Opinie o Paks'D w Rajsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Paks'D. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paks'D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paks'D w Rajsko

Beata

Czy są przyjęcia do pracy w waszej firmie? Jaka jest umowa na start i jaka jest stawka?

Lr Nowy wpis
@Beata

Tak są przyjęcia. Umowa na start 3 Msc (próbny) później na rok lub 2 lata. Najniższa krajowa plus premia

Beata Nowy wpis
@Lr

A premia to za co się należy, za normę? Czy jest ona do wykonania? Czy macie może socjal na zakładzie? Jak tak to jaki? Dzięki za odpowiedź.

Joanna Nowy wpis

Jak weszłam na stronę firmy to z automatu wyskoczyło mi info o rekrutacjach. Podobno szukają na produkcję, tylko szkoda że żadnych szczegółów tam nie ma. Kobiety też dają radę czy ciężko jest? I jaka jest stawka godzinowa? Podpowie ktoś?

Lr Nowy wpis
@Joanna

Pracuje tam dużo kobiet na produkcji i dają radę.. Praca jak praca wszędzie trzeba robić.. Przyjęcia są. Najniższa krajowa plus premia

Czy w firmie Paks'D są regularne szkolenia pracownicze?

ACh

Nie ma żadnych szkoleń.

@ACh

a z czego wynika ich brak? nikt nie zgłusza zapotrzebowania czy nie ma czasu na takie rzeczy? wszyscy wszystko umieją? bhp normalnie pewnie jest i co roku powtarzają?

Zainteresowana

Witam. Jestem zainteresowana pracą w waszej firmie. Czy ktoś mi może opisać na co można liczyć w tej firmie tj. zarobki, premie, dodatki. Praca na jakie zmiany? Jaka atmosfera panuje? Z góry dziękuję.

Magdalena
@Zainteresowana

A na jakie stanowisko się starasz? Masz jakieś doświadczenie?

Zainteresowana
@Magdalena

Praca na produkcji, pracuję w Valeo, ale chce zmienić pracę.

@Zainteresowana

Hej, poszłaś może do nich? Jeśli tak to przybliżysz warunki? Chciałam się z ich witryny czegoś dowiedzieć ale większość podstron nie działa...

Tak
@Wanda

Z tego co się dowiedziałem to nie ma żadnych dodatków tj, socjali. Jest premia za normę. Najniższa krajowa. Nic ciekawego.

L
@Tak

A ciekawe czy ta norma jest do wykonania??

@L

Z tego co wiem to premia jest za jakość nie za normę. Nie ma żadnych zwrotów to dostaniesz premie. Norma do wykonania. Pracowałam tam, ale nie polecam. Za małe zarobki.

@Kasia

A ta norma tak w razie czego jak wygląda? co do zwrotów ciekawa jestem czy są częste? i na tę premię w takim razie jako zespół się pracuje...?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paks'D? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Cześć są u was zatrudnienia? Czy nadal są zwolnienia

Błażej

Bardzo dobra firma ale w związku z epidemią każdy ma obawy jak przejdzie się przez wszystkie tarapaty,które mogą się pojawić.

Koniec?

Jak sytuacja u was wygląda ?

produkcyjny

Szukam pracy jako magazynier, jak to u Was wygląda ?

produkcyjny

Coraz gorzej jest, nawet (usunięte przez administratora)z logistyki zwalnia się która robiła lata , nie polecam firmy !

Pluto

Jaka stawka za h? Soboty obowiązkowe? 2.5 za miesiąc na reke będzie?

Kuba
@Pluto

Klaudia wozi lubra za to lepsza robota i stale na rano patologia.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie Paks'D? Czy firma zapewnia benefity?

Firma co najwyżej zapewnia czantorię i 300 złotych na święta Bożego narodzenia. Wypłata to na początek ok 2100 ale ogólnie to nie polecam tej firmy, ta firma to układy i układziki jak za czasów komuny , na wszystko prezes się żydzi i zamiast wynająć jakąś firmę to wszystko mu wykonują chłopcy z kotłowni często łamiąc bhp :p

Malaaa

Hej. Ciężko tam jest dla kobiet? Jakie zarobki Ok 2300 z premią wyjdzie się?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 8 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie Paks'D?

Siksa

Lepiej nie wypowiadać się na temat ostatnich zmian i problemów w tej firmie..

kuba

Klaudia idzie do sthill

Szczery

Renomowany w kazdym szanujacym zakladzie pracy jest wyznaczone miejsce do palenia papierosow a nie jak w Paksie jaranie po kiblach. Postaw sie na miejscu osob ktore nie pala a chca sie normalnie w zyciu wysiusiac. Malo przyjemne zalatwiac potrzeby wizjologiczne w miejscu gdzie jest tak najarane ze mozna zawiesic przysłowiową siekiere. Niedopomyslenia jest rowniez palenie na hali produkcyjnej przy obsludze maszyn a w Paksie jest to normalka. Kończąc ten wpis to ten zaklad jest dla osob ktore wola zarobic male pieniadze wzamian za calkowity brak zaangazowania w wlasny rozwoj osobisty.

Renomowany
@Szczery

Ale jesli prezes nie chce sie zgodzic na palarnie to niestety jest jak jest... gdyby jakis debil nie podlozyl kisza pod bramke to byl by spokoj... nic nie kosztuje postawienie palarni w innych zakladach jest to kontener pracowniczy, wiata autobusowa lub specjalnie wydzielona strefa... ale tu nie i predko to sie nie zmieni no chyba ze Dyrektor bedzie bardziej nalegal na palarnie... po za tym rozumiem bo sam nie pale i nieraz musze wejsc do w ch... zadymionego kibla ale staram sie postawic na miejscu palacych i wiem ze jak mus to mus... niestety tym co to bardziej przeszkadza niech sie zwolnia albo tez zacisna (usunięte przez administratora) po za tym przez 8 godzin do kibla idziesx tylko na przerwie bo w trakcie pracy nie wolno Ci opuszczac stanowiska... palenie przy prasie komu kto zabroni nie ma kamer nikt nie kabluje bo jestesmy druzyna wiec nie rozumiem tego wxburzenia chce zajarac to zajara... a od kontroli sie odj... robia co moga by uswiadomic pracownika nie chcesz nie podpisuj listy patrz na siebie nie innych bo to ich problem jak nie sluchaja... KJ naprawfe sie stara a ze doswiadzczenia maja mniej niz inne KJ-ty to nikt nie rodzi sie krolem na wszystko przyjdzie czad chocby najgorszym kosztem. A po za tym dla nie ktorych ta praca jestvwazna bo maha rodziny na utrzymaniu i jyz swoje lata... wiec jaka jest taka jest ale w koncu to praca zs ktora dostajesz kase by sobie kupic papier toaletowy i w spokoju bez fajek wysikac sie i (usunięte przez administratora) w domu wiec zamknij pysk juz i przestan oczerniac firme... bo przez takich jak Ty musimy (usunięte przez administratora) na kosmiczne akordy i Bog wie co jeszcze nie wiem czy pracujesz tam jeszcze czy nie ale radze Ci sie zwolnic bo takich (usunięte przez administratora) od krytyki nam nie trzeba. Koncze wpis.

@Renomowany

Mówisz że ludzie są zgraną drużyną i nie kablują ale chyba zapomniałeś jak przyjdzie jakaś reklamacje to zawsze zwalana wina jest na drugą zmianę co jest żałosne- chyba czas podawać kto i jaką reklamację zrobił wtedy nie będzie migania się od odpowiedzialności ;) a co do zgrania ludzi to daj spokój w zależności na jakiej zmianie jesteś to z tymi gadasz a innym dupę myjesz i tak to wszystko wygląda ( nie wszyscy ale są takie osoby)

@Renomowany

Człowieku to widzę że praca za parę groszy Ci odpowiada. Byleby starczyło na papier toaletowy i chleb BRAWO. Współczuję twojej rodzinie i nie daj Boże dzieciom. Tatuś kupisz mi lizaka? Nie kochanie nie kupię bo tatuś pracuje w Paksie. Porażka!!! Twój tok rozumowania odnośnie zakazu palenia to jakieś dno. Skoro jest zakaz to jest zakaz. A te wszystkie osoby które mają takie same poglądy jak ty to ludzie którzy w innej pracy by się nie odnaleźli gdyby musieli dostosować się do standardów dobrze prosperujących firm. Kończę głupie pisanie z tobą bo to jest bez sensu. Nie będę się zniżać do poziomu super pracownika i firmy jaką jest Paks d

Igor

Zawsze będzie ktoś niezadowolony. Firma ma swoje standardy, a palić nie musicie.

Szczery

Do Hanna. Jeżeli jesteś kimś z rodziny od Dyrektora lub Prezesa to będziesz zajmowała dobre stanowisko mimo że nie masz żadnej wiedzy w danej dziedzinie. Szkolenia i kursy to są we wszystkich innych firmach ale nie tej. W tej firmie możesz sobie papierosa zapalić na hali przy prasie po godz. 16 jak Dyrektor pojedzie do domu. Jeżeli pracowałaś kiedyś w firmach / fabrykach w których produkuje się części samochodowe to Paks'D będzie dla Ciebie śmiechem na sali. 95% osób tam pracujących nie wie co to jest norma IATF i co jest w niej określone, nie wiedzą do czego służy 5S, nie mają zielonego pojęcia o narzędziach LEAN itp. Reasumując jeżeli masz jakąkolwiek wiedze, szkołę (studia) nie pchaj się tak bo zamiast się rozwijać cofniesz się dwa a nawet trzy kroki w tył. Pozdrawiam

Renomowany
@Szczery

Jak Ci sie to nie podoba to po ch... tam pracujesz i wypisujesz takie poj... rzeczy.... wystarczy podstawowa wiedza z zakresu IATF i zadad 5 S by pracowac w firmie z branzy automotiv. Pracowalem w wielu firmach tego typu i wiem jednobze IATF bardziej potrzebne jest 'gorze'niz szaremu pracownikowi bo Twoim (usunięte przez administratora) obowiazkiem jest pracowac zgodnie z Technologia i pilnowan KNP a 5S jest dobre dla firm azjatyckich bo przy takim rozwoju polskiej branzy motoryzacyjnej wazne jest bys wszystko mial poukladane na swoich miejscach i wiedzial gdzie czegos szukac. A narzedzia LEAN po co to konu wiedziec? Wazne ze przychodzisz i chcesz pracowac i robisz to co do Ciebie nalezy nie trzeba byc specjalista od wszystkiego sa ludzie ktorzy chca robic to co umieja i jakos przezyc a jesli masx z Tym problem to idz ku... do Opla Fiata GM Toyoty lub innej duzej firmy zrob studia i wymadrzaj sie tam... bo jak dla mnie to jestes kims kto szuka roboty takiej by sie nie urobic i nie pobrudzic i nie ryzykowac zdrowiem czasem i zyciem prywatnyn dla tego by ku.. wyzyc jakos w kraju w ktorym pracy jest malo... a jesli przeszkadza Ci to ze sa osoby palace w firmie to tez radze Ci sie zwolnic bo zaloze sie ze zal (usunięte przez administratora) Ci sviska ze niektorzy sie staraja i odrabiaja by troche w ciezkiej pracy odetchnac chociaz na te 2 wiele znaczace minuty w 8 godziibej ciezkiej fixycznej pracy z duzym halasem. Pozdrawiam madrale

@Renomowany

Jezeli pracowałeś w wielu firmach tego typu to wiesz jaki poziom reprezetuje firma Paks'd i jakie zasady tam panuja. Ludzie tam pracujacy maja wszystko w (usunięte przez administratora) Jedyne co trzyma ludzi w tym zakladzie to sielanka szczegolnie na 2 zmianach po godz 16 jak dyro pojedzie do domu. Szkolenia jakosciowe to jakas fikcja. Podpisywacie listy w czasie przerwy. Maszyny bardzo stare i niebezpieczne. Wszedzie cieknacy olej z pod pras itp. Jezeli chodzi o dokumentacje stanowiskowa to wiekszosc wypelnia ja na odpier...ol byle by sie zgadzalo na koncu. Ps. Opel i GM to to samo a scislej mowiac to juz PSA jezeli sie choc troche tym interesujesz. Poza tym zeby ludzie na zwyklych stanowiskach roboczych dobrze pracowali potrzebna jest odpowiednia motywacja do pracy i dobra kadra zarzadzajaca a w tym zakladzie tego brak.

Dżinks

Jak sie (usunięte przez administratora) nie podoba to nara!

Hanna

@Szczery - a czy pracodawca zapewnia możliwość rozwoju sowim pracownikom w postaci np. szkoleń/kursów? Czy w firmie jest jasno określona ścieżka kariery?

Stalowy
@Hanna

Z pakowacza na operatora a jasno okreslone jest ze jak nie ma pracy to NARA????

Hanna

A jakie benefity oferowane są pracownikom?

@Hanna

Możesz liczyć na wodę źródlaną CZATORIA gazowaną lub nie ( w okresie dużych upałów oczywiście). Na więcej nie licz. Ps - zapomnij o jakichkolwiek benefitach typu: prywatna opieka medyczna, karta MULTI SPORT, wczasy pod gruszą, itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Paks'D - Rajsko

• Jak się pracuje w Paks'D?

Zobacz opinie na temat firmy Paks'D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paks'D?

Paks'D