EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

Opinie o EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

Czy w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Tyle pytań a tak mało odpowiedzi. Może ktoś tu w końcu z pracowników zajrzy i uda się uzyskać jakieś informacje. Chciałabym żeby ktoś zaktualizował coś na temat mieszkań czy dalej jest tak fajnie. Generalnie oferta i benefity na zbrojarza zachęcają Co w kwestii samochodu służbowego, dostajecie busik i jeździcie większą ekipą?? Język jest wymagany czy można sobie bez niego dać rade ?

Bakteria

Dobrze by było gdybyś znał niemiecki,to po prostu pomaga Tobie i np.kierownikowi niemieckiemu na miejscu,lecz nie jest wymagany język. Chłopaki prywatnymi autami w większości jeżdżą do pracy w DE.

@Bakteria

Osoby bez znajomości języka jak wtedy radzą sobie w pracy? Jest jakaś pomoc ze strony jakiegoś koordynatora czy coś? A jak ktoś nie ma możliwości dojazdu prywatnym autem co wtedy?

@Bakteria

Czasami jest tak, że wysokość zarobków zależy też od znajomości języka? W tym wypadku też tak jest? Czy nie ma to znaczenia? I jaki poziom niemieckiego by wystarczył do dogadania się na miejscu? A1 to za mało?

Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie! Na większości naszych kontraktów jest polskojęzyczne kierownictwo i zespoły współpracowników. W związku z tym, znajomość niemieckiego nie jest zazwyczaj wymagana. Oczywiście, zależy to od konkretnego stanowiska. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wymagań językowych dla danej oferty, proszę skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 518 287 640. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Bogdan Nowy wpis

Podpinam się pod pytanie

Nowy wpis

@Bogdan

Dzień dobry! Dla wszystkich pracowników na kontraktach zagranicznych zapewniamy darmowe zakwaterowanie oraz transport na miejscu. Dodatkowo, gwarantujemy wsparcie polskojęzycznego kierownictwa, co oznacza, że znajomość języka niemieckiego nie jest niezbędna. Aby uzyskać komplet informacji na temat naszych ofert i benefitów, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 5418287640.

Witam mam ofertę pracy do Niemiec do firmy która produkuje prefabrykaty betonowe w Bawarii może ktoś coś napisze o warunkach mieszkaniowych, atmosferze w, pracy i zarobkach.

Nikoś
@Kandydat

Witam Bawaria a dokladnie gdzie segenthal

@Nikoś

Dzień dobry, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Proszę o kontakt 518 287 640. Pozdrawiam.

Polecam, sumienna firma :)

Dziękujemy za opinię :)

Super że tak dobrze oceniasz tylko chciałbym się dowiedzieć dodatkowych szczegółów. Co ci najbardziej pasowało? Umowa czy zarobki? Płacą na dobrym poziomie? Jaka atmosfera?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. księgowości / finansów (z językiem niemieckim).
Bartek

Czy ktos pracuje lub pracowal na prefabrykacji na bawarii w exbud i moze cos powiedziec?

@Bartek

Tak odpisz to ci powiem.

@r

Witam mam rozmowę o pracę za kilka dni do zakładu prefabrykacji jako suwnicowy. Możesz coś napisać więcej o zakwaterowaniu, atmosferze w pracy i zarobkach.

Czarna
@Paweł

Cześć, w takim razie powodzenia na rozmowie:) Dasz znać po jakim czasie odpowiedzieli na twoje cv? Mój mąż również chcę tu sie przyjąć, ale zależy mu na podjęciu pracy od zaraz. Jaki miałeś doświadczenie, duże? Spełniałeś wszystkie kryteria zawarte w ofercie pracy, skoro firma zdecydowała się zaprosić cię na rozmowę?

Jakie są warunki zatrudnienia w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

Są tutaj inżynierzy? Co sądzić o ofercie pracy w ofertowaniu konstrukcji stalowych? Wygląda to spokojnie, może tyle, że nie widzę multisportu w benefitach ;) Ale np. zarobki bardzo chętnie bym poznał i przyszłych kolegów również.

