EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.

Suwnica
Kandydat
 Pytanie

Witam oferta na suwnice aktualna? Coś więcej na temat charakterystyki pracy oraz warunków płacowych na ww stanowisku

Pracodawca

@Suwnica

Dzień dobry. Tak, szukamy operatora suwnicy. Praca w zakładzie prefabrykacji. Zachęcamy do przesłania CV lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

I like rimming
Kandydat
 Pytanie

Witam czy jest możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej?

Pracodawca

@I like rimming

Praca na własnej działalności gospodarczej jest możliwa przy współpracy z Wytwórnią Konstrukcji Stalowych w Kielcach. Osoby wyjeżdżające na kontrakty zagraniczne zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

abeeeee
Były pracownik

Pracowałem prawie rok. Robota jak wszędzie. Pieniądze płacą na czas. Stawki mogłyby być większe, ale chociaż nie trzeba się o swoje prosić, i nie (usunięte przez administratora) na godzinach. Jak na Niemcy, to w sumie nie było źle.

Pracodawca

@abeeeee

ABEEEEE dziękujemy za Twoją opinię

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierownik kontraktu w zakładzie prefabrykacji / prace wykończeniowe .
kubus
Kandydat

Witam. p;panuję wyjazd z Exbd Konst. do Niemiec.jako budowlaniec, proszę o informację na temat pracy tam na miejscu. Czy zarobki są zgodnie z tym co podają w BIURZE w Kielcach i ogólnie jakie warunki .

4
Monika
Pracownik
@kubus

Kandydacie jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat warunków pracy na naszych kontraktach, to zapraszam do naszego biura. Przybliżymy warunki pracy na kontrakcie oraz zaproponujemy warunki wynagrodzenia.

Baniak
Kandydat
 Pytanie

Mają na Peryferyjnej maszyny konwencjonalne takie jak tokarki, frezarki czy szlifierki ??? Czy wszystko na CNC jest heblowane ??? Odpowie ktoś ?

Monika
Pracownik
@Baniak

tak mamy tokarki, frezarki i szlifierki. Ponadto w naszej Wytwórni Konstrukcji Stalowych znajdują się również inne urządzenia technologiczne służące do wytwarzania konstrukcji, takie jak: suwnice, wypalarki, urządzenia do cięcia, automaty CNC, wiertarki, robot do cięcia i wypalania, automaty spawalnicze oraz inne, niezbędne urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prosimy o bezpośredni kontakt.

Kalafior
Były pracownik
@Monika

Mają maszyny, ale nie mają szkoleń bhp ????

Monika
Pracownik
@Kalafior

Kalafior, zgodnie z Kodeksem pracy, każdy z naszych Pracowników jest przeszkolony i zapoznany z zasadami BHP przed rozpoczęciem pracy.

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Monika
Pracownik
@Pytanie

Narzędzia pracy są dostosowane do poszczególnych stanowisk pracy. Na stanowiskach, które tego wymagają zapewniamy auto służbowe. Zasady korzystania z aut służbowych są zawarte w wewnętrznych dokumentach firmy.

Monter
Kandydat
 Pytanie

Witam. Ile wynoszą średnie zarobki w tej firmie?

Monika
Pracownik
@Monter

@Monter, każdemu Kandydatowi przedstawiamy widełki płacowe, obowiązujące na stanowisku, którym jest zainteresowany. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.?

GaGarin
Były pracownik
@Pytanie

Trzeba kochać pracę i umieć zaciskać zęby... Ot, takie wartości są pożądane...

anonim

(usunięte przez administratora)

Anna

W tym momencie szukają w Exbud na Niemcy zbrojarza. Ile euro jest na start? Mam nadzieję, że szybko odpowiesz.

Administrator

Jakieś aktualne informacje pojawią się o firmie Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. w mieście Kielce? Wiecie coś na ich temat?

Zostaw merytoryczną opinię o EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. - Kielce

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EXBUD Konstrukcje Sp. z o.o.