Opinie o Voltar System Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Voltar System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Voltar System Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voltar System Sp. z o.o. w Tychy

Oluś Nowy wpis

Ja w bieżącej ofercie dla elektromontera w porównaniu do poprzednika nie widziałem aby pisali o nadgodzinach, a kiedyś faktycznie w wygasłym ogłoszeniu była o nich mowa. czy do teraz zostały zdjęte?

Aaa @ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Witam, pragnę wstąpić w szeregi firmy jako prefabrykator rozdzielnic, czy jest sens pchac się tam czy lepiej odpuścić? Opinie nie są zbyt ciekawe a ja nie lubię tracić czasu na zbędne mydlenie oczu przez kolejnych ojców dyrektorów co na niczym się nie znają ale rządzić chcą...

Witam, jak wygląda sytuacja elektromonterów? Tutaj opinii w zasadzie od dwóch lat już nie ma a właśnie wyświetla mi się dostępna oferta. podkreślają w niej możliwe nadgodziny, zastanawiam się do jakiego stopnia są nieograniczone? Ile można średnio w miesiącu zarobić?

Bo ja wiem

Osoba która uczy myśli że wszystko potrafisz.urabiaja (usunięte przez administratora) koleżanki i koledzy.Nie mówią co masz poprawić Zwalniają od razu Zatrudnić ludzi do projektu i zwolnic

Hanna
@Bo ja wiem

Ale to jak szybko zwalniają nowych pracowników?? Nie dają im czasu na jakieś wdrożenie??

ja napiszę
@Bo ja wiem

Na zatrudnianie pracowników po to żeby ich zwolnić szkoda czasu, trzeba NAPRAWDĘ się "wykazać" żeby bezpośredni przełożony nie chciał przedłużyć umowy. Pozdrawiam i życzę powodzenia w nowej pracy

LOGICZNIE I OBIEKTYWNIE MYŚLĄC Nowy wpis
@ja napiszę

Zgadzam się na 100% - żadną firmę szczególnie teraz na pewno nie stać na zatrudnianie nowych pracowników, tylko po to żeby ich zaraz zwalniać czy bez naprawdę istotnego powodu nie przedłużać umowy. Od zawsze - nie tylko nawet za t.z.w. postkomuny (usunięte przez administratora) ale i teraz na początku - wszędzie gdzie by się nie poszło do pracy, to na okresie próbnym nowy pracownik jest automatycznie oceniany i sam też ocenia firmę - po to jest w końcu okres próbny, żeby obie strony : pracownik i firma - zobaczyły czy będzie im razem " po drodze " . Malkontentom może da coś do myślenia tekst fraszki, który zacytuję : " cały w tym ambaras, żeby obie strony chciały to samo naraz - widziały gały co brały ".

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Voltar System Sp. z o.o. na stanowisko Elektromonter? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Katarzyna

Czy firma oferuje jakieś benefity pozafinansowe dla Specjalisty ds. kosztorysowania? Wiecie, jakieś karty na siłownie, pakiety medyczne czy inne owocowe dni?

Wiktor

Nie mogę znaleźć informacji czy są tam wymagane języki? Jeśli tak to jakie ?

Nick nick
@Wiktor

Języki ? Dobre sobie :D tam nie ma osoby, która dobrze zna angielski :D taka profesjonalna kadra.

Helena
@Nick nick

Nie no o chyba niemożliwe, to przecież niejaka podstawa. Ile osób tu właściwie pracuje w takim razie?

Nick nick

TOTALNIE NIE POLECAM. Niestety, przedmówcy mają rację, siedziba może i ładna, ale raczej nic poza tym. Pracowałem w tej firmie kilka lat, głównie przy prefabrykacji szaf elektrycznych. Głównym problemem moim zdaniem jest BRAK profesjonalnej kadry kierowniczej(usunięte przez administratora) Pracownicy z ekip jeżdżących po budowach NIE MAJĄ PŁACONE ZA CZAS PODRÓŻY, co jest kolejnym absurdem i stratą czasu (przy niektórych budowach dochodzi do absurdu, że 3-4 h spędzasz w samochodzie za darmo). Szefostwo nie nagradza pracowników za efekty(usunięte przez administratora) Kolejną sprawą jest brak profesjonalnego serwisu, wszyscy kumaci ludzie pouciekali do konkurencji, a zostali młodziki, bez doświadczenia (usunięte przez administratora) Wypłata była na czas, to fakt, ale to jeden z niewielu pozytywów. Reasumując, jeśli jesteś osobą uczciwą, denerwuje Cię kolesiostwo, awansowanie nie tych, co powinni(usunięte przez administratora) to zdecydowanie ta firma nie jest dla Ciebie.

Mlody51

Chciałbym się zapytać jak teraz wyglada praca w firmie na oświęcimskiej. Chodzi głównie o działy biurowe ? Słyszałem,ze miła atmosfera. Jest tam ktoś kto mógłby mi opowiedzieć pare rzeczy ?

@Mlody51

W biurze panuje miła atmosfera, na tyle na ile to możliwe w pracy, Pomogą, podpowiedzą, ale nie będą pracować za Ciebie.

Marcin Gdańsk

Pracowałem jako podwykonawca przy budowie tunelu w Gdańsku. Zlego słowa nie powiem. Dyrektor elastyczny, rozliczenie na czas. Doskonała współpraca. Nie oceniam pracowników etetowych.

Zakończyłem współpracę z firmą Voltar System ponieważ wiceprezes, na rozmowie o pracę oferuję całkowicie inne obowiązki i warunki zatrudnienia niż wygląda to w rzeczywistości. Praca na stanowisku Specjalisty Technicznego, choć brzmi bardzo ładnie i wyniośle, a w karcie obowiązków co drugi podpunkt mówi o nadzorowaniu prac i współpracy z kierownikiem budowy. W rzeczywistości pracujecie fizycznie, przy budowie, głównym narzędziem waszej pracy jest łopata. I nie ważne czy deszcz i zawierucha, wykopane musi być, bo kable i bednarkę musicie ułożyć. Na pytanie: skoro mam pracować fizycznie i potrzebne są mi narzędzia pracy, dostałem odpowiedź: najlepiej to by było gdyby Pan sobie przyniósł z domu narzędzia ! Woda do picia tylko w okresie letnim, w zimie się nie należy (chyba ludziom nie chce się wtedy pić !). Ciągły problem z rękawicami do pracy, na początku musiałem sobie przynieść z domu ! Pracodawca nie zapewnia środków czystości (brak mydła/pasty BHP), nie raz na budowie brak możliwości umycia się, musiałem jechać brudny do domu (i chodzi mi tu o zwykłe umycie rąk !). Praca wygląda tak, że przyjeżdżacie do firmy np na 6.00 zawożą was na daną budowę na 7 i do 15 tam pracujecie, o 16 jesteście na firmie (jak dobrze pójdzie) , jeśli budowa będzie np w Częstochowie i na dojazdy będziecie musieli poświęcić 3 do 4 godzin, to wiedzcie że nikt wam za to nie zapłaci, spędzicie kilka dodatkowych godzin w aucie i tyle. Jedyny plus to, że wypłata zawsze przychodziła na czas, tyle plusów. Ubrania dostajecie na 18 miesięcy, jednak w spodniach wypadają dziury po miesiącu (może mi się takie trafiły, nie oceniam). BRAK świadczeń socjalnych, BRAK wczasów pod gruszą, BRAK pakietów sportowych. Wiązałem z tą firmą duże plany zawodowe i głęboki rozwój, bardzo się zawiodłem i czuję się (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że ta opinia pomoże osobą chcącym podjąć pracę w tej firmie. Ja nie miałem takiej możliwości, ponieważ jest bardzo mało opinii o firmie Voltar System, a te które są wszystkie pozytywne i napisane w większości przez osoby z biura i kierownictwo, mocno mnie zmyliły. Z zewnątrz pięknie prezentująca się siedziba firmy w Tychach z okazałym biurowcem, nie odzwierciedla tego, jak firmą funkcjonuje wewnątrz. Nie polecam nikomu tej firmy. A jeśli chcecie tam pracować to wywalczcie sobie naprawdę dobrą stawkę, bo nic więcej nie dostaniecie.

staroświecki monter

toż to schock że wogóle miałeś ochote na prace, mogłeś przecież przeglądać strony na telefoniku lub zostać metroseksualnym dżentelmenem

@staroświecki monter

@staroświecki monter niestety twoje drwiny moim zdaniem są co najmniej kpiną jak cała ta pseudo firemka zresztą. Nie szanuje się w Voltarze pracowników i nic dla nich się nie robi. Pracowałem trochę w Voltarze i mocno jestem zdegustowany podejściem kierownictwa i zarządu wobec zaangażowania ludzi w pracę i powierzone obowiązki. Kpina, porażka, i zmarnowane lata pracy, brak możliwości rozwoju osobistego, jednocześnie zgodzę się z kolegą że poza dobrze ostro i długo negocjowaną stawką pensji na nic więcej nie można liczyć. Dla aplikantów do pracy - powodzenia i twardej .... oraz dobrej pensji bo na nic więcej nie liczcie.

Barbara
@na szczęście były pracownik

Twierdzisz, że lata pracy przepracowane w Voltar System były zmarnowane. Dlaczego tak mówisz? Naprawdę nie można się tam niczego nauczyć? Powiedz, na jakim stanowisku pracowałeś, jeśli możesz.

emerytowany elektryk

W sumię to się cieszę że zakończyłeś prace w Voltarze bo tempo pracy nam wzrosło i pensję również

@Barbara

a jakie to ma znaczenie. Cieszę się że już tam nie pracuję i tyle. Poza tym tylko jedna Barbara pracowała w Voltarze, w dodatku odeszła ładnych kilka lat temu z firmy więc tym bardziej nie rozumiem wpisu. Cieszę się ze zmieniłem firmę gdyż mogę w nowej o wiele bardziej rozwinąć skrzydła.

@emerytowany elektryk

skoro jesteś taki emerytowany to dlaczego nie korzystasz z emerytury i nie siedzisz w domu bawiąc wnuki tylko blokujesz miejsce pracy tym którzy chcą się zatrudnić na pełny etat np. zaraz po szkole???? wiesz ilu jest chętnych którzy nie mogą liczyć na żadne świadczenia żeby znaleźć pełny etat ?? Zastanów się człowieku i zrób miejsce tym którzy płacą składki na twoją emeryturę !!!! i jeszcze cie się 13-nastki należą !!(usunięte przez administratora)

anty były pracownik
@na szczęście były pracownik

dziwny jesteś człowieku bo z pracą problemu nie ma i z rozsądnym wynagrodzeniem dla inteligentnych również, ale jak ty masz problem z zatrudnieniem to twoje umiejętności musiały sięgnąć mułu i czyżby kolejny pracodawca się o tym przekonał? sądząc po twoich wpisach to mnie nie dziwi

Ziomek

To nie było przypadkiem stanowisko asystent projektanta/specjalista techniczny? Pytam się bo przeglądałem oferty pracy z tej firmy. Z góry bardzo dziękuję za merytoryczną odpowiedź.

Zdegustowany

Do niedawna miałem okazję pracować w firmie Voltar System. Z perspektywy osoby która wstępując w szeregi firmy miała duże aspiracje i chęci do pracy oraz kilkuletnie doświadczenie w branży muszę z przykrością przyznać że dołączenie tam było dużym błędem, w który zostałem wprowadzony podczas rozmowy kwalifikacyjnej z panem wc-prezesem(cóż za prestiż). Nie wdając się w szczegóły tej konwersacji obietnice pp związane karierą w tej firmie nie miały pokrycia w rzeczywistości. Mój przypadek nie był udosobniony-z późniejszych rozmów z współpracownikami dowiedziałem się że brak konsekwencji w słowach to znak firmowy tegoż pana. Pracujac tam mogłem się przekonać że o "sile" tej firmy stanowią górniczy emeryci na smieciówkach którzy są hermetycznym i w dużym stopniu niereformowalnym środowiskiem posiadającym niepohamowany sentyment do czasów komuny. W firmie panowała duża rotacja. Osoby młode zwabione obiecankami kończą karierę w tym kołchozie średnio po kilku miesiącach. Poza wypłata brak świadczeń socjalnych i innych dodatków. Strój roboczy dla elektryka to 1 komplet ubrań (swoją drogą wątpliwej jakosci)na 18 miesięcy. Nawet taka zdawałoby się drobnostka jak zapewnienie rękawic ochronnych przekraczała możliwości tej firmy. Notoryczny problem był również z narzędziami który zazwyczaj był rozwiązywany poprzez przynoszenie prywatnych za częstą "namową" kierownika. (usunięte przez administratora)

były już pracownik

niestety koledzy mają rację, poza okazałym budynkiem niczym ciekawym nie przyciągają, bardzo mało mają do zaoferowania

Elektryk

Firma porażka że wogole ktoś tam chce pracować :(

Zostaw merytoryczną opinię o Voltar System Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Voltar System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Voltar System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voltar System Sp. z o.o.?

Voltar System Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Oświęcimska 82
    43-100 Tychy