P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.

Rybnik

P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.

Opinie o P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wojciech

@anonymous, zainteresowała Cię któraś z ofert pracy w charakterze tokarza cnc umieszczona przez firmę P.H.U.P. „ROMOT”? Zamierzasz aplikować na to stanowisko? Przedstaw, proszę, swoje motywy związane z tym pracodawcą.

anonymous

prosiłbym o podanie numeru telefonu do firmy. Szukam pracy jako tokarz cnc

Wojciech

@Jan, bardzo proszę o nie obrażanie innych uczestników dyskusji oraz osób związanych z pracą w firmie P.H.U.P. „ROMOT”. Na forum obowiązuje kultura wypowiedzi, którą określa regulamin forum do którego zapoznania odsyłam https://www.gowork.pl/regulamin Z tego co napisałeś nie zgadasz się z opinią użytkownika @Jan, mógłbyś się odnieść do opinii, którą przedstawił ten użytkownik? Przedstaw swój punkt widzenia na poruszone przez niego tematy.

Jan

Pracuję w tej firmie od kilku miesiecy. Atmosfera bardzo dobra, pracownicy bardzo pomocni. Nikt nigdy nie odmówił pomocy. Wypłata na czas, szefostwo praktycznie w nic się nie wtrąca. Negatywne opinie zamieszczone na innych portalach nie mają nic wspólnego z prawdą.

T
@Jan 21.06.2018 19:07

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Moze ludzie są wporządku ale szefostwo nie. Wypłaty może teraz są na czas bo pracuje tam z 10 osób ale gdy interes się krecił mieli pracowników za śmieci

Jan
@Jan 21.06.2018 19:07

To pisał ten przygłupawy i nie dorozwinięty (usunięte przez administratora) kufka aż żal to czytać zero prawdy.

Wojciech

@T, w swojej wypowiedzi zaznaczyłaś, że jesteś byłym pracownikiem firmy P.H.U.P. „ROMOT”. Możesz napisać co wpłynęło na to, iż zdecydowałaś się zakończyć pracę w tym miejscu? Rozwiń, proszę, swoje ostatnie zdanie odnośnie wcześniejszych wypłat wynagrodzeń przez pracodawcę. Twoje doświadczenia związane z tym miejscem pracy będą pomocne dla osób, które przeglądają ten wątek.

Wojciech

@Jan, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie P.H.U.P. „ROMOT”. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Czy poza pensją podstawową pracownik może liczyć na inne świadczenia dodatkowe? Napisz proszę coś na ten temat.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

go

Ja wiem ja wiem ja wiem i powiem następnym razem

go

Pytałeś o EMAGI za parę dni odpiszę gdzie zostały sprzedane

były

jak ktoś lubi pracować za darmo to polecam

Ktoś

omijać z daleka ...

życzliwy

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat.Omijajcie ją z daleka( usunięte przez administratora )

Tomek

Pracowałem kiedyś przez chwile potwierdzam w 100 %

Tomek

Najgorsza firma w Polsce !

Jak wygląda praca w firmie P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.