Opinie o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mw Lublin Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mw Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Robotnik fizyczny

Do pracy fizycznej przyjmą cię bez problemów bez doświadczenia. Jak jesteś ogarnięty to szybko awansujesz od osoby do przerzucania kół na jakiegoś pomocnika operatora a docelowo operatora. Wtedy praca nie jest tak ciężka. Z pracą biurowa uważam że może być podobnie. Jak jesteś ogarnięty to zauważa to prędzej czy później

@Robotnik fizyczny

A czy wraz z tym awansem zwiększają się znacznie zarobki?

Robotnik fizyczny
@Piotr

To już zależy od działu ale wg mnie przede wszystkim od tego co się sobą prezentuje. Jeśli celem w pracy jest pójście na papierosa co 40 minut i nie chce się wogole uczyć nowych rzeczy (a taki osób jest naprawdę sporo) to nie powinno się wymagać ogromnych pieniędzy. Będąc osobą ogarnięta po jakiś 2-3 latach można spokojnie mieć te 3,5k na reke

@Robotnik fizyczny

Gdzie można mieć te 3.5k na Rękę po 2 latach.? Jaki dział..? Zaraz tam idę... Już biegnę ???????????? chyba robiąc po 12 godzin dziennie to się zgodzę

Łucja
@Op

To ile Ty zarabiasz w takim razie? Bo chyba ciężko Ci uwierzyć w te 3,5 netto, co?

@Łucja

Tyle co większość w tej wyzyskującej pracowników firmie ???? znam osoby które po 15 latach pracy nie mają tych 3.5 k na rękę więc o czym mówimy....

Gabriela
@Op

co Ty opowiadasz, to niemożliwe. Na jakich stanowiskach są po takim stażu, że tak niby jest?

@Gabriela

Stanowisku operatora linii rzecz jasna. Głupie pytanie

Łucja
@Op

Czemu głupie pytanie? Niektórzy takich rzeczy nie wiedzą.

@Robotnik fizyczny

A to ile proponują na poczatek na rekę? :) Najniższa krajowa?

DT
@Op

Po 3 latach pracy mam 4k na rękę. Da się. Tylko trzeba się starać i walczyć o swoje.

@DT

Brutto czy netto ta stawka Twoja, którą podałeś?

@Op

Dokładnie tam minimalna pensja nawet jak człowiek przyjdzie do pracy to powinna być 3.500 na czysto. Tam pracujesz ponad 5 lat albo więcej zarabiasz ok 3 tys tylko co wózkowy przychodzi do pracy i przez agencję.

Nie polecam kłamcy i (usunięte przez administratora) uległem wypadkowi podczas pracy nie dostałem pieniędzy za bycie w domu po wypadku tylko dostałem wypowiedzenie umowy tak się z ludźmi nie postępuje i tak samo odradzam exact Systems u nich pracowałem. Na zakładzie MW (usunięte przez administratora) stare maszyny goronco na dworze na hali gorzej niż na pustyni chcą by ludzie pracowali ale zapewnić im godne warunki pracy to już mają to gdzieś (usunięte przez administratora) i kłamcy wszystko fajnie kolorowo wygląda jak przyjmują do pracy później jest gorzej

Iza

A jakieś odszkodowanie od firmy dostales?

Zgadzam się. Jak były dni upalne na hali nie dało się wysiedzieć a co mówić pracować. Przy takich temp. powinien być skrócony czas pracy lub wydłużone przerwa w pracy ( 2x po 30min.)To samo jest w zimie temp na fali jest 10 stopni pracodawca łamie przepisy BHP. A BHP nic nie może zrobić. Jak to jest że w innych firmach w dni upale ludzie pracują po 7h lub mniej? .Nawet w biurach bo im gorąco oczywiście w biurze mają wiatraki ale mimo to gorąco i pracuje 7h.A co my mamy powiedzieć ? dlaczego tak nie jest ?

(usunięte przez administratora)kłamcy, szczegolnie kierownictwo. Bardzo niehigieniczne warunki pracy

Aleksandra

Co masz na myśli? To skandal że nie dbają o higienę w tych trudnych czasach... wiadomo co mam na myśli. Higiena i dezynfekcja to podstawa.

Operator

Firma sprzątająca zmywa codziennie. Każą chodzić w maskach i jak ktoś nie przestrzega to jest karany. Pomieszczenia są ozonowane. Mamy przecież łazienki ( do odświerzenia ) i prysznice To gdzie ty frustracie widzisz niehigieniczne warunki pracy??? Zacznij się myć to poprawisz higienę

były i obecny
@Operator

Najbardziej "higienicznie" to było w ostatni poniedziałek w 211 jak stłoczonych tam trzydziestu paru chłopa pisało ankietę jakościową. No normalnie przestrzegano wszystkich reżimów sanitarnych i obostrzeń. Prawie jeden drugiemu na kolanach siedział.

