EMIX Spółka Jawna Torbus

Tychy

EMIX Spółka Jawna Torbus

Opinie o EMIX Spółka Jawna Torbus

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum!!

UWAGA SĄ NOWE PRZYJęCIA !!! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY

Agata

@EMIL, otrzymałeś odpowiedź na nurtujące Cię pytania? A może zdecydowałeś się jednak aplikować do firmy i wszystkie warunki zostały Ci przedstawione jeszcze na rozmowie rekrutacyjnej? @Ono, a możesz napisać coś więcej na temat pracy w EMIX Spółka Jawna Torbus? Czy pracownikom oferowane są jakieś dodatkowe benefity?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w EMIX Spółka Jawna Torbus o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

EMIL

Jest ogłoszenia o przyjęciach do firmy EMIX. Proponują stawkę od 18zł/godz. plus premia. Zakładając 18 zł/godz to 3024zł plus 10% premii plus dodatek nocny to wychodzi około 3400-3500zł brutto co daje na rękę 2400-2500zł. Proponują stawkę na dzień dobry od 18zł. Czy jest możliwość otrzymania wyższej stawki? Jakie należy spełnić warunki żeby otrzymać 20zł?

Ono

Robota spoko. Ludzie z mojej zmiany najlepsi ale majster pan K... czasem potrafi (usunięte przez administratora) humor o 5 rano w sobotę

Obserwator

EMIX Spółka Jawna Torbus ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jak widać po forum to gorzej jest z pracownikami. Wzajemne relacje sa koszmarne!!

@MONIA

Witam. Dawno nie pisałam bo tak się akurat złożyło. Teraz trochę prawdy o zakładzie i ludziach tam pracujących. Jeżeli chodzi o atmosferę z innymi pracownikami to nienajgorzej jeżeli chodzi o mężczyzn, na kobiety trzeba uważać zwłaszcza na te co chodzą( np. F...) i się skarżą do tego pożal się Boże pseudo majstra Majster tylko patrzy za co by tu komu odebrać premie i zakapowac dyrektorowi, robi tak bo sam nic niewie i niewiele umie a jakoś trzeba się utrzymać na stolku.Ratuje go także to że ma u siebie na zmianie bardzo dobrego brygadziste i najlepszego kontrolera jakości gdyby nie oni to dawno by poplynal. Przepracowalam tam kilka lat i z dnia na dzień nie przedłużono mi umowy ot tak sobie. Jak co roku kilka osób trzeba zwolnić,wezwać na dywanik pracowników co chorowali na spowiedź, bo tutaj chorować nie wolno. Co do stawek podobnie jak na reszcie zakładów na terenach przemysłowych, nie ma tragedii ale mogłoby być lepiej. Ogólnie przychodzicie do pracy i zyjecie w stresie bo niewiadomo kiedy i za co wezmą ci premie lub dadzą nagane. Wszystko z mojej strony. mam nadzieję że przyda się komuś mój komentarz.

"Ta prawdziwa"Monika
@@MONIA 11.11.2017 21:10

Nigdy nie napisałam nic na tym forum, i nie życzę sobie, żeby ktoś wykorzystywał moją osobę do wylewania swoich żali bo nie ma odwagi się ujawiniać...(na to też są paragrafy) No tak, nie przedłużono mi umowy, ale Emix to nie koniec świata :) A zatem obrażającą Was osobę szukajcie miedzy sobą. Pozdrawiam

monia

Nie Monia tylko Monika...Z dnia na dzień Ci nie przedłużono bo jesteś chamska bezczelna zgrywasz cwaniaka pyskujesz dogadujesz do ludzi masz podejście jak do Siebie czyli traktujesz ich jak szmaty ze wsi każda z Nas to wie i widziała i niepowodzenia w przyszłej pracy...a majster brygadzista i cała reszta jest ok to Ty tu nic nie psowalaś pa????

easy

aneta sie do niczego nie nadaje pozdro

Agata

@MONIA - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w EMIX Spółka Jawna Torbus? Na jakim stanowisku pracujesz? I jakie są z nim związane warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

MONIA

ALE TU CICHO. cZYZBY PREZEZ TU ZAGLADAŁ I STRACH WSZYSTKICH OBLECIAŁ?

Agata

@Nick Jak wyglądają warunki zatrudnienia w EMIX Spółka Jawna Torbus? Są stawki godzinowe, czy podstawa? Wiadomo coś a aktualnych ofertach pracy?

Lowelas

A ja tam mogę za najniższą krajową robić Byle dziewczyny były i bez socjalu a po co ? Jak dziewczyny będą

Isbsjb
@Lowelas 12.06.2017 13:11

To widać po odpowiedzi jaki tępy jesteś z mamusią mieszkasz i tatusiem idź se na kasę do Lidla dziennie inne laski....

marcel

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć ile na godzinę mają u was ustawiacz ?

robroy
@marcel 08.05.2017 18:24

grosze jak na inne firmy to 50%mniej i NIE WARTO

Nick

Jak robisz buble to za co masz dostać premie? Tutaj norma to 2500 na rękę. Jakoś cicho się stało na tym forum jak nie ma tych z nego. To oni dopiero mała mają bo ich nego robi w konia i zawsze maja pretensje.

miś
@Nick 19.04.2017 23:17

a ty byś nie miał jakby ciebie tak ...

Miki

dzwoń do sekretariatu a tam się dowiesz. Tylko grzecznie rozmawiaj żeby na początku nie spalić się bo jak jej podpadniesz to lepiej rezygnuj z pracy tutaj :)

Marek
@gtuffh 04.04.2017 21:16

za takie grosze kto przyjdzie tu pracować???

Mirka

są u was jakieś przyjęcia???

Monia

poczytaj to się dowiesz jak jest a o przyjęcia dzwoń d sekretarki

Maciek

jak tam u was z przyjeciami i jeśli można spytac to jaka atmosfera??

JAN

czy szukają jeszcze kogo w miejsce AS. Znajomy chętnie by rekrutował.

JAN
@Nick 14.11.2016 23:18

a coś ty taki nerwowy. gDYBYM WIEDZIAŁ TO BYM NIE PYTAŁ

Zocha

są u was jakieś przyjęcia???

Marek

napiszcie proszę czy szukają jeszcze inżyniera czy może już kogoś znaleźli.

@nick 03.11.2016 22:28

Jak to nie wiesz? Wystarczy poczytać na żółtej tablicy. EMIX buduje nową halę z biurowcem. Ciekawe co na nowej hali będzie.

szukam

czy są u was jakieś przyjęcia???

Miki

jest już ktoś wybrany za AS bo mam chętnego młodego, który mógłby wnieść trochę "świeżego" spojrzenia

nick

Nie ma ludzi niezastąpionych...

Maki
@nick 27.10.2016 23:27

to fakt i myslę, że na miejsce AS już kogoś mają. Oby nie był jego "odbiciem lustrzanym". A tak na marginesie taki pewny był swego a tu klops :)

Manio

są jakieś przyjęcia do was

Zbych

czy znaleźli już nowego inżyniera. pytam bo chce aplikować, jednak nie widzę żadnego ogłoszenia i tylko stąd wiem że szukają

Marcin
@... 22.10.2016 23:03

a ilu inżynierów potrzebujecie bo też byłbym chętny

lukilak

od dłuższego czasu śledzę te opinie, koszmar, nigdy w takiej ekipie, obiektywizm i własna refleksja zerowa, poziom wasz nie do pozazdroszczenia, praca u was to rozpacz

Lala

szukaja tera inzyniera, bo poprzedni nie sprawdził się

Zostaw opinię o EMIX Spółka Jawna Torbus - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMIX Spółka Jawna Torbus