RAPTOR Media sp. z o.o.

Tychy

Opinie o RAPTOR Media sp. z o.o.

Las

Wiesz co jeśli chodzi o szukanie informacji o Raptor Media to nie jest to taka znów trudna rzecz i nie ma się co za bardzo wściekać, wpisz sobie w google, ja właśnie mam otwartą zakładkę i znalazło się pierwszy wynik, a jakie rzeczy piszą ludzie bo nie wiem nawet?

celina87

nie rozumiem i jest to poza moja wyobraźnią jak firma w dzisiejszych czasach może nie mieć swojej strony intertnetowj i nie dbać o swój wizerunek w globalnej sieci. uznaję to niestety za nie dbanie o swój wizerunek. A to jak jak z mężczyzną który tak jak taktuje matkę będzie traktował żonę, więc boję się jak firma będzie traktowała pracowników, napiszcie szczerze jak jest z tym u nich

Maciej

W zasadzie nie posiadają swojej strony internetowej więc nie wiadomo skąd czerpać informacje o nich. Powinni w to zainwestować, bo w ten sposób zawsze można przyciągnąć do siebie nowych klientów i nowe kontrakty. Ciekawe czy mają osobę odpowiedzialną za prowadzenie PRu. Poza tym firma wydaje się odpowiedzialna dla osób, które rozpoczynają swoją karierę.

dziadek chrust

no właśnie a jaką umowę mogę dostać na starcie najlepszą u nich? chodzi mi o jak najdłuższy termin takiej umowy. natomiast rozumiem że ze względu na duze doświadczenia zawodowe dostanę od razu umowę o pracę. śmieciówka byłaby dla mnie po pięciu latach pracy spoliczkowaniem niecnym. czy ktoś z was może udzielić mi takiego info?

Ola

Jestem ciekawa jaki projekt tworzy spółka RAPTOR Media

santa

i szczęśliwego nowego roku nasz prasowy magnacie

mikołaj

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla całego zespołu RAPTOR Media sp. z o.o.(usunięte przez administratora)

musujący

Będzie drugi numer ??? Na papierze ??? (usunięte przez administratora)

df

Ktoś wie kiedy wyjdzie papierowe wydanie magazynu ?? (usunięte przez administratora)

worker

ależ spokojnie. Panowie z zarządu maj racje. Ta firma nie ma pracowników. Nie słyszałem o umowie o pracę, zlecenie czy dzieło a nawet pracę nakładczą w formie wolontariatu. Nie polecam. Ludzie trąca tam tylko swój czas i pieniądze, a za wykonana pracę nie ma komu zapłacić. (usunięte przez administratora)

quotek

(usunięte przez administratora)Jeśli do mnie to piszesz, to trafiłeś jak kulą w płot. Zapracowałem już sobie na emeryturę i nie muszę chodzić do UP w przeciwieństwie do tych co piszą te komentarze w tym serwisie, bo z takim podejściem, to faktycznie zostanie im tylko zasiłek. Jakby dawali zasiłki albo wynagrodzenie za poziom wypowiedzi, to Ty dostałbyś 0 zł i jeszcze byś musiał zapłacić podatek od głupoty w wysokości 500 zł/mc.

quotek

Tak z nudów biegam sobie tutaj po tych różnych profilach firm i w każdym widzę, że opinie pisane przez niby pracowników są pisane z prywatnych powódek i wszędzie znajdą się hejtersi co piszą dla samego pisania. Poziom komentarzy w tym profilu i ilość wulgaryzmów świadczy o piszących, a nie o firmie. Żadnych konkretów, same obelgi pod adresem dyrektora. Dlaczego? Bo wymagał, bo nie dał się dymać, bo kazał wyrobić plan sprzedażowy? Jak się tam przyjmowaliście, to warunki pracy i wymagania były chyba określone w umowie, skoro je zaakceptowaliście, to należałoby je wyrobić, jednak okazaliście się leserami i teraz bluzgacie na gościa, który starał się od Was wyegzekwować, to na co się zgodziliście. Ot i cały obraz polaków w pracy. Wypad za granicę skoro tu się nie podoba!

informaTOR

Nie zgadzam się z tym co tu piszecie. To dobra firma, płacą nieźle. Fakt ostatnio wiele się dzieje, ale dla chcącego nic trudnego. Ci, którym chce sie pracować naprawdę realizują cele i zarabiają nieźle. A zarząd - jest poprostu ambitny. Kwestia podejścia do tematu - w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo.

Ziarko do Ziarka

No to się [usunięte przez moderatora] nafilmowałem... nawet mi kamery nie chcą teraz pożyczyć [usunięte przez moderatora]. Tak ładnie kręciłem i montowałem, a teraz co? Chyba se [usunięte przez moderatora] pstyknę fotkę na bukfejsa jak kameruje liście, no wiecie te liście... zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bambucz

Z ostatniej chwili: [usunięte przez moderatora] zwariował,jak donoszą jego sąsiedzi po napisaniu ostatniej opinii na gowork został wywieziony w kaftanie bezpieczeństwa w nieznanym kierunku. Nasi informatorzy przekazali nam informacje że strzelec przebywa w zakładzie zamkniętym dla upadłych gwiazd internetu. Pokój dzieli z [usunięte przez moderatora] i innymi śmieciami z youtube. Będziemy informować o dalszych losach gwiazdy niemalipy.eeeełuuuuuuu. Specialiści nie wróżą mu szybkiego powrotu do internetu.

co?

Marsjanin

Witold, wiesz co?

witold

widzę że [usunięte przez moderatora] za wszelką cenę chce odwrócić uwagę od swojej osoby , te dwa powyżej komentarze napisane przez niego [usunięte przez moderatora] jak masz choć trochę honoru i ambicji nie wypisuj bzdur pod dziwnymi nicami zachowuj się jak mężczyzna z każdym głupim tekstem upadasz coraz niżej

BLUE DESIGN STUDIO

Jesteśmy zajebiaszczą firmą, która mieści się na stacji LOTOS w Tychach, podczas nocnych zmian robiemy zajebiaszcze strony www (no chyba, że pukamy laski na zapleczu, to strony som wtedy porno), i możemy temu Bambuczowi nakurwić taką stronę w Dżunli (czytaj Joomla), że mózg im społonie. Nasz fotograf [usunięte przez moderatora], popstryka swoim Soniaczem takie zdjęcia, że pokażą je w Naszjonal Dżeografiku. Jak jesteście zaintersowani, to przybywajta na LOTOSA obok OPLA w Tychach i dogadamy się na pewno!

Judyta

masz rację [usunięte przez moderatora], to są ciule. też mi zapłacili kilka tysięcy złotych i w zasadzie nic tam nie robiłam. trochę się na ich koszt pobawiłam, pijeździłam tu i tam, z takim podejściem to oni za daleko nie zajadą. a i jeszcze ten żałosny [usunięte przez moderatora], co się do mnie przystawiał, [usunięte przez moderatora]. trochę mi szkoda poświęconego czasu i projektu jaki realizowali, ale przynajmniej na tym nie straciłam. ha!

Darius Sadowski

Do momentu kiedy ja im robiłem wszystkie strony, to jakoś to działało, ale kiedy mnie wywalili, to wszystko siadło. Na całe szczęście wydoiłem ich na kilka tysięcy, więc nie jestem stratny, a przez dwa lata miałem za co żyć ;-D Teraz ciekawe kto im będzie robił te strony i kodził tak jak ja to do tej pory robiłem. Mogą se przyjść do XSolve, tam gdzie teraz kodzę, to im zaśpiewają kilkanaście tysięcy za stronę, a tak to mieli Daro za psie pieniądze, a teraz nie mają nic ;-D Hehehe!

dr. Kidler

[usunięte przez moderatora] podobno jest nieślubnym synem [usunięte przez moderatora]

Natan

Ojej.......... faktycznie, jakie to smutne, ojejejejeeeeej. Biedny [usunięte przez moderatora] piszą o nim i piszą i zaraz będzie bardziej sławny niż Doda. zacznijcie pisać też o inncyh ciulach z tej firmy, na opinie czeka [usunięte przez moderatora] i inni przyjaciele [usunięte przez moderatora].

Raptor

Znowu dwa komentarze (powyżej) pisane przez [usunięte przez moderatora]. Smutne...

