Opinie o Torex Beata Fidytek w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Torex Beata Fidytek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Torex Beata Fidytek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torex Beata Fidytek w Katowice

Przedsiębiorca

Konkurs na najgorsze biuro rachunkowe wygrywa TOREX z Katowic. Zagubione faktury, które przekazywałem znikały, wieczne błędy w wyliczaniu podatków(zapewne faktury były źle księgowane albo nie były w ogóle), które skutkowały wizytą US - na szczęście nowe biuro ogarnęło temat - chociaż myśleli że sam sobie rachunkowość prowadziłem, a nie 'profesjonalne' biuro rachunkowe - tyle błędów ???? Kontakt najlepiej tylko mailowy i modlitwa na odpowiedź ponieważ na telefony pomimo zapewnień nigdy nie oddzwaniali. Biuro działa jak urząd skarbowy... za każdym razem jak byłem osobiście się o coś zapytać to każda osoba mówiła na jeden temat co innego. Osoby współpracujące z w/w biurem sprawdźcie sobie poprawność zaksięgowanych dokumentów za zeszły rok przynajmniej. Lepiej teraz niż później zrobi to urzędnik.

Nie kłam człowieku
@Przedsiębiorca

Pewnie sam pogubiłeś albo nie doniosłeś dokumentów i szukasz winnych za swoje niedopatrzenia i niekompetentność :). A co do udzielanych informacji napewno było dobre i rzetelne ale ty źle zrozumiałeś albo masz ... amnezję

Polecanko ;)

Biuro rachunkowe TOREX to duży i prężnie działający organizm trzech zespołów - kadr, uproszczonej i pełnej księgowości. Pracowałam w biurze ponad dwa lata, zaczęłam w dziale KPiR gdzie doświadczone osoby mnie wdrożyły i dokładnie przedstawiły kolejne czynności w ciągu miesiąca, a współpracownicy zamiennie sprawdzali wprowadzone przeze mnie dokumenty, w razie niezgodności uprzejmie przekazywali informację i uczulali 'na przyszłość'. Miałam możliwość samodzielnego rozliczania Klientów oraz kontaktu z nimi - pełna obsługa bieżącego miesiąca. Po pewnym czasie dostałam szansę przejścia do działu KH, gdzie miałam możliwość poszerzenia dotychczasowych umiejętności o obsługę osób prawnych, sporządzanie dokumentów finansowych w oparciu o wprowadzone wcześniej dane do systemu finansowo-księgowego finansowego oraz sporządzanie SF i dokumentacji z nim związanej. Jeżeli pracownik wyraża chęć może uczestniczyć w dodatkowych czynnościach, jak np. rozliczanie PIT czy dotacji, wszystko zależy od predyspozycji - nadajesz się? Rób! Nie? To zajmij się swoją robotą ;p Zarobki w mojej opinii są atrakcyjne, pracodawca jest mocno wyrozumiały, a wynagrodzenie jest korygowane przez pracodawcę w momencie, kiedy widzi zaangażowanie i rozwój pracownika, były też podwyżki noworoczne. Ps. dla ciekawskich, nie pracuję bo się przeprowadziłam ;)

Kariera N.Dyzmy

To proste :) tzw. "Awans wewnętrzny" wg mnie , to jak ktoś zdezerteruje i nie znajda nikogo innego, chętnego to wezmą kogoś z niższego szczebla i dadzą mu jego zakres obowiązków :)))))))))

Andrzej Siedlarski

Jestem klientem Torexu chyba od początku . Super biuro , pełen profesjonalizm .

Tomasz Nowy wpis

Znalazłem interesującą mnie ofertę, jest wygasła, ale dopytam gdyby stanowisko znów było dostępne. Chodzi o pozycję pracownika ds. kadr i płac, zauważyłem, że oferowane zarobki były od 4 000 do 5 600 zł, od czego zależne jest to czy dostanie się początkową albo końcową kwotę? Jakie widełki są teraz, bo to ogłoszenie sprzed kilku lat?

@pracownik Nowy wpis

Myślę, że warto rozważyć pracę w Torexie :) Pracuje w tym biurze, w dziale pełnej księgowości od ponad dwóch lat. Długo szukałam pracy, w ktorej będę mogła rozwijać swoje umiejętności, nabywać doświadczenie, prowadzić księgowość spółek od A do Z, a nie tylko bezmyślnie wklepywać faktury. Pracowałam wcześniej w innych biurach rachunkowych (praca w nich była bardzo stresująca, kierownicy czepiali się o wszystko, często nie miałam się kogo doradzić, ludzie niechętnie dzielili się swoją wiedzą). Tutaj jest inaczej (nie ma sztywnej atmosfery, zespół jest zgrany, a ludzie są mili i pomocni).

Pracownik Firmy Nowy wpis

Pracuję w firmie od ponad dwóch lat. Panuje tutaj rodzinna atmosfera i każdy może poczuć się tutaj ważny bez względu na obejmowane stanowisko. Pensje są ustalane indywidualnie, adekwatnie do zakresu obowiązków oraz zapału do pracy. Chętnie polecam osobom które chcą się rozwijać oraz cierpiących na wieczny niedosyt w nabywaniu nowej wiedzy :)

Pracownik Firmy Nowy wpis

Pracuję w firmie od przeszło dwóch. Panuje tutaj rodzinna atmosfera i każdy może poczuć się tutaj ważny bez względu na obejmowane stanowisko. Pensje są ustalane indywidualnie, adekwatnie do zakresu obowiązków oraz zapału do pracy. Chętnie polecam osobom które chcą się rozwijać oraz cierpiących na wieczny niedosyt w nabywaniu nowej wiedzy :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Torex Beata Fidytek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Andrzej Siedlarski

Jestem klientem Torexu chyba od początku . Super biuro , pełen profesjonalizm .

Hej, znalazłam to biuro rachunkowe na biznes mentorze i zastanawiam się czy ktos może u tej pani był na stażu ? Studiuje i wymagają od nas praktyk ale myślałam czy może nie da się tego zamienić w staż a pozniej już zostać w firmie?

Spółka z o.o.

Witam serdecznie szukam bardzo dobrego , certyfikowanego biura rachunkowego Pełna księgowość polecono mi miedzy innymi tą renomowaną katowicką Kancelarie Jakieś sugestię, opinie na temat jakości świadczonych usług oraz kompetencji, predyspozycji kadry ? Za pomocne opinie dziękuje

anonime
@Spółka z o.o.

Dzień dobry, niestety nie polecam. obecnie nasze spółki i jdg są już w innym biurze, kolejnym. Zdecydowaliśmy się na mniejsze biuro, mają stałą kadrę.

Nie kłam człowieku
@Przedsiębiorca

Polecanko ;)

@Polecanko ;)

Wyczerpująca opinia, ja bym dopytała Cię jeszcze tylko o to, czy za tymi próbami pracy w innych zespołach mogła iść też szansa awansu. Czyli: nadajesz się tu? Zostań, przechodząc zarazem o oczko wyżej w hierarchii :))

@K

Jak pracowałam, w każdym dziale były stanowiska kierownicze, na których były zmiany, są tez momenty kiedy kierowników trzeba zastępować, a wiec jest możliwość skoczenia o oczko wyżej. Warto wspomnieć, że nie samym stanowiskiem, ponieważ zakres pracy jest szeroki, a więc jak nabędziesz nowe umiejętności i powiesz, ze chcesz się wykazać, raczej bez problemu dostaniesz możliwość :)

@@K

Awans wewnętrzny? Właśnie zastanawiało mnie to jakie warunki są do spełnienia by moc w ogóle objąć takie wyższe stanowisko. czyli w teorii nie trzeba mieć doświadczenia z jakiegoś równoległego? Jak to w jakiejś ofercie jest opisane wtedy?

Kariera N.Dyzmy

Hej, co myślicie o podjęciu pracy w kadrach? Warto czy nie warto? :) Widełki to 4 000–5 600 zł. Pierwsza kwota trochę niska, ale 5600 to już fajna suma. W ofercie (niestety już archiwalnej:() napisali, że szukają kilku kandydatów, to ile w takim razie zespół liczy osób? Jaka jest struktura? Oprócz znajomości i pracy z programem Płatnik i Gratyfikant, firma zwraca uwagę na jakieś dodatkowe kompetencje? Pisza o możliwości uzyskania uprawnień, a jakich dokładnie?

Joanna

Widzę niestety same opinie klientów, a mnie ciekawi jak się tam pracuje, bo widzę aktualne ogłoszenie na samodzielną księgową :( Mam 10+ lat doświadczenia w zawodzie, czy mogę liczyć na konkretną stawkę? Czy faktycznie jest tak jak piszą klienci, że jest chaos i jedną firmą zajmuje się kilka osób?

Klient w Euforii
@Joanna

A ja mam bardzo ale to naprawdę bardzo dobre zdanie o tej firmie. Wg mnie ścisła czołówka spośród biur rachunkowych na śląsku. Pracownicy ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy. PEŁNY PROFESJONALIZM jeżeli chodzi o obsługę , wiedzę , zaangażowanie, kompetencje.. GODNI POLECENIA. A co do ogłoszeń rekrutacji to jest naturalne. Potwierdza to tylko regułę jak wysokie wymagania stawia pracodawca pracownikom w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi. Jeżeli pracownik zarabia 15 tyś to musi być naprawdę BARDZO BOBRY jeżeli nie to po prostu dostaje kopa w(usunięte przez administratora). :) i i wylot.

