Opinie o ZPU "AUTO TRUCK SPYRA"

Ktos

Witam Pewnie w kazdej opini jest gdzies prawda ale Ja nie znam pracy miodem plynocej ze wszystko jest oki zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie nazekal fakt taki ze zaklad ztrzymal sie na 20 wieku pod wzgledem maszyn i urzadzen a tak ze rozwiazan ale robic trzeba nie ma nic za darmo Pozdrawiam

pyrole

Co wy piszecie?! ( usunięte przez administratora ). Wypłata jak zwykle "duża" , a premia...? Może będzie większa niż wypłata? haha

kolo

Witam, czy mógł by ktoś sie wypowiedzi czy w tej firmie wypłaty docierają na czas, i czy placa uczciwe pieniądze? Bardzo prosze o opinie. Pozdrawiam

Zostaw opinię o ZPU "AUTO TRUCK SPYRA" - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPU "AUTO TRUCK SPYRA"