Proximetry Poland Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Proximetry Poland Sp. z o.o.

Zambrix

Atmosfera świetna, ciekawe projekty. Kasa - w zależności od poziomu wiedzy i doświadczenia, da się dobrze zarobić

Xylox

Komentarze, jak zwykle od nieudaczników, którzy nie zagrzali tu miejsca bo poziom był dla nich zbyt wysoki. Fajna firma, dba o ludzi. Polecam każdemu

Kaz

~Lysy Chyba trafiłem na tego samego "luzaka" Interview wyglądało dość komicznie. Przyszedłem elegancko ubrany, a tu mnie wita gość w rozciągniętym dresie, i czymś co chyba kiedyś było swetrem. Cała rozmowa wyglądała na darmowy consulting. Cały czas wypytywał tylko o technologie, o których sam nie miał zielonego pojęcia a moje odpowiedzi zapisywał na kartce Po około 1h poprosiłem o wodę a ten mi na to, że zaraz kończymy, choć skończyliśmy po ponad 2h Na koniec oczywiście zgodnie z standardami, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Generalnie nadal czuje się jak frajer

Łysy

Byłem tam na rozmowie kilka miesięcy temu. Poraził mnie brak kompetencji osoby która mnie przepytywała. Po około godzinie rozmowy i odpowiadania na pytania, które czytał z kartki. Przy jednej z odpowiedzi(krótki kawałek kodu na kartce) powiedział mi że się pomyliłem. Nie odpuściłem i zacząłem dopytywać, gdzie ten błąd. Po krytycznych pięciu minutach, kiedy to, bezradnie próbował coś wykazać, stwierdził, że to on jest od zadawania pytań. .... to miałby być mój "leader", już wiedziałem, że nic z tego. Na koniec, już z czystej perfidii, powiedziałem, że chciałbym zarabiać 2,5k brutto ;-) ... ale i tak się nie odezwali :-)))))

gosc

Swego czasu krazyly takie info o firmie ze pracuje tam jakas wredna i zlosliwa hetera, ktora wielu osobom uprzykrzala zycie swoim zachowaniem. Ciekawe czy jeszcze tam pracuje bo nie wiadomo czy aplikowac czy nie?

dj

Pracuje w Proximetry i muszę powiedzieć że nie narzekam. Kasa nie najgorsza, zawsze 1-wszego na koncie, fajna lokalizacja z zamkniętym parkingiem. Projekty są ciekawe a atmosfera w firmie (może nie licząc paru dni przed releasem ) jest bardzo fajna.

qwerty

Mój kumpel pracuje w tej firmie jako programista i nie narzeka.

Gość

Slyszałem że znowu szukają ludzi i chyba spróbuje do nich uderzyć. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tej firmy bądź zna kogoś kto tam pracuje?

Gosc

Odswiezam temat.

Prosiłbym również o opinię na temat tej firmy, jak się tam pracuje, jak wygląda sama rozmowa kwalifikacyjna (czy jest jakoś specjalnie ciężka), czy firma zapewnia jakiś pakiet socjalny (bony, karty multisport, itp.) Genralnie wasze odczucia.

Zostaw opinię o Proximetry Poland Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proximetry Poland Sp. z o.o.