Opinie o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mw Lublin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

W służbie prezesowi

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ!!!

Wieloletni pracownik

UR

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ!!! WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!!!

LC

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ? WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!

Operator Wózka Widłowego

Czekałem 20min na rozmowę, ale czekałem bo stawka była podobno ATRAKCYJNA. Stawka to 23/h brutto na godzinę bez żadnych dodatków na zleceniówce. Śmiechu warte. Dodatkowo praca w maseczce przez 8h. 90% firm w Lublinie ma lepszą ofertę.

Padło tylko jedno pytanie "czy chce pan się podjąć pracy?". Kompletnie nic ich nie interesuje,bo na tych warunkach są gotowi przyjąć dosłownie każdego. Do tego nie wiem po co rekruter opisywał mi proces powstawania felgi na rozmowie o pracę na operatora wózka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Cezary L3

Chcemy pracować i godnie zarabiać.

Biurowy250

Chcemy PRACOWAĆ i godnie ZARABIAĆ

O i M

poL4

Chcemy pracować i godnie zarabiać!!

+250 01.05.2022r

250 - BIS

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ! $ WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!$

Ramie_w_ramie

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ!

nie180

Robson

Niestety nie polecam powyższej firmy. Uciekajcie czym prędzej. Brak ładu i składu zarządu firmy. Przykro mi to pisać ale czysty wyzysk.

Kozłowski Wiesław

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ? WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!

Tyrak

Długo mnie już nie ma i dobrze zrobiłem że w końcu dałem sobie spokój.Pracuję teraz w firmie której na gowork nie znajdziesz, zarabiam w okolicy średniej krajowej beż miliona nadgodzin, szef jest normalnym człowiekiem bez chorej głowy i szanuje pracowników.Tak są takie firmy w Lublinie tylko trzeba poszukać.Natomiast takie MW, aliplast, intrograf, plastic i kilka innych mają w Lublinie opinię delikatnie mówiąc kołchozów.Więc zamiast narzekać na firmę to zacznijcie od siebie, w końcu wy tam chcecie pracować i pozwalacie się wykorzystywać i nie piszcie mi tu że nie macie wyboru i akurat musicie tu pracować.

szmit

przestrzegam przed pracą na magazynie, otyły spaślak Piotrek z magazynu kierowniczyna tępy jest złem tego wszystkiego co tam się dzieje, to przez niego ludzie odchodzą a do tego na magazynie kierowcy jeżeli chcą być załadowani wcześńiej to muszą zapłacic haracz magazynierowi co ładuje towar na pakę żeby go łaskawie obsłużył , sam widziałem jak nie raz jak wchodzą i daja w łapę żeby ich obsłużono, co to jest? dlatego panuje tam niezgoda. Piotrze jak się usuwało naklejki z karnym (usunięte przez administratora)? :D hahahahahahah!

Piotrusia nie pozdrawiam
@szmit

Ten typ tak ma, ładna sobie zrobil ekipę by (usunięte przez administratora) mu chronili i na odwrót. Nazwiskami wypadało by podać jacy tam ludzie pracują i co sobą reprezentują gdy pali się grunt pod nogami. Uff dobrze, że już tam nie pracuje za te grosze, szkoda tylko było się spuszczać na to wszystko. Dużo przewineło się ludzi oj dużo. Tylko garstka była dobra w tym co robi, ale też rzucili to bo na MW Lublin praca się nie kończy. Taaaak nie ma ludzi nie zastąpionych bo swoją pracę będą wykonywać w lepszych warunkach bo każdy ma do tego prawo jak coś się nie podoba, a ten dalej będzie szukał frajerów co będą robić na niego! Gość potrafi dużo gadać, obrabiać za plecami dlatego ręki mu lepiej nie podawać, taki nie zasługuje na szacunek, a to jakim jest człowiekiem. Z pozoru tylko taki hej, ale pracując z nim można się tylko rozczarować...

Niezla ściema
@szmit

Przecież on już od roku w MW nie pracuje. Widać ze ktoś niedoinformowany. Nie pisz głupot

Piotruś
@Piotrusia nie pozdrawiam

Rok temu go zwolnili. Temat nie aktualny. Teraz jest jakiś nowy Kierownik. Ponoć nie narzekają na niego

Happy
@Piotruś

Co Ty gadasz, dobra wiadomość. A taki był pewny siebie, że jest nie do ruszenia. Faktem jest jednak to, że miał kiepską opinię z każdej strony, a tylko Ci co z nim musieli pracować jakoś z nim wytrzymywali. Pracowałeś/pracujesz tam? Ciekawe co było powodem, ale pogratulować osobie, która podjęła tą decyzję. Wszystkim wyjdzie na plus bo ten tylko po trupach do celu.

Ekhm
@szmit

Cheasty z magazynu wyrwane.

Jare

Witam wszystkich! Jak wygląda praca na produkcji w tej firmie? Czy przestrzegają zasady bhp? czy dają odzież roboczą, czy każdy w swojej? Z gory dzięki za odpowiedz

Obręcz
@Jare

Ciuchy dostajesz. Sa komplety na wymianę i masz prane. Teraz nie zatrudniają bo motoryzacja stoi

Butelka po piwie

A czy nadal firma zatrudnia pijaków i meneli? Tatra dalej chleje między prądami i kawę parzy detekcji?

Wino
@Butelka po piwie

Odkąd ciebie zwolnili to już nie zatrudniają ????????????

olo

pracowałem w tamtym magazynie, jak ktoś już powiedział pierwsze dwa tygodnie zagłaszczą na śmierc prawie, następnie 12 h pracy i nie pytają czy chcesz. Nastawiają załogę przeciw sobie szczególnie ten otyły kierownik magazynu. on wychodzi po 8 godzinach i oczekuję od zmęczonych pracowików zastrzyku enegrii ochoty do pracy, ( NIE MA!!!). Słaby jest ten gość i jego zachowanie, szanowan dyrekcjo zakładów, wyrwijcie chwasta

Gruszka
@olo

Na kompost z chwastem , na kompost,

Nieważne
@olo

Chłopie wiem co mówisz. Wrzuci bez pytania 3 razy po 12 godzin i zadowolony, a przecież każdy ma rodziny, sprawy prywatne. Jednak nie ma co patrzeć na takie rzeczy. Wychodzisz po 8 bo nic nie podpisywałeś i nie godziłeś się na więcej i Cię nie zmusza. Nie ma co ich przyzwyczajac i zbyt dużo mówić bo się zdziwisz jak szybko dojdzie tam gdzie nie trzeba i jeszcze przekręcone. Magazyn i MW Lublin hahaha proszę was. Z tego śmieją się inne działy i kierowcy z zewnątrz. Nikt tam nie przyjdzie pracować z tym kłótliwym gościem bo woli się zwolnić. Dobrze,, że człowiek się przemęczył i dał sobie spokój i ma coś lepszego :)

kandydatka

Rozmowa z przeświadczeniem, że szukają kołchoźnika, który z uśmiechem na twarzy będzie przyjmował nadgodziny i dziękował, za to, że w ogóle ma pracę. Rozmowa przeprowadzana w szybkim tempie, odczułam brak kultury rozmowy; rekruterka wtrącała się swoimi słowami, nie pozwalała dokończyć zdania, swoich myśli. Ogólnie nie polecam. Pytania Jaki jest Pani stosunek do nadgodzin?

Zostaw merytoryczną opinię o Mw Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mw Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 21 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mw Lublin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mw Lublin Sp. z o.o.
  • Mełgiewska 7/9