BHP
@były i obecny

I na 30 paru pracowników MW Lublin nikt nie zaprotestował? Gdzie ty wtedy byłeś? Pracownicy zachowują się jak stado baranów prowadzonych na rzeź przy okazji mają pretensje do garbatego że ma ładne dzieci. Myśl samodzielnie, to nie boli.

były i obecny
@BHP

A skąd wiesz, że nie zaprotestowałem? Byłeś tam? Jeśli byłeś to dla czego ty nie protestowałeś? Bo kto się w tej sprawie odzywał a kto nie to dokładnie wiadomo.

Można dodać że tam nawet BHP nie ma.

@Marek

Ale w jakim sensie, że nie ma wewnętrznego firmowego behapowca? Czy szkoleń? Czy bezpieczeństwa i higieny pracy jako zjawiska? Jak już piszesz, to zrozumiałe, a nie na odczepnego ;)

j

W fabryce pracują ludzie o niskim poziomie IQ, całkiem niedawno wysyłali na przymusowe wolne piątki a teraz przychodzą w soboty( za które nie wiadomo czy zapłacą) , w tym samym czasie trwają rozmowy związków z dyrekcją na temat podwyżek inflacyjnych gdzie przecieki są takie że dyrekcja chce dać grosze i to od września. Zamiast stanąć twardo że nie przychodzimy to główka w dół i jak pan każe. Tylko później ciemno grodzie nie wieszajcie psów na związkach, ponieważ siła związków stanowi świadomość załogi a tak jak pokazuję obecna sytuacja jest zerowa z Pozdrowieniami dla intelygencji :D

@j

j - dzięki za wsparcie - kimkolwiek jesteś. Wielki szacun. Pozdrawiam.

Dobrze gadasz.

@j

Te podwyżki co dali z łaską to jest wielki wstyd dla takiej firmy.

Iza
@Marek

To ile tej podwyżki dali? Teraz nie dali żadnej?

@Iza

Mowie tu o podwyżce inflacyjnej.

Operator Wózka Widłowego

Czekałem 20min na rozmowę, ale czekałem bo stawka była podobno ATRAKCYJNA. Stawka to 23/h brutto na godzinę bez żadnych dodatków na zleceniówce. Śmiechu warte. Dodatkowo praca w maseczce przez 8h. 90% firm w Lublinie ma lepszą ofertę.

Padło tylko jedno pytanie "czy chce pan się podjąć pracy?". Kompletnie nic ich nie interesuje,bo na tych warunkach są gotowi przyjąć dosłownie każdego. Do tego nie wiem po co rekruter opisywał mi proces powstawania felgi na rozmowie o pracę na operatora wózka.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

sajkorr

Jak widzisz w lustrze człowieka, pluj w twarz tym cwelozom nigdy nie idź na produkcję.

@sajkorr

Czemu? Chodzi o tą niską stawkę, czy jeszcze sa jakies minusy?

Czy firma Mw Lublin Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Oj

Raczej nie, ogólnie pensja w MW to temat tabu, jest zakaz rozpowszechniania informacji o niej. Ogólnie są równi i równiejsi. Nie patrzą na staż, na doświadczenie, na ilość pracy. Lepiej zatrudniać świeżak za marne grosze niż dać doswiadczonemu pracownikowi podwyżkę. Dużo cennych osób przez to z firmy odeszlo, a w zamian na ich miejsce zatrudniano nawet kilku pracowników bez doświadczenia. Kto się bardziej skuma z dyrekcją ma lepiej, kasa idzie dla niego, a w dużej mierze są to osoby co niewiele potrafią. Siedzą na kierowniczych stołkach już wiele lat i w dalszym ciągu niewiele ogarniają. Zrzucanie pracy na innych, na inny dział to jest standard w tej firmie.

Operator
@Oj

Ci najbardziej równiejsi siędzą w utrzymaniu ruchu. Nie można sie doprosić usunięcia awarii. Zaczynają zmianę o 9 jak dyrektorzy schodzą się do pracy

Tomwhite

Ciężka praca za marny grosz...

GABINET CIENI

Jarosław bądź człowiekiem przecież twoja Załoga głośno woła: CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ! WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!

Jarek

UR

KONRAD

Ochrona

Praciwnik

X

Firma jak to firma z "zagranicznym kapitałem". Pracownicy w Lublinie są do utrzymywania całej reszty "lepszej" Europy. Praca ciężka, w brudzie w emulsji (Bóg jeden wie co tam w niej się znajduje). Praca mocno chaotyczna, jak to mówią na czuja. Jak nie masz doświadczenia to jesteś poczatkowo pomiatany bo przecież lepiej kogoś (usunięte przez administratora) i się wyżyć przy okazji niż na początku porządnie przeszkolić tak aby Ci ta osoba z chęcią i zaangażowaniem pomagała w realizacji dość szalonych celów wydajnościowych. Maszyny są.. "niepierwszej świeżości", procesy pewnie znaczna większość to ubiegłe stulecie. Brak kasy widać wszędzie. Choć w sumie parę "nowych" maszyn stoi i to dosłownie bo z produkcją to mają nie wiele wspólnego. Z tego co widziałem do tej pory to całość ratuje zaangażowanie części pracowników tych co muszą i tych co już tam wsiąkli. Najgorsze to brak planu, przewidywalności, chaos. A nóż się uda. Coś tam wyjdzie coś się zepsuję. Co dobre to spora część pracowników przyjaznych, śmiesznych i pomocnych. Pensja na czas. Podobno do niedawna pomimo "korporacji" to był dość zwarty i porządny zakład. Z tego co się słyszy o podwyżkach, wydatkach to albo naprawdę taka bida albo Dyrektorzy pomimo ogromnej pozycji Lublina w Grupie boją się odezwać lub nie umieją dotrzeć tam gdzie trzeba albo zawalczyć o swoją część tortu. A większość oszczędności z ostatnich tygodni chyba się nie opłaciło bo i ja i sporo dobrych pracowitych kolegów zaczęło się rozglądać za czymś poza MW, wolne soboty dają czas na przemyślenia. Całościowo zakład dość dobry szczególnie dla młodych ale mógłby być naprawdę (usunięte przez administratora) No i ta "motoryzacja" dobrze ze MW robi koła a nie hamulce.

