że każdemu podwyższyli, tak? pzt piszecie o podstawie? Mam jedno ogłoszenie przed sobą to jest wzmianka o premii za dyspozycyjność oraz te produkcyjną. Jak one obecnie wychodzą?

Olo

Pracowałem na magazynie , PORAŻKA ! Gruby Piotrku z magazynu ! Wiem kto obkleił tę padlinę krótką jeździsz naklejkami z karnym (usunięte przez administratora)!:D otóż to byłem ja Nie szanujesz ludzi nie będziesz szanowany

@Marta

Uważam że za tyle pracy która tam się wkłada i czasu to powinno być 4 z przodu blisko piątki nawet , a tam ? 3 było wyczynem okupionym pracą po 12 H pięć dni w tygodniu i czasami się sobota trafiła, Każdy chce żyć a nie udawać

Czy to prawda co ktoś napisał o tym, że nowy pracownik mógłby mieć lepsze warunki płacowe od osoby, która od 10ciu lat pracuje? na jakiej zasadzie jest to możliwe? i czy starsi pracownicy z tego tytułu przypadkiem nie odchodzą?

Anonim Nowy wpis

Tak, to prawda. Nikt nowy i młody w tych czasach po prostu nie będzie pracował za taką stawkę. Stary pracownik jakoś to akceptuje do momentu aż znajdzie lepiej płatną pracę. Stary pracownik nie jest w tej firmie szanowny. Pracodawca woli zapłacić więcej świeżakowi niż podnieść trochę wynagrodzenie doswiadczonemu pracownikowi.

Zbyszko Nowy wpis
@Anonim

To dlatego szukają wielu osób na stanowisko operatora maszyn, że ludzie z firmy odchodzą? Bo jest teraz ogłoszenie. Zarobków nie podali. Sygnalizują tylko obecność premii produkcyjnej i za dyspozycyjność.

Czy do dziś tak jest, że konstruktor wcale nie potrzebuje doświadczenia, jedynie wykształcenie wyższe kierunkowe? Tak było kiedyś napisane w ofertach ale żadna aktualna mi się już nie pokazała. Czy przyjęcia będą teraz opcjonalne?

pracownikk3 Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam pracy w MW Lublin. BHP jak i hala na koszmarnym poziomie. (usunięte przez administratora) smrod, opary i wszystko inne. W zimie nawet nie jest ogrzewana hala produkcyjna, chyba że zbliza sie audyt.. W lecie z kolei upal jak na pustyni. Cięcie kosztów, (usunięte przez administratora) praca 3 zmianowa. Kola produkowane w milionach, a pieniedzy nigdzie nie ma:D Większość negatywnych opinii się zgadza i jest prawdziwa. Pracowałem tam jakiś czas temu, wyzysk, (usunięte przez administratora) i zarobki rzędu minimalnej + jakiś marny dodatek. Praca chyba jedynie jako tako opłacalna w agencjach, które wykonują tam różne prace dodatkowe (kontrola wzrokowa komponentow, pomoc operatorom, itp.). Jednak tylko dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia, z uwagi na ulgę. Awans na operatora, czy innego pracownika na podobnym szczeblu (w firmie MW) zupelnie nie oplacalny, poniewaz zarobki bardzo zblizone do tych, ktore ma pracownik agencyjny. To samo tyczy sie stazy, praktyk. Na podwyzki nie ma za bardzo co liczyc. Sa lepsze miejsca pracy, z lepszymi warunkami BHP i zarobkami. Warto rozwazyc i sie dobrze zastanowic przed podjeciem decyzji. Szkoda rujnowac zdrowia, nerwow i gromadzic w sobie nieprzyjemne emocje. Pozdrawiam.

W ofercie na staż dla asystenta dyrektora jest napisane o opcji na nabycie doświadczenia w obszarze merytorycznym oraz możliwości odbycia specjalistycznych szkoleń zawodowych. Czy możecie rozwinąć ten temat?

Operator Wózka Widłowego

Czekałem 20min na rozmowę, ale czekałem bo stawka była podobno ATRAKCYJNA. Stawka to 23/h brutto na godzinę bez żadnych dodatków na zleceniówce. Śmiechu warte. Dodatkowo praca w maseczce przez 8h. 90% firm w Lublinie ma lepszą ofertę.

