Opinie o Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń w Sosnowiec

counter
3 3 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 422 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń?

księgowa Nowy wpis

Atmosfera w okolicach 20-go dnia miesiąca sprzyja pracy i redukuje stres :) a Pani AK wspiera pracowników

nn Nowy wpis

Super przyjazna firma. Załoga bardzo życzliwa oraz wesoła atmosfera. Polecam!

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

IREK

Bardzo dobre biuro rachunkowe. Polecił mi ich kolega i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Zajmują się wszystkim kompleksowo i na bardzo wysokim poziomie. Widać, że znają się na swoje pracy i maja za sobą bardzo dużo lat doświadczenia. Polecam wszystkim, którzy nie mają głowy i czasu do zajmowania się sprawami księgowości i kadr. Można im całkowicie zaufać.

zuzia

Biuro cieszy się bardzo dobrą opinią, coraz więcej klientów przechodzi z innych biur. Fachowo, sympatycznie , cenowo również ok. Polecam :)

danek

nie ma wątpliwości. Firma istnieje @bikol i ma całkiem dobrą stronę. Niestety nie ma tam żadnej zakładki o pracy, czyli tu możemy sobie porozmawiać a CV na ich maila

EX

Nie warto zawracać sobie głowy tym biurem. Dno - na poziomie międzyludzkim i w relacji pracodawca-pracownik. Niestety, ale to biuro ogarnęła żądza pieniądza. Przykre!

Tak1Nie
mira

Spoko firma . wolne kiedy chcesz, szefostwo też ok.wynagrodzenia powyżej przeciętnej.

mira

nina

Powinnaś się cieszyć że coś dostałaś skoro nic nie umiałaś, inni pracodawcy trzymają miesiąc na bezpłatnym i ani złotówki nie płacą.

Tak5Nie1
dzień próbny

Byłam w tej firmie na kilka dni próbnych, przepracowałam 2 dni, Pani stwierdziła, że nie daję sobie rady i nic nie potrafię, za 2 dni dostałam 50 zł, bo pani (usunięte przez administratora) stwierdziła, że tyle mi wystarczy... Nie polecam nikomu współpracy z tą osobą.. Żenada... ;/

Tak2Nie
Allusiaaa

Potwierdzam.[usunięte przez moderatora] Obiecuje umowę o pracę, a tak naprawdę większość pracuje [usunięte przez moderatora] za marne gorsze.

Tak2Nie

GAL ANONIM

Odradzam każdej osobie,która chce się tam zatrudnić. Po 1 - praca bez umowy to tam norma, po 2 jeśli już jest umowa to na minimum krajowe a do ręki płaca tyle ile szefowa AK uważa za słuszne. Zachowanie właścicielki poniżej krytyki - obraża, poniża i gnębi. Tą firma powinien zająć się PIP. Całkowity brak szacunku dla pracowników ze strony szefostwa.

Tak4Nie
xxxxxxxx

święta prawda, zgadzam się ze wszystkim co jest tu napisane ewidentny brak kultury to po pierwsze zero szacunku dla drugiej osoby po drugie szkoda słów żeby dalej wymieniać bo ta Pani i tak wniosków z tego nie wyciągnie

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Agma S.C. Biuro Rachunkowe Agnieszka i Mariusz Kozdroń - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad