Nebiolo Polska Sp. z o.o.

Adres: Zagnańska 27, 25-528 Kielce

NIP: 5252530088 KRS: 0000417403

Nebiolo Polska Sp. z o.o.

Opinie o Nebiolo Polska Sp. z o.o.

STANISLAW

ZA USLUGI TRASPORTOWE PALCILI 2 LATA WYROK SADOWY Moje sugestie dla Nebiolo Polska Sp. z o.o.: ostroznosc firma za uslugi trasportowe zaplacil po 2 latak walki w sadach

kielecki przedsiebiorca

Praca lekka, przyjemna, nikt nie stoi z batem nad glowa. Kierownik mlody, ale bierze pod uwage zdanie zalogi. PS nie pracuje juz w tej firmie, pomimo tego nigdy nie narzekalem

lorenty

Nie polecam pracy kierownik ma mleko pod nosem boi się powiedzieć prezesowi, że coś nie jest jak powinno być. Nie terminowe wypłaty.

Zostaw opinię o Nebiolo Polska Sp. z o.o. - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nebiolo Polska Sp. z o.o.