RAPTOR Media sp. z o.o.
2 313 68 5 1
Marta Nowy wpis

@anonymous W jaki dokładniej sposób firma RAPROT Media tnie po kosztach? Podaj więcej szczegółów na ten temat. Na pewno wiele innych, zainteresowanych pracą w tej firmie użytkowników będzie Ci wdzięcznych za tę informację.

anonymous Nowy wpis

sporo długów ,tną po kosztach

Robert

Czy firma normalnie funkcjonuje?

anonymous Nowy wpis
@Robert

Tak

Marta Nowy wpis

@Robert Co dokładniej rozumiesz przez pytanie: "Czy firma normalnie funkcjonuje"? Rozumiem, że chciałbyś wiedzieć coś więcej na temat tego, czy chociażby firma RAPTOR Media prowadzi rekrutację? Czy któryś z użytkowników jest w stanie podzielić się taką informacją?

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
ret

Raptor ma wpis w KRS z Rotschild Polska Sp z o.o. wiec podejrzana sprawa

TakNie

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy RAPTOR Media sp. z o.o.?

Las

Wiesz co jeśli chodzi o szukanie informacji o Raptor Media to nie jest to taka znów trudna rzecz i nie ma się co za bardzo wściekać, wpisz sobie w google, ja właśnie mam otwartą zakładkę i znalazło się pierwszy wynik, a jakie rzeczy piszą ludzie bo nie wiem nawet?

celina87

nie rozumiem i jest to poza moja wyobraźnią jak firma w dzisiejszych czasach może nie mieć swojej strony intertnetowj i nie dbać o swój wizerunek w globalnej sieci. uznaję to niestety za nie dbanie o swój wizerunek. A to jak jak z mężczyzną który tak jak taktuje matkę będzie traktował żonę, więc boję się jak firma będzie traktowała pracowników, napiszcie szczerze jak jest z tym u nich

Maciej

W zasadzie nie posiadają swojej strony internetowej więc nie wiadomo skąd czerpać informacje o nich. Powinni w to zainwestować, bo w ten sposób zawsze można przyciągnąć do siebie nowych klientów i nowe kontrakty. Ciekawe czy mają osobę odpowiedzialną za prowadzenie PRu. Poza tym firma wydaje się odpowiedzialna dla osób, które rozpoczynają swoją karierę.

dziadek chrust

no właśnie a jaką umowę mogę dostać na starcie najlepszą u nich? chodzi mi o jak najdłuższy termin takiej umowy. natomiast rozumiem że ze względu na duze doświadczenia zawodowe dostanę od razu umowę o pracę. śmieciówka byłaby dla mnie po pięciu latach pracy spoliczkowaniem niecnym. czy ktoś z was może udzielić mi takiego info?

Ola

Jestem ciekawa jaki projekt tworzy spółka RAPTOR Media

santa

i szczęśliwego nowego roku nasz prasowy magnacie

mikołaj

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla całego zespołu RAPTOR Media sp. z o.o.(usunięte przez administratora)

musujący

Będzie drugi numer ??? Na papierze ??? (usunięte przez administratora)

df

Ktoś wie kiedy wyjdzie papierowe wydanie magazynu ?? (usunięte przez administratora)

worker

ależ spokojnie. Panowie z zarządu maj racje. Ta firma nie ma pracowników. Nie słyszałem o umowie o pracę, zlecenie czy dzieło a nawet pracę nakładczą w formie wolontariatu. Nie polecam. Ludzie trąca tam tylko swój czas i pieniądze, a za wykonana pracę nie ma komu zapłacić. (usunięte przez administratora)

quotek

(usunięte przez administratora)Jeśli do mnie to piszesz, to trafiłeś jak kulą w płot. Zapracowałem już sobie na emeryturę i nie muszę chodzić do UP w przeciwieństwie do tych co piszą te komentarze w tym serwisie, bo z takim podejściem, to faktycznie zostanie im tylko zasiłek. Jakby dawali zasiłki albo wynagrodzenie za poziom wypowiedzi, to Ty dostałbyś 0 zł i jeszcze byś musiał zapłacić podatek od głupoty w wysokości 500 zł/mc.

quotek

Tak z nudów biegam sobie tutaj po tych różnych profilach firm i w każdym widzę, że opinie pisane przez niby pracowników są pisane z prywatnych powódek i wszędzie znajdą się hejtersi co piszą dla samego pisania. Poziom komentarzy w tym profilu i ilość wulgaryzmów świadczy o piszących, a nie o firmie. Żadnych konkretów, same obelgi pod adresem dyrektora. Dlaczego? Bo wymagał, bo nie dał się dymać, bo kazał wyrobić plan sprzedażowy? Jak się tam przyjmowaliście, to warunki pracy i wymagania były chyba określone w umowie, skoro je zaakceptowaliście, to należałoby je wyrobić, jednak okazaliście się leserami i teraz bluzgacie na gościa, który starał się od Was wyegzekwować, to na co się zgodziliście. Ot i cały obraz polaków w pracy. Wypad za granicę skoro tu się nie podoba!

