Opinie o Dayco

Filtruj opinie po kryteriach:

Operator
 Opinia

Teraz powinni przeprowadzić ankietę odkąd dyrektor zakazał palić A jegomość Sobiegała który obejmuje sztuczne stanowisko (w sumie nikt nie wie czym on się teraz zajmuje) podnosi ciśnienie operatorom zaglądając w każdy kąt .atmosfera w środ załogi nieprzyjemna ,duża ilość pracowników rozgląda się za Nowym miejscem pracy.jak kiedyś polecił bym ten zakład każdemu tak teraz odradzam.szkoda bo mogła być to fajna firma w której dobrze by się pracowało.

Mdk
@Operator 13.02.2019 09:43

Witam nie można palić w czasie przerwy ?

JoToKo
 Opinia

Jak wyglada praca na maszynach cnc? Dostalam oferte pracy 16zl +600 premi.. jak to sie ma do zarobków na rękę? Soboty płacą 50% czy 100? I jak z niedzielami? Za komentarze daruj sobie ta firme dziekuje.. sa dodatki wczasy pod grusza, stolowka, multisport itp?

Tak1Nie1
Łona
@JoToKo 02.03.2019 15:13

Na maszynach cnc praca jak wszędzie. Normy duże zazwyczaj nie do zrobienia, opary z chłodziwa, pył z obróbki żeliwa czyli nic zdrowego. Soboty 100% ale jest ich coraz mniej i dla chętnych. Niedziele wolne. Wczasy, stołówka i multisport jest. Zarobki oblicz sobie na rękę ☺ przy tej stawce. Premii nie masz w przypadku L4 lub kary.

Tetate
@JoToKo 02.03.2019 15:13

Weź tylko sobie pod uwagę to, że będziesz cały czas czuła się obserwowana wręcz obrzydliwie traktowana jak jakaś mniejszość. Będziesz pytana czemu robisz tak mało pomimo, że zrobisz dużo i będziesz wiedziała że więcej się nie da. Będą patrzeć Ci na ręce i czepiać się o sprawy nieistotne.Jest tak dlatego ponieważ Twoim kierownikiem będzie młody koleś którego celem A wręcz obsesją będzie to by Tobą wzgardzic ,wypunktować i pokazać Ci kim dla niego jesteś. Myślę że jeśli to olejesz to jakoś trochę popracujesz... powodzenia

Nick
 Opinia

co się stało z dyrem RK ktoś wie?

Gallanonim
@Nick 22.01.2019 00:20

Podziękowali mu za współpracę. Jak wielu innym. Obecnie dyr produkcji to ktoś z zewnątrz.

asdsadfsa
 Opinia

stawka jałomużna na magazynie, traktują człowieka z 10letnim doświadczeniem jakby się dopiero urodził i nie wiedział jak się wózkiem jeździ, problem pt. wózek przypisany na stałe do jednego operatora

Anonim
@asdsadfsa 06.12.2018 10:39

Przykre to jest co się dzieje na magazynie a Dyrekcja udaje że nic nie wie ,dlatego nikt tam pracować nie chce bo się nie da

KN

Tak, a co?

Szala
 Opinia

Chciałbym spytać jak z dojazdami na Dayco z Brzeszcz lub Oświęcimia ? Potrzebuję pilnie wiedzieć.

Anonim
@Szala 08.10.2018 13:30

Hm ktos z tamtych okolic jest pytanie na ktora zm. Sie fostanirsz ???? pytanie czy warto sie tam pakowac duzo ludzi przychodzi i za chwile odchodzi heh

Opinia

Na portalu służącym do publikowania ofert pracy, znalazłam dwie zamieszczone przez Dayco. Obecnie firma prowadzi rekrutację w Tychach na następujące stanowiska: Specjalista ds. Logistyki (należy posiadać wykształcenie ekonomiczne lub techniczne) Magazynier - Team Leader (należy mieć minimum rok doświadczenia w pracy w magazynie) Czy ktoś z Was ma zamiar złożyć do Dayco swoją aplikację? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, nie zapomnijcie podzielić się z nami informacją jak wygląda rekrutacja do tej firmy. Będzie to cenna wskazówka dla kolejnych osób, które chciałyby zasilić jej szeregi.

Opinia

@klejnot nilu dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chciałabym jeszcze dopytać o kilka rzeczy. Co to jest dodatek cnc? Czy jest możliwość awansu w tej firmie i rozwoju kariery zawodowej? A na koniec pytanie o mobbing, o którym wspomniałeś. Z racji tego, że jest to poważny zarzut, mam prośbę, abyś sprecyzował czy byłeś świadkiem sytuacji, które opisuje Kodeks Pracy: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Będzie to ważna wskazówka dla osób zainteresowanych złożeniem do Dayco cv.

Opinia

@Pracownik Dayco @Dayco a czy możecie napisać jakie są w Dayco warunki zatrudnienia? Jest umowa o pracę czy na zlecenie? Można liczyć na premie uznaniowe i jakieś dodatkowe bonusy? Jaka jest atmosfera i czy panuje duża rotacja pracowników? Użytkownicy forum, którzy chcieliby dostać się tam do pracy z pewnością chętnie przeczytają jak to wygląda. @Ciekawy spróbuj może zatelefonować bezpośrednio do firmy i tam podpytać. Kontakt znajdziesz na ich stronie internetowej: https://www.daycoaftermarket.com/PL/PL/contacts.php

klejnot nilu
@Karolina 27.06.2018 19:27

Jest umowa o pracę na czas określony, są premie których system przyznawania cały czas się zmienia- raz lepiej raz gorzej. Do tego jakieś dodatki: cnc (jak się załapiesz), stażowe, wczasy pod gruszą. Atmosfera jest napięta jak baranie jaja- bo wszystkie wysyłki są pilne, ogólnie pracujesz na kilku maszynach jednocześnie (robisz za 2-3 osoby) do tego spowiadasz się z każdej minuty w raporcie (nawet wyjście do wc karzą sobie notować) i jeszcze czujesz oddech tl na karku z pytaniem "co tak mało". Dodając jeszcze do "atmosfery" w lato jest strasznie gorąco, do tego zapylenie, opary oleju, gumy, chłodziwa, (wiatraki i klimatyzatory są ustawiane na maszyny bo te nie wyrabiają i się przegrzewają- ale pracownik..pfff co tam :D) zaś w zimę trzeba czasem ubrać czapkę i dwie bluzy. Rotacja jest dość duża, chociaż są też pracownicy którzy pracują od początku. Wszystko zależy od działu i zmiany na jaką się trafi jest kilku spoko tl i tacy którzy nie powinni zarządzać skrawkiem ogródka w symulatorze farmy, a co dopiero kilkunastoma pracownikami- czyt. mobbing.

Opinia

Firma która woli zatrudnić Ukraińców niż Polaka z 3 grupą inwalidzką. Jestem po technikum mechanicznym, od 5 lat mam trzecią grupę, wiele lat stażu pracy i Dayco mnie nie chce!!!!! Skandal, a Ukraińców przyjmują do woli

Modliszka
@Kamil 05.06.2018 16:24

To po co im podajesz na tacy, że masz grupę?

@Modliszka 05.06.2018 19:22

Bo jak się ma grupę i dokumenty na to, to nie wolno ukrywać tego przed pracodawcą. Jak to wyjdzie na jaw to mogą zwolnić dyscyplinarnie za kłamstwo.

@Kamil 05.06.2018 16:24

@Kamil każdy normalny pracodawca mając do wyboru niepełnosprawnego i Ukraińca wybierze Ukraińca. Gdybym był pracodawca wolałbym dać pracę 50 Ukraińcom niż jednemu niepełnosprawnemu Polakowi.

Pracownik Dayco
@Kamil 05.06.2018 16:24

@Kamil z grupą inwalidzką przyjmują do Ekolandu. Praca 12 godzin ale lekka. No i przypuszczam że nie przyjęli cię do Dayco bo twoja niepełnosprawność pewnie widać. Znam kilka osób z grupą inwalidzką po których choroby nie widać i normalnie nie mają problemów z pracą. Znam tez osoby z widoczną choroba i one właśnie nie mogą znaleźć pracy więc pewnie jesteś jedną z nich bo do Dayco nawet po 50tce przyjmuja

@Pracownik Dayco 24.06.2018 12:50

Tak, trochę po mnie widać, ale jestem fizycznie sprawny. Jedna z agencji pracy Tr........r szukajaca do Dayco ludzi mi powiedziała że mają zakaz puszczania na rozmowę kwalifikacyjną do Dayco osób z grupą.

Opinia

Witam serdecznie. Czy Dayco zatrudnia osoby z trzecia grupą inwalidzką??? I czy to prawda że nie chcą raczej zatrudniać osób po 40tce?

Zatrudniają osoby po 50 nawet ☺

Minnie
@Kamil 11.05.2018 20:15

Ale z grupą na bank nie.....

Angela
@Kamil 11.05.2018 20:15

Z grupą inwalidzką niestety nie...mam koleżankę z grupą inwalidzką która chciała się przyjąć i nic z tego....

