Paks'D

Siewierz

Opinie o Paks'D

Iza

@Pracownik Paks Ddziękuję za tak pełną odpowiedź. To też ważna informacja, że jak piszesz, w firmie jest możliwość awansu. Według Ciebie taka możliwość przychodzi z czasem. Mógłbyś jeszcze powiedzieć po jakim okresie można na awans liczyć?

Pracownik Paks D

Praca nie aż taka ciężka. Trzeba trochę pomyśleć, poznać zasadę działania formy i można sobie ułatwić. Zarobki słabe. Minimalna na start, a po okresie próbnym niewiele więcej, z tym, że jak się starasz to z czasem możesz awansować na lepsze stanowisko. Socjalu jako tako nie ma. Są premie świąteczne, ostatnio organizują raz w roku imprezę integracyjną na terenie zakładu. Nawet fajna ale zdecydowanie nastawiona na dzieci. Wcześniejsze wpisy prawdziwe, park maszynowy był stary ale przechodzi modernizację. To że maszyny się psują? Owszem, psują, jak wszędzie. Dziś wszystko się psuje bo tak jest zrobione. Prezes nie jest taki straszny. Jak zasłużysz to cię ochrzani, ale tak to podejdzie pogada, nawet doradzi. Ludzki jest, ale faktycznie mógłby dać trochę więcej zarobić.

Iza

@salazarmożesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Paks'D? Dodatkowe informacje będą bardzo przydatne. Szczególnie teraz, bo jak widać na stronie internetowej firmy, potrzebni są magazynierzy, mechanik maszyn oraz spawacz. A Ty w jakim dziale pracujesz? Co możesz doradzić osobom, które myślą nad dołączeniem do firmy?

salazar

Ukraińska firma,robota ok,jak za taka kase:-)

Pracownik Paks D
@salazar 18.09.2017 14:52
Ukraińska firma,robota ok,jak za taka kase:-)

Nie Ukraińska. Z braku pracowników z Polski, z powodów pewnie wymienionych wyżej, zatrudnia obecnie coraz więcej Ukraińców.

Iza

@ss87ana jakim stanowisku w firmie tak właśnie wygląda praca? Piszesz, że to co usłyszałeś na rozmowie nie było zgodne z rzeczywistością. Czy ktoś inny również miał takie doświadczenia? Możecie powiedzieć też coś więcej o warunkach zatrudnienia na poszczególnych stanowiskach w firmie? Są między nimi duże różnice? Czy można liczyć na dodatkowe benefity, czy też pakiet socjalny? Na stronie internetowej firmy są wyszczególnione stanowiska na jakie można aplikować, jednak nie ma żadnej informacji o oferowanych warunkach. Co warto wiedzieć przed przesłaniem CV?

ss87a
@Iza 05.09.2017 09:29

Na nic nie można tam liczyć ..... Tyle w temacie Paks 'D

ss87a

Pracowałem w Paks'D parę miesięcy sytuacja wygląda tak że na rozmowie o prace mówią Ci co innego a co innego robisz.... ze są premie dokładki i ze jest super a tak naprawdę nic sie nie zmienia po okresie próbnym zero jakiejkolwiek podwyżki ( a co innego mówili na rozmowie ).... Atmosfera taka sobie - zakłada przychodzi i coś chce na już najlepiej ze byś miał to w biurku i wyciągną i dał. To fakt jak już tu wspomnieli na forum wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w gacie jak widza ( Prezesa ) pojawił się Pani wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Auta stare nie remontowane - zaległości w płaceniu FV po innych firmach świecisz oczami. Ogólnie nie polecam chyba ze ktoś chce pracować za (1900) zł netto + soboty ( sprzęt w tej formie jest starcy złom i co chwile co się psuje )

dzejson

Na jaki dziale w paks d jest ok?Produkcja?Magazyn?

Iza

@pracoholik możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w Paks'D? Takie informacje będą cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając informacji o potencjalnym pracodawcy. Co możesz im doradzić?

basic

zgadza się, premie od zrealizowanych targetów jak najbardziej są do podstawy ;)

pracoholik
@basic 08.05.2016 10:23
zgadza się, premie od zrealizowanych targetów jak najbardziej są do podstawy ;)

Tak na 4pak piwa starcza..

...

Praca ciężka i do niczego, atmosfera taka że jak ktoś tam przyjdzie to sie mu zyc odechciewa, ludzie strasznie toksyczni, omijajcie ten zaklad, chyba ze chcecie sie nabawic choroby psychicznej, zarobki marne, maszyny stare jak świat jak w prlu (i niebezpieczne), praca której nie warto wykonywac nawet za pieniadze.

@... 04.01.2016 23:12

to idź pracuj do biura tam będziesz miał lekko.. niestety żeby zarobić trzeba się narobić...

