Opinie o M&M GASTRO GROUP w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy M&M GASTRO GROUP. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w M&M GASTRO GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&M GASTRO GROUP w Katowice

Tomasz
Kandydat
 Pytanie

Czy komuś coś wiadomo na temat dodatkowych warunków pracy w M&M GASTRO GROUP i nie pytam tu o samą pensje?

Paulina
Pracownik
@Tomasz

nie wiem, czy chodzi o warunki biurowe, ale są całkiem niezłe a dokładnie bardzo dobre, jest klima ekspres do kawy i wszystko co potrzebne do biurowej pracy. Nie ma do czego się przyczepić.

Joanna Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Czy praca jest tylko stacjonarna czy można z czasem liczyć na zdalke lub hybrydę?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@Joanna

Może tak zacząć pracę od wykazania się a nie od razu pytaċ o zdalne ludzie co z Wami….

Justa Nowy wpis
Inne

Atmosfera w firmie jest aktualnie na plus czy na minus? Chciałam się starać o pracę przedstawiciela handlowego. W ofercie piszą o przyjaznym środowisku i wsparciu. Zależy mi na fajnym zespole. Co sądzicie?

Tomasz
Kandydat
 Pytanie

Czy komuś coś wiadomo na temat dodatkowych warunków pracy w M&M GASTRO GROUP i nie pytam tu o samą pensje?

Patryk
Pracownik
@Tomasz

Pracując miałem dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ale wiem, że część osób miała jeszcze jakieś pakiety sportowe w różnych miejscach.

Martyna
Pracownik
@Tomasz

potwierdzam jak wyżej a w temacie pensji powiem tylko, że są terminowe

Robert
Były pracownik
@Tomasz

w dziale sprzedaży mieliśmy całkiem niezły system premiowy i różne konkursy z nagrodami. Do tego jak ktoś faktycznie się wykazywał to miał dodatkowe premie okresowe. Ogólnie całkiem nieźle i całkiem fajna atmosfera pracy.

Paulina Nowy wpis
Pracownik
@Tomasz

nie wiem, czy chodzi o warunki biurowe, ale są całkiem niezłe a dokładnie bardzo dobre, jest klima ekspres do kawy i wszystko co potrzebne do biurowej pracy. Nie ma do czego się przyczepić.

Mańka
Inne

Coś klienci ostatnio sie wzburzają tu we wpisach i aż zaczynam sie przy tym zastanawiać czy pracownicy mogą mieć przez to poważnie popsuta atmosferę w trakcie pracy. ocenicie czy jest z nią tak źle?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w M&M GASTRO GROUP. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Doradca / Handlowiec w Salonie Sprzedaży?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ina
Inne
 Pytanie

Brawooo Wyyy,no,dosłownie (usunięte przez administratora),gdybyście mieli klase,to napisalibyście po prostu PRZEPRASZAM,a jeżeli chodzi o dowody,to posiadam niezbite w tej kwestii,a tak na marginesie,czy juz sam fakt,że w ciągu 9 miesięcy od zakupu,i wymianie sprzętu, ten psuje się?..nie stanowi to jasnego dowodu na to jakiej jakości sprzedajecie towar...I to ja mam zamiar zlozyc skarge na mmgastro do Rzecznika Praw Konsumentów.NIE POZDRAWIAM

M&M GASTRO GROUP
Pracodawca
@Ina

Podjęliśmy kilka prób kontaktu telefonicznego w celu wyjaśnienia kwestii spornych. Niestety bezskutecznie, dlatego w najbliższych dniach skontaktujemy się z Państwem na drodze formalnej.

Ina
Inne

W uzupełnieniu do wcześniejszej opinii,chce dodać,że nr mojej reklamacji wynosił coś ponad 46 tysiecy..wiec to mówi samo za siebie o poziomie jakości sprzedawanych tam towarów,bo za numerem kryje się ilość reklamacj..a skoro 22.04.24 roku..zareklamowalo go już ponad 46 tysiecy ludzi,to łatwo policzyć ile będzie ich na koniec roku.NIC DODAC,NIC UJAC..JEDNYM SLOWEM MASAKRA...a najciekawsze jest to,że na jakiejś ich stronie widnieją same pozytywne opinie,CO NIKAK MA SIE O RZECZYWISTOSCI.Sami sobie je wypisują.. BRAK SLOW.

M&M GASTRO GROUP
Pracodawca
@Ina

Szanowna Pani, tak poważne zarzuty wypadałoby poprzeć dowodami w przeciwnym razie to tylko niesprawiedliwe pomówienia, za które w myśl obowiązujących przepisów można zostać pociągniętym do odpowiedzialności. Numer porządkowy, o którym Pani wspomniała nie odpowiada ilości zgłoszonych reklamacji, a opinie piszą nam nasi zadowoleni Klienci na co od lat ciężko pracują ludzie odpowiedzialni za ich obsługę.

