counter
3 22 36 5 1
Florian

@PL Nie może być inaczej bo firma z opinia dobrego pracodawcy szanuje i dba o pracowników, polecam.

Wojciech

Dosyć dokładnie przeglądałem internet i nie znalazłem, żadnych informacji na temat ewentualnych naborów do pracy w firmie P.H.U.P. „ROMOT”. Zastanawiam się, czy często dochodzi do rotacji wśród zatrudnionych osób? @Jan, wiesz może coś na ten temat? Jeżeli tak to podziel się z nami informacją, jak to wygląda.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy w P.H.U.P. Romot Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Florian

były pracownik
@Florian

Najśmieszniejsze są wpisy właścicieli, którzy sami odpowiadają na swoje posty. Firma przekręt, umowy śmieciowe i ciągły wyzysk pracowników. Zwlekanie z wypłatami i oszczędzanie na wszystkim.

Właściciel Nowy wpis
@były pracownik

Najsmieszniejsze jest to że piszesz żeby pisać a nawet sie nie przedstawisz. Rotacja w firmie od 5 lat jest na poziomie 0,3%. Jestes jednym z tych cwaniaczków co nic nie robili i liczyli że nikt sie nie połapie. Byłeś fachowcem w H$ja przygrywanie i nawet porządnie detalu nie potrafiłeś zmierzyć a potem masz pretensje do całego świata że nikt Ciebie nie docenia. Mam nadzieje że teraz sie spełniasz i dostajesz 10.000PLN na ręke a Twój nowy pracodawca Ciebie docenia tak jak chciałeś żeby było u nas.

Kulawy Nowy wpis
 Problem
@Właściciel

Jeśli to jest prawdziwa odpowiedź właściciela to jest to niesmaczne i fatalnie świadczy o firmie. Rozumiem że ludzie są różni, nie zawsze mówią prawdę ale kto jak kto właściciel powinien zachować powściągliwość szczególnie na ogólnopolskim forum a już na pewno nie obrażać byłych pracowników. Jeśli opinia go zabolała to są inne drogi egzekwowania prawdy niż GoWork.

Ciężko jest w systemie 12/12 w P.H.U.P. Romot Sp. z o.o.?

były pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma sensu zaprzątać sobie głowy tą firmą.

@Wojciech

Nie ma w firmie rotacji. Pracują tam pracownicy po 5-10 lat.

@Jan

Dziękuję za odpowiedź. Czyli mam rozumieć, że trudno jest dostać się do pracy w firmie P.H.U.P. „ROMOT”? Masz może jakieś rady dla osób, które w przyszłości mimo wszystko chciałyby tam się dostać? Należy ukończyć specjalistyczne kursy, czy może zwiększyć swoje wykształcenie, aby móc być branym pod uwagę, jako potencjalny kandydat do pracy w tym miejscu? Proszę o odpowiedź.

Hubi
@Wojciech

Jan powiesz, czy w takim razie nowych pracowników też zatrudniają, czy nic z tego?

@Hubi

Chciałbyś podjąć zatrudnienie w firmie P.H.U.P. „ROMOT”? Jeżeli tak, to będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, dlaczego akurat w tej firmie chciałbyś pracować? Ma to związek z lokalizacją firmy, czy może z innymi informacjami, które masz na ich temat? Przedstaw proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

były pracownik
@Wojciech

Rotacje są cały czas, te odpowiedzi od "Jana" "Floriana" itd. to szefostwo próbujące się wybielić. Umowy za minimalną, jeżeli masz szczęście bo ludzie bez umów też tam pracują. Ciągłe machlojki, zwlekanie z wypłatami nawet po kilka miesięcy. Ludzie z łapanki bez doświadczenia a właściciele kłamią w żywe oczy. Omijać szerokim łukiem!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

PL

Pracuję od kilku lat, ogólnie jest OK

Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Wiecie może czy w P.H.U.P. Romot Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jogi

@gosc Możesz rozwinąć swoją myśl? Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do wpisów.

gosc

Szkoda czasu. Nie polecam.

Zainteresowany

Dają umowy o pracę czy zleceniówki?

@Zainteresowany

Dają umowy. Miesiac, trzy, dwa lata, nieokreślony

Wojciech

@anonymous, zainteresowała Cię któraś z ofert pracy w charakterze tokarza cnc umieszczona przez firmę P.H.U.P. „ROMOT”? Zamierzasz aplikować na to stanowisko? Przedstaw, proszę, swoje motywy związane z tym pracodawcą.

anonymous

prosiłbym o podanie numeru telefonu do firmy. Szukam pracy jako tokarz cnc

Wojciech

@Jan, bardzo proszę o nie obrażanie innych uczestników dyskusji oraz osób związanych z pracą w firmie P.H.U.P. „ROMOT”. Na forum obowiązuje kultura wypowiedzi, którą określa regulamin forum do którego zapoznania odsyłam https://www.gowork.pl/regulamin Z tego co napisałeś nie zgadasz się z opinią użytkownika @Jan, mógłbyś się odnieść do opinii, którą przedstawił ten użytkownik? Przedstaw swój punkt widzenia na poruszone przez niego tematy.

Jan

Pracuję w tej firmie od kilku miesiecy. Atmosfera bardzo dobra, pracownicy bardzo pomocni. Nikt nigdy nie odmówił pomocy. Wypłata na czas, szefostwo praktycznie w nic się nie wtrąca. Negatywne opinie zamieszczone na innych portalach nie mają nic wspólnego z prawdą.

T
@Jan

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Moze ludzie są wporządku ale szefostwo nie. Wypłaty może teraz są na czas bo pracuje tam z 10 osób ale gdy interes się krecił mieli pracowników za śmieci

@Jan

To pisał ten przygłupawy i nie dorozwinięty (usunięte przez administratora) kufka aż żal to czytać zero prawdy.

Wojciech

@T, w swojej wypowiedzi zaznaczyłaś, że jesteś byłym pracownikiem firmy P.H.U.P. „ROMOT”. Możesz napisać co wpłynęło na to, iż zdecydowałaś się zakończyć pracę w tym miejscu? Rozwiń, proszę, swoje ostatnie zdanie odnośnie wcześniejszych wypłat wynagrodzeń przez pracodawcę. Twoje doświadczenia związane z tym miejscem pracy będą pomocne dla osób, które przeglądają ten wątek.

Wojciech

@Jan, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie P.H.U.P. „ROMOT”. Czy możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Czy poza pensją podstawową pracownik może liczyć na inne świadczenia dodatkowe? Napisz proszę coś na ten temat.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w P.H.U.P. „ROMOT” Sp. z o.o.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

go

Ja wiem ja wiem ja wiem i powiem następnym razem

go

Pytałeś o EMAGI za parę dni odpiszę gdzie zostały sprzedane

były

jak ktoś lubi pracować za darmo to polecam

Ktoś

omijać z daleka ...

życzliwy

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat.Omijajcie ją z daleka(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.P. Romot Sp. z o.o. - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

P.H.U.P. Romot Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Hibnera 27a/3