Padło tylko jedno pytanie "czy chce pan się podjąć pracy?". Kompletnie nic ich nie interesuje,bo na tych warunkach są gotowi przyjąć dosłownie każdego. Do tego nie wiem po co rekruter opisywał mi proces powstawania felgi na rozmowie o pracę na operatora wózka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak kobiety radzą sobie teraz na maszynach? Za dużo opinii odnośnie ich pracy nie widzę, a wiem, że jest jeszcze dostępna oferta dla operatorki maszyn. zastanawiam się jak bardzo praca może być lekka? Na dziale mimo wszystko jest więcej Panów?

Jest jedna linia CNC na której są kobiety, praca tam jest stosunkowo lekka.

Ulka

Hej, wczoraj została dodana oferta na staż dla asystentki dyrektora produkcji. akurat pierwsze co zobaczyłam po wejściu tutaj to ten komentarz gdzie ktoś napisał, że 3 z przodu kiedyś trudno tutaj było mieć, po podwyżkach minimalnej inaczej to wygląda pewnie? Zmierzając do sedna przy tym stażu raczej na więcej na start nie mam co liczyć? A ewentualnie później?

Zaskoczony
@Olo

Chłopie jego już niema w firmie ze 3 lata:)

Krystyna
@Zaskoczony

Jakie dziwne rzeczy tu są pisane... Odzwierciedla to jakoś atmosferę w firmie miedzy pracownikami czy to jakieś jednostkowe sytuacje były? Mąż chce tu pracę podjąć ale zależy mu na normalnej atmosferze, dasz znać jak tu jest?

Ktoś
@Krystyna

Takich dziwnych sytuacji i osób było wiele... Pewnie jeszcze kilku dziwaków i robiących karierę lizusów zostało... Bardzo lubią wyzywać kadrę kierownicza za plecami, a przed nimi zgrywać wzorowego pracownika i donosić na kolegów... Na szczęście, owego pana wozkowego już z nami nie ma .

Łucja
@Ktoś

Czyli atmosfera zmieniła się na lepsze? A co powiecie o zarobkach tutaj? Konkurencyjne w porównaniu z innymi? Jest jakiś system premiowy?

@Łucja

O zarobkach się nie wypowiem. Z ludźmi idzie się dogadać. Wiadomo, przygłupów i konfidentów nigdzie nie brakuje.

@Olo

A oprócz jak widzę słabej atmosfery wśród pracowników, jak inne kwestie? ;p wynagrodzenie na magazynie jest okej według ciebie? Adekwatne do pracy?

Gabriela

i nikt zbyt specjalnie nie interesuje się zarządzaniem relacjami w poszczególnych zespołach? nie wpłynęłoby to pozytywnie na wyniki? jak teraz po nowym roku jesteście zorganizowani czy warunki dla niektórych uległy jakiejś zmianie?

@Marta

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Mw Lublin Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Operator Maszyn, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 17 stycznia.

Oper mw

Wygląda to tak jak wszędzie,nowy pracownik zarabia więcej niż z 10 letnim stażem i do tego jest chroniony przez kierownictwo, aby nie zrezygnował z pracy.

Ludwiczek

???
@Ludwiczek

Bo niestety ale Ludwiczek trafił w punkt. Tylko mało jest takich pracowników w tym (usunięte przez administratora) co myślą podobnie. Ludzie sami sobie robią krzywdę robiąc jednocześnie na kilku liniach. Ale to są ludzie którzy myślą że są niezastąpieni a kierownictwo się tylko cieszy że ma takich w swoich szeregach.Jeszcze trochę i niestety ale jak uzbierają operatorów na dwie zmiany to będzie cud. I niestety zarobki za najniższą krajową to w tym (usunięte przez administratora) zarabia się mając 20 lat stażu. Tylko Ci co donoszą i(usunięte przez administratora)mają ciut więcej. Ale w tym zakładzie nie docenia się ludzi co znają się na swojej robocie tylko tych którzy są na każde zawołanie.

RR
@Ludwiczek

Jeżeli jest tak jak ktoś napisał jakiś czas temu, że pracownicy z 20letnim stażem zarabiają minimalną oraz, że nie docenia się osób, które znają się na pracy to czemu w zasadzie ludzie dobijają takiego okresu stażu jak właśnie 20 lat? z czego to wynika?

A to ja już nie wiem po tych opiniach tutaj czy iść na ten staż co go proponują właśnie czy jednak nie? może sami stażyści się teraz wypowiedzą? Chodzi o te opcje płatną na jakość oraz konstrukcje, co myślicie o tym programie?

Wozkowy

Witam. Szukam pracy jako operator wózka widłowego. Jak wygląda praca jako operator wózka w firmie MW Lublin? Zarobki, atmosfera, obowiązki.

@Wozkowy

Hej, tez właśnie widziałam ofertę dla operatora wózka i w zasadzie już po nazwie widzę, że kobiety maja rowne szanse? :) wiadomo ile jest ich na dziale? napisze ktoś? ogólnie to w opisie jest wskazane ze praca „na dwie lub trzy zmiany”, czy sama mogę sobie wybrać?

@Wozkowy

Wózkowi w zależności od przynależności do danego działu pracują albo w systemie 3-2-1 albo 2-1. Identycznie pracuje pewna część hali. Nie polecam :) były pracownik tej firmy

W zależności na jakim dziale będzie brakować osoby tam dostaniesz przydział, albo to będzie system na 3 zmiany albo na 2. Wózkowych w firmie jest około 3-5 na zmianie, a działów w firmie jest minimum 4 :) W skrócie trafisz tam gdzie nie chcesz i dodatkowo będziesz latała wózkiem po całej hali, bo magicznie drugi wózkowy zniknie na godzinną przerwę. Wiem co mówię swoje tutaj pracowałem i z bólem wspominam każdy dzień pracy w tej firmie z małymi wyjątkami.

Jagoda
@Tomek

Magiczne znikniecie wózka na godzinę? I tak dla jasności… nie ma z tego żadnych większych konsekwencji? Nawet gdybym to ja stała się takim wózkiem? :D chodzi mi teraz o to, że niby w ofercie piszą o premii za wyniki, to jakie w praktyce ci wózkowi nabijają? Jak to liczyć?

@Tomek

Z jakim wyprzedzeniem się dowiem jaki mam przydział? To będzie wpływało na jakiś grafik tygodniowy czy jakiś inny? Nie mam na nic kompletnie wpływu w tym zakresie? podobnie jak tu wyżej ciekawi mnie jak potem praca może być rozliczana. Godziny się zawsze zgadzają?

Operator L2

Doradca Kariery
@Operator L2

To co ty chłopie jeszcze robisz w tej firmie ?Jak przez 10 lat nikt nie dostrzegł takiego diamentu jak ty to już pewnie nie dostrzeże. Żałosne to jest to ze przez ten czas nie znalazłeś innej roboty tylko płaczesz w necie. Najlepiej pisać ze trzeba lizać (usunięte przez administratora) bo inaczej sobie nie wytłumaczysz swoich niepowodzeń. Idź do psychologa z takimi problemami. Może poprostu jestes taki cienki ze przez tyle lat jako operator nie zarabiasz lepiej i pewnie nic nie potrafisz innego tylko przerzucasz kilogramy? A zamiast lizać (usunięte przez administratora) to może trzeba mieć jakieś kwalifikacje?? Moja rada. Zmień prace. Będzie ci lepiej na sercu.

Operator

Bo to MW MOŻE (będzie)WIECEJ

@Operator

do dziś takie stawki tu są? nowym to co oferują tak w sumie i dlaczego mają więcej, chodzi o jakieś konkretne predyspozycje czy jak to jest wyjaśniane ludziom?

L3 oper
@Operator L2

Teraz już masz 4500, a jeżeli nie to upominj się. Chyba, że odkładasz dokładasz tylko i Ass ma więcej i czerwoni.

Dusia
@L3 oper

Jadźka

I co jest ostateczną tego przyczyną? Faktycznie wisi ogłoszenie na pewnym portalu z tym, ze w opisie widnieje dopisek, że poszukiwania wynikają z otwarcia nowej linii produkcyjnej, więc co to za upadek, bo nie rozumiem? Ta nowa linia bardzo się różni od pozostałych czy to raczej bez różnicy gdzie robisz?

Poszukuję pracy w Lublin na stanowisku Tokarz. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Ile może zarobić młodszy kontroler finansowy?

Edyta
@Paweł

Pytanie jakie masz generalnie doświadczenie? Wysyłałeś może do nich cv? Zaprosili Cie na rozmowę? Jakie pytania zadawali? Dasz znać? Sama szukam pracy.

@Paweł

te pytania pod kontrolera były zadane? jakie są wymogi? bez doświadczenia też mam szansę się dostać? będzie szkolenie wdrażające? jak może przebiegać obecne? czy w tym roku dodali jakieś kolejne?