Rafał W.

Wieś, to są te komentarze. Chciałbym się dowiedzieć czegoś o firmie i o tym jak się tam pracyje oraz zarobkach. A tutaj czytam jakieś głupoty i widać, że faktycznie ktoś ma problem z jakimś kolesiem i go tutaj obrzuca błotem. Tak prawdę mówiąc to mam wrażenie, że te komentarze piszą dwie osoby, jedna bluzga druga odbluzguje. Wstydźcie się, bo to jest żałosne. Ehhhh... polska i polacy :-(

nelka

Ja się wybieram,zawsze wiedziałam że [usunięte przez moderatora] nie jest zwykłym nieudacznikiem na jakiego wygląda.

Szymon

Już 28 stycznia zapraszamy na impreze \"Inwazja Rozrywki\" ! Całość odbędzie się w Katowickim Spodku o godzinie 15. Przewidujemy wiele atrakcji. Występy zespołów: Ac/Dc,Doda,Varius Manx! Gwiazda wieczoru bedzie Silver Samurai !!! Przewidujemy wiele atrakcyjnych nagród,telewizory LCD,sprzęt AUDIO a główną nagroda Samochód Skoda Super B !!! Impreza będzie mocno promowana,reklamy w TV (TVN,POLSAT),radio (RMF FM,ZET),internet.Bilety już do nabycia na Live Nation. ps. dementuje plotki na temat przejęcia przez Raptor Media koncernu ITI. Nic takiego nie ma miejsca.

john

Gość, który podpisuję się nickiem [usunięte przez moderatora] albo ma rozdwojenie jaźni , albo, co bardziej prawdopodobnie, ktoś się pod niego podszywa... po przeczytanych komentarzach chyba nie dziwi ... żal.

Paweł i Gaweł

Widać, że piszą tutaj same zawistne osły, co to za komentarze? Zero konkretów, same bzdury pisane przez leserów i miernoty społeczne. Sadzić nie ma komu, ale chętnych na owoce nie brak!

nelka99

Raptor Media 6/6 Uwielbiam ich. Kiedy wies party?? hahaha xD To ja pisałam,nelka.

Paweł i Gaweł

Ey.... nie życzę sobie żeby ktoś inny podpisywał się pod moim nickiem [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! albo ktoś inny , to ponoć [usunięte przez moderatora] (nawet nie zasługuje na dużą literę)pisał , żeby się podpisać nazwiskiem ... hahhhaaaahhaha ! To tylko zdesperowani idioci wpuszczają filmy na YT !! takie jakie można obejrzeć! Wstyd mi za polskie społeczeństwo przez te filmiki!! To dno!! A [usunięte przez moderatora] niech sie wypcha swoimi komentarzami , pisanymi pod pseudonimem innych, to wiadomo,że każdy o tym wie.... żenada, żal ... Pozdrawiam.. ja prawdziwy [usunięte przez moderatora] ... i nic mi do tego gówna, którym jest [usunięte przez moderatora] !!!!!!!

jonki

Komentarz wyżej pisany przez [usunięte przez moderatora]. smutne... btw. czemu nie włączyliście chociaż ocen dla filmu? Wiadomo,internauci zmiażdżyli by je negatywami.

Paweł i Gaweł

Jak widać w polu \"nick\" można wpisać co się chce, więc skąd wiadomo kto co napisał, męczy Was ta firma i to Wy jesteście żałośni, że nonstop tu wchodzicie i coś piszecie. Pracuję w tej firmie i jakoś źle mi nie jest, robią ciekawe projekty, a z Waszych wypocin wynika, że im zazdrościcie. Najdziwniejsze jest to, że nonstop najeżdżacie na prezesa tej firmy, a nie na firmę, a to mają być opinie o firmie, a nie o właścicielach czy też innych pracownikach. Boli Was, że ktoś coś potrafi zrobić, a Wy nic nie umiecie, tylko pisać anonimowo głupoty i nie dziwię się, że ktoś usuwa komentarze jeśli są tak żałosne jak Wy sami, co je piszecie. Zróbcie najpierw coś sami, pokażcie innym i zobaczymy jakie będą opinie na ten temat, pochwalcie się Waszą super twórczością! Co do komentarzy, to akurat ja administruję kanał na YT i jedynie jakie komentarze usuwam, to te wulgarne i nie mające nic wspolnego z publikowanym materiałem i do tej pory były takie 2, słownie DWA, więc niby skąd są te komentarze usuwane? [usunięte przez moderatora]

witold

no właśnie jak wcześniej pisałem usuwa krytykę a pochwały sam sobie pisze no bo kto przy zdrowych zmysłach mógłby pochwalić te krety.... filmiki tylko on sam

Paweł i Gaweł

Raptor Media powinno zmienić nazwę na Raptor Shit :D Oglądałem jakiś filmik na nie ma lipy.. jak to [usunięte przez moderatora] mówi, że lubi konstruktywną krytykę.. a chwile przed cytuje dosłownie słowa jakiegoś internauty [usunięte przez moderatora] jak niby szanująca się firma i niby o zgrozo poważna może wypuścić taki filmik ???? Jeśli lubi krytykę to dlaczego jak napisano wcześniej usuwa komentarze, zresztą słyszałem już o tym.. zostawia tylko pochwalające ... Dobrze, że firma się nie wybiła.. bo co by było z tymi biednymi pracownikami.. We wcześniejszych komentarzach czytałem jak to porównywał się do największych tego świata interesu .. ahhahahahhaahaah !!! Tylko jeszcze trzeba mieć trochę inteligencji, żeby do czegoś dojść a [usunięte przez moderatora] .. można dojść co najwyżej na dno. Mam wrażenie, że [usunięte przez moderatora] jest tak zapatrzonym w siebie narcyzem, że aż się rzygać chce... tylko.. hmmm co on w sobie takiego widzi bo ja nic :)

witold

jeżeli chodzi o krytykę to prawda [usunięte przez moderatora] osuwa wszystkie komentarze na YT i dodaje własnoręcznie napisane przez niego , a pisze je w taki sposób ze niby to ktoś inny to pisze i jak to zachwala jego ciężką pracę jego trud żenada

ludzie! piszcie,piszcie, dużo piszcie byle by to nie odbiegało od prawdy

Robert

Raptor Media już praktycznie nie istnieje. Wszyscy pracownicy odeszli (a było ich aż dwóch) [usunięte przez moderatora] został sam,ze swoim aparatem i głową pełną wizji. [usunięte przez moderatora] zapewne powróci z jakimś fantastycznym pomysłem,wszyscy czekają.

marian

[usunięte przez moderatora] to z tym ITI prawda A oglądałem taki program na TVn turbo "nie ma lipy" ten pomysł z lipom to ty im sprzedałeś . [usunięte przez moderatora] twój program nie ma lipy to wielka lipa

Luke

Mi wystarczyly jego umowy widmo o wspolprace, wykladanie swojej kasy na np. benzyne i oczekiwanie ze jak firma zacznie zarabiac to nam to zwroci :D profesjonalna firma, tez mi zart \"Jak się jest bumelantem nie potrafiącym rozliczyć z własnej pracy, a swoją pracę traktuje jak dobrą zabawę, to zapewne każdy nie będzie zadowolony. \" dobra zabawe tylko do garnka tez cos trzeba wlozyc ;-)

Jan

Dałem im się sfilmować przy mlekomacie :(

bleeeee

Dwa ostatnie posty pisane przez Strzelca albo pod jego dyktando .. widać po samej nawet godzinie i dacie.. żałosne i smutne.Strzelec się kończy .. jeśli w ogóle się kiedyś zaczął. A przewodnik ? jaki przewodnik, jakiś żart .. ktoś w ogóle o tym słyszał ? Nie wiem jak przedmówca, ale ja wole pracować w stabilnej korporacji i za pieniądze niż robić coś \"czego inni wcześniej nie wymyślili\" .. w tym akurat przypadku nie ma to kompletnie żadnej przyszłości ! Gdyby miało coś by się kręciło w tej firmie..to jakaś firma kogucik haha !