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - tyle mogę powiedzieć :/

Kolon

Firma Paks'D zatrudnia ogółem ponad 200 pracowników, w tym szereg wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie automatyki i sterowania. Działają w ramach różnych gałęzi przemysłu - górniczego, spożywczego, energetycznego, motoryzacyjnego. Na dobrą sprawę każdy gdzieś się odnajdzie tylko kwestia tego jakie warunki trzeba spełnić żeby się do nich dostać?

krytyk

Paks to ciekawa firma która specjalizuje się w zakresie projektowania, produkcji, montażu i uruchamianiu urządzeń dla takich gałęzi przemysłu jak : energetyczny, górniczy. Liczba pracowników tej firmy sięga o ile się nie mylę około 200 pracowników, więc i rotacja ma często miejsce, bo praca nie jest lekka. Czasem ktoś odpada

gizmo

niestety ta stagnacja związana z brakiem nowych ofert pracy w paks d ciągle trwa i nie widać raczej światełka w tunelu na to , aby miały powstać nowe miejsca pracy , albo ktoś miał ochote zwalniać swoje stanowisko w tej firmie. Zresztą po samym forum widać , że ludzie nie narzekają więc sytuacja tutaj musi być całkiem niezła

Zygmunt

To może wiecie, czy na wakacje nie beda szukac pracowników, chociaz na zastepstwo, a to okres urlopowy.

zuch

trafiłeś na nienajlepszy moment, bo niestety obecnie w Paks d nie szukają nikogo nowego do swojej firmy

wojtek

błędy ortograficzne to jedno, a prawda to drugie, ciekawe założenie paul, że jak ktoś pisze z błędami to kłamie :) btw - rekrutują teraz?

byly

kto tam zostal nowym kierownikiek bo ponoc jeden sie zwolnił

mikhail

WITAM Piszę jako były pracownik, więc mam trochę info o tym dziadostwie. Nie polecam nikomu !!!Nawet wrogowi. Nie ważne gdzie tam pracujesz bo i tak (usunięte przez administratora)zarobisz. To jest totalna porażka !!!! Miałem nadzieje i ambicje. Ale kierownictwo zwłaszcza Jaśnie Pan Prezes zweryfikował wszystko(usunięte przez administratora) Warunki pracy takie jak w Chinach (nie obrażając chińczyków , płaca jak na ukrainie. Resztę sobie dopiszcie .

szadiko

Witam wszystkich pracujących jeszcze w Paks'D miałem przyjemność pracy w Paks'D jakiś czas temu. widzę jednak że nic się nie zmieniło. I raczej się nie zmieni tak jak pisał ktoś wcześniej, dopóki wszystkie oddziały tłoczni, zakładów i parkera będą musiały tyrać[usunięte przez administratora] nie będzie dobrze. Zatrudnią ludzi za bezcen a sami opływają w dostatki i się wożą po imprezach super brykami. człowiekowi nie wystarcza do 1-go a tu jeden cy drugi na ME w piłkę nożną jednie sobie na mecz do stolicy reprezentacji gdzie bilet skromne 1500zł kosztuje. Szkoda gadać. Brygadzie z hali wytrwałości w te upały (bo po co komu klima) z zakładów więcej ambicji a z parkera powodzenia bo w końcu zostało was już niewielu. PS obserwując te recesję i stale sięgający dług Paks'D daję maksymalnie rok i pójdzie na dno jak Tytanik. Pozdrawiam Szadiko

loco

co myślicie o pracownikach utrzymania ruchu (mechanikach i narzędziowcach)

chora robota

[usunięte przez moderatora] oni kryzysem sie zasłaniaja,kiedy w grudniu szly 3 zmiany dawno takiego mlynu nie bylo,i wielki mi tu kryzys smiechu warte,[usunięte przez moderatora]

Anonim

No i nie ma kolejnej premii. Naobiecywali znowu a i tak wszystko to gruszki na wierzbie. [usunięte przez moderatora] i kasy na święta nie ma. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Kto złożył podanie niech sie lepiej zastanowi dwa razy jak będą go chcieli przyjąć, niech lepiej popyta znajomych co tu pracują, żeby potem nie okazało się, że nagle jest inaczej niż to co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej. [usunięte przez moderatora]

bajer

Powiem wam tak! Pracuje tam,ale ludzie nie miejcie do tego pracodawcy zaufania [usunięte przez moderatora],praca jest 3 zminy sa.Kiedy tak było juz nie pamiętam,Pieniądze spływaja,ale wiedzie gdzie :)

Wymiotować mi się chce jak wchodzę na ten zakład,i pomyśle ze zarabiamy tu jak 10 lat temu,wtedy były takie stawki.ale poczekajmy jeszcze trochę ludzie coś się w końcu musi zmienić.1200 zł na miesiąc boże kochany.a opłat jest 500 miesięcznie.

grybas

a w kółko to samo piszecie, a nikt nie napisze ze wypłaty sa regularne bez opóźnień, nie tak jak w innych zakladach. nie ma akordu i nie trzeba tak naprawdę robic tych norm, bo zawsze można awarie wpisac w zleceniu, papier wszystko przyjmie a maszyny stare wiec wszystko przejdzie, pieniądze nie rewelacyjne ale który prywaciarz da ci więcej, najgorsze moim zdaniem jest to że nie zatrudniają na stale tylko większość to pracownicy sezonowi, wymieniający się co parę miesięcy

Ta firma to największa porażka z jaką miałem do czynienia. Sam się zastanawiam, jak to jeszcze funkcjonuje. [usunięte przez moderatora]

gość

coraz bardziej ta firma mi się nie podoba praca jak w kołchozie,[usunięte przez moderatora],a o środki czystości to trzeba się prosić, nie radze nikomu tu pracować!!!

gość

no i jeszcze w uzupełnieniu do poprzedniej wypowiedzi - pensje są głodowe !!!

gość

Jeśli ktokolwiek ma jakiś wybór to pod żadnym pozorem nie pakujcie się w pracę dla tej firmy !!! [usunięte przez moderatora]

optymista

[usunięte przez moderatora]nie narzekam,bo oczywiście poza marnym wynagrodzeniem(najniższa krajowa)ważni tez są ludzie z którymi się klepie niedole[usunięte przez moderatora]po za tym trzeba poszukać dobrej strony ,,Naszej,, firmy np. to że kasa jest zawsze na czas na koncie

Mnie sie paks tez podoba, może nie jako praca ale jako zakład, praktycznie wszystko mozna tam robić [usunięte przez moderatora]. Wprowadzili wielki zakaz palenie a i tak wszyscy chodzą co pół godziny i kopcą ale ważne że sie nikt nie czepia :) Najlepsze są popołudniówki i nocki poprostu nieraz jest masakra[usunięte przez moderatora] Ogólnie polecam ten zakład :D

w paksie jest super,podoba mi się tam,a[usunięte przez moderatora] jest w porządku gość

Maniek

Powiedzcie jak u was z robotą Jest jako tako czy kiepsko jak wszędzie? bo chodzą słuchy ze u was tez nie najlepiej się dzieje Produkcyjni biedę klepią a [usunięte przez moderatora] mają się doskonale.

Anal Intruder

W TYM ROKU JEST PRAWIE PEWNE ZE NIE BEDZIE NADGODZIN W SEZONIE TYLKO 4 BRYGADY. [usunięte przez moderatora] NAPEWNO NIE ZGODZI SIE NA NADGODZINY TO RAZ A DWA ZE PEWNIE ZAS WEŹMIE TYCH TRANZYSTORÓW ZA PÓŁ DARMO. [usunięte przez moderatora]

gomes

a co do premij to są takie osoby co dostały większe niż wszyscy np.430zł a nie 208 a jeszcze was pociesze są takie osoby co biorą ryczałt

Były

No właśnie... a co z roczna premia wypłacili Wam? Ponoć obiecywali ze będzie

ano

nadal ci sami kierują narzędziownią, tam jest najlepiej bo się nie narobisz a nawet zarobisz

chetny do pracy

A jak tam u was narzedziownia stoi ? zarzadza ktos sensowny ? bo słłyszałem , ze tez nie najlepiej sie u was dzieje.

XXXX XXX XXXX

Doszły mnie słuchu że chcą pozwalnia wszystkie kobiety bo upominają się o podwyszki . I że juz nie bedą przyjmowac kobiet do firmy "paks'd" . Może to i dobrze bo to nie jest praca dle kobiet i to zatakie pieniadze :)

pracownika mają głęboko w [usunięte przez moderatora] płacą grosze [usunięte przez moderatora] a prasy to niebezpieczny dla życia złom.... czego chcieć więcej....

pablo007

przez chwilę byłem w tym syfie i faktycznie jedno wielko [usunięte przez moderatora]

Gal Anonim

Problem w tym że w tym zakładzie nigdy nie było zgranej załogi bo każdy trzęsie portkami że go zwolnią. Co prawda pracowali tam ludzie w ciężkiej sytuacji i nie za bardzo mieli wyjście, [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora].Ja pracowałem w różnych firmach ale Paks'd to istne DNO.[usunięte przez moderatora].Podumowując to dla mnie ten zakład to jest JEDNA WIELKA PARODIA i dobrze że już tam nie robie! ! !

Zostaw opinię o Paks'D - Siewierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paks'D