Artegor

Narzekacie na tą firmę to idź jeden z drugim na pocztę tam jest dopiero (usunięte przez administratora) starasz się biegasz z językiem na brodzie a oni ci dają zlecenie na okres świąteczny to miesiąc max 2 potem tą sama poczta ci mówi że jak chcesz robić to cie nie potrzebują bo mają (usunięte przez administratora) co dosłownie pół życia siedzi na 1 dziale i po tak No przecież krótkim czasie paczek nie umie podzielić bo po 30 latach kodów się nie zna bo to przecież za krótko by je znać ale zna taki miejsce gabinetu i donieść umie a co hamstwa w relacji firma pracownik to też nie narzekajcie aż tak bo podam realny przykład jak poczta do mnie dzwoniła bo święta błagali żeby przyjść po miesiącu mnie gdzie byłem wszędzie i umiem wszystko zwolnili a gość przyszedł z urzędu pracy i dostał odrazu umowę na stałe i kazali mu urlop planować na cały rok a ja 5 razy na pocztę wracałem na każdym dziale byłem i robiłem na tym magazynie wszystko to dostałem na miesiąc smieciòwe a potem nara i się nie znamy dlatego z całej siły (usunięte przez administratora) pocztę polską i (usunięte przez administratora) z ulicy moritza

Oper. Z MWL

Przyjdź do MW tu już nie ma tego Pana ????

Współpracownik

Wymagający oraz nerwowy lecz nie można mu odmówić barku wiedzy na temat zarządzania i pracy systemowej. Jako jedyny kierownik ( bo na takim stanowisku tutaj pracował ) był w stanie docenić dobrą pracę tzn. dawał podwyżki bez upominania się. Uznawany był za postrach jednak to przesadzona opinia.

@Współpracownik

Jak się jeździło na wspólne grille to wiadomo komu dawał te podwyzki

Pawel

Podczas upału byłem świadkiem jak jednemu z pracowników agencyjnych uciekały koła, które wychodziły nagrzane z malowania. W tym czasie zjawiło się dwóch kierowników - brak reakcji. Tzn reakcja byla- czy wystarczająca ilość została spakowana...

Ważne

Ciężka, bardzo ciężka orka za najniższą krajową. Lepiej się nie pchać.3 zmiany. Dodatkowo firma ASS która jest tam pośrednikiem każe podpisać ci regulaminy bez wcześniejszego przeczytania a później potracaja z pensji. Stanowczo nie polecam.

@Ważne

Ale agencja to już akurat odrębna sprawa. tylko widzisz, bo piszesz, że najniższa... ludzie raczej wiedzą na co przechodzą, prawda? Stawkę widać gdy podpisujesz dokument?

Magazynier

Ludzie ta firma nie ma szacunku do pracowników brak kultury od majstrów poniżanie dobiera taki swojch na te stanowowiska wąż były kierownik kultury wsi jeździł kombajnem dyrekcja mobbing

@Magazynier

Z tym się całkowicie zgodzę akurat miałem taką sytuację ze Pewna osoba obrażała 2 operatorów. Nie będę tutaj swoich wypocin dawał ale kto ma wiedzieć to wie o co chodzi. Fakt jest taki ze dużo osób w firmie to nie ma kultury nic takie (usunięte przez administratora) że lepiej nie mówić.

Praciwnik

Tak dokładnie a szczególnie o kulturze nic nie wie Pan A. D

P.

Myślę , że hipokryzja u niektórych sięga zenitu. To samo ma się do autora postu. Wyzywa współpracowników, opowiada niestworzone historię na ich temat, wysługuje się innymi. Sam robi niewiele albo praktycznie nic. Udaje mądrego i tylko i wylacznie udaje. W zakładzie jest dobrze znany jako ktoś kto jest dobry tylko w gadce o wybujałym ego XD

P.

Piszesz o kulturze, a sam nie masz jej za grosz. Innych widzisz. Zajmij się sobą i pokaż jaki to Ty jesteś kulturalny. Podczas produkcji nawet tarcz nie chce Ci się sprawdzić. Wiecznie Cię nie ma na stanowisku, łazisz z telefonem albo przesiadujesz na plotach w UR. Gdy się coś stanie najwięcej masz do powiedzenia i na tym koniec.

Teresa
@Magazynier

Jakiś przykład? Bo na dobrą sprawę nie wiadomo, co tam się dzieje jak tak piszesz

@P.

Nawet własny kolega majster nie chciał Cię już na swojej zmianie XD Za mało się starałeś na versonie XD

Zostaw merytoryczną opinię o Mw Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mw Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 21 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mw Lublin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mw Lublin Sp. z o.o.
  • Mełgiewska 7/9