P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.

Rybnik

Opinie o P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.

sly

W imieniu właściciela poszukuję 2 tokarek marki EMAG VL5. Proszę o pomoc- gdzie ich szukać ?

go
@sly 14.12.2017 16:38

Ja wiem ja wiem ja wiem i powiem następnym razem

były

jak ktoś lubi pracować za darmo to polecam

Ktoś

omijać z daleka ...

życzliwy

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat.Omijajcie ją z daleka( usunięte przez administratora )

Tomek

Pracowałem kiedyś przez chwile potwierdzam w 100 %

Tomek

Najgorsza firma w Polsce !

Jak wygląda praca w firmie P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.