Opinie o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mw Lublin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

ASS

Ja tam polecam przyjdziesz do pracy to jesteś coś poudajesz że pracujesz nie przyjdziesz kila dni to trudno i potem znowu przyjdziesz idealna praca dla kogoś kto czasami chce udawać że pracuje

Letni
@ASS

Dokładnie czasem ktoś pokrzyczy że mało to można olać, konsekwencji nie wyciągają, chyba jedyny plus pracy tutaj xd

@ASS

Złodzieje tu też mają raj

Konrad

Byłem na magazynie i nie polecam, płacą grosze ten kierowniczyna z magazynu to nie fajny nie dobry nie koleżeński (usunięte przez administratora)

Leszek
@Konrad

Jakie są rzeczywiste zarobki w Mw Lublin, jaka jest tu stawka na godzinę? Czy firma oferuje umowę o pracę od pierwszego dnia? Liczę że niedługo odpowiesz i powiesz mi coś na ten temat, ciekawią mnie te kwestie.

@Konrad

Wiem o czym mówisz, by ratować (usunięte przez administratora) zrobi wszystko, dobry aktor, stworzy bajeczkę i poróżni chłopaków.

Paulina

Witam, czy obecnie są jakieś przyjęcia do firmy? Można podsyłać swoje CV i liczyć na zatrudnienie w Mw Lublin? Proszę o jakieś informacje odnośnie tego. Napiszcie mi też jakie trzeba spełniać warunki aby spodziewać się pozytywnego rozpatrzenia swojej kandydatury.

OiM

Na Obręczach i montażu nie da się pracować a(usunięte przez administratora)

a daj pan spokój
@OiM

Człowiek normalnie pracuje a ten przychodzi i zadaje jakies bez sensowne pytania na niczym się nie zna dział nie funkcjonuje a z UR to nie da się normalnie żyć bo wszystkich skłócił. Liczę że dyrekcja otworzy oczy na to co się dzieje przez tego człowieka

Sowa
@a daj pan spokój

O to chodzi dyrekcji wasze żale że się znęca są nic nie warte ma was (usunięte przez administratora)

Operator Wózka Widłowego

Czekałem 20min na rozmowę, ale czekałem bo stawka była podobno ATRAKCYJNA. Stawka to 23/h brutto na godzinę bez żadnych dodatków na zleceniówce. Śmiechu warte. Dodatkowo praca w maseczce przez 8h. 90% firm w Lublinie ma lepszą ofertę.

Padło tylko jedno pytanie "czy chce pan się podjąć pracy?". Kompletnie nic ich nie interesuje,bo na tych warunkach są gotowi przyjąć dosłownie każdego. Do tego nie wiem po co rekruter opisywał mi proces powstawania felgi na rozmowie o pracę na operatora wózka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy firma Mw Lublin Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

cola

Szkoleń jest mało, traktują to jako ostateczność. Szkolenia są w pełni finansowane, ale jest takie coś jak umowa lojalnościowa. Niektórym daje się do podpisania taką umową, a niektórym nie. Z czego to wynika? nie wiem. Pozdrawiam

Robol

Ludzie co chcecie od tego zakładu, jak czytam te opinie to nie dobrze mi się robi. Tylko źle źle źle. Ale czego jest tak źle, bo sami się na to zgadzacie, pracujecie od poniedziałku do niedzieli pod nosem sapiecie a jak idzie coś do czego łby spuszczacie między kolana. Przestańcie narzekać i weście się za robotę. A jak coś chcecie zmienić to zmieńcie a nie narzekacie a i tak dalej za free pracujecie. W palarni wszyscy mądrzy a ja idzie gadać w cztery oczy to już .... nawet nie napiszę, Żenada Panowie żenada.

Biuro
@Robol

Jakie biuro takie robole :)

@Robol

Jak tam dalej zatrudnianie tylko przez agencje 80 % załogi na tygodniówki agencyjne ?

Narzekacz
@Robol

Od narzekania sie zaczyna, i wielu narzekaczy juz zaczyna szukac nowej pracy, kwestia czasu jak sie pozwalniaja

@Narzekacz

Już jedna z firm z rynku motoryzacyjnego robi podchody pod pracowników są takie przecieki

MW Lublin

tym razem fala odesc kadry inzynierskiej, jakosc coraz nizsza a kierownikow w OiM wiecej jak inzynierow i dziwa sie ze produkcja idzie jak krew z nosa

Mam wyj..
@MW Lublin

a kto z kolegow inzynierow odchodzi

gyd
@Mam wyj..

przejdz sie po biurach i zobacz kogo brakuje

Tsunami
@MW Lublin

Ile to to fala? To ilu odeszło ? 6-7? To jak operatorzy nie odchodzą to dobrze chyba maja????

kiki
@Tsunami

chyna 7

Fala w muszli klozetowej
@MW Lublin

Chyba jeden idzie. To co to za fala???. Jakość słaba bo noe potrafisz linii ustawić ale lepiej jest zgonić na to ze i inżynier zmienia prace.

kiki
@Fala w muszli klozetowej

moze wydadza bruliet to sie okaze kto odszedl

bury
@Fala w muszli klozetowej

tak czy inaczej przez ostatnie 2 lata sporo fajnych osob czy to z operatorow czy inzynierow odeszlo z MW

@MW Lublin

fala zwolnien a nie odejsc nadejdzie jak STEFAN przyjedzie wszystkie nowe projekty ;leza'

Czyściciel
@Grzegorz

Tak bedoze . Może się wkoncu koledzy naucza ustawiać maszyny jak się nie nauczyli od tylu lat

Tsunami
@Grzegorz

I przy okazji obniży wszystkim pensje. Bo przecież kryzys

Kółko graniaste
@Tsunami

W tej firmie kryzys jest cały czas nie majo zleceń a pracuje się 24godz no stop z wekendami

@Czyściciel

Ustawiać to trzeba mieć na czym

rozczarowany

Umowa podpisana na dłuższy czas, bez niczego w trakcie anulują, kierownik unikał jakiejkolwiek odpowiedzi.. (usunięte przez administratora)za 5, zwalnianie ludzi. Niepoważny pracodawca, zwolnienie bez podania przyczyny. Odradzam

Stały pracownik ( 8lat)

Praca lekka nie jest i weekendy często pracujące. Na początek zawsze dostaje się robotę związana z przerzucanie kilogramów. Masz głowę na karku, znasz się trochę na mechanice, potrafisz wymienić czujnik obsłużyć panel i wykazujesz trochę zainteresowania to zostaniesz operatorem i dostatniejsze umowę . Na nowych maszynach podobno lepiej płaca ale trzeba ogarnąć CNC, znać się na oprzyrządowaniu i obsłużyć robota itd. Widzę ze większość opinii to frustracja agencyjnych. Sorry chłopaki ale jak nie masz żadnych umiejętności poza przerzucaniem kilogramów to nie oczekuj złotych gór.Szukali na L1 ludzi i na L4 to trzeba było się zgłosić Jakoś nie widzę opinii stałych pracowników bo bym poznał czy to ktoś od nas. Operatorzy zarabiaja od 3-4 tys, premia około 200zl miesięcznie, dodatki dla operatorów procesu i autonomicznego około 250zl. Socjal na Wielkanoc i Boże Narodzenie w zależności od dochodów na członka rodziny.Urlopowka.Kasa zawsze na czas. Co roku impreza dla dzieci pracowników ostatnia w Manii Skakania.Impreza integracyjna tez raz w roku(małe wesele) chociaż rok temu były podzielone na wydziały. Atmosfera wśród pracowników MW jest ok. To by było tyle. Tak jak pisałem lekko nie jest ale jak ktoś wie gdzie jest lekko i dużo płaca i przełożony nigdy się nie czepia to niech wszystkich oświeci.

zdiwiony
@Stały pracownik ( 8lat)

jestem pracownikiem od kilku lat pracuje jako operator i nie wiem o jakich 3-4 tysiakach mowisz

Stały pracownik (8lat)
@zdiwiony

Jako operator czego robisz I od ilu lat ? Teraz najniższe krajowa to 2.800. Jak do tego doliczysz premie 200zl to już masz 3000 . skoro pracujesz od kilku lat to pewnie wpadły ci po drodze jakieś inflacyjne i nie zarabiasz najniższej . To jakim cudem ty zarabiasz poniżej 3 tysi?No chyba ze ty mówisz o kasie na rękę to inna bajka bo nie znam firm w Lublinie które płaca na rękę operatorom 3 tysie gołej pensji bez nadgodzin . Poza tym tylko ciagle jeczenie i narzekanie. nie podoba się to zmień człowieku robotę i nie płacz. Jest inergy, varoc,Paru chłopakom kasa się nie podobała na prasach i wyjechali do Wrocławia. Tam operator wyciągnie 4.500 bruttoJak jesteś fachowiec to kasę dostaniesz napewno dużo lepsza. Ja mam stała robotę do tego sobie dorabiam i jest ok nie narzekam przynajmniej

Hahaha
@Stały pracownik ( 8lat)

No to się kierownictwo wysiliło i zmontowało pozytywną opinię fikcyjnego operatora. Brawo. A nie można by tak się po prostu odnieść do wszystkich pojawiających się na portalu zarzutów? No chyba właśnie nie można...