Ninka
@Kamil 11.05.2018 20:15

Ja też mam trzecią grupę i dzwoniłam do Dayco spytać czy by mnie nie przyjęli. Niestety nie chcą osób z grupą na produkcję, bo trzeba pracować na 3 zmiany a wg kodeksu pracy osoba z grupą nie może na nocki robić. Zaproponowali mi sprzątanie ale ja jestem po technikum plus kursy i mam 34 lata, więc nie będę sprzątać jak ktoś po podstawówce

@Ninka 03.06.2018 08:06

Na produkcję Ninko cię nie chcą a do sprzątania tak? Przecież sprzątanie to też fizyczna praca i cięższa niż bycie operatorem CNC. Mi się wydaje że nie masz znajomości i dlatego cię nie chcą!

Ninka
@Kamil 05.06.2018 16:18

@Kamil no nie chcą mnie na produkcję, mimo że jestem sprawna fizycznie. Mam tylko niedosłuch, ale pracowałam w Romaku i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. A Dayco chyba dyskryminuje osoby z grupą inwalidzką. Mam średnie wykształcenie, zamierzam iść kiedys na zaoczne studia, a dla Dayco jestem tylko kobietą z aparatami słuchowymi.....ehhh

@Ninka 07.06.2018 20:17

Bo Romak to zakład pracy chronionej więc tam mogą robić niepełnosprawni. U nas nie. Tam w Romaku są lekkie stanowiska pracy a u nas trzeba się nieźle nabiegac. No i jeszcze coś - osoby chore są mało wydajne w pracy to po kij komu w zakładzie niepełnosprawni? Akurat praca przy ochronie czy sprzątaniu jest dla was odpowiednią, bo po pierwsze jest to lekka praca a po drugie większość z was nie umie pracować w zespole i jesteście roszczeniowi, nie można wam zwrócić uwagi bo zaraz dyskryminacja. Powtarzam jeszcze raz - praca na produkcji nie jest dla osób z grupą inwalidzką!!!

Ciekawy
 Opinia

Dobra, ale jak się tam dostać? Gdzie złożyć CV?

Yang
 Opinia

Jak się tam dostać? Gdzie wysłać CV? Praca jest bezpośrednio pod zakładem?

Mandy
 Opinia

Witajcie dostałam skierowane do pracy w Dayco jak ogólnie jest , jak soboty obowiązkowe ? Zastanawiam Dayco czy Lear doradzcie bo mam metlik w glowie a musze podjac decyzję

Iwona
@Mandy 21.05.2018 10:11

Lear odradzam!!!!! Śmieszne pieniądze i zapiernicz na maxa. W Dayco jest lepiej

Mandy
@Iwona 22.05.2018 12:13

Iwona dziękuję za odpowiedź A jeżeli chodzi o dayco to jaki dzial Podobno na wtryskarkach ciezko ?

Iwona
@Mandy 24.05.2018 14:21

Ja pracuję na wulkanizacji i polecam.

Tak4Nie

babeczka
 Opinia

Tak pracują kobiety. Na trzy zmiany. Pracuje się dobrze. Pracuję 4 lata i jestem zadowolona

Młody
@babeczka 30.03.2018 22:23

A na jakim dziale pracujesz?

Opinia

@Babeczka, a jak wygląda część socjalna dla pracowników? Czy każdy pracownik dostaje swoją własną szafkę, czy w firmie jest stołówka pracownicza? Czy przerwy wliczają się do czasu pracy? Te informacje mogą być bardzo ważne dla przyszłych kandydatów do pracy.

@Karolina 11.05.2018 15:40

Każdy ma swoją szafkę odzieżowa i śniadaniowa. Przerwy się wliczaja to chyba normalne. Jest jedna przerwa 20 minut a w okresie letnim dodatkowe 10 minut lub 2x5 minut jak kto woli

Opinia

@babeczka Czy możesz napisać coś więcej o trybie pracy. W jaki sposób ustalany jest grafik pracy? Czy pracownik ma na to wpływ i może zadeklarować preferowane zmiany? Czy Dayco zatrudnia na umowę o pracę i zapewnia świadczenia socjalne? Co byś powiedziała na temat atmosfery między pracownikami? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

@Karolina 19.04.2018 12:01

Atmosfera w porzadku. Młoda ekipa. Umowa o pracę od razu pod firme. Początkowo na 3 mce. Później na 2 lata. System 3 zmianowy. Czyli trafiasz na docelową zmianę i później pracujesz w t trybie 3,2,1 zmiana i tak w koło. Nadgodziny dla chętnych

@Karolina 19.04.2018 12:01

Możesz wybrać od ktorej zmiany zaczynasz. Socjal tak jak wszędzie tzn. Jest premia, wczasy pod gruszą, karta upominkowa na święta

Ela
 Opinia

na ile zmian pracują tutaj kobiety? jak się pracuje kobietom w tej fimie?

anonymous
 Opinia

Zgadzam się z przedmówczynią. Pracuję 4 lata i nie narzekam. Trzeba swoje zrobić ale i też się wykazać i postarać ????

