Opinie o Mira Service Sp. z o.o. w Kobiór

Mira Service Sp. z o.o.
0 0 18 5 1
Słońce

ODRADZAM ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM!!! WYPŁATY WYPŁACANE PO TERMINIE CZLOWIEM SIE STARA A I TAK DOSTAJE PO (usunięte przez administratora) JAK IDZIESZ ZAPYTAC O WYPLATE CZY VAK MASZ JAKIS PROBLEM TO WYSKAKUJE Z DUUZĄ BUZIA NA CIEBIE BRAK SZACUNKI DO 2 OSOBY !!!

Marzena Nowy wpis
@Słońce

Jak wygląda kwestia wypłacania wypłat na czas? Pytam o to, czy sytuacja się unormowała czy w dalszym ciągu jest to niestabilne. Bezpieczeństwo finansowe to podstawa dla pracownika, dlatego wasze zarzuty są poważne.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

zadowolona Nowy wpis

Dobra firma i chyba warto o tym pisać a nie robić z forum magla?

TakNie1
Daleki Nowy wpis
@zadowolona

Dobra firma? Powiedz co w niej jest dobrego ????????????? WYPŁATY na czas? Środki czystosci??? Itd Absurd

Misiu

Pani e to jest największa plotkara firmy i czy by Polak był winny czy nie to i tak stanie po stronie Włochów u szefostwo pewna grupa pracowników jest faworyzowana .w firmie brakuje podstawowych rzeczy zamiast zamówić to zajmuje się plotkami .pewien pracownik z utrzymania ruchu to leser i obibok patrzy i donosi szefostwu

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Gwiazda
Nazwa działu: Produkcja

Doķladnie wszystko się zgadza!!! (usunięte przez administratora)awsze stanie za Włochami A nie za nami Polakami brak kultury do drugiej osoby !!! WYPŁATY po terminie zawsze ale to zawsze!!!!!!!! Pierwsza taka firma beznadziejna !!!

Pirania

Ta firma działa na zasadzie włoskiej mafii wykorzystać pracownika zgnoić mobingować a potem zwolnić .Wielka Pani logistyk -to zwykły magazynier nie potrafi zamówić podstawowych materiału do produkcji tylko chodzi po hali jak (usunięte przez administratora) a po ten donosi szefostwu wypłaty nie są w terminie cygańska firma cyganiom na nadgodzinach

TakNie

Odradzam każdej osobie tej firmy. (usunięte przez administratora). Wypłaty tydzień po terminie. Żeby załatwić jakąkolwiek sprawę w biurze (dokumenty) to trzeba się prosić tygodniami a nawet miesiącami. Brak podstawowych rzeczy które powinny być w KAŻDEJ firmie- brak rękawiczek, mydła, pasty BHP czy nawet papieru toaletowego. Jednym słowem- firma zaniedbana przez szefostwo które nie potrafi zarządzać firmą. Ich dziecinne myślenie pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowo do tego dochodzą oszustwa przy wypłatach, wiecznie brakuje pieniędzy, coś się nie zgadza, nie wypłacają brakującej sumy. Firmą powinien zainteresować się Państwowa Inspekcja Pracy. Pracowałam w tej firmie długi okres czasu, źle wspominam. Jedynie co z tej firmy wyniosłam to problemy psychiczne. ODRADZAM!!

Księżyc

Ludzie jak szukacie pracy to szukajcie gdzieś indziej bo mira to najgorsza firma jaką może być szefową typowy objaw chamstwa i totalny brak kultury Pani z logistyki paczy jak by obgadać pracowników i potem idzie do innej osoby i gada na tom drugom wypłaty zawsze po terminie praca lekka ale za najniższą krajową

POMOCNY

Ma ktoś problem z odzyskaniem środków od MIRY?

Belzebub2012
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie omijajcie tom firmę wypłaty niedoś że po terminie to jeszcze najniższą krajową A te pseudo liderki to osoby nic nieumiejące uważają się za super pracownicę A niewiedzą nic

Tak1Nie
eksrobol

Odradzam, tzw liderki - wulgarne ordynarne pokrzykiwanie po pracownikach i obwinianie za rzeczy z którymi nie masz nic wspólnego. naj niższa krajowa, zero socjalu ale to by mozna sobie łyknąc ale to prostackie zachowanie liderek to jest dramat.ODRADZAM, pracowniocy w 95 proc fajni chociaz rotacja o czyms swiadczy

Papuga 2012
@eksrobol

Ja tam pracuję i nie ma problemu z jakimiś obelgami że strony lidera jak Ci się nie podoba to się zwolnij bo widocznie masz dwie lewe ręce do pracy Albo problemy z samym sobą bo tam trzeba pracować anie pieprzyć o (usunięte przez administratora) marynie

Papuga 2012
@Papuga 2012

My też tam pracujemy to jest zemsta osoby której się niechce pracować i będzie rozpisywać farmazony i podzielić o wulgaryzmach liderki jak nie umiesz pracować w grupie to nie wpisujesz na produkcję bo na produkcji trzeba (usunięte przez administratora) anie zabijać bójki i powiedzieć w stołek jak Ci nie pasuje atmosfera w tej firmie to idz do innej zobaczymy jak cie potraktują leseże

Pstrykacz
@Papuga 2012

Zgadzam się z opinią tej osoby na produkcji trzeba (usunięte przez administratora) anie zabijać bąki

Maria
@Papuga 2012

Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum i nieobrażanie nikogo - takie zachowanie jest regulaminowo zakazane. Skoro jednak pracujesz w Mira Service, to napisz proszę, jak w Twoich oczach przedstawia się ten pracodawca - jakie masz z nim doświadczenia? Czy w firmie Mira Service brany jest pod uwagę głos pracownika i jego sugestie?

TakNie

Ludzie zastanawiający się nad podjęciem pracy w firmie Mira Service Sp. z o.o. w mieście Kobiór nie chcą czytać plotek na temat tej firmy w internecie. Dodaj, więc szczerą i rzetelną opinię na temat tego pracodawcy. Rynek pracy czeka na twój wpis.

Zostaw opinię o Mira Service Sp. z o.o. - Kobiór

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie