Opinie o Paks'D w Rajsko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Paks'D. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paks'D o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paks'D w Rajsko

ja234

Ta firma to układy i układziki więc zależy gdzie trafisz, co do pracy to dyrektorzy i kierownicy nie wyciągają odpowiednich wniosków za szkody wyrządzane przez pracowników przez to ludzie mają wszystko w dupie. Praca na chwilę nie na dłużej. Zarobki w granicach 2000 jeśli masz pełne premie i jakąś sobotę.

Staś

Ty uchodżca ...nie wchodż tak daleko z wazeliną ,ważne ze pijaczków pozwalniali święte krowy.

asia

a o jakim stanowisku mowicie? wiem, ze wczesniej nawet i sprzataczki poszukiwali, nie ma innych ofert pracy dla kobiet?

uchodźca
@asia

Pracy jest dużo. Wiadomo firma przechodzi troszkę trudny okres ale zapewnieni jesteśmy że od nowego roku wróci wszystko do normy. Fakt jest taki że hałas jest ale idzie sie przyzwyczaić są linie, ale też i inne stanowiska i nie tylko sprzątaczki bo są już dwie i to zapewne wystarcza. Ale ekipa naprawcza czy bezpośrednia produkcja potrzebuje ludzi. Sam dostałem się tam przez przypadek, bo potrzebowałem pracy a pak's mnie przyjął. Jeśli ktoś nie boi się pracy fizycznej i doświadczeń nowych to jest mile widziany. Od starszych pracowników słyszałem jak to nie było kiedyś, teraz śmiało mogę powiedzieć że jest lepiej niż było i będzie lepiej, Praca jest ciężka fakt choć nie na każdym stanowisku ale ludzie z produkcji którzy Tworzą trzon Paks'd są wspaniali i nigdzie takiego zgrania i takiej atmosfery a co zapewne najwazniejsze dla nowych pracowników wypłaty za dobrze wykonaną pracę pomimo stanu maszyn nigdzie nie dostaniecie. Tak ze Asiu śmiało, bo jest warto.

Immul

a może jest jeszcze nadzieja na jakikolwiek komentarz dotyczący pracy w Paks'D ? Przecież firma zatrudnia ogółem ponad 200 pracowników, w tym szereg wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie automatyki i sterowania. Od początku swego istnienia firma wyspecjalizowała się w zakresie projektowania, produkcji, montażu i uruchamianiu urządzeń dla takich gałęzi przemysłu jak : energetyczny, górniczy, hutniczy, motoryzacyjny, spożywczy i inne. Może znajdzie się ktos kto opisze swoje doświadczenia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paks'D? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

MAŁPA

Może zapytać mnie ja aktualnie tam pracuje i szczerze odpowiem a to co czytam to ktoś sobie z palca to wyssał :)

Darek

Znów firma kombinuje z premiami ,szkoda naszego czasu .

KOLO

W Paksie nic się nie zmieniło ,zarobki marne ,wymagania wielkie .Kręcąca głowa chodzi po hali i nic mu się nie podoba ,rozprasza pracowników ,ludzie mają stres jak go widzą czepia się wszystkiego .Jednym słowem KRETYN.

aa

jak doszlo do wypadku? nie wyciagneli ogranicznikow transportowych czy co wylecialo? z narzedzia cos?

Kolo

Wypadek był ,dobrze że żyją ,powinien przygotować tą prasę do produkcji ustawiacz a nie słabo przeszkolony pracownik .

Paulina

TO fikcja ,zarobki marne ,na hali mniej niż 15 st.woda zimna do mycia rąk w ub.Ogolny haos ,wyśrubowane normy i mierzenie czasu za plecami.Praca dla desperatów,i polarnych niedzwiedzi.

Staś

Moze w koncu da sie zarobic w tej firmie wiecej,zart pozdro dla lisa i wiecznie nie zadowolonego.

Pączek

(usunięte przez administratora) No cóż firma nastawiona głównie na wyzysk (bo płacenia 1500zł netto inaczej nazwać nie można...). Co do mistrzów to nie ich wina, sami o siebie dbać muszą, nie wykonają polecenia to polecą ze stanowiska, a może i z roboty. Gdy kierownikiem był pan (usunięte przez administratora) było pociesznie, pracowników za wszelką cenę zatrzymywał, ale i sam skapitulował;] Jw. maszyny stare, głośno, zimno, a w lecie o wodę doprosić się ciężko, syf na hali, jedyna zaleta tej firmy to ludzie w niej pracujący i to też nie wszyscy:) Jeśli ktoś lubi robić jak robot, za grosze, w hałasie i jego celem jest odbębnienie 8h i lotka do domu to jest to firma dla niego!

marcin

ludzie to porażka ta firma(usunięte przez administratora)

jo

a jak tam [usunięte przez moderatora] z Jawiszowic?[usunięte przez moderatora] to podobno niezła oliwa i lewus

Eryk

Praca ciężka -duży hałas stare i nie bezpieczne maszyny, zarobki małe ale obietnic wiele ciągłe pretensje i brak stabilności . Dyrektor o niczym nie decyduje .Mistrzowie ślepo wykonujący polecenia a jeden przesadnie ambitny .Z dachu kapie , pod nogami olej mizerne warunki socjalne .

Zostaw merytoryczną opinię o Paks'D - Rajsko

• Jak się pracuje w Paks'D?

Zobacz opinie na temat firmy Paks'D tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paks'D?

Paks'D