informaTOR

Nie zgadzam się z tym co tu piszecie. To dobra firma, płacą nieźle. Fakt ostatnio wiele się dzieje, ale dla chcącego nic trudnego. Ci, którym chce sie pracować naprawdę realizują cele i zarabiają nieźle. A zarząd - jest poprostu ambitny. Kwestia podejścia do tematu - w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo.

Ziarko do Ziarka

No to się [usunięte przez moderatora] nafilmowałem... nawet mi kamery nie chcą teraz pożyczyć [usunięte przez moderatora]. Tak ładnie kręciłem i montowałem, a teraz co? Chyba se [usunięte przez moderatora] pstyknę fotkę na bukfejsa jak kameruje liście, no wiecie te liście... zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bambucz

Z ostatniej chwili: [usunięte przez moderatora] zwariował,jak donoszą jego sąsiedzi po napisaniu ostatniej opinii na gowork został wywieziony w kaftanie bezpieczeństwa w nieznanym kierunku. Nasi informatorzy przekazali nam informacje że strzelec przebywa w zakładzie zamkniętym dla upadłych gwiazd internetu. Pokój dzieli z [usunięte przez moderatora] i innymi śmieciami z youtube. Będziemy informować o dalszych losach gwiazdy niemalipy.eeeełuuuuuuu. Specialiści nie wróżą mu szybkiego powrotu do internetu.

witold

co?

Marsjanin

Witold, wiesz co?

witold

widzę że [usunięte przez moderatora] za wszelką cenę chce odwrócić uwagę od swojej osoby , te dwa powyżej komentarze napisane przez niego [usunięte przez moderatora] jak masz choć trochę honoru i ambicji nie wypisuj bzdur pod dziwnymi nicami zachowuj się jak mężczyzna z każdym głupim tekstem upadasz coraz niżej

BLUE DESIGN STUDIO

Jesteśmy zajebiaszczą firmą, która mieści się na stacji LOTOS w Tychach, podczas nocnych zmian robiemy zajebiaszcze strony www (no chyba, że pukamy laski na zapleczu, to strony som wtedy porno), i możemy temu Bambuczowi nakurwić taką stronę w Dżunli (czytaj Joomla), że mózg im społonie. Nasz fotograf [usunięte przez moderatora], popstryka swoim Soniaczem takie zdjęcia, że pokażą je w Naszjonal Dżeografiku. Jak jesteście zaintersowani, to przybywajta na LOTOSA obok OPLA w Tychach i dogadamy się na pewno!

Judyta

masz rację [usunięte przez moderatora], to są ciule. też mi zapłacili kilka tysięcy złotych i w zasadzie nic tam nie robiłam. trochę się na ich koszt pobawiłam, pijeździłam tu i tam, z takim podejściem to oni za daleko nie zajadą. a i jeszcze ten żałosny [usunięte przez moderatora], co się do mnie przystawiał, [usunięte przez moderatora]. trochę mi szkoda poświęconego czasu i projektu jaki realizowali, ale przynajmniej na tym nie straciłam. ha!

Darius Sadowski

Do momentu kiedy ja im robiłem wszystkie strony, to jakoś to działało, ale kiedy mnie wywalili, to wszystko siadło. Na całe szczęście wydoiłem ich na kilka tysięcy, więc nie jestem stratny, a przez dwa lata miałem za co żyć ;-D Teraz ciekawe kto im będzie robił te strony i kodził tak jak ja to do tej pory robiłem. Mogą se przyjść do XSolve, tam gdzie teraz kodzę, to im zaśpiewają kilkanaście tysięcy za stronę, a tak to mieli Daro za psie pieniądze, a teraz nie mają nic ;-D Hehehe!

dr. Kidler

[usunięte przez moderatora] podobno jest nieślubnym synem [usunięte przez moderatora]

Natan

Ojej.......... faktycznie, jakie to smutne, ojejejejeeeeej. Biedny [usunięte przez moderatora] piszą o nim i piszą i zaraz będzie bardziej sławny niż Doda. zacznijcie pisać też o inncyh ciulach z tej firmy, na opinie czeka [usunięte przez moderatora] i inni przyjaciele [usunięte przez moderatora].

Raptor

Znowu dwa komentarze (powyżej) pisane przez [usunięte przez moderatora]. Smutne...

Zostaw opinię o RAPTOR Media sp. z o.o. - Tychy

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie