EMIX Spółka Jawna Torbus

Tychy

Opinie o EMIX Spółka Jawna Torbus

@MONIA

Witam. Dawno nie pisałam bo tak się akurat złożyło. Teraz trochę prawdy o zakładzie i ludziach tam pracujących. Jeżeli chodzi o atmosferę z innymi pracownikami to nienajgorzej jeżeli chodzi o mężczyzn, na kobiety trzeba uważać zwłaszcza na te co chodzą( np. F...) i się skarżą do tego pożal się Boże pseudo majstra Majster tylko patrzy za co by tu komu odebrać premie i zakapowac dyrektorowi, robi tak bo sam nic niewie i niewiele umie a jakoś trzeba się utrzymać na stolku.Ratuje go także to że ma u siebie na zmianie bardzo dobrego brygadziste i najlepszego kontrolera jakości gdyby nie oni to dawno by poplynal. Przepracowalam tam kilka lat i z dnia na dzień nie przedłużono mi umowy ot tak sobie. Jak co roku kilka osób trzeba zwolnić,wezwać na dywanik pracowników co chorowali na spowiedź, bo tutaj chorować nie wolno. Co do stawek podobnie jak na reszcie zakładów na terenach przemysłowych, nie ma tragedii ale mogłoby być lepiej. Ogólnie przychodzicie do pracy i zyjecie w stresie bo niewiadomo kiedy i za co wezmą ci premie lub dadzą nagane. Wszystko z mojej strony. mam nadzieję że przyda się komuś mój komentarz.

"Ta prawdziwa"Monika
@@MONIA 11.11.2017 21:10

Nigdy nie napisałam nic na tym forum, i nie życzę sobie, żeby ktoś wykorzystywał moją osobę do wylewania swoich żali bo nie ma odwagi się ujawiniać...(na to też są paragrafy) No tak, nie przedłużono mi umowy, ale Emix to nie koniec świata :) A zatem obrażającą Was osobę szukajcie miedzy sobą. Pozdrawiam

monia

Nie Monia tylko Monika...Z dnia na dzień Ci nie przedłużono bo jesteś chamska bezczelna zgrywasz cwaniaka pyskujesz dogadujesz do ludzi masz podejście jak do Siebie czyli traktujesz ich jak szmaty ze wsi każda z Nas to wie i widziała i niepowodzenia w przyszłej pracy...a majster brygadzista i cała reszta jest ok to Ty tu nic nie psowalaś pa????

easy

aneta sie do niczego nie nadaje pozdro

Agata

@MONIA - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w EMIX Spółka Jawna Torbus? Na jakim stanowisku pracujesz? I jakie są z nim związane warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

MONIA

ALE TU CICHO. cZYZBY PREZEZ TU ZAGLADAŁ I STRACH WSZYSTKICH OBLECIAŁ?

Agata

@Nick Jak wyglądają warunki zatrudnienia w EMIX Spółka Jawna Torbus? Są stawki godzinowe, czy podstawa? Wiadomo coś a aktualnych ofertach pracy?

Lowelas

Isbsjb
@Lowelas 12.06.2017 13:11
A ja tam mogę za najniższą krajową robić Byle dziewczyny były i bez socjalu a po co ? Jak dziewczyny będą...

To widać po odpowiedzi jaki tępy jesteś z mamusią mieszkasz i tatusiem idź se na kasę do Lidla dziennie inne laski....

marcel

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć ile na godzinę mają u was ustawiacz ?

marcel
@Nick 15.05.2017 23:15
hehe a ile byś chciał??

Pytam bo chciałbym wiedzieć zanim podejmę tam pracę, a jaki macie social są jakieś premie?

robroy
@marcel 08.05.2017 18:24
Witam, czy może mi ktoś powiedzieć ile na godzinę mają u was ustawiacz ?

grosze jak na inne firmy to 50%mniej i NIE WARTO

Nick

Jak robisz buble to za co masz dostać premie? Tutaj norma to 2500 na rękę. Jakoś cicho się stało na tym forum jak nie ma tych z nego. To oni dopiero mała mają bo ich nego robi w konia i zawsze maja pretensje.

miś
@Nick 19.04.2017 23:17

a ty byś nie miał jakby ciebie tak ...

