TRANS - MARKET Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o TRANS - MARKET Sp. z o.o.

Podwykonawca

Witam. Firma nie płaci za wykonane usługi. Szef typowy ignorant!!! Przestrzegam wszystkich podwykonawców nawet jakby praca miała być za złotówkę to tylko przedpłata!!!!!!!!!!!!!!

zręczny kierowca

Dzień dobry. Wszystko, co tu jest napisane i prawda i nie ma. Pracuję na firmie już rok i znam, co jest plusy i minusy, jak i w dowolnej drugiej firmie. Wszystko kto tu zostawił swoje komentarze piszą nie całą prawdę. Powiem tak: 1 plus: praca jest nie ciężka i jeździsz praktycznie zawsze po jednym kursie. 2 plus: dużo wolnego czasu, pracujesz czysto po taho. 3 plus: zawsze można porozumieć się z szefem. I to co piszą że on szachraj to nie prawda. Sikora normalny szef, nie widzieliście złych. Z minusów i mówię, jak jestem . 1 minus: pijacy kierowcy. I na żal ich trzymają na robocie. 2 minus: za mało obsługuje się technika. 3 minus: niewielki zarobek. Mało płacą i to fakt. Więcej by płaciły, to i ceny tej firmie nie było by. Uzupełnię: żadni Ukraińcy nikogo nie nadesłali w. d. Parę osób zwolniły się wskutek punktu - 3. Zwolni się więcej jeśli wypłaty pozostaną takie, jak jestem. Kto szuka firmę gdzie nie gnają, jak psa i życzy mieć więcej wolnego czasu - rekomenduję.

pracus

I znowu Sikora szuka naiwnych, Nawet Ukraincy się na nim poznali i mają go w d, pie bo to oszust nad oszustami. Teraz kuma jak wywinąć się od sądów gdzie ma sprawy za niewypłacone wynagrodzenia kierowców którzy tam pracowali. Omijać tą złodziejską firmę z daleka.

Geese

Powiem krótko, pensja malutka, oszukują, ciężarówki i naczepy w złym stanie...

Bathelt

Witam i informuje wszystkie holowniki wkonalismy usluge wyciagania samochodu iveco cargo w czechah w dniu6 02 2017 do dzis nie mamy zauregulowanej faktury za wykonana uslugepo rozmowie z ze nima czasu sie tym zajac wykona przelew w poniedzilek do dnia dzisiejszego nie dotarl i nibedzie zmna dyskutowal poczym sie wylaczyl. pomoc drogowa ,,Bathelt,, Cieszyn

adam
użytkownik zarejestrowany

Prośba o info czy można u nich zarobić jakieś ogólnie pieniądze czy nie koniecznie? Ah i jak atmosfera u nich

orso

witam... ogólnie ksywka robson pojawia się na wielu forach odnośnie opini o firmach transportowych.... wiec opinia nie pomocna absolótnie!!! koleś chyba nigdzie nie zagrzal miejsca... Panowie juz nikt nie przymyka oka na (wiadomo) I picie w pracy.. 21 wiek nie jeździmy jelczem.. u znajomego koleszki...Robson widziałeś kiedyś taki samochód.... .?☺ masz wolgule prawo jazdy w mojej firmie mam premie za czasowe dojazdy i spalanie. i co drugi weekend e domu.. ogólnie ok Jeśli chodzi o TM to mój dobry koleszka tam pracuje i nie narzeka podobno ma stała trasę i weekendy w domu.. podobno kilometrów nie robi dużo i poczciwa kasa... ja muszę zrobić 4000km więcej i zarabiam nie wiele więcej niż on.. ale ja musze.. pozdrawiam Orso

Tak jest

Firma dla pełnych desperatów.To co napisał poprzednik zero reguł wszystko prowadzone na wariata PIP,ITD i sąd pracy tego nie ogarnie-Gwiezdne Wojny

robson

Firma dno nie respektują elementarnych zasad zatrudnienia oraz wynagrodzenia wypłata po uporczywych prosbach na raty.System wynagradzania zmieniany co 2 tygodnie byleby zamieszać w głowie i nie płacić wg ustaleń.Nie polecam to totalna porażka nawet dla desperatów.

Zostaw opinię o TRANS - MARKET Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANS - MARKET Sp. z o.o.