Konkretny pracownik

Jak wygląda praca na produkcji, ktoś coś napisze? Jakie warunki pracy, atmosfera itp.

Jeniec
@Konkretny pracownik

Zapita-lasz od poniedziałku do soboty (sobota za darmo-dzień wolny, musisz przejeść nakaz pracy). Robota ciężka, nie ma kiedy się podrapać ..., (usunięte przez administratora) Atmosfera negatywna.

pulsar

Na internecie pojawiło się ogłoszenie na operatora, nie popełniajcie tego błędu co ja nie składajcie papierów tutaj nie warto pracować, praca bez perspektyw za praktycznie najniższą krajową w lecie w upale na hali ponad 35 stopni każdy krzyczy na Ciebie. Wrazi jakiegoś błędu to zawsze wina operatora bo brakuje na górze osób co wezmą odpowiedzialność. A no tak i jeszcze soboty darmowe ( za dzień wolny ). Więcej się zarobi w innych miejscach i mniejszymi nerwami. Nie polecam

W tył zwrot
@pulsar

A dodatkowo praca w stresie (wieczne pretensje) i rujnowanie zdrowia (codzienne wdychanie pyłów i oparów z obróbki stali).

Janek
@pulsar

Jak ktoś chce chorować po 4-6 tygodni w roku to zapraszamy.

Jest tak.zle.?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Yeti

Jeśli przez firmę MW to tak ale nie polecam Ci tego bagna

sytuacja wygląda tak wszyscy wieszają psy na związkach słusznie lub nie słusznie ważne aby być świadomym jeżeli w załodze dyrekcja ma wtyki a ma i to niesamowite sytuacja pokazuje że to co powiesz komuś już wie dyrekcja dlatego w zakładzie nie można rozmawiać na tego typu tematy a to jest dobre miejsce aby wyrazić opinie. Istnieją sytuacja pokazuję jak na wiele sposobów mogą Cie "(usunięte przez administratora)" ale są pewne druczki w prawie którymi dyrekcja się posługuję ( jeżeli nie wiesz o czy mówię zapytajcie chłopaków z linii nr 3 ) Mianowicie 2 miesięczny plan który został przedstawiony nie może zostać z dnia na dzień odwołana praca w danym dniu nawet jeżeli będzie awaria nie będzie co produkować itp to nie może pracodawca Ci odwołać dnia pracy np dostajesz telefon ze któraś tam zmiana odwołana i że masz nie przychodzić , to nic masz i tak przyjść pracodawca ma Ci znaleźć inne zajęcie. To samo się tyczy odbioru za darmowe soboty to jest plan i możecie w tym czasie sobie coś zaplanować i nie musicie wyrażać zgody na przyjście w te dni do pracy. Kolejny aspekt na całej hali jest przekroczony hałas a kontrole inspekcji pracy z lat poprzednich miały przeciwwskazania co do nadgodzin w hałasie wiec na to nie musicie się godzić a pamiętajcie ze oddają soboty wiec pracowników na kluczowych stanowiskach będzie brakowało i wtedy zostań na 12h a wy jako pracownicy możecie się nie zgodzić bez żadnych konsekwencji. O i nie wierzcie w to że ta podwyżka inflacyjna nastąpi już 2 raz przekładana. Czas pokaże kto ma jaja a kto jest pieskiem na posyłki lub kablem

Jajec

Już wymiękają dziś 1 zmiana na lini 3 wiecznie te same osoby nie podam im ręki

All

Oj tak masz rację, nie brakuje piesków na posyłki. Jaja dawno zostawili u mamy dlatego muszą mieć swojego Pana który za nich będzie podejmował decyzję bo wie lepiej co dla nich dobre :)

brawo

brawo chlopaki zaczyna sie pomalu odchodzenie z firmy jest nas coraz wiecej wielki kryzys a z roboty nie wychodzimy za dzien wolny nie bedziemy pracowac.Doszlo do sytuacji ze pracownicy agencyjni zarabiaja wiecej brawo dyrekcja

Mati

Jak tam Wiesław, związkowcu z powołania, ładnie sie sprzedales aby zrobic z pracownikow niewolnikow.

odp
@Mati

taki odważny to idz mu to powiedz

Mati
@odp

Mówię to na każdym spotkaniu gdy jest obecny :-) No, ale w końcu może będzie jeździł nowym skuterem za pieniądze (usunięte przez administratora)

Wiesiek
@Mati

Mati - wiesz gdzie możesz mnie spotkać: Korekta Bicia. Ujawnij się a powołamy Cię jako związkowego eksperta do dalszych rozmów z Pracodawcą. Wykorzystasz Swoją wiedzę oraz wrodzoną inteligencję aby we właściwy sposób zadbać o interesy całej Załogi MW Lublin. Pozdrawiam.

