Opinie o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maflow Polska Sp.z.o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maflow Polska Sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maflow Polska Sp.z.o.o w Tychy

MC

Brak informacji zwrotnej po rekrutacji na stanowisko kierownicze, mimo dwukrotnego upominania się o feedback. Na rozmowie zapewniali że feedback na pewno będzie. Szkoda czasu.

@MC

Ile trwała rozmowa kwalifikacyjna, długo trwała? Wiesz może ile etapów rekrutacji jest na stanowiska kierownicze? Czy tylko ta rozmowa to jedyna część?

Jak się pracuje w dziale księgowości na Fabrycznej w Tychach? Jaka atmosfera i warunki pracy? Proszę o merytoryczne odpowiedzi i z góry dziękuję za informacje

Kamila
@Księgowa

Czyli za te dodatkowe godziny nie jest płacona żadna stawka? Sporo minusów tu piszesz, a są jakieś plusy tej pracy? Jeśli już mówimy o kasie, to ile zwykle dają nowym osobom?

W Chełmku (usunięte przez administratora), ludzie się zwalniają.

Maja

Zero szacunku dla człowieka. Dziewczyny z działu HR same się śmieją, że nawet nie mają komu zgłosić problemu bo jest do akceptacji przez ich przełożoną która wszystko pięknie chowa już do ledwo mieszczących się drzwi szafy.

Arek Nowy wpis

Znalazłem ofertę pracy dla technika magazynu narzędzi. Piszą tam, że m.in. mile widziana jest umiejętność spawania (MIG, TIG, elektroda). Czy można ją zdobyć już po zatrudnieniu? Czy firma sama organizuje konieczne kursy albo opłaca szkolenia?

Nicki

Począwszy od działu HR który gra na korzyść firmy, a nie pracowników to jest totalna tragedia. Z pewnością zobaczycie to podczas rozmów kwalifikacyjnych oraz kolejnych sytuacji jeśli będziecie potrzebować jakiejkolwiek pomocy. Nie polecam nikomu tej firmy. Nie jest w żadnym stopniu rozwojowa. Wymagają od jednej osoby pracy za 10 osób i w ogóle nie inwestują w szkolenia pracowników. (usunięte przez administratora) istnieje tam prawie u każdego z dyrektorów. Co śmieszniejsze większość dyrektorów ma stołki głównie przez znajomości. Nie istnieje tam praca 8h dziennie.

Niezadowolony Nowy wpis
@Nicki

Całkowicie się zgadzam z opinią. Nie szanują wykwalifikowanych pracowników, nie pasuje to się zwolnij- motto firmy.A teraz to nawet na papier toaletowy nie ma pieniędzy. Wstyd i hańba!!!!

Kokos Nowy wpis

Praca w porządku na 3. Jesli komus zależy na pracy i wykonujesz swoje obowiązki to ma możliwość rozwoju. Atmosfer ok

Kandydat Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna przez teams, konkretnie hr z kierownikiem. Feedback dostałam jak obiecali po 2 tygodniach. Plus za informację dlaczego nie dostałam pracy.

Działanośc firmy, doświadczenie zawodowe, wymagania kandydata. Obiecali dac odpowiedz - oczywiście, nie zadzwonili żeby poinformować o wyniku rekrutacji i z grzeczności podziękować za udział.

test na laptopie z excela, znajomosc funkcji, tabel..

O pracę w mieście Chełmek nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Maflow Polska Sp.z.o.o?

W Chełmku (usunięte przez administratora), ludzie się zwalniają.

Katarzyna
@Anonim

Ludzie, znaczy kto? Pojedyncze osoby czy zespół? Jeśli to ma coś wspólnego z warunkami pracy, to chętnie się dowiem więcej. Jak oni swoich podwładnych traktują w ogóle, trzymają się jakichś standardów?

@Katarzyna

Jak m…ów (usunięte przez administratora) bawełny. Kadra zarządzająca to połowa z nich powinna wylecieć za(usunięte przez administratora). Ale wszystko jest tuszowane. Trzeba by było napisać chyba do szefa Boryszewa bo w samym Maflow zamiatane pod dywan. Szczerze nie polecam Pani tej firmy.

Izabela

Jakie sytuacje dokładnie mają miejsca? Czyli takie niestosowne sytuacje były zgłaszane wyżej i nie było żadnych reakcji na to? Wybrane osoby są źle traktowane czy wszyscy pracownicy?

Maja

Kandyd

Brak informacji zwrotnej po 2 tygodniach jak Pani z HR zapewniała, jeśli nie macie szacunku do ludzi biorących udział w rekrutacjach to nie oczekujcie, że ludzie będą mieli szacunek od Was. Pani z HR nie poinformowałaby o jakichkolwiek benefitach jeśli bym sam nie zapytał. Żenujące zachowanie.

Operator pieca wulkanizacyjnego prócz dodatkowych benefitów (dofinansowanie do posiłków w formie karty Lunch Pass, dofinansowanie wypoczynku, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy Medicover, premie świąteczne), ma także otrzymać według tego świeżego ogłoszenia atrakcyjne wynagrodzenie i dodatek stanowiskowy. Co to jest ten dodatek i ile wynosi? I ile łącznie się zarabia?

