Opinie o Dayco w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dayco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dayco o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dayco w Tychy

Dzień dobry. Szanowne grono, pytanie do osób pracujących w firmie DAYCO. Interesuje mnie praca biurowa, czy zarobki rzędu 5-6 tys netto są realne do osiągnięcia? (pytam o stanowiska NIE w randze Dyrektora) Dziękuję

min krajowa
@Zainteresowany

za 2-3 miesiace

Hmm

A może patrząc na ostatnie wypłaty poprostu chcieli celowo nas okraść myśląc, że to przejdzie bez echa? Przecież na to są paragrafy co oni zrobili.Jak w firmie gdzie pracuje garstka osób można popełniać takie błędy...Tego zakładu nie można traktować poważnie

Zaskoczony
@Hmm

Co Cię dziwi?

Stary wyjadacz
@Zaskoczony

Kiedy to zamkną?

Produkcja
@Hmm

Gnom zaczyna oszczędzać na tych co jeszcze zostali ..... Czas się ewakuować z tego.....

Hmm
@Zaskoczony

Głupie pytanie... dziwi mnie to co się tu odwala.Twoim zdaniem jest okej?

Martin

A do jakich facetów masz słabość

MokryJonasz

Też mnie pociagasz skarbie

johnny b.

Jacek gratuluje wreszcie zasłużonego awansu na bezrobotnego!

On
@johnny b.

Jacek K.?

@johnny b.

Zazdrościsz? Staraj się to może i Tobie się poszczęści.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dayco? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jk

Szukają do kadr. Ktoś powie dlaczego. Rozbudowuja dział czy kadrowa odchodzi?

Dorota
@Jk

Różne mogą być przyczyny. Może być właśnie tak, że firma Dayco rozbudowuje ten dział. Tak czy inaczej - lepiej byłoby, jakby jakiś pracownik firmy coś na ten temat powiedział. A co? Poważnie myślisz o tym, by tam aplikować, czy może pytasz o to jedynie z ciekawości? Daj mi koniecznie znać.

Adrian

Czy łatwo w tej firmie awansować na wyższe stanowisko?

Byly

Ogólnie to ludzie w porzadku jesli chodzi o współpracowników. Ale jeśli chodzi o kierownictwo i warunki pracy to bardzo ciężko. Po tygodniu pracy tam, proszę juz zacząć umawiać się do dermatologa :(. Pełno wszędzie (usunięte przez administratora) oleju i chłodzie. Kierownicy i liderzy pilnują (Nie wiem po co ) swoich pracowników jakby chcieli (usunięte przez administratora) ,a system premiowania strasznie nie dopracowany i niesprawiedliwy. Jeśli chodzi od sama prace to na niektórych stanowiskach luz A na niektórych ciezko. Ogólnie to Dayco należy do jednego z tyskich (usunięte przez administratora) z reszta jak 95% terenów przemyslowych

Operator

Teraz powinni przeprowadzić ankietę odkąd dyrektor zakazał palić A jegomość Sobiegała który obejmuje sztuczne stanowisko (w sumie nikt nie wie czym on się teraz zajmuje) podnosi ciśnienie operatorom zaglądając w każdy kąt .atmosfera w środ załogi nieprzyjemna ,duża ilość pracowników rozgląda się za Nowym miejscem pracy.jak kiedyś polecił bym ten zakład każdemu tak teraz odradzam.szkoda bo mogła być to fajna firma w której dobrze by się pracowało.

Mdk
@Operator

Witam nie można palić w czasie przerwy ?

Zawsze wierny dayco
@Operator

Potwierdzam ... nie polecam tej firmy . Jeżeli możecie wybierzcie inna i nie ryzykujcie ... szkoda czasu i nerwów ... niezależnie od stanowiska . Kiedyś była to firma godna polecenia , z przyszłością . Teraz po zmianach na wysokich stołkach nie tylko lokalnie to firma bez perspektyw a tylko żyjąca z dnia na dzień . Jeżeli tak wolicie to wasza sprawa . Na pewno są firmy z branży lepiej zarządzane

asdsadfsa

stawka jałomużna na magazynie, traktują człowieka z 10letnim doświadczeniem jakby się dopiero urodził i nie wiedział jak się wózkiem jeździ, problem pt. wózek przypisany na stałe do jednego operatora

@asdsadfsa

Przykre to jest co się dzieje na magazynie a Dyrekcja udaje że nic nie wie ,dlatego nikt tam pracować nie chce bo się nie da

Kaczydziup
@Anonim

Dzieje się tak bo magazynem "zarzadza" typek który nie ma ani doświadczenia ani wiedzy A esli chodzi o wykształcenie to chyba zatrzymal sie na podstawówce. Jedynym jego zajęciem jest ustawiczne wchodzenie w 4 litery dyrektorce logistyki. Po 4 latach mojej pracy dla tej firmy typek zachował się tak że szkoda gadać. Najbardziej lubią tych wchodzacych wiadomo gdzie.

Doktor

Nie polecam tej firmy i jeżeli masz do siebie odrobinę szacunku nigdy nie będziesz ubiegać się o pracę w tej pożal się Boże firmie. Zacznijmy od bardzo rozbudowanej struktury organizacyjnej która przysparza więcej problemów i jedynym jej celem jest ewidentnie gloryfikowanie niektórych pracowników nadając im miano kierowników. Jeśli chodzi o produkcję to w miarę to wygląda. Jest chłopak Ł. Który odwala kawał dobrej roboty Ale ma nietuzinkowy sposób bycia totez przez zarząd jest niedoceniany. Logistyka w tej firmie nie istnieje. Kierownik działu chyba nie ma pojęcia co robi i z czym wiąże się bycie kierownikiem. Rotacja w tym dziale jest tak duża, że to powinno dac ludziom ubiegajacym się o pracę do myślenia. Rekord: miesiąc zatrudnienia na stanowisku planisty produkcji. Człowiek uciekl gdzie pieprz rośnie i do dzisiaj nikt nie wie gdzie jest. Atmosfera jest gęsta jak jak krew umarlaka, A ludzie tam pracujący dbają o to by nie była lepsza. Jeśli marzysz o tym, by Cię nie docenieniano, jesli chcesz pracować non stop w nadgodzinach, jesli lubisz jak inni pracownicy podkładaja ci swinie, jesli marzysz o wypaleniu zawodowym po 2 miesiącach pracy, to jest to miejsce idealne dla ciebie. "Dyrektorzy" zostają dyrektorami nie mając do tego jakichkolwiek predyspozycji. Ciagle się słyszy że nie ma pieniędzy na podwyżki. Dział hr chyba nie ma pojęcia o tym czym są prawa pracownika. To tylko wierzchołek góry lodowej. Wszyscy mądrzy którzy kiedyś pracowali w tej firmie uciekli w poplochu.

JoToKo

Jak wyglada praca na maszynach cnc? Dostalam oferte pracy 16zl +600 premi.. jak to sie ma do zarobków na rękę? Soboty płacą 50% czy 100? I jak z niedzielami? Za komentarze daruj sobie ta firme dziekuje.. sa dodatki wczasy pod grusza, stolowka, multisport itp?

Łona
@JoToKo

Na maszynach cnc praca jak wszędzie. Normy duże zazwyczaj nie do zrobienia, opary z chłodziwa, pył z obróbki żeliwa czyli nic zdrowego. Soboty 100% ale jest ich coraz mniej i dla chętnych. Niedziele wolne. Wczasy, stołówka i multisport jest. Zarobki oblicz sobie na rękę ☺ przy tej stawce. Premii nie masz w przypadku L4 lub kary.

Tetate
@JoToKo

Weź tylko sobie pod uwagę to, że będziesz cały czas czuła się obserwowana wręcz obrzydliwie traktowana jak jakaś mniejszość. Będziesz pytana czemu robisz tak mało pomimo, że zrobisz dużo i będziesz wiedziała że więcej się nie da. Będą patrzeć Ci na ręce i czepiać się o sprawy nieistotne.Jest tak dlatego ponieważ Twoim kierownikiem będzie młody koleś którego celem A wręcz obsesją będzie to by Tobą wzgardzic ,wypunktować i pokazać Ci kim dla niego jesteś. Myślę że jeśli to olejesz to jakoś trochę popracujesz... powodzenia

co się stało z dyrem RK ktoś wie?

Gallanonim

Podziękowali mu za współpracę. Jak wielu innym. Obecnie dyr produkcji to ktoś z zewnątrz.

KN

Tak, a co?

Szala

Chciałbym spytać jak z dojazdami na Dayco z Brzeszcz lub Oświęcimia ? Potrzebuję pilnie wiedzieć.

@Szala

Hm ktos z tamtych okolic jest pytanie na ktora zm. Sie fostanirsz ???? pytanie czy warto sie tam pakowac duzo ludzi przychodzi i za chwile odchodzi heh

Na portalu służącym do publikowania ofert pracy, znalazłam dwie zamieszczone przez Dayco. Obecnie firma prowadzi rekrutację w Tychach na następujące stanowiska: Specjalista ds. Logistyki (należy posiadać wykształcenie ekonomiczne lub techniczne) Magazynier - Team Leader (należy mieć minimum rok doświadczenia w pracy w magazynie) Czy ktoś z Was ma zamiar złożyć do Dayco swoją aplikację? Jeżeli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, nie zapomnijcie podzielić się z nami informacją jak wygląda rekrutacja do tej firmy. Będzie to cenna wskazówka dla kolejnych osób, które chciałyby zasilić jej szeregi.

@klejnot nilu dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chciałabym jeszcze dopytać o kilka rzeczy. Co to jest dodatek cnc? Czy jest możliwość awansu w tej firmie i rozwoju kariery zawodowej? A na koniec pytanie o mobbing, o którym wspomniałeś. Z racji tego, że jest to poważny zarzut, mam prośbę, abyś sprecyzował czy byłeś świadkiem sytuacji, które opisuje Kodeks Pracy: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Będzie to ważna wskazówka dla osób zainteresowanych złożeniem do Dayco cv.

@Pracownik Dayco @Dayco a czy możecie napisać jakie są w Dayco warunki zatrudnienia? Jest umowa o pracę czy na zlecenie? Można liczyć na premie uznaniowe i jakieś dodatkowe bonusy? Jaka jest atmosfera i czy panuje duża rotacja pracowników? Użytkownicy forum, którzy chcieliby dostać się tam do pracy z pewnością chętnie przeczytają jak to wygląda. @Ciekawy spróbuj może zatelefonować bezpośrednio do firmy i tam podpytać. Kontakt znajdziesz na ich stronie internetowej: https://www.daycoaftermarket.com/PL/PL/contacts.php

klejnot nilu
@Karolina

Jest umowa o pracę na czas określony, są premie których system przyznawania cały czas się zmienia- raz lepiej raz gorzej. Do tego jakieś dodatki: cnc (jak się załapiesz), stażowe, wczasy pod gruszą. Atmosfera jest napięta jak baranie jaja- bo wszystkie wysyłki są pilne, ogólnie pracujesz na kilku maszynach jednocześnie (robisz za 2-3 osoby) do tego spowiadasz się z każdej minuty w raporcie (nawet wyjście do wc karzą sobie notować) i jeszcze czujesz oddech tl na karku z pytaniem "co tak mało". Dodając jeszcze do "atmosfery" w lato jest strasznie gorąco, do tego zapylenie, opary oleju, gumy, chłodziwa, (wiatraki i klimatyzatory są ustawiane na maszyny bo te nie wyrabiają i się przegrzewają- ale pracownik..pfff co tam :D) zaś w zimę trzeba czasem ubrać czapkę i dwie bluzy. Rotacja jest dość duża, chociaż są też pracownicy którzy pracują od początku. Wszystko zależy od działu i zmiany na jaką się trafi jest kilku spoko tl i tacy którzy nie powinni zarządzać skrawkiem ogródka w symulatorze farmy, a co dopiero kilkunastoma pracownikami- czyt. mobbing.

Kamil

Firma która woli zatrudnić Ukraińców niż Polaka z 3 grupą inwalidzką. Jestem po technikum mechanicznym, od 5 lat mam trzecią grupę, wiele lat stażu pracy i Dayco mnie nie chce!!!!! Skandal, a Ukraińców przyjmują do woli

Modliszka
@Kamil

To po co im podajesz na tacy, że masz grupę?

@Modliszka

Bo jak się ma grupę i dokumenty na to, to nie wolno ukrywać tego przed pracodawcą. Jak to wyjdzie na jaw to mogą zwolnić dyscyplinarnie za kłamstwo.

@Kamil

@Kamil każdy normalny pracodawca mając do wyboru niepełnosprawnego i Ukraińca wybierze Ukraińca. Gdybym był pracodawca wolałbym dać pracę 50 Ukraińcom niż jednemu niepełnosprawnemu Polakowi.

Pracownik Dayco
@Kamil

@Kamil z grupą inwalidzką przyjmują do Ekolandu. Praca 12 godzin ale lekka. No i przypuszczam że nie przyjęli cię do Dayco bo twoja niepełnosprawność pewnie widać. Znam kilka osób z grupą inwalidzką po których choroby nie widać i normalnie nie mają problemów z pracą. Znam tez osoby z widoczną choroba i one właśnie nie mogą znaleźć pracy więc pewnie jesteś jedną z nich bo do Dayco nawet po 50tce przyjmuja

@Pracownik Dayco

Tak, trochę po mnie widać, ale jestem fizycznie sprawny. Jedna z agencji pracy Tr........r szukajaca do Dayco ludzi mi powiedziała że mają zakaz puszczania na rozmowę kwalifikacyjną do Dayco osób z grupą.

Kamil

Witam serdecznie. Czy Dayco zatrudnia osoby z trzecia grupą inwalidzką??? I czy to prawda że nie chcą raczej zatrudniać osób po 40tce?

Babeczka

Zatrudniają osoby po 50 nawet ☺

Minnie
@Kamil

Ale z grupą na bank nie.....

Angela
@Kamil

Z grupą inwalidzką niestety nie...mam koleżankę z grupą inwalidzką która chciała się przyjąć i nic z tego....

Ninka
@Kamil

Ja też mam trzecią grupę i dzwoniłam do Dayco spytać czy by mnie nie przyjęli. Niestety nie chcą osób z grupą na produkcję, bo trzeba pracować na 3 zmiany a wg kodeksu pracy osoba z grupą nie może na nocki robić. Zaproponowali mi sprzątanie ale ja jestem po technikum plus kursy i mam 34 lata, więc nie będę sprzątać jak ktoś po podstawówce

@Ninka

Na produkcję Ninko cię nie chcą a do sprzątania tak? Przecież sprzątanie to też fizyczna praca i cięższa niż bycie operatorem CNC. Mi się wydaje że nie masz znajomości i dlatego cię nie chcą!

Ninka
@Kamil

@Kamil no nie chcą mnie na produkcję, mimo że jestem sprawna fizycznie. Mam tylko niedosłuch, ale pracowałam w Romaku i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. A Dayco chyba dyskryminuje osoby z grupą inwalidzką. Mam średnie wykształcenie, zamierzam iść kiedys na zaoczne studia, a dla Dayco jestem tylko kobietą z aparatami słuchowymi.....ehhh

@Ninka

Bo Romak to zakład pracy chronionej więc tam mogą robić niepełnosprawni. U nas nie. Tam w Romaku są lekkie stanowiska pracy a u nas trzeba się nieźle nabiegac. No i jeszcze coś - osoby chore są mało wydajne w pracy to po kij komu w zakładzie niepełnosprawni? Akurat praca przy ochronie czy sprzątaniu jest dla was odpowiednią, bo po pierwsze jest to lekka praca a po drugie większość z was nie umie pracować w zespole i jesteście roszczeniowi, nie można wam zwrócić uwagi bo zaraz dyskryminacja. Powtarzam jeszcze raz - praca na produkcji nie jest dla osób z grupą inwalidzką!!!

Ciekawy

Dobra, ale jak się tam dostać? Gdzie złożyć CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Dayco - Tychy

• Jak się pracuje w Dayco?

Zobacz opinie na temat firmy Dayco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dayco?

Dayco
1.7/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Strefowa 27
    43-100 Tychy