Opinie o Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej w Nasutów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej w Nasutów

spawarka

PLUSY - wypłata na czas MINUSY - brak poszanowania pracownika, dziwne układy wewnętrzne, brak kompetencji części kierownictwa, co doprowadza do tego, że firma powoli, acz konsekwentnie chyli się ku upadkowi - takie białkowanie grobu....

Pojawiło się ogłoszenie na Regionalnego Koordynatora sprzedaży. Stąd też pytanie czy warto aplikować? Na jakie warunki można liczyć - Jaki samochód , jakie widełki płacowe? Z góry dzięki za pomoc ;)

Ja Nowy wpis
@Zainteresowany

Hyundai i20 z LPG i to nie jest zart. Oklejony i poobcierany z kazdej strony. Wypas ;)))

Monia Nowy wpis

Pracujesz ? Wiesz może czy przyjmują na produkcję ?

Monia Nowy wpis

Witam. Czy w Arkona przyjmują na produkcję ? Czy nie ma szans?

Czy w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej są szkolenia zewnętrzne?

spawarka

Aplikowałeś do firmy Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jak długo trwa proces awansu w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej?

Jakie są mocne strony pracodawcy Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej?

Employee :)

Świetna, rodzinna atmosfera. No i Szef jest 10/10 a to chyba najważniejsze!

Fajna atmosfera i dobry klimat, w którym odnajdzie się dokładnie każdy, kto tylko ma ochotę pracować w pracy.

@Employee :)

Hehe, tak było właśnie jeszcze w 2020, teraz to odklejony od rzeczywistości człowieczek w zupełności nieszanujący pracowników. Z naprawdę fajnej załogi pozostały nieliczne osoby, a z atmosfery już nic... Przykre, ale prawdziwe. Polecam omijać

Employee
@spawarka

Hmm każdą opinię zawsze warto poprzeć argumentami byłaby pewnie wtedy bardziej wiarygodna. Mamy teraz taką "modę" na hejt trochę więc nie będę wdawać się w polemikę na forum (chociaż mam nieodpartą chęć zacytowania słynnych słów skierowanych przez Europosła Tarczyńskiego do Prezydenta Wałęsy XD ). Nie mam żadnego interesu w pisaniu pochlebnych komentarzy więc piszę obiektywne... Krzywda się nikomu w ARKONIE nie dzieje. Pozdrawiam :)

Jaka jest kultura pracy w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej?

Lolanta

Jest ciekawie (pozytywnie ciekawie): ciekawi ludzie z ciekawymi charakterami i Szef tolerujący ciekawe charaktery ciekawych osób :) ARKONA to nie praca, to stan umysłu :D

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Na jakie stanowiska są oferty?

To najgorsza firma w jakiej miałam okazję pracować. Jednego dnia zachwycają się tobą, drugiego zwalniają. Choroba dwubiegunowa to mało powiedziane. Pracę skończyłam z depresją do której mocno przyczyniła się firma- nie ja pierwsza i nie ostatnia. Zakończenie współpracy z firmą to koszmar. Robią problemy z wypłatą ekwiwalentu za urlop, wypowiadają umowy bez okresu wypowiedzenie (w razie obiekcji grożą dyscyplinarką) itp.

100% PRAWDA!

Arkona

U mnie było dokładnie tak samo, 100% prawda

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej?

Lola

Możliwości zdecydowanie są - wszystko zależy od tego jak się pracuje. Bardzo dobre jest to, że nie jesteś oceniany/oceniana jak jakaś tam cyfra w tabeli tylko rzeczywiście każdy jest traktowany/oceniany indywidualnie, tak jak to jest w nowoczesnych firmach - za "całokształt twórczości" :)

Edyta
@Lola

O, to naprawdę świetnie. Wielki plus dla firmy, że ma takie podejście do pracowników i można liczyć na docenienie wszelkich starań. Dziękuję za tak merytoryczne przedstawienie jak to faktycznie wygląda w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej. Może napiszesz jeszcze coś więcej na temat pracy w firmie? Widzę, że mogę od Ciebie uzyskać rzetelne informacje.

Wiki

Bardzo dobrze oceniana firma przez pracowników, praca jest tu po prostu przyjemnością.

Słyszałem, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą i zupełnie nie wiem co teraz myśleć a miałem zamiar aplikować.

@Piotr

Piotrze, wiesz jak to jest, nie żyjemy w próżni. O ile nie znajdziesz pracy na planecie "Piotr" to zawsze - i gwarantuję Ci to na 100% - znajdzie się w Twoim towarzystwie ktoś z kim się nie dogadasz, nie zrozumiesz, pokłócisz. Może osoby, które źle się wypowiadają zwyczajnie nie pasowały do firmy... Tak bez złośliwości, na serio.

@Piotr

Piszę z doświadczenia osobistego bo w Firmie pracuję. Jak zacznę słodzić, to jasna sprawa, że będzie to niewiarygodne + w takiej sytuacji z założenia nie mogę być obiektywna ALE zapewnię Cię jedynie, że Szef Firmy jest bardzo dobrym człowiekiem i raczej trudno mi uwierzyć żeby bez żadnej przyczyny komukolwiek zrobił jakąś przykrość.

podpisuję się pod słowami Loli

Edyta
@Lola

Forum Gowork.pl jest właśnie przeznaczone dla pracowników, więc Twoja opinia jest ważna jak każda inna. Jestem ciekawa, co sądzić o opinii @Gość na temat nierówności płacowych między kobietami, a mężczyznami. Potwierdzasz je? Czekam na informacje.

@Edyta

@Edyta wiadomo, że płace są zróżnicowane w zależności od stanowiska (to chyba norma nie tylko w firmach prywatnych) ALE zdecydowanie nie potwierdzam tego, że różnice płac mają w ARKONIE cokolwiek wspólnego z płcią. Nie na każdym stanowisku efekty pracy są jakoś ewidentnie mierzalne (co wiem z własnego doświadczenia) ale - moim zdaniem - oceniana jest ogólna postawa pracownika. A wracając do kwestii płci to szczerze mówiąc większość ważnych stanowisk zajmowanych jest w Firmie właśnie prze kobiety :)

Pati

A ja pisze swoja opinie jako były pracownik. Na początku zawsze jest fajnie, dopiero jak wejdziesz głębiej i zobaczysz panujące relacje, układy i zależności odkrywasz prawdę. Liczy się przede wszystkim to abyś była uległa, nie miała swojego zdania i lepiej się z nim nie wychylaj. Pewni jak wszędzie są jacyś "pupilkowie" szefa, ale tu to szczególnie się liczy i na tym zajedziesz najlepiej, a kompetencje schodzą na plan dalszy.

Nie polecam firmy Arkona z Nasutowa - nagminnie stosują mobbing wobec pracowników, szpiegowanie, podsłuchiwanie, kopanie dołków jeden pod drugim i przede wszystkim nierówne traktowanie kobiet i mężczyzn pod względem wynagrodzeń. Pracę traci się z dnia na dzień, a ekwiwalent za urlop to przeprawa, nierzadko przez kancelarię prawną. Rotacja pracowników na przeróżnych stanowiskach to niczym drzwi obrotowe. Jeśli masz nerwy ze stali, giętki kark i ambicje pracy w warunkach "jakichkolwiek" - dasz radę. Jeśli nie - czeka cię nerwica, depresja i nieprzespane noce. Wniosek końcowy: odradzam, nie polecam, NIE APLIKUJCIE.

Gosc
@Gość

Opinia dotyczy stanowiska przedstawiciela? Czy we wszsytkich dzialach jest podobnie ?Handlowy/Produkcja/Jakosc/IT ?

DD
@Gosc

"Podobnie" to nie jest w żadnym z działów. Zwyczajnie nie ma czasu na takie durnoty. Nie wiem zresztą, czy w tak niewielkiej grupie udałoby się ukartować aż tak misterne spiski. To nie korpo. Ale oczywiście Internety przyjmą wszystko (nawet jeśli 2 lata bazgrze po nich ta sama osoba). Możesz wybrać w co uwierzysz, a w co nie, ale to zupełnie nic nie zmieni. Jedynym wyjściem jest przekonać się samemu. Jedna uwaga tylko: Z założenia dobrze gryziemy... ;)

@Gość

Drodzy, nie wiem kto pisał te opinię, ale muszę z całą stanowczością i pełnym przekonaniem przyznać mu rację. Moje osobiste doświadczenia z tej "firmy" są nawet dużo mocniejsze niż te. Szpiegowanie to wręcz norma a donoszenie aby zasłużyć na lepsze względy "góry" jest na porządku dziennym. Jeśli masz swoje zdanie, choćby w 100% było prawdziwe i poparte faktami, ale jest sprzeczne z przyjętą wizją "góry" nigdy nie wyrażaj go głośno i publicznie, chyba że jesteś potencjalnym samobójcą i lubisz same przykrości. Określenie, że panuje tu zła atmosfera jet nad wyraz łagodnym i delikatnym określeniem sytuacji. To że już tu nie pracujesz jest dla Ciebie prawdziwym błogosławieństwem!!!

Martyna

Świetna firma ale niestety ma swoich hejterów.

Autopsja

Cóż - sprawdza się tutaj staropolskie powiedzenie: "Jaki Pan, taki kram", a z upływem lat chyba coraz gorzej niestety. Jeżeli jesteś młoda/młody, to zdecydowanie praca dla Ciebie. Niezła szkoła życia i doświadczenie na przyszłość, w kolejnych firmach może być już tylko lepiej :)

Jatoja

A ja jednak ku rozpaczy niektórych jestem zadowolona.

Na rozmowę kwalifikacyjna przyjechały dwa cwaniak, nie chcieli poznać osoby kandydującej na stanowisko przedstawiciela, kluczowy był dla nich poziom wyrycia na pamięć zagadnień związanych z ich produktem. Słabo. Nie polecam.

Aczkolwiek

Droga Arkono, widzę że się bronisz. I masz prawo. Możecie tu poprosić każdą z 30 osób pracujących w firmie (30 czy iluś tam, ostatnio sporo Wam ubyło pracowników - ups...) o pochlebny komentarz. Jednak myślę, że ktoś kto szuka pracy, to i tak bardziej się skupi na negatywnych (prawdziwych) opiniach. To tak jakby kobieta szukała sobie męża i poszła spytać o opinię jego babcię i jego byłą żonę. Babcia zawsze powie, że przystojny i porządny człowiek. A była żona raczej wspomni, że bałaganiarz i do tego zdradzał. I która w tym przypadku ma rację? Zapewne obie. Jednak dla tej kobiety opinia byłej żony będzie decydująca i być może ustrzeże ją przed cierpieniem. Tak samo jest z Arkoną. Wiele firm płaci na czas. W wielu firmach są bystrzy ludzie. W Arkonie to była prawdziwa przyjemność pracować z - tak jak Delta Diraca wspomina - mocną intelektualnie ekipą. I gdyby nasza znajomość zakończyła się na gadaniu o bzdurach lub o życiu przy grillu, pewnie do tej pory Arkona byłaby miłym wspomnieniem. Dla przyszłych pracowników: - znajdź sobie dobrego prawnika - i psychiatrę - przygotuj się, że możesz stracić pracę z dnia na dzień, mimo że jesteś wychwalany pod niebiosa, mimo że masz umowę o pracę i robisz to co do ciebie należy - jeśli jesteś kobietą wiedz, że zawsze będziesz musiała więcej udowodnić - weź pod uwagę, że wasze rozstanie może mieć konsekwencje w sądzie, a więc nagrywaj wszystko! Rozmowy z ludźmi na miejscu, swój samochód służbowy jak stoi na parkingu, rozmowy telefoniczne. Wszystkie ustalenia z dyrektorem proś również na maila. Twoim atutem aby utrzymać się długo na stanowisku na pewno będą: brak własnego zdania, brak ambicji, skłonność do bycia uległym poddanym. Ogólnie firma jest świetna gdy się szuka pracy na pół roku. Jeśli szukasz pracy na stałe - patrz opinie byłych pracowników.

Delta Diraca

…a człowiek myślał, że w takiej genialnej firmie pracuje. Bystra, zgrana ekipa, mocna intelektualnie, z perspektywami, „na dorobku” (sic!) (jak ja się cieszę, że niektórzy jednak nie przeszli sita, bo pewno też by się rozchorowali, jak każdy leniwiec). Firma wymagająca, innowacyjna, jedyna w Polsce i na pewno nie dla wszystkich. A tu czytam i takie rozczarowanie... I smętek się jakiś wkrada. I przykro, że się człowiek znalazł w takim niedobrym miejscu. A jednak wewnętrzny imperatyw skłania, by głos jeszcze zabrać, nieśmiało. Bo przecie płacą nieźle i na czas. I na dodatek wesoło bywa. I czasem nawet rozmawiamy sobie (tak, wiem, to dość niespotykane). O muchówkach, paprykarzu szczecińskim, polskim filmie, Cameracie Florenckiej, rybach, grzybach, albo innych Gąsienicach. I co?? I pstro! Niechybnie przyjdzie mi się jutro zaszyć w kącie w tej naszej firemce i łzami spłynąć… krokodylimi. P. S. Do szukających pracy w Arkonie - prośba ma zupełnie prywatna - jak jesteście niefajni, to nie aplikujcie, proszę! Jam nie z HR, ale patrzeć na Was w którymś momencie pewno i tak by trzeba było.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej - Nasutów

• Jak się pracuje w Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej?

Zobacz opinie na temat firmy Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arkona Laboratorium Farmakologii Stomatologicznej
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 99C
    21-025 Nasutów