Miki

dzwoń do sekretariatu a tam się dowiesz. Tylko grzecznie rozmawiaj żeby na początku nie spalić się bo jak jej podpadniesz to lepiej rezygnuj z pracy tutaj :)

gtuffh
@Miki 21.12.2016 09:11

szukają ludzi składajcie cv niby zakład się rozwija ale ludzie uciekają bo za mało płacą 16zl za godzinę to na fabrykach płacili 5 lat temu na start a tu po 5 może 10 latach masz 18-20 i premie uznaniowa nie dostaniesz to masz 1800 może!!!śmiech na sali

@gtuffh 04.04.2017 21:16

za takie grosze kto przyjdzie tu pracować???

Mirka

są u was jakieś przyjęcia???

Monia

poczytaj to się dowiesz jak jest a o przyjęcia dzwoń d sekretarki

Maciek

jak tam u was z przyjeciami i jeśli można spytac to jaka atmosfera??

JAN

czy szukają jeszcze kogo w miejsce AS. Znajomy chętnie by rekrutował.

@JAN 14.11.2016 09:37
czy szukają jeszcze kogo w miejsce AS. Znajomy chętnie by rekrutował.

Już drugi się pyta. Jak było napisane wcześniej, dzwoń do sekretarki ona wszystko wie.

JAN
@Nick 14.11.2016 23:18

a coś ty taki nerwowy. gDYBYM WIEDZIAŁ TO BYM NIE PYTAŁ

Zocha

są u was jakieś przyjęcia???

Marek

napiszcie proszę czy szukają jeszcze inżyniera czy może już kogoś znaleźli.

Marian
@Marycha 04.11.2016 18:40
ja tam nie wiem, ale skoro jednego dnia jeszcze był a od następnego nagle zniknął to musiało być coś poważnego. Podpadł pewnie...

każdy inny będzie lepszy, więc nie ma co po nim rozpaczać - cienizna.

@nick 03.11.2016 22:28
Na razie nie widać nikogo nowego. A nie wiecie co się buduje obok?

Jak to nie wiesz? Wystarczy poczytać na żółtej tablicy. EMIX buduje nową halę z biurowcem. Ciekawe co na nowej hali będzie.

szukam

czy są u was jakieś przyjęcia???

Miki

jest już ktoś wybrany za AS bo mam chętnego młodego, który mógłby wnieść trochę "świeżego" spojrzenia

nick

Nie ma ludzi niezastąpionych...

Maki
@nick 27.10.2016 23:27
Nie ma ludzi niezastąpionych...

to fakt i myslę, że na miejsce AS już kogoś mają. Oby nie był jego "odbiciem lustrzanym". A tak na marginesie taki pewny był swego a tu klops :)

Manio

są jakieś przyjęcia do was

Zbych

czy znaleźli już nowego inżyniera. pytam bo chce aplikować, jednak nie widzę żadnego ogłoszenia i tylko stąd wiem że szukają

Zbych
@... 22.10.2016 23:03
Na pewno szukają bo inżynierów u nas za mało. Złóż CV do serketariatu.

No właśnie słyszałem, że ostatnio przyjęty nie sprawdził się więc chyba spróbuję.

Marcin
@... 22.10.2016 23:03
Na pewno szukają bo inżynierów u nas za mało. Złóż CV do serketariatu.

a ilu inżynierów potrzebujecie bo też byłbym chętny

lukilak

od dłuższego czasu śledzę te opinie, koszmar, nigdy w takiej ekipie, obiektywizm i własna refleksja zerowa, poziom wasz nie do pozazdroszczenia, praca u was to rozpacz

Lala

szukaja tera inzyniera, bo poprzedni nie sprawdził się

piotr

a co sie stał z naszym AS????? A miał tyle wnieść do firmy i nagle nie widze go na oczy. Z dnia na dzień nagle zniknął z pola widzenia. Może ktoś zdrazi choć troche rąbka tajemnicy

MIKI
@Marian 18.10.2016 19:13
poznali się na jego rzekomej wiedzy i umiejętnościach. Gadać każdy potrafi ale w jego wypadku nie miało to potwierdzenia w umie...

no AS uważał się za jedynego i niepowtarzalnego, taki przerost ambicji nad formą. W CV pewnie wypisał ochy i achy na swój temat no ale z praktyka było juz gorzej - porażka. Nieczego nie wniósł a wręcz przeciwnie. Przez te pare miesięcy płacono mu za nic, no ale dyro zrozumiał swój wybór i za to mu chwała

Maciuś
@MIKI 19.10.2016 08:27

nareszcie dyro przejrzał na oczy. Szkoda tylko że tak późno, no ale

Adaś

a na jakiej stronie bo ja nic nie umiem znaleźć

Adam

no niestety ludzie gadają, że sa przyjęcia bo zwalniają się miejsca ale konkretów nikt nie napisze gdy człowiek pyta. Szkoda, że taki u nich przepływ informacji.

Adam

czy ktoś wie czy będą szukać nowego inżyniera w Tychach

z
@jakiś 14.10.2016 18:37
a co takiego się stało. Wersji już słyszałem tyle, że och

pewnie zalazł z skórę sekretarce

Stach
@nick 13.10.2016 21:07
Potrzebują nowego inżyniera bo AS już nie pracuje.

a tyle podobno nagród dostał bo taki niezastapiony a tu nagle taka informacja. no ale takich nam tu nie trzeba

Zbyszek

wiecie coś o przyjeciach w Tychach w najblizszej przyszłości

Maciek

dajcie znac czy sa w Tychach jakieś przyjecia. Podobno pewne stanowiska się zwalniają

Marek

z tego co się orientuję to negatywy dotyczą Tychów. Podobno to tam atmosfera jest najgorsza i wiele mówi się o rozwoju o przyjęciach a jak przychodzi co do czego to cisza w eterze. Wiem, że obecnie zwalniają tu pewne osoby ale i tym razem o przyjęciach cicho i to zaskakuje. No cóż dziwnie w tym tyskim oddziale

Marek

ja też się gubię, opinie są różne i większość negatywów. Na mieście słyszę, że zwalniają się pewne miejsca a ofert nie widzę tak jakby już kogoś mięli a tylko piszą o rekrutacjach chyba dla lepszej opinii. Trochę to wszystko dziwne

Marek

a nie wiesz czy szukają kogoś na technologa lub inżyniera. Niestety nie ma ogłoszeń ale słyszałem, że jak przyjmują na te stanowiska to i tak ogłoszeń nie publikują a przyjęcia są. Może wiesz coś

Marek

pytam bo doszły mnie słuchy, że kilka osób nie przychodzi już do pracy i w ich miejsce może kogoś szukają

Marek

hej, ktoś napisze czy są jakieś przyjęcia?

Jacek

są jakieś przyjęcia w Tychach na technologa?????

Marek

Czy sa może u was wakaty na technologa?

Miki

ta popularność to chyba taki żarcik.

bąk

POPULARNI????????????? kto pisze takie brednie

Monia

czasami jednak ktoś moze pięknie mówić a potem jest inaczej. Jednak nie mi oceniać. Dużo jednak zanczy chęć do pracy bo jeśli sa chęci to nawet nie wiedzac wiele chcą się nauczyc i takich ludzi należy cenić.

Monia

chęci do pracy to podstawa, bo posiadany papierek nie załatwi niczego kiedy nie chce się pracować czy też przychodzi się do pracy tylko po to żeby się tylko pojawić. należy przyjmować ludzi, którzy sa chętni pracować, wykazują zapał do pracy a nie tylko patrzeć co dana osoba wpisze w CV, bo tam to mozna wpisac naprawde wiele a potem weryfikuje się kompetencje tylko juz za późno bo już zatrudnią taka niewłaściwa osobę.

cosik

o jakich szkoleniach piszesz, stanowiskowych przy przyjeciu czy obowiązkowych BHPowskich?

