EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

Suwnica
Kandydat

Witam oferta na suwnice aktualna? Coś więcej na temat charakterystyki pracy oraz warunków płacowych na ww stanowisku

@Suwnica

Dzień dobry. Tak, szukamy operatora suwnicy. Praca w zakładzie prefabrykacji. Zachęcamy do przesłania CV lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

I like rimming
Kandydat

Witam czy jest możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej?

@I like rimming

Praca na własnej działalności gospodarczej jest możliwa przy współpracy z Wytwórnią Konstrukcji Stalowych w Kielcach. Osoby wyjeżdżające na kontrakty zagraniczne zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

abeeeee

Pracowałem prawie rok. Robota jak wszędzie. Pieniądze płacą na czas. Stawki mogłyby być większe, ale chociaż nie trzeba się o swoje prosić, i nie (usunięte przez administratora) na godzinach. Jak na Niemcy, to w sumie nie było źle.

@abeeeee

ABEEEEE dziękujemy za Twoją opinię

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik kontraktu w zakładzie prefabrykacji / prace wykończeniowe .
kubus
Kandydat

Witam. p;panuję wyjazd z Exbd Konst. do Niemiec.jako budowlaniec, proszę o informację na temat pracy tam na miejscu. Czy zarobki są zgodnie z tym co podają w BIURZE w Kielcach i ogólnie jakie warunki .

@kubus

Kandydacie jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat warunków pracy na naszych kontraktach, to zapraszam do naszego biura. Przybliżymy warunki pracy na kontrakcie oraz zaproponujemy warunki wynagrodzenia.

Baniak
Kandydat

Mają na Peryferyjnej maszyny konwencjonalne takie jak tokarki, frezarki czy szlifierki ??? Czy wszystko na CNC jest heblowane ??? Odpowie ktoś ?

@Baniak

tak mamy tokarki, frezarki i szlifierki. Ponadto w naszej Wytwórni Konstrukcji Stalowych znajdują się również inne urządzenia technologiczne służące do wytwarzania konstrukcji, takie jak: suwnice, wypalarki, urządzenia do cięcia, automaty CNC, wiertarki, robot do cięcia i wypalania, automaty spawalnicze oraz inne, niezbędne urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o bezpośredni kontakt.

Kalafior
@Monika

Mają maszyny, ale nie mają szkoleń bhp ????

@Kalafior

Kalafior, zgodnie z Kodeksem pracy, każdy z naszych Pracowników jest przeszkolony i zapoznany z zasadami BHP przed rozpoczęciem pracy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Narzędzia pracy są dostosowane do poszczególnych stanowisk pracy. Na stanowiskach, które tego wymagają zapewniamy auto służbowe. Zasady korzystania z aut służbowych są zawarte w wewnętrznych dokumentach firmy.

Monter
Kandydat

Witam. Ile wynoszą średnie zarobki w tej firmie?

@Monter

@Monter, każdemu Kandydatowi przedstawiamy widełki płacowe, obowiązujące na stanowisku, którym jest zainteresowany. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jakie wartości są cenione w Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.?

GaGarin
@Pytanie

Trzeba kochać pracę i umieć zaciskać zęby... Ot, takie wartości są pożądane...

Anna

W tym momencie szukają w Exbud na Niemcy zbrojarza. Ile euro jest na start? Mam nadzieję, że szybko odpowiesz.

Jakieś aktualne informacje pojawią się o firmie Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. w mieście Kielce? Wiecie coś na ich temat?

Zostaw merytoryczną opinię o EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.