Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.

Mateusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat
 Pytanie

Widzę że poszukujecie inz. Budowy w Kielcach ,czy ta praca jest na terenie Kielc? Bo sporo jest takich ofert a jak już do rozmowy dochodzi to delegacja

Administrator Nowy wpis

Firma Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Inżynier Budowy. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Waldek Nowy wpis
Kandydat

Bardzo dobra firma

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik kontraktu w zakładzie prefabrykacji / prace wykończeniowe .
Redo
Były pracownik

Dzień Dobry . Pracowałem w Berlinie jako ślusarz przy prasie czy jest może jakaś praca związana z tym zawodem .Może jakiś nowy kontrakt . Pozdrawiam

Suwnica
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy oferta pracy jako suwnicowy dalej aktualna?

Pracodawca

@Suwnica

Dzień dobry. Tak, oferta pracy dla operatora suwnicy jest wciąż aktualna. Proszę o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacje@exbudkonstrukcje.pl lub o bezpośredni kontakt z biurem w Kielcach.

Solidnypracownik
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałem zapytać czy jest jakaś oferta pracy za granicą dla osoby posiadającej uprawnienia na wózki widłowe z kilkuletnim stażem?

Pracodawca

@Solidnypracownik

Dzień dobry. Tak, mamy oferty pracy dla operatora wózka widłowego. Proszę o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacje@exbudkonstrukcje.pl lub o bezpośredni kontakt z biurem w Kielcach.

Suwnicowy
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałem zapytać czy nie ma przypadkiem oferty pracy na stanowisko suwnicowy ?

Pracodawca

@Suwnicowy

Dzień dobry. Tak, mamy ofertę pracy dla operatora suwnicy. Praca w Niemczech, w zakładzie prefabrykacji. Wymagamy uprawnień UDT do obsługi suwnic z poziomu zero, mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładach prefabrykacji. Pełną treść naszego ogłoszenia znajdzie Pan tutaj: https://www.gowork.pl/oferta/operator-suwnicy-w-zakladzie-prefabrykacji,2PSoZ0TSwTyutAqsSdxy6b,muhlhausen Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Gość
Pracownik

Od czasu do czasu obserwuje to forum i widzę, że firma pozostawia tylko pozytywne komentarze. Wcześniej byłem chętny do pracy, ale jak widziałem te negatywne komentarze to zrezygnowałem. Teraz się zastanawiam czy aż tak się polepszyło w firmie, zetnie maani jednego złego komentarza.

Pracodawca

 Pytanie
@Gość

Dzień dobry. Zgodnie z regulaminem, ze strony usuwane są komentarze, które są niemerytoryczne lub obraźliwe. Którą z naszych ofert pracy był Pan zainteresowany? W tej chwili, na nasze niemieckie kontrakty poszukujemy: Spawaczy, Monterów, Zbrojarzy, Operatorów maszyn, suwnic, Cieśli. Na Wytwórnię Konstrukcji Stalowych poszukujemy Spawaczy, Monterów, Operatorów maszyn CNC. Naszym pracownikom oferujemy: - polską umowę o pracę, - składki ZUS płacone od całości wynagrodzenia, - podatki płacone w Niemczech, możliwość przynależności do 1 lub 3 klasy podatkowej (pomagamy w wypełnianiu dokumentów), - darmowe zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach, - darmową odzież, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia ( min. na środki piorące, napoje, itp.), - pomoc w uzyskaniu świadczenia Kindergeld i możliwość zwrotu niemieckiego podatku, - terminowo i zawsze na czas wypłacane wynagrodzenie w Euro, wypłaty są 10 dnia każdego miesiąca- ekwiwalent za urlop wypoczynkowy też wypłacamy w Euro, - stawkę godzinową, która jest podana na umowie, w Niemczech stawki od 12 do 18 € brutto, w Polsce: od 20 do 35 zł brutto, - każdy z naszych Pracowników co miesiąc dostaje pasek płacowy, na którym znajduje się informacja o poszczególnych składnikach wynagrodzenia, ilości dni wykorzystanego urlopu, kwocie podatku itp. Zachęcam Pana do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem w Kielcach. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszych ofert pracy.

Jack
Kandydat
@Gość

Bo o to chodzi żeby opinie były tylko dobre :).

Anonimous
Kandydat
 Pytanie
@Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.

Strasznie duża rozbieżność w stawkach w Polsce, czy na tym samym stanowisku pracy robiąc to samo jedna osoba może mieć stawkę 20 zł a druga 35 zł? Przecież to jest niezgodne z kodeksem pracy. Doświadczeni spawacze jakie mają średnio stawki tutaj w Kielcach?

elo emo
Pracownik
@Anonimous

Dla porównania w Tarnowie , woj mali\opolskie w firmie produkujacej hutnicze konstrukcje stalowe stawka dla spawacza MAG 21 zł brutto / 15 zł netto . Wymagane uprawnienia wyzsze , spawanie pod UDT , konstrukcje 10 tonnowe , Belki podsuwnicowe na przetop.

Spawacz
Były pracownik
@elo emo

Chłopie to co ty piszesz to chyba jakieś nieporozumienie w Starachowicach mam 30 netto na konstrukcjach, składki odprowadzane od podstawy

Marcin123
Kandydat
 Pytanie

Witam ktoś pracował na kontrakcie jako suwnicowy ?? Jakieś opinie

Spawac
Pracownik

Witam wszystkich, praca z Exbudu na kontrakcie bardzo dobra, lajtowa, mogą narzekać ci co nic nie umieją lub baniole. Wyplata na czas, dobre ubezpieczenie, płatny urlop. Stała praca

2
Monika
Pracownik
@Spawac

Dziękuję za Twoją opinię.

Rambo
Kandydat
@Spawac

oferujecie stawke najnizsza krajowa w Niemczech to i musicie do takiej stawki kogos znalezc i przyuczyc do zawodu bo ja napewno za 9.50 nie pojade nigdzie na sprzet!!

Pracodawca

@Rambo

Dzień dobry. Na żadnym z naszych kontraktów nie oferujemy stawki 9,50 €. Proszę o kontakt z naszym biurem, przedstawimy stawki na kontrakcie i stanowisku, które Pana interesuje.

Rambo
Kandydat
@Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.

za 9.50 nie tylko za 10 to roznica no fakt...

Pytanie
 Pytanie

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 12 sierpnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Spawacz 135/136. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy w tej firmie odnajdą się i poradzą sobie osoby ze znikomym doświadczeniem? I na jakie wynagrodzenie można liczyć na start?

3

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry. Tak, poszukujemy również osób bez doświadczenia zawodowego. Uczymy obsługi maszyn, spawania, podnosimy kwalifikacje naszych Pracowników. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska.

Suwnica
Kandydat
 Pytanie

Witam oferta na suwnice aktualna? Coś więcej na temat charakterystyki pracy oraz warunków płacowych na ww stanowisku

Pracodawca

@Suwnica

Dzień dobry. Tak, szukamy operatora suwnicy. Praca w zakładzie prefabrykacji. Zachęcamy do przesłania CV lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

I like rimming
Kandydat
 Pytanie

Witam czy jest możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej?

Pracodawca

@I like rimming

Praca na własnej działalności gospodarczej jest możliwa przy współpracy z Wytwórnią Konstrukcji Stalowych w Kielcach. Osoby wyjeżdżające na kontrakty zagraniczne zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

abeeeee
Były pracownik

Pracowałem prawie rok. Robota jak wszędzie. Pieniądze płacą na czas. Stawki mogłyby być większe, ale chociaż nie trzeba się o swoje prosić, i nie (usunięte przez administratora) na godzinach. Jak na Niemcy, to w sumie nie było źle.

Pracodawca

@abeeeee

ABEEEEE dziękujemy za Twoją opinię

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

kubus
Kandydat

Witam. p;panuję wyjazd z Exbd Konst. do Niemiec.jako budowlaniec, proszę o informację na temat pracy tam na miejscu. Czy zarobki są zgodnie z tym co podają w BIURZE w Kielcach i ogólnie jakie warunki .

4
Monika
Pracownik
@kubus

Kandydacie jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat warunków pracy na naszych kontraktach, to zapraszam do naszego biura. Przybliżymy warunki pracy na kontrakcie oraz zaproponujemy warunki wynagrodzenia.

Baniak
Kandydat
 Pytanie

Mają na Peryferyjnej maszyny konwencjonalne takie jak tokarki, frezarki czy szlifierki ??? Czy wszystko na CNC jest heblowane ??? Odpowie ktoś ?

Monika
Pracownik
@Baniak

tak mamy tokarki, frezarki i szlifierki. Ponadto w naszej Wytwórni Konstrukcji Stalowych znajdują się również inne urządzenia technologiczne służące do wytwarzania konstrukcji, takie jak: suwnice, wypalarki, urządzenia do cięcia, automaty CNC, wiertarki, robot do cięcia i wypalania, automaty spawalnicze oraz inne, niezbędne urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o bezpośredni kontakt.

Kalafior
Były pracownik
@Monika

Mają maszyny, ale nie mają szkoleń bhp ????

Monika
Pracownik
@Kalafior

Kalafior, zgodnie z Kodeksem pracy, każdy z naszych Pracowników jest przeszkolony i zapoznany z zasadami BHP przed rozpoczęciem pracy.

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Monika
Pracownik
@Pytanie

Narzędzia pracy są dostosowane do poszczególnych stanowisk pracy. Na stanowiskach, które tego wymagają zapewniamy auto służbowe. Zasady korzystania z aut służbowych są zawarte w wewnętrznych dokumentach firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. - Kielce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.