Niet
@X

Dyrektor liczy na awans wyzej wiec nie liczcie ze cos sie zmieni. Wasze niskie pensje sa korzystne dla jego przyszlosci.

WKOZ
@Niet

Dyrektor jest oderwany od rzeczywistości i jedynie co może dostać od góry to plaskacza i zwrot kluczyków na do widzenia razem z tym swoim giermkiem.

Wiesław Kozłowski
@WKOZ

Tchórzliwy (usunięte przez administratora) - piszocy opinię pod cudzymi inicjałami. Szkodzisz całej sprawie - rozwalając od środka - jednoczącą się powoli Załogę MW Lublin. Przykład akcja ,,klakson". Patron Solidarności bł. Ks Jerzy Popiełuszko powiedział: ,, Nie dajcie się zwyciężyć złu ale zło dobrem zwyciężaj" - i tego będziemy się trzymać.

@Niet

Ale jaki awans może dostać Dyrektor? Da się jeszcze wyżej? Z dyrektora na prezesa czy co? Bo że kasa wyższa to wiadomo.

@Wiesław Kozłowski

Szczerze powiem z tym klaksonem to jakiś żart dla mnie i pośmiewisko. Co to zmieni ? coś da ? raczej nie. Tylko śmiech.

Klakson
@Marek

Śmiech to był z ciebie jak uciekałeś z parkingu. Nareszcie ktoś próbuje zjednoczyć skłóconą i podzieloną Załogę MW Lublin - w okół wspólnego celu. Tak trzymać koledzy. Szacun!.

@Klakson

Na czym ta akcja polegała? :0 Ktoś na kogoś trąbił czy coś. Dobrze, że się dogadujecie na nowo, może razem wystąpicie do góry o podwyżki?

@Wiesław Kozłowski

Póki co to efektów nie ma. Inflacja (usunięte przez administratora) w górę a oni nawet rozważają czy dać 200zł brutto czy mniej śmiech na sali no ale życie jak to mówią.

Kolo

Firma nie przestrzega bhp wozkrze jeźdźo ile Fabryka daje w razie wypadku odpowiada operator

Dzban
@Kolo

W dodatku jezdza pod wplywem alkoholu a mistrzowie nic sobie z tego nie robia.

Majstersztyk
@Dzban

z tego co wiem to pracownik został za to wyrzucony, więc czy na pewno piszesz prawdę?

Loti
@Majstersztyk

Wszyscy jezdza z tarcz i oim nowo teraz na bani

OiM
@Loti

Ta... cała firma na bani od rana do wieczora.Pewnie.Jedno wielkie wesele. Zmień leki kolego

OiM

Jak brak argumentów to wychodzi słoma z butów.Robisz dzisiaj ? Polewacie już na wózkach? Z dystrybutora leci czysta? Leki odstawiłes?

Loti
@OiM

Nie masz co robić tam na tarczach ciogle po pijaku robicie xlom

Michal
@Kolo

W tej firmie nie ma BHP to jest tylko fikcja.

@Kolo

Tam nie ma żadnego BHP. Jak by było prawdziwe BHP z zewnątrz wtedy mogło by się w fabryce dużo zmienić.

@Marek

zgłosić do odpowiednich instytucji i po problemie :)

Kozłowski Wiesław

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ!!! WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!!!

MW

Przewodniczący jest ok.

Op.
@Kozłowski Wiesław

A ja chce jawnych zarobków!!

@Kozłowski Wiesław

czemu tutaj? idź krzycz pod zakład firmy jak jesteś taki odważny, hahaha, ale nie na forum :D

Piotr Jurkowski

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ ! WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY !

Sylwester Daszuk

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ? WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!

Mmm
@Sylwester Daszuk

Ok

@Sylwester Daszuk

Sylwek szacun.

MK

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ!!!

Oper L3 i L4

CHCEMY PRACOWAĆ I GODNIE ZARABIAĆ? WE WANT TO WORK AND EARN DECENTLY!

Zostaw merytoryczną opinię o Mw Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mw Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mw Lublin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 21 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mw Lublin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mw Lublin Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mw Lublin Sp. z o.o.
  • Mełgiewska 7/9