DGK Instal Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DGK Instal Sp. z o.o.

DGK

Dzień dobry, w zależności od zajęcia - przy obsłudze maszyn obróbczych szafy narzędziowe wyposażone we wszelkie niezbędne do wykonania prac rzeczy, w czasie prac narzędziowych - komplet narzędzi ręcznych i elektronarzędzia. Pracujemy na markowych narzędziach uznanych marek, gwarantujących solidność i dobre efekty wykonanej pracy. Dodatkowo pracownicy otrzymują narzędzia specjalistyczne (np. elektrycy, monterzy), zależnie od charakteru prac lub podejmowanych działań. Większość narzędzi przekazywana jest indywidualnie na wyposażenie.

Praca jak każda inna. Jak ktoś ma za niskie kompetencje to narzeka.

Maciek K.

Pracuję tu niedługo, muszę przyznać, że to najbardziej pro-pracowniczy pracodawca, z jakim się spotkałem. Wszystko terminowo i solidnie, przepisy w pracy surowo egzekwowane, to też nie ma strachu idąc rano do pracy, że majster każe narażać życie. Dla mnie ocena 10/10!

@Maciek K.

To świetnie. Widzę na facebooku, że szukają ślusarza/tokarza. Napisz mi, proszę, jakie jest to atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy? Ile trwa okres próbny? Oczywiście dla osoby z uprawnieniami i 2-letnim doświadczeniem.

M.S.

Jak Cię widzą tak Cię piszą, niestety widzę że większość osób widzi tylko jedną stronę medalu. Tak więc by dodać odrobinę perspektywy spytam czy ktoś kiedyś został zrugany za dobrze wykonaną pracę? Albo za to że szanuje powierzone mu narzędzia ? Albo za zaangażowanie w wykonywaną pracę ? Otóż nie. A generatorem nerwów jest samo zachowanie części pracowników i sami sobie są winni skoro nie kryją że mają (usunięte przez administratora) czy też " w (usunięte przez administratora)

Gkrz Nowy wpis
@M.S.

No i dla tego nikt tam długo nie wytrzymał.

Pracuś Nowy wpis

Wszytko jest jak było. Polecam albo i nie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w DGK Instal Sp. z o.o.?

DGK Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w DGK Instal Sp. z o.o.?

Kiero

Indywidualne

Pracownik od lat

Cześć! Czytam i nie wiem do końca o co chodzi. Od wieści o rozdzieleniu firm, aż do dnia dzisiejszego, czyli raptem w ciągu dwóch miesięcy DGK Instal rozpoczęło przeprowadzkę do nowej lokalizacji w Katowicach. Postęp widać gołym okiem, warunki pracy, po ukończeniu remontu (pewnie jeszcze ok. miesiąca) będą optymalne, dużo miejsca, czystość, wygoda, nowe sanitariaty itp. Nie wspominając o przestrzeni - 4 razy więcej miejsca niż w Chorzowie. Być może żyjesz kolego przeszłością, bo idziemy do przodu i do tego marszu oczywiście serdecznie zapraszamy!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DGK Instal Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Twoja stara

Ciągła presja,zarobki słabe,pracodawca chyba przechodzi menopauze,wiecznie coś jest nie tak nawet jak robota wykonana jest dobrze,ogólnie pozjadał rozumy.Często zabiera się za coś gdzie trzeba po nim poprawiać,wszystko szybko,potem stoi i rdzewieje ale to nic jebnąć farbą i nie widać,materiał z którego są wykonywane ''maszyny'' też pozostawia wiele do życzenia,no poprostu janusz biznes nastawiony na hajs,bhp leży pracodawca jakby mógł sprzedałby najlepszego ziomka za garść drobnych,nie polecam.Zdjęcia na google są wrzucane z innego zakładu bo najwidoczniej wstyd wstawić swoje,a pracodawca powinien dziękować na kolanach że ma takich ludzi co jeszcze chcą tam robić.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DGK Instal Sp. z o.o.?

Pracownik.

Dobrej atmosfery ze strony pracodawcy w tej firmie nie znajdziesz. Raczej bardzo duża agresja i nerwy ze strony szefa a szczególnie jednego. Nie trzeba mówić o kogo chodzi bo wszyscy wiedza Zero szacunku.

Dawid
@Pracownik.

Na czym ta agresja polega? Szef podnosi głos? Czy co się dzieje? Jeśli sprawa jest poważna, to może warto to gdzieś zgłosić? Czy każdy się boi?

Awatar

Zdecydowanie fajna firma ktora z dnia na dzień poszerza horyzonty. Atmosfera w pracy na niespotykanym poziomie jak i w relacji pracownik-pracownik tam i pracownik-szefowie. Polecam

Hayer przodowy
@Awatar

Panie Awatarze myślę że pan się czegoś naćpał bo relacje pracowników są zupełnie inne

Wojtek
@Awatar

Kolego pomyliły Ci się firmy. Nie tu pewnie chciałeś dać posta.

Adriann

Jako były pracownik mogę tylko potwierdzić każdy negatywny komentarz,te pozytywne raczej mijają się z prawdą, wszystko miało być na już,na wczoraj ciągła gonitwa,nerwy wprowadzane przez pracodawcę, kwestionowanie umiejętności,system premiowy to zwykłe mydlenie oczu,brak płatnych nadgodzin które zdążają się często,pracownik najlepiej jakby umiał wszystko od tańca na rurze po spawanie stopami,brak BHP,ciasna stołówka,obskurne toalety,brak zaufania do pracownika, sypiący się sprzęt,praca na ciasnej hali w pyle,a w zimę było poprostu zimno brak jakichkolwiek plusów.

DGK
@Adriann

Przechodząc do meritum Twojej wypowiedzi – traktowania pracownika. Miło by było odnieść się do Twoich słów wiedząc, z kim mamy do czynienia. Wtedy moglibyśmy się odnieść do Twoich słów z perspektywy Twoich osiągnięć. W nagrodę za przedstawienie się z imienia gwarantujemy zamieszczenie zdjęć wykonanych prac – wszystkie obrabiane materiały przechodzą ostateczną kontrolę jakości wykonania na wyjściu (np. do malarni), dokumentowaną fotograficznie. Jeśli naprawdę możesz się pod nimi podpisać… Nasza firma, jak możesz wnioskować po obszernym wstępie, współpracuje z klientami, którzy postawili na nasze usługi ze względu na ich innowacyjność, elastyczność i jakość. Są w naszej firmie jednostki wybitne, wyróżniające się wszystkimi powyższymi cechami w swojej pracy, co przekłada się na perfekcyjny produkt końcowy i satysfakcję kontrahenta. Są też słabe ogniwa, które mimo upływu czasu nie podnoszą swoich kompetencji, nie poprawiają swoich osiągów, jakości pracy itp. Młoda firma = wielozadaniowość, ale także perspektywy, możliwość wyróżnienia się swoim perfekcjonizmem, możliwość wpływania na rozwój firmy, jej wyposażenie, doposażenie parku maszynowego itp. To także życie firmą i jej sprawami przynajmniej w wymiarze godzinowym przewidzianym kodeksem pracy. Można to zestawić z częstymi przerwami, zabawami na telefonie, nieskończonymi w wyznaczonym czasie zadaniami, mimo realnej możliwości ich wykonania. Rotacja pracowników jest czymś naturalnym w każdym przedsiębiorstwie, jednak do tej pory dyscyplinarnie zwolnieni zostali tylko wybrańcy, o których będziemy wszyscy jako zespół długo pamiętali ze względu na „całokształt ich twórczości”. Praca w wymiarze nadgodzinowym premiowana jest dniami wolnymi do wybrania – niestety, charakter naszej pracy wymusza niejednokrotnie szybkie interwencje, a kwestie serwisowe czasem nie dają się rozwiązać w przeciągu 8 godzin. Stawka godzinowa powinna również rekompensować te niedogodności. Pozostawię bez komentarza Twoje obiekcje na temat traktowania pracownika. Nikt z przykładających się do pracy nie ma powodu do narzekań. Wiedza merytoryczna i praktyczna szefostwa to całe spektrum tematów, dlatego pion zarządczy jest dynamicznie dostosowywany do potrzeb naszego przedsiębiorstwa, a zakres zadań ściśle związany z potencjałem każdego z szefów. Czy naprawdę sądzisz, że Twoja wiedza i umiejętności przewyższają tę wspomnianego przez Ciebie szefostwa? Jeśli wykazałbyś się większymi umiejętnościami i estetyką – czy naprawdę sądzisz, że miałbyś jakikolwiek problem w kontakcie z przełożonym? Czy Twoja postawa przystoi pracownikowi firmy? Zadaję pytania poniekąd retoryczne, ponieważ rozmówca pozostaje anonimowy. Zastanów się nad tym nim rzucisz oskarżenia względem kolejnego pracodawcy. Na koniec chciałem Ci przypomnieć, że żaden z działów naszej firmy nie jest wyobcowany – wszelkie problemy można wspólnie przedyskutować w biurze, zmienić, udoskonalić. Skoro można tam pójść po zadania do wykonania, chyba nie ma problemu, by poruszyć sprawy pracownicze? Podsumowując – „źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz”. Słaby pracownik oznacza koszty, a prywatne przedsiębiorstwo nie jest finansowane z pieniędzy publicznych – efekt decyduje o jego rynkowym być albo nie być. Gdyby jakość pracy Twojej i Twoich przedmówców była na poziomie choćby akceptowalnym – nie pisalibyśmy sobie wywodów na forum publicznym, a rozmawiali o profitach, jakie możesz odnieść na przestrzeni lat ze współpracy z firmą. Pracujemy jako zespół, tym bardziej przy pracach warsztatowych, które jak wiesz, przybrały ostatnio wymiar imponujący. Wraz z większą ilością ludzi liczymy na większe moce przerobowe, a nie chowanie się w koncie i czekanie na koniec zmiany, bo ktoś nie widzi, nie upomina. Efekt prac zawsze się obroni – u niektórych pracowników jest niestety niezauważalny lub niewystarczający.

Gorol

MARCIN przecież cie zwolnili dyscyplinarnie za nie kompetencje

Praca jak każda inna. Jak ktoś ma za niskie kompetencje to narzeka.

on

@Maciek K. a zdradzisz jako kto tu pracujesz? :)

Grzesiek

Czy taka cisza na forum ma jakieś podłoże? Jest tak dobrze czy też jest jakiś inny powód?

Xxx

Jak sie pracuje w tej firmie , jaka atmosfera chcialbym zlozyc dokumenty na slusarza

Witam, Czy są w firmie wytaczarki cnc?

@Michał

@Michał, ale pytasz jako klient, czy masz uprawnienia i chcesz pracować w DGK? Może sprecyzowałbyś?

Maciek K.

@Maciek K.

Zostaw merytoryczną opinię o DGK Instal Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DGK Instal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGK Instal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGK Instal Sp. z o.o.?

DGK Instal Sp. z o.o.