RAPTOR

\"komornik\" i inni cóż tak czepiacie się tego [usunięte przez administratora] ? Chyba z firmą RAPTOR Media macie jakieś rozliczenia, a nie z nim, ta firma to sp. z o.o., a[usunięte przez administratora] , to prezes zarządu, czyli jej reprezentant. Więc jeśli macie do kolesia jakieś prywatne sprawy, to po co je piszecie w wątku firmy? Dziwne jest, to że eskalacja nienawiści dziwnym trafem nastąpiła po wydaniu przez RAPTOR Media, Przewodnika Bambucz.pl. Czyżby przemawiała przez Was zwykła zazdrość i nie umiecie sobie z tym poradzić? Na całe szczęście, to Was zżera nienawiść i to Wy pielęgnujecie w sobie złość na coś z czym nie umie sobie dać rady. Tymi komentarzami potwierdzacie tylko, to, że wspomniany [usunięte przez administratora] i RAPTOR Media sp. z o.o. robią coś, czego Wy nawet nie umielibyście sobie wyobrazić... ewidentnie widać, że Was to boli ;-)

Pogromca Hello Kitty

Sam się posadź w więzieniu "Hello Kitty", pracowałeś w tej firmie? Ktoś Cię tam oszukał, wykorzystał (może jeszcze seksualnie?)? Masz problem zgłoś go na policję albo idź z tym do sądu pracy skoro masz niezbite dowody. Jak piszesz dla samego pisania, bo nie masz gdzie wyładować swoich frustracji, to idź pobaw się piłeczką z dziećmi na dworze, bo do kategorii przedszkolaków pasujesz idealnie!

hello kitty

i świetnie, że zaczyna być głośno o Szymonie! Mnie tylko dziwi, że on jeszcze nie siedzi w więzieniu i ma czelność pokazywać się na mieście. Mnie nie pozostaje nic innego jak zgodzić się z pozostałymi! Szymon Strzelec i jego współkolega Jacek to marzyciele, którzy mają ambicje większe niż bohaterowie kreskówek! Zwodzą, próbują wykrętów, przekłądają spotkania, jeśli chodzi o kasę! O ile nie wykorzystają Cię do pracy za darmo! Nic, tylko uciekać od nich, bo to bardzo zła kategoria ludzi!

piter

Jak można porównywać się do największych firm świata??? Co za debil ... Firma jest w trakcie rozwoju? Co za żart !!! Od kiedy ona się niby rozwija .. od dwóch, trzech lat ? hahahah Panie Szymon .. choć nie zasługujesz nawet na "Pan" , więc [usunięte przez administratora] Szymon, jesteś zwykłym oszustem , naciągaczem, cwaniakiem , nieudacznikiem , któremu nic nie wychodzi.. wielka firma.. a ta denna stronka Bambucz od wielu miesięcy nie działa... :) Żal mi tylko ludzi, którzy z Tobą pracowali .. i nie chodzi już nawet o kasę , ale mają nieźle spieprzoną opinię przez Ciebie .. no chyba , że się nie przyznają do takiego gówna jakim jest wielka firma Raptor Media czy sam ty .. ja bym się tam nie przyznawał bo i po co :)

Zeus11

Podobno to oni po cichu mają przejąć ITI.

F.K.

LIPA 1/5

Szymon

Miałem w zasadzie nic nie pisać, ale co mi tam... Zawsze znajdzie się grupa cwaniaków, którym coś nie pasuje, którzy będą krytykować dla zasady. Nikt nie jest w stanie dogodzić każdemu, gdyby Bill Gates lub Steve Jobs przejmowali się wszystkimi krytycznymi opiniami, to nic nigdy by nie zrobili. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest, to że dzięki temu, iż tutaj można wszystko pisać jako ANONIM, to każda z opinii może być napisana przez jedną i tą samą osobę. Miej jaja i podpisz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem oraz podaj konkretny przykład czym Ci zaszkodziła firma lub ja sam osobiście, jak nie to zamilknij na wieki, bo takie komentarze są żenujące i tylko pokazują Twoja słabość i zazdrość...

miałem okazję poznać( usunięte przez administratora ) osobiście i bardzo źle na tym wyszłem omijajcie faceta i jego interesy z daleka

Zostaw opinię o RAPTOR Media sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAPTOR Media sp. z o.o.