P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.

Rybnik

P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.
3 19

Opinie o P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

go

Pytałeś o EMAGI za parę dni odpiszę gdzie zostały sprzedane

były

jak ktoś lubi pracować za darmo to polecam

Szukasz pracy?

Ktoś

omijać z daleka ...

życzliwy

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat.Omijajcie ją z daleka( usunięte przez administratora )

Tomek

Najgorsza firma w Polsce !

Jak wygląda praca w firmie P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o. ? Warunki zatrudnienia są dobre czy macie zastrzeżenia? Napiszcie co sądzicie w komentarzu!

Zostaw opinię o P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.