Opinie o S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy S.V. Gomma Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Biurowy. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Czy S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ja Nowy wpis

Nie, tutaj tylko na wakacje aż 400 brutto się dostaje i to wszystko

Luke Nowy wpis

To najbardziej daremny zakład w jakim miałem przyjemność pracować.

Na jakie benefity można liczyć w S.V. Gomma Poland Sp. z o.o.?

Na żadne. Szef sknera nawet premii za normę nie daje

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S.V. Gomma Poland Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Krzysztof

Beznadziejne warunki pracy ,smród gumy ,pani z kontroli jakości to jakaś porażka mało komunikatywna ,rotacja pracowników ,najniższą krajową pseudo premie obiecują a na umowie jej brak ,praca 6 miesięcy na zleceniu i wcale nie masz pewności czy tam zostaniesz dłużej ,szef żyd ,patrzy jak by komuś utrudnić życie ,kierownicy gonią do roboty bo normy muszą być ,????nawet mierzą czas jak szybko pracujesz nie polecam szkoda czasu ,obiecanki cacanki ????????praca tylko dla więźniów

Mikołaj

Widzę że podzielasz negatywną opinię na temat pracy w S.V. Gomma Poland, może dla odmiany znajdą się też jakieś plusy pracy w tym miejscu? Warto pisać zarówno o pozytywach jak i negatywach, takie merytoryczne opinie wiele wnoszą i pokazują jak firma naprawdę wygląda od środka.

xxx
@Mikołaj

Przeczytaj opinie niżej i sam wyciągnij wnioski czy warto tu iść !!

Herman

Ciężka praca,mały zarobek,palce poparzone wiecznie coś nie pasuje kombinują co chwile i wszystko nje tak jak powinno być 2400 netto już z premia,kierownik M S (usunięte przez administratora) oszczędza na pracownikach ile się da co chwile na zmianie ktoś nowy dużo ludzi przychodzi odchodzi,ogólnie nie polecam

Tonik

Zarabiamy tyle na ile zapracowaliśmy!! Dobry pracodawca ale wymagający!

Rafik

Siemano wszystkim !!! Najlepsza firma jaka kiedykolwiek istniala. !!! Super zarobki!!! 2500 netto na sam poczatek!!! Po 3 mies podwyzszka na 2700netto!!!. Na wczasy-1 tys na swieta takze. Paczki dla dzieci. Imprezy integracyjne. Nowoczesna stolowka z dofinansowaniem do posilkow. Szef wyrozumialy. Zawsze mozna z nim porozmawiac. Super atmosfera w pracy. Zyjemy jak wielka rodzina.

Guk
@Rafik

Hahaha co za bzdura. Tam się zarabia 1900 netto. Nie ma żadnych premii. To jedna z najgorszych firm.

Kali
@Rafik

Sciema., tu jest wszystko dokładnie na opak???? zarobki 1900 - 2100. Praca na początku tylko przez agencję. Stołówka na 4 osoby Smród gumy niesamowity

@Rafik

Ty chyba roboty pomylił ? 2250 brutto i nic więcej ,słabo gościu u Ciebie z liczeniem

Krystyna

Kontrola jakości porażka (usunięte przez administratora) za najniższą krajową ???? nie słuchajcie co mówią na rozmowie o pracy to bajki nic więcej niż podstawa 15.35 brutto na zleceniu 6 miesięcy praca dla zdesperowanych życiowo

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie S.V. Gomma Poland Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Andzixx1011

Jutro pierwszy dzień w pracy?

Miron

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, początki zawsze są słabe!

Mati

Nie polecam. Brak socialu Smrod gumy na calej hali. Dolegliwosci roznego typu przez kontakt z guma. Najnizsza krajowa Nedzna brudna stolowka. Hala myta raz na 2 lata. Praca na poczatku przez 5 mies na zlecenie.

Olek

Trudno dostać się do pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja i czy jakiś socjal macie?

Darek
@Olek

Kazdego biora z ulicy. Brak socialu

Ta firma to totalne dno. Wyplata to zenada. Jezeli wybierasz sie tam to lepiej sie zastanow. Kierowniczka z kontroli psychicznie chora. Szef skapiec. Praca na wtryskarkach ciezka . Szkodliwe warunki pracy,bez zadnych dodatkow. Do tego ta praca w trzech parach rekawiczek. Kierownicy w tym zakladzie to takze nieporozumienie. Ogolnie nie polecam. Zadnych plusow.

Krzysztof

Witam. Chcialbym sie podzielic z Panstwem informacjami na temat tej firmy. Otoz w tej firmie panuja szkodliwe warunki. Zero dodatkow za szkodliwosc. Smrod i (usunięte przez administratora) Nie wspominajac o myszach. Czy przeciekajacym dachu. Bierzesz urlop na zadanie-masz obcietej polowy premie. Bierzesz l4 w ogole premi nie masz. W dodatku obetna ci za to premie wakacyjna lub swiateczna. Forma w ogole sie nie rozwija. Nie dba o pracownikow. Non stop rotacje. Jezeli jestes debilem,emerytem lub masz przeszlosc kryminalna to praca dla ciebie. Praca raczej dla nieudacznikow. Nie polecam

Dawid

@Fiord możesz rozwinąć swoją wypowiedź? O czym dokładnie piszesz twierdząc że wszystko jest ok poza agencją? Warto podzielić się swoimi przemyśleniami, takie szczere opinie są bardzo pomocne.

Fiord

Praca spoko, gdyby nie przyjmowali przez te agencje.

Magazynier

Włoskie dziewczyny tam pracują hehe no tak słyszałem pracowałem tam ponad miesiąc nie można był nawet z nikim zamienić slowa jedna wporzadku tam była wporzadku kobieta.a reszta to same prostaczki.kazda by się nastawiła Włochowi

Gal anonim
@Magazynier

Kto by się nie wypiął takiemu przystojniakowi a tobie pewnie żal tyłek ściska że żadna na ciebie nie spojrzała.prostackie to są twoje komentarze widać nic ciekawszego nie masz do roboty.

Byku

uwaga na pania boguslawe malawy to manipulantka mowila ze sie podoba jej krzys i alesio nigdy za madra nie byla????

Byku
@Byku

To nie prawda jest tutaj napisana w tym poście mądra i dobra i pracowita kobieta.

Zostaw merytoryczną opinię o S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w S.V. Gomma Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

S.V. Gomma Poland Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wiosenna 14 lok. 2
    53-017 Wrocław

S.V. Gomma Poland Sp. z o.o.