Nosemjase
 Opinia

Polecam. Pracuje tu od początku prawie i nie można narzekać.myślę że w strefie przemysłowej czyli mowa tu o innych zakładach ,Dayco jest jedną z firm która o tak krótkim stażu płaci więcej niż nie jeden starszy zakład.Do wszystkiego trzeba dojść powoli.nie mówię tu o lizaniu (usunięte przez administratora) tylko o pracowitości i znajomości z procesem na niejednym stanowisku.pokaż ze potrafisz i ze można na Tobie polegać a zostaniesz doceniony.Pisze tu o operatorach maszyn.płaczą Ci co wiecznie siedzą na l4 a później narzekają ze mają małą wypłatę lub stawkę.Jest mozliwosc rozwoju,kursy jezykowe itp.Daj coś od siebie i pokaż ze jestes kumaty. Każdy ma swoje zdanie na ten temat.Pozdrawiam

Janusz
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i na jakie stanowiska?

oski
@Janusz 05.03.2018 19:48

Operatorzy maszyn

Maja
 Opinia

Hej. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie? Bo jutro na nią idę ????

Jatoja
@Maja 09.01.2018 19:39

I jak rozmowa? Ja mam w przyszłym tygodniu.

jakajakaja
 Opinia

przez jaką agencję można się zatrudnić w dayco?

Maja
@jakajakaja 03.01.2018 15:41

Przez Gi Group

neutralnanegatywnapozytywna
DDOS bez kontroli i trzymanki
 Opinia

Odradzam pracę w tym zakładzie Jeśli możecie to omijajcie szerokim łukiem. Poza kapusiami, smrodem, marną wypłatą i nieogarniętymi krawaciarzami nic tutaj nie znajdziecie. Najlepsi już odeszli. Pozostały same niedobitki. O tym jaka to firma może świadczyć fakt, że co roku jest inny dyrektor zakładu,. Ostatnimi czasami zaczęły się masowe zwolnienia pracowników produkcji, oraz logistyki. Kilka osób poleciało z utrzymania ruchu, laboratorium oraz z biura w tym jeden kierownik produkcji. Brak kasy na podwyżki, brak komponentów do pracy, niskie morale pracowników. Nie dajcie się zwieść niby premii którą Wam będą obiecywać, bo w większości przypadków i tak nie zostaje ona wypłacona = powód zawsze znajdą haka na Ciebie aby zaoszczędzić dla siebie trochę grosza. Dziwne jest też to, że nigdy nie zostaje wypłacana premia uznaniowa przed kierowników a fundusz na to mają. Chodzą słuchy, że po kryjomu kasa rozdzielana jest pomiędzy "Swoich kolesi" czytaj podpierd.....laczy

Tak33Nie

ROBIE NORME TAK JAK KIEROWNIK
 Opinia

Proponuje założyć związek zawodowy w DAYCO

K.G.
 Opinia

Na ile pozwalamy tak z nami grają.

Zniesmaczona
 Opinia

Podwyzki w Dayco. Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie.

Ostatni sprawiedliwy
 Opinia

Chciałbym jeszcze dodać, że "ustawiacze" (nie wszyscy - tylko "Ci wybrani" tzw śmietanka) zamiast zabrać się do pracy to po kilka godzin w Labie na kawce i ciasteczku siedzą. Straszne kliki się robią na tym zakładzie. Zero poszanowania dla zwykłych pracowników, wszechobecny brud i syf. Brak informacji (od "tego ptaszka co go lepiej w garści trzymać") na temat tego co się dzieje aktualnie w zakładzie. Brak spójności w działaniach, oraz Totalna dezinformacja. Widocznie wychodzą z założenia, że jak się dzieje źle to lepiej o tym nie mówić. Pan Elemelek zrobił sobie tutaj istny folwark i co lepsze zwierzaczki zabiera do swojej ubojni co by mieć własne kiełbaski :) kosztem oczywiście Dayco.

Tak13Nie

Opinia

Pracowałem w Jayco i masakra kompletny brak kompetencji u ustawiaczy, kierowników i biurowców jednym słowem zrobia was ją Jayco nie polecam

Tak3Nie

kumak
 Opinia

czy ten polak to miał na imie Dominik? a jak tak sprawy w Utrzymaniu ruchu? Automatycy elektrycy i inzynierowie są w porządku? jakie kłótnie, czy tylko typowie narzekania?

Lukaku
@kumak 17.07.2017 22:12

Jednym słowem syf kiła i mogiła

Tak3Nie

Zostaw opinię o Dayco - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dayco

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.