Cablelettra Poland Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o Cablelettra Poland Sp. z o.o.

pracownica maserati

Ludzie czy to prawda, że z powodu braku zamówień chcą zrobić produkcje na dwie zmiany i część załogi ma przejść na 500tke?

Furgający Laczek

Witam jak w każdej firmie są pozytywne komentarze i negatywne komentarze na temat danego pracodawcy bądź też danej pracy. Mogę się pochwalić prawie 9 letnim stażem w tej o to firmie. Bywało źle bywało dobrze wiadomo o co chodzi. Chodzi o pieniądze wiadomo jak to w tych czasach jest. Najbardziej poszkodowani pracownicy to ci z długim stażem lecz nie mówię o wszystkich bo są tacy którzy pracują po 10 lat i robią przez ten cały czas jedną i tą samą rzecz a są tacy co robią 10 lat i robili wszystko w tej firmie tak jak np. ja. Powiem tak praca jak to praca jak komuś się nie chce pracować to nawet jak by za leżenie w domu dostawał 5000 euro to i tak mu będzie źle. Praca nie jest zła ludzie w zależności gdzie traficie są też super. Ja miałem takie szczęście że od samego początku pracowałem z wspaniałymi ludźmi i liderami i nigdy nie narzekałem na nich no wiadomo po za zarobkiem. No chyba że dostawaliśmy kasę za target lub jeszcze dodatek tak jak w tamtym roku i za każdą sobotę bądź niedzielę 400 zł. Więc było można ładnie zarobić lecz niestety się to skończyło. Nie pracuje już tam tylko i wyłącznie ze względu takiego że chciałem zarobić więcej i tak też teraz jest. Gdybym zarabiał wystarczająco dobrze to pewnie nigdy bym się z tamtąd nie zwolnił. Na mojej zmianie zawsze byli ludzie z tak zwanymi odchyłami społecznymi odwalaliśmy niezłe szopki ale zawsze pozytywnie z uśmiechem na twarzy wchodziło się do pracy i tak samo się z niej wychodziło. Ciepanie laciami, hepanie na cało hala , miliony głupich tekstów że zabrakło by kartek do spisania tego wszystkiego itp itd. w razie jakich kolwiek pytań piszcie zawsze odpowiem jak było jak tam pracowałem. Do teraz mam kontakt z tymi ludźmi chodzimy wspólnie na piwo albo 18 :D i wanna gorzoły :P P elo gynsi :)

użytkownik zarejestrowany

@były dopytuję, bo nie mogę takiej informacji, czy też ofert pracy znaleźć w internecie. Piszesz o dużej rotacji. Czy dotyczy ona któregoś z działów szczególnie? Rozumiem, że Ty też nie pracujesz już w Cablelettra Poland. Możesz powiedzieć co zdecydowało o Twoim odejściu?

Były
@Dominika 04.10.2017 13:17

Poczytaj opinie o Yazaki też z tej strony

ktoś

Cześć czy są przyjęcia bezpośrednio czy przez pośrednika?

użytkownik zarejestrowany

@jacieczy jest to pewna informacja? Co jest powodem tak dużego zapotrzebowania na nowych pracowników? Firma się rozwija i powiększa swoje działy?

były
@Dominika 05.09.2017 09:45

Nic z tych rzeczy po prostu jest duża rotacja bo pracownicy ciągle się zwalniają

jacie

i znów potrzebują 70 ludzi. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania: brak wymagań.

LOLA

A może w końcu Panowie kierownicy panowie dyrektorzy zajmą się ludźmi. Którymi? 1. Na naszej Hali na Kolejowej.. To chyba już Hala zapomnienie.... nikt nie kontroluje... każdy chodzi ubrany jak chce.... Nie chodzi o Ukraińców to inna bajka.... Ale o naszych z działu 500 ... 2. Dlaczego nie wysyłacie kontroli do nowych pracowników co nagminnie są na L4 .... w ciągu moich przepracowanych 7 lat nie miałam ani jednego L4 ... a tu nowi nie dość że mają po 3 4 razy ..... I co jeszcze im umowy przedłużacie .... i przez takich mamy jak mamy... ciągle kogoś brakuje.... po co się pytam po co... jak można przyjąć kogoś do pracy kto chce pracować.... pozdrawiam....

użytkownik zarejestrowany

@hahahahahato ważna informacja, że firma rekrutuje. Możesz powiedzieć coś więcej o stanowisku na jakie potrzebni są pracownicy? Jak wygląda praca? Czy jest to system zmianowy? Co warto wiedzieć przed zgłoszeniem się do firmy?

Rogger

Dzieki za info.

hahahahaha

potrzebują 50 osób wystarczy podstawowe żadnych kwalifikacji tylko chęć i jeszcze raz chęć

Rogger

jak oceniacie prace w tej firmie w porównaniu do innych zakładów działających w Mikołowie http://slask-praca.pl/mikolow-ogolnie ? Też zastanawiam się nad aplikowaniem…

janegxd

gdzie złozyć dokumenty mozna?

użytkownik zarejestrowany

@Dobry Franek to że można liczyć również na transport do firmy, to ważna informacja dla osób, które myślą nad złożeniem do niej swojego CV. Co jeszcze mógłbyś powiedzieć o swoich doświadczeniach w Cablelettra Poland? Co doradziłbyś osobom, które zastanawiają się nad pracą właśnie w tej firmie?

ghh

są jakieś ekstra dodatki za weekendy?

Krysia75

Hej wiecie może czy jest autobus który dowozi do pracy i jaka jest jego trasa ?

Dobry Franek
@Krysia75 29.05.2017 22:04
Hej wiecie może czy jest autobus który dowozi do pracy i jaka jest jego trasa ?

Tak jest kilka busów. A skąd jesteś?

Kawalkada

Znajomy podrzucił CV prawie miesiąc temu,żadnego odzewu,dzisiaj byłem sam, ale mogłem złożyć CV tylko na portierni albo na ochronie...ciekawe co z tego wyjdzie. A może od razu odrzucają CV bez zdjęcia?

Ozyrys
@Kawalkada 28.04.2017 13:46

Zdjęcie możesz donieść to nie rekrutacja modeli tylko profil na przepustce

Kawalkada
@Xona 02.05.2017 19:31
Ja zostawilam na portierni i po 15 minutach juz mi dzwonili. Cv bez zdjęcia

Może miałaś doświadczenie w podobnej Pracy?:) No i z tego co mi wiadomo, bardzo dużo kobiet przyjmują ;)

DevillDoll

Hej. Kilka pytań odnośnie zarobków: - ile średnio zarabia operator na krajalni (powiedzmy taki z 5-letnim stażem), ile magazynier, a ile pracownik utrzymania ruchu? - jakie i w jakiej wysokości są premie i dodatki do wynagrodzenia zasadniczego (premia frekwencyjna, premia roczna, świąteczna, itp.) - jakie są świadczenia z funduszu socjalnego i w jakiej wysokości (wczasy pod gruszą, dofinansowanie pobytu dzieci w przedszkolu...) Będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi, a jeśli ktoś chce sobie pożartować to niech sobie daruje ;)

Anka

Pozdrawiam wszystkich zakłamanych ludzi z Yazaki, które rozpowiadają nieprawdziwe plotki tylko po to żeby inni mogli się z tych obrzuconych gównem ludzi śmiać i drwić. Przypominam jeśli zapomnieliście. Jesteście Polakami i powinniście szanować drugiego Polaka, możecie kogoś nie lubić bo nikt nie musi od razu kogoś kochać, tylko nie siejcie nieprawdziwych plotek tylko po to żeby mieć jakieś zajęcie przez 8 godzin pracy. Z moich obserwacji to więcej plotkują kobiety i z tego faktu że sama jestem kobietą jest mi wstyd za niektóre panie. Najlepiej poznac daną osobe a nie wyrabiać sobie zdania przez ķłamliwe plotki. Szanujcie się a nasze miejsce pracy będzie lepszym miejscem. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.

Aleksandra
@Anka 30.03.2017 18:32

Pani Aniu prawda jest taka, że plotkują zarówno kobiety i mężczyźni. Polak nie Polak, podwładny, czy lider każdy powinien szanować drugą osobę bez względu na cokolwiek. Więc Jeśli ktoś tego nie robi to dostaje w zamian to samo, najwyraźniej na to zasłużyła, bo rozumiem, że koleżanka stanęła w obronie Pani D. Znam ją osobiście i niestety to co było wyżej napisane jest prawdą, zakłamana, niesprawiedliwa, bardzo złośliwa w stosunku do innych... Przykre ale prawdziwe... No i może wróćmy do warunków pracy bo chyba tego tu ludzie oczekują . pOZDRAWIAM

Anka
@mala 11.04.2017 22:35
Jeśli ktoś nie szanuje Ciebie, Ty nie szanujesz jego, proste, karma prędzej czy później wraca. W każdej plotce jest ziarno praw...

No niestety nie w każdej plotce jest ziarnko prawdy bo niektóre plotki są wyssane z kosmosu i wogole nie miały miejsca w rzeczywistości. A inni sobie je wymyślają a jeszcze inni w to wierzą. I nie chodzi mi o żadna panią D. bo takiej osoby nie znam, chyba że z widzenia, ale nie osobiście. Chodzi mi tylko o to by nie rozpowiadać fałszywych plotek ( sama padłam ofiarą takiej plotki, która była nie prawdziwa ) i sama się dziwiłam, że ludzie są na tyle zdolni żeby takie coś wymyślić i na tyle okrutni aby to rozpowiadać wszystkim a potem to już wiadomo co się dzieje. Pracuje tam 10 lat i wiem co można komuś wyrządzić taka nieprawdziwa plotką. Już nie jedno widziałam w tej pracy i wiem co pisze. Wiec na koniec taki apel aby nie wierzyć w plotki bo są nieprawdziwe a można tylko komuś zaszkodzić. Pozdrawiam.

Hercules

Zlikwidujcie w końcu tę palarnie. Bo się normalnie wytrzymać nie da. Pierdolenie o Chopenie .... Jak będzie postój.. A palaczy zamiast ubywać to przybywa.... Jak czegoś z tym nie zrobią to ja sam wezmę siekierę i rozpierniczę ją w drzazgi ....

Sylwia

Witam serdecznie. Gdzie wysłać CV do tej firmy? Możecie podać jakiegoś maila? I czy można z Tychów jakoś do niej dojechać autobusem?

Hercules

Ja na pracę nie narzekam. Pracuję na Moletach .. Tylko zachowanie (czuję się jak w przedszkolu, ale nie będę się dłużej wypowiadać... Szkoda słów a i kryć się z tym co piszę nie będę, Bo jak wiem każdy mnie na pewno zna. Ludzie są różni niektórzy zachodzą za skórę. Czasem wybuchnę... Ale nie pozwolę sobie na pewne rzeczy. Pytacie czy pracuję na produkcji faceci ... Tak pracują. Pracę oceniam dobrze i ekipa z jaką pracuję jest spoko ... mamy nowych i się wyrabiają... Powiem jeszcze tyle .. Że ten kto chce pracować... Ten będzie, a kto nie to oleje pracę i będzie tylko narzekać.... Fakt są upadki i wzloty, ale cóż takie życie.. Kto mnie zna pozdrawiam a kto nie to niech pozna... Moja ekipa wie o kim mowa....

Aezakmi

Nie polecam.

ali

a my trafiłyśmy pod Panią Dominikę W. z Cz-ki i powiem tak jedna wielka masakra, laska dopiero pół roku lideruje a daje upomnienia, nie puszcza na przepustki nawet w sytuacjach naprawdę ważnych (dzieci i itp.) traktuje nas z góry, dogadać się nie można, zabiera premie koleżankom z którymi nie dawno pracowała , kto wybiera takich liderów? nie pamięta wół jak cielęciem był wcześniej była super liderka i bez problemów a teraz szkoda gadać

madz
@ali 14.03.2017 12:40

wiem o kim mowa, blondynka taka, to jest tragedia bym powiedziała, napiszcie jakąs skargę wyżej może pomoże bo z tego co wiem to wiele osób za nią nie przepada. Ogóleni praca ok. Wypłaty dobre, wczasy pod grusza niezłe i inne dodatki ale właśnie przez takie osoby aż się człowiekowi nie chce tam jeździc

Pracownik 10 lat

Jaką wy możecie napisać opinię,Wy świeżaki , ile tam pracujecie co wy możecie wiedzieć o tej firmie,wasze wypowiedzi są masakryczne lepiej do roboty się weźcie a nie takie głupoty wypisujecie!!!!

Mosiek

Są może przyjęcia teraz?

krucho

misiu
@krucho 15.02.2017 22:36
Stasiek lider to złodziej i oszust krzyczy po ludziach uderzył mnie w pysk i kablami w szyję pozdrawiam Krzysztof...

Znam Staśka lidera i jest ok

Raf

Wiecie ile zarabiają na magazynie bez l4, prosze o konkretne odpowiedzi najlepiej netto ☺️

kadet

Są tam przyjęcia na kierowce, mechanika ewentualnie magazyniera?

SpiDi

Serio większość osób co pisze te komentarze chyba nigdy nie pracowali w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tutaj jest sielanka a jak ktoś cie obraża i dajesz sobie wejść na głowe to twoja sprawa masz buzie masz głos nie potrafisz odpyskować ? Też miałem uwagi od pań po 40 no i co nie dałem się teraz są takie milutkie tylko musisz pokazać że się nie dasz . premie w grudniu i listopadzie były 400% czyli na ręke za jedną sobote 400zł teraz normalnie 100%

Aliszja

Nie pracuje tam długo ale jest premia 220 zł brutto za obecność (tzn brak l4 w miesiącu albo nieobecności która nie jest urlopem) plus 180 za podstawowa normę, działają związki które walczą o większe dodatki za soboty albo dwunastki. Lider i ekipa? Wszystko zależy od ludzi ale jak ktoś sam nie przedłuża sobie przerwy albo nie chodzi palić co 30 min albo nie siedzi ciągle na telefonie to nie podpanie bo każdy lider jest zależny od ludzi po sobą i jak nie ma normy to ma ochrzan od kierownika więc musi pilnować ludzi w swojej grupie

Patrycja

Jestem obecnie na l4 (drugi tydzień) i przyjechał przedstawiciel zakladu sprawdzić czy nie symuluje,czy jestem w domu więc uwazajcie

Nick

Zaś przyjęcia

hack

dają jeszcze taką wielką kasę za weekendy?

Janek

Witam. Pracje ktoś na ul. Kolejowej na zmianie u p. Agnieszki. Jaka jest atmosfera na pewno tej zmianie i czy ludzie w miarę fajnie ? Pytam gdyż mam iść ma ta zmianę. Dziękuję za odpowiedzi.

fgfhg
@Janek 11.01.2017 17:51

a jak ona ma na nazwisko?

Janek
@fgfhg 16.01.2017 15:15
a jak ona ma na nazwisko?

Właśnie nie wiem ale nosi okulary i wygląda na sympatyczną kobietę :)

A

@A 07.01.2017 18:13
@Albanczyk czy na początek oprócz tego 1850 brutto jest jest jeszcze coś wypłacane do wynagrodzenia (np. premie za frekfencje)...

Są premie za wyrobioną norme 50 wiazek na zmianie potem Są soboty 100% płatne albo 400 zł zalezy od zapotrzebowania na wiązki.

@A 07.01.2017 18:13

Albanczyk

Sema pracuje tam 3mc i jest super pracuje na Wyzwolenia na moletach spoko ludzie lidrke tez mam spoko a jak wiadomo w kazdej pracy trzeba robic swoje nikomu niepłacą za siedzenie w pracy albo za obijanie się. Na poczatek umowa 3 mc i 1850zl brutto a poten na 7mc i juz 2tys brutto. Są przyjęcia ciągle ale jak ktoś ma zamiar nic nie robic a zarobic to lepiej niech se dają spokój. Ja sobie chwale prace w tej Firmie.

kkkkkkkjijjj
@Albanczyk 07.01.2017 16:01

Co to za pierdoły- albańczyk ni by nie umie napisac po polsku zdania ale ą napisal- jacyś podstawieni do pisania pozytywów widze...

Patrycja

Do-Marysia 2017-01-01 17:42:30----Zwolnij sie jak Ci sie nie podoba taki z Ciebie inteligent to znajdziesz prace w jakies korporacji w Warszawie. Ty sie stołujesz w w pięcio gwiazdkowym hotelu? a w domu masz marmurowe schody? i co masz do Ukraińców tacy ludzie jak my,którzy tylko chca pracować jak my ."pracuje tam ponad 5lat" Patrycja.

vgh

ile dają na początek?

Marysia

Ten kto się chce przyjąć do tego zakładu niech się dobrze zastanowi jeśli ma się coś lepszego na oku. Ja pracuje 2 miesiące. W sumie pierwszego dnia czułam się jak na Ukrainie (nie dlatego że dużo Ukraińców pracuje ) ale dlatego że ten budynek to komunistyczny Reżim !! Bałam się wejść po schodach, jak weszłam do stolowki to była w takim stanie ze nie potrafiłam kanapki przelknac. Po drugie syf w kiblach na maxa ! Nie załatwisz się bo deski klozetowej nie ma. Ludzie bardzo wulgarni z rana od 6stej rano juz slychac lacine. Ogólnie nie polecam. Mnie ciężko było się przyzwyczaić do warunków tam panujących. W dodatku miałam sprzecznośc z chłopakiem młodszym o parę lat, który chyba nie wie co to znaczy kultura! Ludzie niektórzy bardzo fajni a niktorzy no niestety trzeba ich przywracac do pionu.

KaRoL

hahaha znów są oferty pracy na necie

Anonim

Mam pytanie. Czy faceci też pracują przy produkcji tych wiązek czy robią coś innego ?

nicka
@Anonim 17.12.2016 12:06

Nie pracuję tam ale byłam na rozmowie. W mojej grupie przeważało więcej facetów, kobiet było chyba 4 , jeżeli masz jakieś dodatkowe uprawnienia np. na wózki to jesteś już zatrudniony

krysia

Zna ktos liderke Wodecka?podobno lekkich obyczajow jest kierownictwo jej ufa bo zrobi co kaza.czy to prawda?

maz

Zona tam pracuje .zarobki fajne mozliwosci do zdrady jeszcze lepsze .juz nie jest moja zona

mąż
@jarox 15.12.2016 19:23
wiemy o której zonie mówisz :)

nie jestem pewny czy aby na pewno podaj inicjały to potwierdze lub zaprzecze

Ja
@Patrycja 24.01.2017 17:32
Chłopie tam nie ma z kim zdradzać same sieroty

Znam jedną sierote haha

Hmmmm

Praca ciężka, tzn dla rąk po miesiącu pracy nie wiem gdzie gdzie mam je włożyć. Ciepią ludźmi tam gdzie jest zapotrzebowanie, jak człowiek już coś ogarnie to przychodzi lider i zabiera Cię na inne stanowisko, i wszystko zaczyna się od nowa a normę i tego żeby się wyrabiać oczekują. Jedyny plus ze wypłata na czas i to ze zatrudnienie pod firmę.

jasiek

słyszałem ze nie wszyscy tej premii nie dostana tylko ci wybitni dla f-my

onaa
@jasiek 08.12.2016 15:05
słyszałem ze nie wszyscy tej premii nie dostana tylko ci wybitni dla f-my

Wszyscy dostali premie na święta ;)

ja

jak długo czeka się na przyjecie

Kati

Czy wiadomo już ile premi na święta

Mikołaj

Justa to gdzie ty prcowalas? Co za bzdury wypisujesz!!!

onaa

Czy to sa na pewno opinie z Mikołów yazaki ? Bo wierzyć się nie chce ..robię tam powiem ze długo i nie słyszałam nie widziałam żebym ktoś kogoś bił ;o babki sa wredne ale ej jak to laski; jesteś miły ktoś tez jest miły . Po pierwsze da si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobić . WEEKENDY są dla chcacych! Nikt nikogo nie rucha w kiblu no ludzie ;) moja liderka jest prze kochana i ludzie na lini też jasne ze nie jedna powie : co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to tamto ale i tak się wszystkie kochaja; sama bym stamtad nie odeszła bo szkoda tej kasy i ludzi -przyzwyczailam się . Mój mi gada ze stałam się wredna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i cieszę się ;D także no spoko jest

gagarin
@onaa 02.12.2016 03:10

chcialabym sie coś zapytać prywatnie, jest możliwość

Tomek

A jo to pierdola

Zostaw opinię o Cablelettra Poland Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cablelettra Poland Sp. z o.o.