Opinie o Locobox Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Locobox Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Locobox Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Locobox Sp. z o.o. w Katowice

Aneta

Jak oceniacie?

Patryk
@Aneta

Zakup metalowych szaf warsztatowych był najlepszą decyzją dla mojego warsztatu. Są niezwykle wytrzymałe i pomieściły wszystkie moje narzędzia, zachowując porządek i łatwość dostępu. Polecam każdemu, kto ceni sobie organizację i jakość.

Co kupiliście od nich?

@Łukasz

Różne szafy do warsztatu wziąłem i na ten moment nie mam uwag.

Bnk

Jaka szkoła i gdzie ciekawe wszyscy piszą bzdury,a napiszcie prawdę a nie oczerniajcie.Jak dla nas firma godna polecenia i zaufania, pracownicy bardzo mili

VIKSET
@Jasiu

Nierzetelna firma. Jako Klient tej firmy odstąpiliśmy od umowy w związku z brakiem dostawy w uzgodnionym terminie. Od stycznia br firma nie dokonała zwrotu środków. Nie polecam współpracy z tą firmą. Sprawa została skierowana na drogę sądową

Sargiso Nowy wpis

Jakość wykonania mebli Locobox jest niezrównana. Szczególnie cenię ich szafy narzędziowe, które służą mi bez żadnych problemów.

Marcin Nowy wpis

Witam niestety Forma wprowadza klientów w błąd pisząc ze daną szafę w danym kolorze maja na stanie i wysyłają w ciągu 48-72h . kupiłem zapłaciłem przelewem dwa miesiące później firma łaskawie dostarcza mi zakupiony i opłacony towar . Jest to jawne naruszenie praw konsumenta i wprowadzanie w błąd chyba najwyższy czas zgłosić tą procedurę troszku wyżej . nie polecam

Na prawdę tu dużo zadowolonych klientów, a przecież to forum na temat pracy i o taką właśnie chciałbym dopytać. Mam doświadczenie w sprzedaży internetowej, a że zajmują się sprzedażą mebli to może znajdzie się etat? Generalnie pracuje się w stałych godzinach czy przykładowo w domu też mogę pracować i robić to w dowolnym czasie?

Patryk Nowy wpis

Po długich poszukiwaniach odpowiednich szaf do mojego warsztatu, wybrałem te metalowe właśnie od nich i jestem bardzo zadowolony.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Locobox Sp. z o.o..
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Aneta

Jak oceniacie?

Emil
@Aneta

Jest ok. Pełen profesjonalizm i dobry kontakt.

@Aneta

Meble dobrej jakości i w dobrej cenie

Artur
@Aneta

Pozytywnie. Zamówienie zgodne z tym na co się umawialiśmy.

@Aneta

Kupiłem kilka szafek ubraniowych do warsztatu. Solidne wykonanie, dobra cena.

Eryk
@Aneta

Mam w firmie ich szafy i faktycznie jest to dobra inwestycja.

Hambi
@Aneta

Jeśli chodzi o meble metalowe to na pewno jedni z lepszych w tym aspekcie

Macias
@Aneta

Moim zdaniem ok. Dobre meble metalowe

Moim zdaniem ok

@Aneta

Wysoka jakość, dobre ceny i fachowe doradztwo.

Krzysiek
@Aneta

Ja jestem zadowolony bo cenowo i jakościowo jest dobrze. Same meble solidne i to nie jest jakaś lipa. Polecam

Darek
@Aneta

Też będę wdzięczny za odpowiedzi bo planuję zamówić od nich szafki

Simi
@Aneta

Jeśli chodzi o meble do warsztatu to jesteśmy zadowoleni. Dokładnie takie jak w opisie.

Vaki

Dobra jakość mebli stalowych

Michal
@Aneta

Solidność i dobra cena mebli

Gamo
@Aneta

Jak najbardziej ok. Polecam!

Kuba

Według mnie okk

Barbara
@Artur

cześć, oceniasz z perspektywy pracy na obsłudze? jakie warunki w praktyce wychodzą i ile osób jest w zespole?

andri
@Aneta

Jak dla mnie super wybór szafek i bardzo szybka realizacja zamówienia . Polecam

artur
@Aneta

Wszystko na duży plus. Jakość i szybkość realizacji zamówienia

Arleta Sęp
@Aneta

Super towar pierwsza klasa , szybka dostawa szafek

Mariusz
@Aneta

Jakość obsługi naprawdę wzorowa.

Sympatyczna obsługa, dobra jakość szaf. Polecam w 100%

darko

Wszystko ok. Wysyłka mebli błyskawiczna

@Aneta

Jestem pozytywnie zaskoczona, bardzo sprawna realizacja zamówienia, towar super.

Jest ok, polecam

Klient
@Aneta

Zamówienia są zrealizowane bardzo sprawnie i profesjonalnie.

@Aneta

Zamówiłem dwa razy od nich szafy ubraniowe i było w porządku. Planuję kolejny zakup i pewnie też od nich wezmę.

@Aneta

jest ok, dobre ceny i jakość też dobra

@Aneta

Fachowe doradztwo, miła obsługa, atrakcyjna oferta.

Dobre jakościowo metalowe meble

@Aneta

Ok. Dobre ceny i jakość. Przy załadunku też pomogli.

@Aneta

Wykonanie porządne. Nie jest to jakaś cienka blaszka tylko porządnie wykonane. W warsztacie się sprawdzają meble i dobrze służą.

Mati
@Aneta

Wszystko ok. Szybko znalazłem u nich pracę, dobra pensja i stabilne zatrudnienie. Polecam

Kacper
@Aneta

Jakość i profesjonalizm. Cenię sobie współpracę z tą firmą. Oby na dłużej

@Aneta

Mi pasuje, kupiłem szafy i sprawdzają się w firmie.

Sadek
@Aneta

Dobra obsługa, potrafią fachowo doradzić. Cenowo też w porządku.

Roman

Nie polecam biorą kasę i nie wysyłają towaru czekam już 1,6 roku sprawa w sądzie

Jarek
@Aneta

Szybkość realizacji zamówień przez Locobox jest imponująca, a ich produkty zawsze są dostarczane na czas. Polecam!

@Aneta

Moje przesyłki dotarły na czas i w idealnym stanie. Firma jest bardzo dbająca o klientów i zapewnia bezpieczne i niezawodne dostawy. Polecam

Endriu
@Aneta

Jak dla mnie, wszystko super! Ceny oferowane przez Locobox były konkurencyjne i uczciwe. Nie tylko otrzymałem wysoką jakość usług, ale również nie musiałem przepłacać. Firma oferuje korzystne warunki finansowe, co jest niewątpliwie plusem :)

Barbara
@Mati

No ok ale ile mniej więcej ta pensja wynosi i na jakim dokładnie stanowisku jest taka dobra? Chodzi o stanowisko doradcy klienta? Ogólnie to powie ktoś czy wymagają doświadczenia na tym stanowisku?

janeczek
@Aneta

Locobox ma najlepsze sejfy i szafy. Przykładają dużą wagę do wykorzystania ekologicznych materiałów i procesów produkcyjnych, co jest coraz ważniejsze dla współczesnych klientów. Polecam zakupy

Igor
@Aneta

Wszystko ok, firma jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, które zawsze idzie z duchem czasu. Ich produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i zgodne z najnowszymi trendami. Firma stale wprowadza nowe rozwiązania, co przyciąga klientów i sprawia, że są zawsze krok przed konkurencją ;)

@Aneta

Ceny i jakość dobra. Jeśli ktoś szuka szaf do firmy to ok. W moim przypadku w warsztacie sprawdzają się bardzo dobrze.

@Aneta

Dobrze jest jeśli chodzi o jakość. Zamawiałem już kilka razy i za każdym razem stanęli na wysokości zadania. Wykonanie solidne i szafy w porządku.

@Aneta

Szybko, sprawnie i w dobrej cenie.

@Aneta

Ja jestem zadowolony. Szafki w warsztacie sprawdzają się bardzo dobrze. Mocne, wytrzymałe i też pojemne.

@Aneta

Pewni i sprawdzeni. Do tego potrafią fachowo pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania. Meble solidne i w dobrej cenie.

Julek
@Aneta

Polecam, współpraca jak najbardziej na plus. Doceniam innowacyjność i dążenie do ciągłego rozwoju tej firmy. Świadczy to o ich zaangażowaniu w branżę

Adrianos
@Aneta

Używam szafek Locobox od kilku miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Solidna konstrukcja i łatwość użytkowania to ich największe atuty

Cembis
@Aneta

Ja jestem zadowolony. Odbiór na miejscu, wszystko dokładnie tak jak miało być.

Rafał
@Aneta

Szafki Locobox są przestronne i oferują mnóstwo praktycznych rozwiązań do przechowywania. Z pewnością polecam

Jędrzej A.
@Aneta

Locobox to firma, która wyróżnia się na tle konkurencji. Ich nowoczesne podejście do biznesu oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że każdy projekt realizowany z ich udziałem jest sukcesem. Co więcej, dbałość o szczegóły, elastyczność i indywidualne podejście do klienta sprawiają, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. W dzisiejszym świecie, gdzie liczy się czas i efektywność, Locobox stanowi gwarancję najwyższej jakości usług

@Aneta

Dobre ceny, dobra jakość oferowanych mebli stalowych.

patryk
@Aneta

jak dla mnie na ten moment najlepszy wybor bo i duza oferta i dobre ceny

Lolek
@patryk

I wymaga to dodania opinii, na portalu o warunkach pracy? :D Zastanawiam się, czy zatrudnia się tu specjalnie do takich celów wyznaczone osoby? A jeśli tak, to na jakim stanowisku do zakresu zadań należy zajmowanie się dodawaniem opinii o firmie? I jakie są warunki zatrudnienia? Czy można pracować w pełni zdalnie, na podstawie umowy o pracę?

@Aneta

Ceny i jakość ok. Do tego bardzo miła i pomocna obsługa. Sprawnie wszystko dostarczyli a na tym mi najbardziej zależało

@Aneta

Ja jestem zadowolony bo szafki naprawdę solidne.

Bartek
@Aneta

Ceny w porządku. Zamówiłem z odbiorem osobistym i wszystko zgodnie z tym na co się umawialiśmy.

Hambus
@Aneta

U mnie się sprawdzili i szafki dojechały zgodnie z umówionym terminem.

@Aneta

Wziąłem od nich szafę i jest w porządku. Solidne wykonanie.

Janek
@Aneta

Sprzęt produkowany z wysokiej jakości materiałów, który posłuży przez długi okres czasu

@Aneta

Fachowo i profesjonalnie. Wysoka jakość.

@Aneta

Moim zdaniem ok, dobre ceny i dobra jakość.

Famik
@Aneta

Polecam, dobra jakość i ceny też doobre

Artis
@Aneta

Co do cen to są w porządku, nie przepłacam i z tego jestem zadowolony.

hanys
@Aneta

jak ktos szuka mebli do warsztatu to na pewno warto rozwazyc

Darek
@Aneta

Trzymają się ustaleń i to mi odpowiada. Potrzebowałem kilku szaf do sklepu i wybrałem ich ofertę. Moge polecić

Sambo
@Aneta

Szafy solidne i dobrze wykonane

@Aneta

Zamówione meble z odbiorem osobistym, wszystko było tak jak należy.

PAtryk
@Aneta

mi pasuje i mogę ich polecić, bo meble zgodne z opisem

Daniel

Dobra firma do współpracy. Polecam

@Aneta

Jakość i ceny godne polecenia.

@Aneta

Zadbali o każdy szczegół, dostosowując się do naszych indywidualnych potrzeb.

Patryk

Jasiek

Wcześniej ubraniowe 3

Macias
@Łukasz

Szafy ubraniowe i mogę je polecić bo są dobrej jakości. Trochę się obawiałem czy to nie będzie jakaś cieniutka blacha ale na szczęście porządna.

jowka
@Łukasz

Kilka szafek ubraniowych, szybko dostarczyli, szafki dobrze się sprawdzają. Mega solidne

@Łukasz

Szafy ubraniowe. Jakościowo bez uwag.

@Łukasz

Szafki. Zarówno ubraniowe jak i skrytkowe.

@Łukasz

Szafy ubraniowe, mega fajne, solidne, szybko dostarczone. Bardzo polecam!

piotr w
@Łukasz

Zamawialiśmy szafki skrytkowe do firmy. Bardzo porządne i dobrze wykonane. Świetnie wpasowują się do pomieszczenia. Polecamy

Mikolaj S.
@Łukasz

Kupowałem szafy depozytowe. Jakość szaf super, cena adekwatna.

@Łukasz

Najwyższa jakość obsługi klienta. Terminowo, regularny kontakt, spora pomoc przy wyborze.

@Łukasz

Dwie szafy ubraniowe do warsztatu i sprawdzają się bardzo dobrze

@Łukasz

Mam trzy szafy ubraniowe PROFI osiemdziesiątki. Kupiłem z odbiorem osobistym i wszystko czekało na mnie w wyznaczonym terminie.

Ambos
@Łukasz

Różne szafy. Jedną wymieniłem i nie robili z tym problemu.

@Łukasz

Szafy zamawiałem do warsztatu i są ok. Solidne i wytrzymałe.

Jarek
@Łukasz

Zamówienie na sporą ilość szaf ubraniowych i wszystko ok. Szybko dostarczone zamówienie. Bez zarzutu.

@Łukasz

Jednym z największych atutów firmy Locobox jest jej innowacyjność. Zawsze idą o krok do przodu, śledzą najnowsze trendy i technologie, aby zapewnić swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Kupowałem sporo szaf ubraniowych dla firmy i uważam, że są świetne

Krzysztof
@Łukasz

Witam, zakupiłem dwa sejfy i bardzo jestem zadowolony. Czuć, że firma stawia klienta na pierwszym miejscu. Ich podejście jest zorientowane na zaspokajanie potrzeb i oczekiwań klientów. Bardzo przyjemna transakcja, pozdrawiam.

Foxx
@Łukasz

Kilka szaf do firmy i były zgodne z opisem. Jeśli chodzi o ceny to też bez uwag.

@Łukasz

Biorę od nich regularnie szafki ubraniowe do firmy i są dobre. Ceny w porządku.

@Łukasz

Szafy do warsztatu i sprawdzają sie bardzo dobrze

@Tomek

Jak z zabezpieczeniem na czas transportu?

@Damian

Dobrze zabezpieczają wszystko, nie ma odgniotek, jakichś zarysowań.

@Łukasz

Mam od nich kilka szaf w warsztacie, kupione w zeszłym roku, solidne i wytrzymałe.

@Łukasz

szafy typowo do warsztatu, ale ogólnie mają dużą ofertę w kwestii mebli metalowych

dawix
@Łukasz

szafy metalowe warsztatowe, są ok

@Łukasz

Różne szafy do warsztatu wziąłem i na ten moment nie mam uwag.

Brazol

Bardzo profesjonalna obsługa, dbałość o detale i szczegóły.

Urgis

Dziękuję za fachowe podejście i profesjonalizm

dawix

moim zdaniem warto sprawdzic ich oferte, duzy wybor mebli metalowych

inka

Nie polecam firmy, od ponad miesiąca oczekujemy na zamówione meble, które ponoć mają na stanie. Zwodzą przetrzymując 7 tys . Nie polecam jak osoba która wystawiła ten komentarz: "UWAGA! To firma oszukujaca swoich Klientow. Nie posiada stanu towaru ktory deklaruje nastepnie zwodzi Klienta w trakcie procesu zakupu czesto od kilku tygodni do kilku miesiecy nie wysylajac towaru."

Dobre ceny i dobra jakość. Zamówiłem szafy do warsztatu i są ok.

Bnk

Kamila
@Bnk

Proszę nie kpić nie wprowadzać w błąd. Firma jest nierzetelna i jest o niej głośno w szkołach które miały nieprzyjemność złożyć zamówienie.

Jurgo
@Kamila

Jest głośno bo mają najniższe ceny i dobrą jakość produktów a co ważne są producentem a nie pośrednikiem.

Zawiedziony klient
@Jurgo

Chyba pan zartuje. Polecam porozmawiac z dyrekcja szkol ktore u nich zamawialy. Jesli jest pan ze szkoly to zna kogos z innych placowek. Warto sie dowiedziec prawdy bo na 100 opinii 95 jest negatywnych.

@Zawiedziony klient

Rozumiem, że statystyki i wywiad jest prowadzony :) Szkoda sztucznych nerwòw na jakość i dobrą cenę nie ma rady. Tylko takie na siłę pisanie coś zmieni? Po co oczerniać bardzo dobrą firmę ...

Zawiedziony klient
@Kamil

Panie Kamilu zapewne jest pan pracownikiem firmy i na sile probuje odkrecic ta zla opinie , ktorej nie da sie juz zmazac. Zaluje , ze nie mozna tu zdjecia nagrac to by pan zobaczyl te niby dobra jakosc i solidne wykonanie. Kpina , szkoda nerwow napolemike z pracownikiem. Nikt rozsadny po przejsciach z firma nie zamowi u nich znow.

Mateusz Kaniowski
@Zawiedziony klient

Właśnie przed zamówieniem przeprowadziłem audyt i podzwoniłem po różnych szkołach, oczywiście nie wiedziałem, które szkoły u nich zamawiają, ale jak pytałem to firma jest znana i faktycznie natrafiłem na kilka szkół, które u nich zamawiają i każda poleca i chwali sobie ich produkty więc Pan ukrywający się pod nikiem "Zawiedziony Klient" to moi drodzy Państwo zapewne wkurzony gość z konkurencji. hehe Podsumowując złożyłem zamówienie w Locobox.

@Mateusz Kaniowski

Żartuje Pan? czy o drogę pyta? zamówienie z ubiegłego roku jeszcze nie zrealizowane i wciąż przesuwane.... jak długo jeszcze?

GCK
@Kamil

Zamówienie złożone w grudniu, nadal nie mamy sprzętu.... i nikt nie chce nawet odebrać telefonu i to jest poważna firma?. A co do jakości to jak mamy ją sprawdzić? skoro nie mamy sprzętu...... ale podejście firmy do tematu nie wróży niczego dobrego... obym była w błędzie... chętnie przeproszę! Na dzisiaj - niestety mniej niż zero!

GCK
@Mateusz Kaniowski

A jak długo czekał Pan na realizację?

@GCK

nadal czekam 7 m-c

popieram

Tadek

zgadzam sie, jest ok

Zamawiajacy
@Bnk

Potwierdzam opinie szkoły. Tez zamówiłem meble tego producenta w marcu 2021, zapłaciłem oczywiście z góry i do sierpnia mebli nie ma. Otrzymuje ci dwa tygodnie maila z powiadomieniem ze właśnie realizowane jest zamówienie. NIE POLECAM - OMIJAJCIE Z DALEKA TĘ FIRMĘ.

Błażej Sokolowski
@Bnk

jaka szkoła np. Stowarzyszenie Radość z życia w Gudowie prowadzi placówki dla dzieci niepełnosprawnych proszę sobie poszukać w internecie a kontakt telefoniczny też jest na stronie chętnie opowiem o firmie i mogę przedstawić dowody i dokumenty pozdrawiam

@Jurgo

Nie dostarczają mebli, biorą 100% przedpłaty. Nie odpowiadają na wezwania do zwrotu pieniędzy

@Bnk

Zgadzam się, potrafią dobrze doradzić.

Bo doświadczyłem na sobie 18 miesięcy czekam na towar który zapłaciłem

Kazik
@Bnk

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Klienci mogą polegać na Locobox, gdyż firma dba o budowanie długoterminowych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Jasiu
@Bnk

spróbuj odzyskać pięniadze które zapłaciłeś, a towaru przez 4 miesiące nie dostałeś zero odpowiedzi !!! (usunięte przez administratora) !!!

VIKSET
@Jasiu

Kamil

Bardzo konkretna firma. Szybko, sprawnie i na temat. Produkty w dobrych cenach.

Janusz

Bardzo udana współpraca. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klientów.

Szukam pracy jako kierowca na busy. Widziałem, że chwalicie dostawy, że szybko i dobrze wszystko. A czy ktoś ma info o pracy dla takich kierowców? Chętnie bym spróbował. W jakich godzinach praca i czy zarobki rzędu 5 tysięcy już na czysto do wyrobienia w ciągu miesiąca?

tribb

Szafy narzędziowe Locobox są niezawodne i zapewniają łatwy dostęp do narzędzi, co znacznie usprawnia pracę.

Kriku

Super szafki, dobrze prezentują się w moim biurze. Szybka dostawa i sympatyczna obsługa

Zamówienia dotarły zgodnie z terminem na który się umówiliśmy. Co do samych mebli są solidne i porządnie wykonane

Daniel

Mam od nich kilka szaf i są ok. Mocne, solidne. W dobrej cenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Locobox Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Locobox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Locobox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locobox Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Locobox Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 310 ocen.
  • 3 Maja 22 lok. 2C
    40-096 Katowice