Monia

Cenic powinno sie wiedzę i umiejetności. Tego tutaj brakuje. powinno się zrobić wszystko by atmosfera była lepsza. Niech jeden drugiego szanuje bez względu na zajmowane stanowisko i podchodzi do drugiego z emparią. Jak bedziemy wszyscy dla siebie równi to naprawde będzie miło tutaj przychodzić.

co

a przydałby si ę jakiś, może cos by wniósł nowego, bo jakoś zastuj tutaj totalny. Niestety wyscig szczurów widać coraz bardziej i to niestety jest złe podejście. No ale widac takie czasy

Mała

powinno się zatrudniać naprawdę wartościowych ludzi. Nie zawsze posiadany papierek jest odzwierciedleniem wiedzy i umiejętności. Myślę że należy w ten sposób patrzeć i zatrudniać a wtedy odczujemy zmiany w tym zakładzie. Ktoś wspomniał o szkoleniach tu również powinno się coś zmienić. Taka inwestycja w przyszłości zaowocuje

qqqq

wypłata teraz wszędzie, więc co w tym dziwnego????

xyz
@Nikoś 02.10.2016 09:46
nie ma żadnych przyjęć. Co to za bzdury. Czytaj ze zrozumieniem. Tylko te darmozjady z biura piszą o niby rozwoju ale ten rozw...

no nasz nowy inżynierek to świetny cwaniaczek

Nikita
@xyz 02.10.2016 09:58
no nasz nowy inżynierek to świetny cwaniaczek

co drugi w biurze to cwaniaczek i donosiciel a ten, że krótko tu robi to chce za wszelką cenę awansować i może miejsce dyra zająć ha, ha, ha. Aspiracje facet ma bardzo duże a wiedzy bardzo mało

zk

no właśnie nikt ci prawdy nie napisze bo szkoda pisać o tym zakładzie. Te wszystkie pozytywne opisy to ściema. poczytaj te negatywne i poczujesz jak tu jest. Kicha

mmm

oto wyraził swoją opinię jeden z biura, który nie ma pojecia o pracy. Zapraszamy do nas

Stach

atmosfera wesoła - ni wesoło jest w biurze zwłaszcza zwłaszcza w towarzystwie sekretarki, ploty, podlizywanie. No Panowie zabierajcie się do roboty, bo siedzi was tam coraz więcej a efektów pracy brak. Dyrektor powinien wam się bardziej przyjżeć

Kicia

tutaj tylko dużo się pisze o rozwiju, o przyjęciach ale nie pokrywa się to z prawdą. Ta firma to jeden fałsz. Te negatywne komentarze to szczera prawda, tylko szkoda, że ktoś je usuwa bo codziennie coś ktoś pisze i nastepnego dnia już nie ma po nim śladu

pikuś

a przyjżeliscie sie ile godzin siedzą w biurze. Nas rozlicza się sie za pracę przez 8 godzin a oni przychodzą sobie do pracy jak się wyśpią duuuuużo po 7 a o 15 już ich nie ma. Może i my tak zaczniemy :)

NIKI
@pikuś 29.09.2016 11:56

no nam to się płaci za pełne 8 godzin dziennie a tym w biurze to chyba za to, że się tu pojawiają. Przyłazi taki grubo po 7 bo jeszcze dyro nie widzi a wychodzi punkt 15. Tak widzę to no ale to dyro powinien zwrócić na to uwagę. Może jakiś programik któryś napisze i zaczną odbijać karty by tak jak my kiblowali chociaż 8 godzin nasze święte krowy

NIKT
@NIKI 29.09.2016 20:27

bo świętym krowom płaci się za to że tu wogóle przychodzą. Dyro przychodzi później i pewnie nie jest świadom że nikogo tu nie ma o 7 ale o 15 to biegną dio domu

ccc

widać, że jak są negatywne opinie to znikają. komuś chyba zależy, żeby zostały tylko opinie tych d....

Zostaw opinię o EMIX Spółka Jawna Torbus - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMIX Spółka Jawna Torbus