Cześć, gdzie znalazłeś ogłoszenie? Ja pisałem maila, ale nie odpisali. Na bramie jest ogłoszenie, że szukają właśnie na to stanowisko.

@Zainteresowany

Maila wysyłałeś odnośnie pracy na tym stanowisku? Może warto zadzwonić lub udać się do siedziby firmy, może nie dostali żadnej wiadomości? Może ktoś wie czy osoba, która zanosi cv osobiście ma większe szanse na pracę? I czy zdarza się tak, że od razu może zostać żeby porozmawiać odnośnie warunków pracy?

MC

Mikołaj
@MC

Ujawnisz więcej szczegółów, o jakie stanowisko można było się u nich ubiegać i czy przedstawiona stawka, socjal oraz forma zatrudnienia, były dobrze dopasowane do ilości pracy? No i dlaczego się nie odezwali, dzwoniłeś do nich?

Serio?
@Mikołaj

Jeśli firma się zarzeka, że się odezwać po rozmowie (tak było w moim przypadku) to po co mam dzwonić? To tylko świadczy o tej firmie jakie ma podejście do kandydata. Rynek jest na tyle bogaty u nas na Śląsku, że nikt się prosić o pracę nie będzie.

@Serio?

A mówili w jaki czasie maksymalnie dadzą odpowiedź? Mieli dzwonić czy raczej pisać maila z uzasadnieniem? Swoją drogą to długo czekałeś na odzew od momentu aplikowania?

@MC

Dzień dobry! Czy są aktualnie przyjęcia w Chełmku? Jakie zarobki na start?

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy jako analityk sprzedaży? Czy na rozmowie była sprawdzana znajomość języka angielskiego?

@Kandydat

Właśnie, właśnie, tez jestem ciekawa. Ale dajcie też znać, czy Analityk tutaj pracuje z biura? Czy częściowo zdalnie lub mobilnie i musi jeździć po terenie? I jeszcze, czy jak to jest analiza sprzedaży, to czy ma do pensji doliczaną jakąś prowizję od sprzedaży właśnie?

Iga

Cześć, ile zarobię jako Koordynator Logistyki Dostaw? Pomimo dosyć dokładnego ogłoszenia o pracę to nie napisali nawet widełek dla kandydatów. Może tutaj się czegoś dowiem. Zwłaszcza, że niektóre osoby były tu na rekrutacji ostatnio, z tego co widzę.

Erni

Firma zwykła przeprowadzać wewnętrzne rekrutacje na stanowiska kierownicze, nim zdecyduje się opublikować ofertę w sieci? Szukają właśnie Koordynatora Logistyki Dostaw z min. dwuletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem w dziale logistyki. Są tu w firmie osoby o takim stażu? Zastanawia mnie po prostu, jak tu robi i czy warunki zatrudnienia sprzyjają jakiejkolwiek dłuższej współpracy?

Księgowa
@Monika

Praca po godzinach (w domu bez wynagrodzenia), brak procesów/procedur, wszyscy wszystko, za mało ludzi, bardzo duża rotacja, słabe wynagrodzenia, główna księgowa niedostępna, niepomocna, zastraszona zabiegana, wieczna kontrola ilościowa, kto ile, dlaczego tak mało, atmosfera beznadziejna, do mobbingu brakuje bardzo niewiele. UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ.

Kamila
@Księgowa

Xenia

Czy mają jakieś wyjazdy integracyjne, wigilijki itp?

Widziałam, że na tą chwilę szukają automatyka, jak w ogóle obowiązki mają się do zarobków? Ktoś tu był na etacie automatyka i powie coś więcej? Mąż ciągle się rozwija i studiuje, a jaki % czesnego pokrywa firma, bo widziałam że to robią?

Gosia

Najlepsza kancelaria do odzyskania Wróciło do mnie kilka tysięcy więc.dzwoncie państwo kto ma problem Nie wzięli nic z góry Zapewne negatywy będą pochodzić od samego dłużnika któremu zabrane zostały pieniądze

Xyz

Witam czy pod maflow są jakieś dodatkowe pieniądze na święta,wczasy pod grusza,premie roczne ? Czy podwyżki dają co roku ? Robota na 3 zmiany?

Jakie godziny pracy obowiązują w Maflow Polska Sp.z.o.o?

x

na 3 zmiany

Jacek
@x

Dają dodatek za nocną zmianę? I czy robota jest od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami? Pytam, bo te chcę spędzać z rodziną, kiedy i żona ma wolne.

Paulina

Rekrutują obecnie na Kierownika Projektu.. w Meksyku :) Zaciekawiła mnie ta oferta, ale nie wiem, czy nie porywam się z motyką na słońce. Ktoś może ma doświadczenie na podobnym, wyjazdowym stanowisku? Może ktoś jest w stanie podać mi widełki? Piszą tylko o wynagrodzeniu zasadniczym (brak kwoty) + 15% premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Maflow Polska Sp.z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Maflow Polska Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maflow Polska Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Maflow Polska Sp.z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maflow Polska Sp.z.o.o
2.4/5 Na podstawie 110 ocen.
  • Jagiellońska 76
    03-301 Tychy