Burak

Nadgodzin nie będzie kier. 3 lini zastąpi wszystkich po kolei ku chwale firmy działa tylko na szkodę pracownikom taki typ człowieka

Mam wyj..
@Burak

Nie dziw się kierownikowi chłopak się buduje musi się starać może niech zgłosi aneks do drużyny piłkarskiej dyr. to doceni tez

qwerty
@Burak

Kierownik 3 linii dobry chłopak ale za bardzo daję się wykorzystywać dyrekcji a oni na tym żerują. Przynajmniej zna się na procesie i lepiej trzymajcie kciuki aby został kierownikiem działu, jest jeden taki co też chce przyjść na to miejsce :)

Burak

Ludzie Ludzie soki są we firmie. Niech żyje nam Dyrektor

Ziom1

Pracuje się w warunkach szkodliwych,ale oczywiście zapylenie na hali jest i wszytko w porządku przecież nie ma zapylenia,nie ma hałasu,nie ma drgań.Szkodliwe warunki są ale z tego tytułu nikt nie ma szkodliwego.

ByłyPracownikMWobózPracy

Mw Lublin najgorszy zakład pracy w Lubelszczyźnie jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach żeby zarobić w miarę odpowiednie pieniądze trzeba pracować po 10/12h dziennie na 2 zmianach wtedy najlepiej sie opłaca bo płacą 100%. Pierwsze 2 tygodnie majstrowie wchodzą w d*pę żebyś tylko został w firmie, rekrutacja non stop codziennie ktoś nowy a jak ktoś trafi na zawieszenia to i tego same dnia się zwalniają, wykorzystywanie pracowników na każdym kroku, Mili tylko kiedy trzeba zostac na nadgodziny ciągle darcie ryja na pracowników, majstrowie nie potrafiący się przyznać do własnego błędu zawsze zganiają na pracownika, praca w ciągłym stresie, hala bez żadnej wentylacji w lato można się ugotować ponad 35 stopni C. wszędzie pył i kusz unoszący się na hali, majster który uważa że sie na wszystkim zna a tak naprawdę jak wystąpi najmniejsza usterka to nie wie co robić i drze ryja na operatora. Nie POLECAM nikomu pracy w tym zakładzie ( (usunięte przez administratora) ) Może za kilka lat jak majstrowie się zmienią i kierownictwo otworzy oczy. Najgorszy zakład w którym pracowałem, Omijajcie tą Firmę dalekim łukiem.

Adrian
@ByłyPracownikMWobózPracy

Wykorzystywanie swojej pozycji zawodowej do złego traktowania podwładnego nie powinno mieć miejsca. Także podnoszenie głosu i tworzenie stresującej atmosfery. Czy próbowałeś coś tym zrobić i spokojnie porozmawiać z przełożonym? Jeśli chodzi o wysoką temperaturę na hali i pył powinny to regulować przepisy BHP. Czy wchodziła by w grę możliwość założenia klimatyzacji lub sporej ilości wiatraków? Może to poprawiło by warunki pracy. Co o tym sądzisz?

Nie działa
@Adrian

Pracownicy od lat walczą o poprawę warunków pracy. Nikogo na górze to nie obchodzi, bo trzeba wydać na to pieniądze.

robson
@Nie działa

pamietam przypadek sprzed 8 lat, gdzie chcieli zalozyc tam zwiazek zawodowy, na drugi dzien dwoch pracownikow zostalo zwolnionych

Horror
@ByłyPracownikMWobózPracy

Niedługo jak wirus tam dotrze ludzie będą przez pracę w takich warunkach tam umierac. Ale co młodego dyrektora to obchodzi. Przecież to nie on ucierpi

administracja
@Nie działa

masz robić i (usunięte przez administratora) na nas ,(kasę, stopery w uszy i wioooo ) a nie w luksusie się pławić , dla ciebie jest kibel pod erfurtem , a my mamy wc zamykane przed brudasami .

stary
@ByłyPracownikMWobózPracy

a kto tak robi ? nazwiska ? za moich czasów nikt mi nie skakał tak !

O to to to
@administracja

Dokładnie takie traktowanie ludzi można tam odczuć. Lepiej nikt tego ująć nie mógł.

@ByłyPracownikMWobózPracy

Potwierdzam, zero szucunku, ludzie traktowani jak bydło

@ByłyPracownikMWobózPracy

Podobno jakiś czas tem zwolniono chłopaka który zgłaszał mobbing ze strony kierownika. Dyrektor zakwalifikował to jako "spięcie między pracownikami"...

Zostaw merytoryczną opinię o Mw Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mw Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 21 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mw Lublin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mw Lublin Sp. z o.o.
  • Mełgiewska 7/9