DROG-MET

Kielce

Opinie o DROG-MET

Rozczarowany

Przestrzegam wszystkich przed tą "firmą". Krzyki i rzucanie mięsem ze strony właściciela to codzienność. Zgadzam się z przedmówcą - panuje tam mobbing przez duże M. Oszczędza się na wszystkim, nawet na rękawiczkach za 70 groszy i tarczach do cięcia za złotówkę. Bardzo niebezpieczne warunki pracy, brak poszanowania podstawowych zasad BHP. Brudno, bałagan na hali straszny. Najmłodsza maszyna pamięta Gierka. Najstarszy pracownik pamięta Bieruta. Szkoda Waszego zdrowia na to miejsce - zarówno psychicznego, jak i fizycznego.

Mto

Dobrze w takim razie, że płacą te 150% za nadgodziny @pracus.

pracus

ososba z pierwszej opinii ma jakieś baardzo nieaktualne informacje , nie ma w firmie żadnego Pana D. zarobki kształtują się na poziomie od 9 zł na ręke dla pracownika fizycznego a nadgodziny zawsze miałem płacone 150% ekstra. Daletego zawsze wszyscy woleli przyjść w sobotę czy zostać dłużej.

kris
@pracus 10.02.2016 13:08

witam -nie piszcie głupot-zarobki w drog- met to minimum tzn spawacz dostaje 12 zl max i jest zatrudniony na pełnym etacie-ale to jest firma bazująca na emerytach -rencistach itd--jeśli emeryt ma 1500 zł i dorobi 2000 to jest normalne że będzie pracowal dokąd będzie mugł-a młody robotnik ma 1800 -to co tu jest grane o podwyżce niema mowy a ludzi traktuje się jak normalne ścierwo nic nie warte-nadodatek -szef firmy ciągle stosuje mobing wobec ludzi ciągle krzyczy-niema narzędzi iprzyżądów do pracy-a wymaga wiecej jak to jest możliwe-na dodatek tego nie lubi sprzeciwów takich ludzi se pozbywa-a nawet inżynierów

coto

Wszystkie firmy z kielc z nazwą -MET na koncu nazwy to ździerusy, 1 właściciel tych firm pan D. Nie da zarobić a wymagania z kosmosu. 250h w miesiącu 2000 na ręke.

Zostaw opinię o DROG-MET - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROG-MET