Klient firmy MM Gastro
Inne
@Ina

Nie rozumiem jako klient firmy MM Gastro co ma wspólnego wylewanie żali związanymi z reklamacjami z opiniami związanymi z pracą w danej firmie (usunięte przez administratora)Z drugiej strony skoro uważa Pani, źe 40 kilku tysięczny numer odpowiada ilości awarii w tym przypadku termosów to gratuluję wyobraźni ???????????? Jako wielokrotny klient wiem, źe to numer zupełnie nie związany z ilością zgłoszeń reklamacyjnych a przypadkowy nadany numer z systemu gdzie tylko miesiąc i rok się zgadza- wiem z zamówień i z faktur- proszę sobie wyobrazić tak już bez emocji ile miejsca w magazynie zajmuje 40 tys termosów. Firma ma w swojej ofercie np na stronie www kilkanaście tysięcy pozycji…ale pewnie sprzedają i magazynują same termosy????????????

Ina
Inne

W lipcu ubiegłego roku kupilam w mmgastro termos stalowy,który zepsuł się po niecałych 4 miesiącach,a mianowicie zaczal oddawać cieplo na zewnątrz.Reklamowalam,cały korowod reklamacyjny strasznie zawiły..pracownicy nieudolni...a efekt taki,że ten wymieniony termos dokładnie po podobnym czasie użytkowania znowu się zepsuł,w identyczny sposób.Tym razem zażądałam zwrotu gotówki.. proces reklamacyjny ciągnął się prawie miesiąc...albowiem zgłosiłam reklamacje 22.04.24 r,a gotówka na konto za termos wpłynęła 17.05.24..Dużo by tu opisywać,ale,szkoda mi czasu na to.Jednym słowem opieszałość konsultantów i jakieś durne formalności.Nigdy więcej nic tam nie kupię i wszystkim odradzam

Ciekawa
Inne

Ciekawa jestem aktualnych zarobków Specjalisty ds. obsługi klienta, wyświetliła mi się właśnie oferta do mojego okolicznego Salonu Sprzedaży, oczywiście bez wskazanych przedziałów płacowych. Jak ocenianie te premie wynikowe? trudno je wyrobić?

Pytanie
 Pytanie

Czy w M&M GASTRO GROUP zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Karol
Pracownik
@Pytanie

U mnie była to zwykła umowa o prace, ale na krótki okres, o ile dobrze pamietam to na 3 miesiace

anonim
Inne

Jak tu sprawa z terminowością dokumentów generalnie wygląda? ktoś napisał niedawno opinię o tym, że świadectwa pracy od około dwóch miesięcy nie dostał. Trzeba faktycznie dłużej poczekać? A co z umowa? kiedy się ja podpisuje? Udało się komuś od razu po rozmowie?

Slawomiroslaw
Były pracownik
@anonim

Jeśli chodzi o podpisanie umowy to sprawnie, bez większych problemów...

1
Gośka
Inne

Czy spotkał się Pan przy tym z jakimś szerszym wyjaśnieniem? Zastanawiam się nad przyczyną takiego opóźnienia. Czy to okres w którym więcej osób odchodziło teraz w firmy?

Agacia
Inne

Ciekawe czy już sprawa finansów została wyjaśniona? Bo jeśli tak to opowiecie o tegorocznej pracy montażysty mebli i urządzeń gastronomicznych? chłopak od jakiegoś czasu interesował się ta oferta ze strony. Może będzie aplikował. Ale jak zarobi? i przy jakich warunkach?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

M&M GASTRO GROUP
Inne

Szanowny Panie, bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z wynagrodzeniem.

anonim
Inne

Ktoś jeszcze tak miał żeby mu nie wypłacono wynagrodzenia gdy dochodzi do rozwiązania umowy „za porozumieniem stron”? ten komentarz po prostu zwrócił moją uwagę i ciekawią mnie okoliczności. O która część wynagrodzenia mogło chodzić? co się na nie składa?

Czarna
Inne

O podwyżkę można faktycznie ubiegać się co roku tak jak ktoś już napisał? czemu nie częściej? Mocna uwagę zwracają na wyniki z pracy czy raczej liczy się tylko sam staż? po ile lat tu ludzie w zasadzie pracują? na jakich stanowiskach są największe rotacje?

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w M&M GASTRO GROUP można ubiegać się o podwyżkę?

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa w M&M Gastro na stanowisko Pomoc Kuchenna? Z iloma osobami się rozmawia? 17 lipca pojawiło się ogłoszenie.

Pracodawca

@Pytanie

Firma M&M GASTRO zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem sprzętów gastronomicznych. Nie prowadziliśmy i nie prowadzimy rekrutacji na pomoc kuchenną.

Pytanie
 Pytanie

M&M Gastro wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Lento.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pomoc Kuchenna.

Pracodawca

@Pytanie

Firma M&M GASTRO zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem sprzętów gastronomicznych. Nie prowadzimy rekrutacji na pomoc kuchenną.

Marek
Pracownik

Nie polecam tej firmy

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Justyna

Naprawdę z tymi produktami tak jest, że deklarują się jako producent co mija się z prawdą? Bo chyba w takich sytuacjach to nie problem, żeby to zgłosić?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Citymen1
Kandydat
 Pytanie

Dlaczego ??? Proszę rozwinąć ten temat ....

Zostaw merytoryczną opinię o M&M GASTRO GROUP - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w M&M GASTRO GROUP?

    Zobacz opinie na temat firmy M&M GASTRO GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w M&M GASTRO GROUP?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M&M GASTRO GROUP
3.2/5 Na podstawie 31 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
M&M GASTRO GROUP
Przejdź do nowych opinii