Mariusz
@Klient w Euforii

Ty wiesz że takie zarobki tu proponują? Bo 15 tys to dość sporo. Wiadomo że fachowcy są w cenie no ale czy wszyscy tak tu zarabiają?

hrk
@Mariusz

W dzisiejej dobie gospodarki wolno rynkowej nie ma już kominów płacowych. Twoja praca jest tyle warta ile zania ktoś zapłaci .Ty myslisz że ile zarabiają główni księgowi,doradcy podatkowi , kontrolerzy czy eksperci księgowi z najwyższej pólki itd. ?

daveo

Korzystałem z obsługi jako klient. Do firmy trafiłem z polecenia (o zgrozo - bo sam nigdy nikomu bym nie polecił). Największym błędem było to, że zaufałem księgowej i nie weryfikowałem na bieżąco dokumentów (a powinienem był). Nie polecam nikomu. Totalny bur.el i błąd za błędem. Brak przypisania jednej, stałej, osoby do księgowania - co miesiąc księgował inny pracownik, na którego akurat "wypadło" (w mojej ocenie jedna z przyczyn błędów w rozliczeniach). Największy hit - wprowadzenie do ewidencji ŚT pojazdu w wartości brutto zamiast netto (i naliczanie odpisów amortyzacyjnych od wartości brutto). Wychwyciłem to sam. Wytłumaczenie szefowej - "bo pracownik nie wiedział". Po pierwsze - kto ponosi odpowiedzialność za to, że "pracownik nie wiedział"? Klient, czy prowadzący biuro. Po drugie - jak ktoś widzi fakturę z kwotą netto i brutto, to świadcząc usługi księgowe powinien wiedzieć jakie wartości wprowadzić... Inny hit - do kosztów DG wliczone odsetki od kredytu na nieruchomość w najmie prywatnym (oprócz DG biuro rozliczało też najem). Na koniec roku nigdy zaliczki na PDoF nie zgadzały się z rozliczeniem rocznym (np. 1000 zł do dopłaty, obecnie zgadza mi się to co do złotówki). Można by wymieniać jeszcze dłuuugo..... Podsumowując - z całego serca odradzam

Irena
@daveo

Brak stałej księgowej wynika z dużej rotacji wsród pracowników?

@Irena

Biorąc pod uwagę ich wiedze i kompetencje to raczej byli praktykanci.

Magdalena

Zauważyłam, że jedna z ostatnich opinii to chyba skopiowana z google została, chyba ktoś faktycznie nie był zbyt zadowolony? wpadłam tu, żeby się zorientować czy u Pani ktoś obecnie pracuje, wiadomo? kiedyś ktoś o tym pisał i ogólnie skoro biuro do dziś działa to się zastanawiam czy te usługi mogą być faktycznie takie złe? ktoś z zatrudnionych by się ustosunkował?

@Magdalena

korzystałam do jeszcze niedawna i faktycznie: obsługa jest tragiczna. Pomijam już sam kontakt z klientem, który jest prawie na zerowym poziomie. To powiadomienia z urzędów i ZUS są nagminne. Nie polecam

Magdalena
@Ania

Aha... czyli więcej osób tu obsługuje, tak jak przypuszczałam? a nie były to przypadkiem jakieś praktykantki? może stąd te niedociągnięcia w usługach?

Klient Torex

Maksymalnie 3x w miesiącu kontakt z biura, od jakiegoś czasu jedynie mailowy: rozliczenie podatku, ZUSu i faktura za obsługę, w drugą stronę nie działa nawet jak mówią że oddzwonią;) Jakość obsługi i współpracy kompletnie nieadekwatna do oferty i pierwszej rozmowy telefonicznej ... Zero zainteresowania, wsparcia i kontaktu z wskazówkami dla początkującego przedsiębiorcy. Brak rozliczenia podatków w terminie również nie stanowi powodu do przemyśleń o jakości obsługi...

Artur

Słabe biuro, szefowa biura niekompetentna dużo gada a mało wie , błędy w dokumentacji, stali klienci sprawdźcie papiery, bo przy kontroli zdziwicie się jak ja,

daveo
@Artur

Jako były (na szczęście) klient w pełni potwierdzam ww. opinię

Profesjonalna obsługa. Współpracujemy wiele lat. Żadnych problemów przy kontroli, wszystko szybko, sprawnie, profesjonalnie.

Siedlar

Księgowa profesjonalna . Skrupulatna i dobrze znająca prawo podatkowe . Ceny za usługi księgowe umiarkowane . Biuro istnieje od chyba 20lat . Jestem ich klientem chyba od początku .

Zostaw merytoryczną opinię o Torex Beata Fidytek - Katowice

• Jak się pracuje w Torex Beata Fidytek?

Zobacz opinie na temat firmy Torex Beata Fidytek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torex Beata Fidytek?

Torex Beata Fidytek
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Torex Beata Fidytek