Znalazłem ofertę dla spawacza w Niemczech w zakładzie prefabrykacji. Z tego co napisali to jest bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i też darmowy transport do pracy. Sprawdza się to na miejscu? Dają ubranie robocze, buty i potrzebny sprzęt? Nie ma z tym problemów?

Kris

Witam. Chciałbym uzyskać informacje o stawce na stanowisku zbrojarz na hali w Niemczech.

EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Brygadzista. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Ile aktualnie idzie zarobić w firmie? Nadal od 17 euro, czy coś się podniosło w 2023 roku? Chodzi mi o zwykłego pracownika ogólnobudowlanego. Wiecie czy trzeba mieć doświadczenie, czy kogoś do przyuczenia raczej też przyjmą? Są może jakies wakaty aktualnie?

Szukam pracy

Jak wygląda czasowo praca hydraulika w zakładzie prefabrykacji w Niemczech? Ile godzin się pracuje i co ile zjazd ?

Wojciech

Pracownik ogólnobudowlany na wykończenia wnętrz jest poszukiwany ale na Niemcy. Tak właśnie szukam w tej branży roboty i zastanawiam się, czy to dla mnie. Wyjazd na jak długi czas jest przeważnie? Możliwe zjazdy na weekendy do Polski, czy to raczej bez sensu jeżeli chodzi o opłacalność? Na stronie w ogłoszeniu brak jakichkolwiek informacji to może tu zapytam. Pisaliście dawniej, że bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Jest tak samo, jak było?

Łukasz

Czemu? Aż tyle roboty że nie chcą puścić? Bo chyba płatny jest co? Na jakiej umowie się tu pracuje?

kandydat

czy jest ktoś kto pracuje na kontrakcie w Kronach w Niemczech dla WOCO jako monter i mógłby napisać jak tam jest ?

Jakie są warunki zatrudnienia w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

Łukasz

Kontrolują kamerami co robią pracownicy? Przecież to normalna procedura że jest nadzór. Jeśli chodzi o złe traktowanie to miałaś sytuacje że ktoś z kierownictwa nieodpowiednio się do ciebie odezwał? Jak to wygląda w praktyce?

SLAWEK
@Łukasz

Pracujesz tam ? Warto tam pracować?

Janek s

Witam Czy oferta pracy na operatora wózka UDT dotyczy pracy tylko w Kielcach?

Kamil

Bardzo fajna atmosfera w pracy jak i na hotelu. Mieszkania super, wyższa półka. Samochody firmowe.Bony na święta. Wysokie stawki dla tych co coś potrafią i lubią pracować.

Wyjechałem teraz na wykończenia koło Norymbergi. Dobra praca -polecam

Emilia
@Nowy

Czego wymagali i ile płaca? Daj więcej info jak możesz

Max
@Nowy

Czesc. Super ze jestes zadowolony z pracy .Tez niedługo tam przyjezdzam , .Jak warunki na mieszkaniach ? No i jak z internetem ? bo to tez interesuje wielu.

Max
@Nowy

Czesc. Czy dalej jestes zadowolony z warunkow pracy ? Warunki na hotelu znośne ?

Natalia
@Nowy

A nadgodziny też robicie? Ile za nie dają jeśli tak?

@Emilia

Od 17 euro.

@Max

Wszystko wyższa pólka.

Zbyszek

Jestem Hydraulikiem z Doświadczeniem z Rynku Niemieckiego z Autem na wyjazd czy jest możliwość pracy w Exbud Kielce

Katarzyna
@Zbyszek

myślę że najlepiej byłoby zadzwonić i zapytać, ale jeśli masz doświadczenie to raczej pracę szybko znajdziesz :) fachowców wszędzie teraz potrzebują. Chyba że jest tu ktoś, kto wie czy bez doświadczenia też zatrudniają pracowników?

Bob45

Czy może ktoś napisać o realnych stawkach w Niemczech w zakładzie w Norymbergii,jako pracownik wykończeń

Zostaw merytoryczną opinię o EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.