Opinie o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie EMIX sp.j. Torbus. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EMIX sp.j. Torbus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EMIX sp.j. Torbus w Tychy

Agata

@MONIA - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w EMIX Spółka Jawna Torbus? Na jakim stanowisku pracujesz? I jakie są z nim związane warunki zatrudnienia? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

MONIA

ALE TU CICHO. cZYZBY PREZEZ TU ZAGLADAŁ I STRACH WSZYSTKICH OBLECIAŁ?

Agata

@Nick Jak wyglądają warunki zatrudnienia w EMIX Spółka Jawna Torbus? Są stawki godzinowe, czy podstawa? Wiadomo coś a aktualnych ofertach pracy?

Lowelas

A ja tam mogę za najniższą krajową robić Byle dziewczyny były i bez socjalu a po co ? Jak dziewczyny będą

Isbsjb
@Lowelas

To widać po odpowiedzi jaki tępy jesteś z mamusią mieszkasz i tatusiem idź se na kasę do Lidla dziennie inne laski....

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
marcel

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć ile na godzinę mają u was ustawiacz ?

@marcel

hehe a ile byś chciał??

marcel

Pytam bo chciałbym wiedzieć zanim podejmę tam pracę, a jaki macie social są jakieś premie?

robroy
@marcel

grosze jak na inne firmy to 50%mniej i NIE WARTO

Jak robisz buble to za co masz dostać premie? Tutaj norma to 2500 na rękę. Jakoś cicho się stało na tym forum jak nie ma tych z nego. To oni dopiero mała mają bo ich nego robi w konia i zawsze maja pretensje.

miś

a ty byś nie miał jakby ciebie tak ...

Miki

dzwoń do sekretariatu a tam się dowiesz. Tylko grzecznie rozmawiaj żeby na początku nie spalić się bo jak jej podpadniesz to lepiej rezygnuj z pracy tutaj :)

gtuffh
@Miki

szukają ludzi składajcie cv niby zakład się rozwija ale ludzie uciekają bo za mało płacą 16zl za godzinę to na fabrykach płacili 5 lat temu na start a tu po 5 może 10 latach masz 18-20 i premie uznaniowa nie dostaniesz to masz 1800 może!!!śmiech na sali

@gtuffh

za takie grosze kto przyjdzie tu pracować???

Mirka

są u was jakieś przyjęcia???

Monia

poczytaj to się dowiesz jak jest a o przyjęcia dzwoń d sekretarki

Maciek

jak tam u was z przyjeciami i jeśli można spytac to jaka atmosfera??

JAN

czy szukają jeszcze kogo w miejsce AS. Znajomy chętnie by rekrutował.

@JAN

Już drugi się pyta. Jak było napisane wcześniej, dzwoń do sekretarki ona wszystko wie.

JAN

a coś ty taki nerwowy. gDYBYM WIEDZIAŁ TO BYM NIE PYTAŁ

Zocha

są u was jakieś przyjęcia???

napiszcie proszę czy szukają jeszcze inżyniera czy może już kogoś znaleźli.

nick
@Marek

Na razie nie widać nikogo nowego. A nie wiecie co się buduje obok?

Manio
@nick

a co się stało, że nagle AS zniknął z zakładu?

Marycha
@Manio

ja tam nie wiem, ale skoro jednego dnia jeszcze był a od następnego nagle zniknął to musiało być coś poważnego. Podpadł pewnie na całego bo za byle co ot tak nie wylatuje się z roboty.

Marian
@Marycha

każdy inny będzie lepszy, więc nie ma co po nim rozpaczać - cienizna.

@nick

Jak to nie wiesz? Wystarczy poczytać na żółtej tablicy. EMIX buduje nową halę z biurowcem. Ciekawe co na nowej hali będzie.

szukam

czy są u was jakieś przyjęcia???

Miki

jest już ktoś wybrany za AS bo mam chętnego młodego, który mógłby wnieść trochę "świeżego" spojrzenia

nick

Nie ma ludzi niezastąpionych...

Maki
@nick

to fakt i myslę, że na miejsce AS już kogoś mają. Oby nie był jego "odbiciem lustrzanym". A tak na marginesie taki pewny był swego a tu klops :)

Manio

są jakieś przyjęcia do was

Zbych

czy znaleźli już nowego inżyniera. pytam bo chce aplikować, jednak nie widzę żadnego ogłoszenia i tylko stąd wiem że szukają

...
@Zbych

Na pewno szukają bo inżynierów u nas za mało. Złóż CV do serketariatu.

Zbych
@...

No właśnie słyszałem, że ostatnio przyjęty nie sprawdził się więc chyba spróbuję.

@...

a ilu inżynierów potrzebujecie bo też byłbym chętny

lukilak

od dłuższego czasu śledzę te opinie, koszmar, nigdy w takiej ekipie, obiektywizm i własna refleksja zerowa, poziom wasz nie do pozazdroszczenia, praca u was to rozpacz

Lala

szukaja tera inzyniera, bo poprzedni nie sprawdził się

Zostaw merytoryczną opinię o EMIX sp.j. Torbus - Tychy

• Jak się pracuje w EMIX sp.j. Torbus?

Zobacz opinie na temat firmy EMIX sp.j. Torbus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EMIX sp.j. Torbus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EMIX sp.j. Torbus?

Kandydaci do pracy w EMIX sp.j. Torbus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EMIX sp.j. Torbus
3.3/5 Na podstawie 436 ocen.
  • Składowa 1
    43-100 Tychy