Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń

Sosnowiec

Opinie o Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń

IREK

Bardzo dobre biuro rachunkowe. Polecił mi ich kolega i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Zajmują się wszystkim kompleksowo i na bardzo wysokim poziomie. Widać, że znają się na swoje pracy i maja za sobą bardzo dużo lat doświadczenia. Polecam wszystkim, którzy nie mają głowy i czasu do zajmowania się sprawami księgowości i kadr. Można im całkowicie zaufać.

zuzia

Biuro cieszy się bardzo dobrą opinią, coraz więcej klientów przechodzi z innych biur. Fachowo, sympatycznie , cenowo również ok. Polecam :)

danek

nie ma wątpliwości. Firma istnieje @bikol i ma całkiem dobrą stronę. Niestety nie ma tam żadnej zakładki o pracy, czyli tu możemy sobie porozmawiać a CV na ich maila

Szukasz pracy?

EX

Nie warto zawracać sobie głowy tym biurem. Dno - na poziomie międzyludzkim i w relacji pracodawca-pracownik. Niestety, ale to biuro ogarnęła żądza pieniądza. Przykre!

mira

Spoko firma . wolne kiedy chcesz, szefostwo też ok.wynagrodzenia powyżej przeciętnej.

mira

nina

Powinnaś się cieszyć że coś dostałaś skoro nic nie umiałaś, inni pracodawcy trzymają miesiąc na bezpłatnym i ani złotówki nie płacą.

dzień próbny

Byłam w tej firmie na kilka dni próbnych, przepracowałam 2 dni, Pani stwierdziła, że nie daję sobie rady i nic nie potrafię, za 2 dni dostałam 50 zł, bo pani (usunięte przez administratora) stwierdziła, że tyle mi wystarczy... Nie polecam nikomu współpracy z tą osobą.. Żenada... ;/

Allusiaaa

Potwierdzam.[usunięte przez moderatora] Obiecuje umowę o pracę, a tak naprawdę większość pracuje [usunięte przez moderatora] za marne gorsze.

GAL ANONIM

Odradzam każdej osobie,która chce się tam zatrudnić. Po 1 - praca bez umowy to tam norma, po 2 jeśli już jest umowa to na minimum krajowe a do ręki płaca tyle ile szefowa AK uważa za słuszne. Zachowanie właścicielki poniżej krytyki - obraża, poniża i gnębi. Tą firma powinien zająć się PIP. Całkowity brak szacunku dla pracowników ze strony szefostwa.

xxxxxxxx

święta prawda, zgadzam się ze wszystkim co jest tu napisane ewidentny brak kultury to po pierwsze zero szacunku dla drugiej osoby po drugie szkoda słów żeby dalej wymieniać bo ta Pani i tak wniosków z tego nie wyciągnie

Zostaw opinię o Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń