Opinie o Emiter sp. zo .o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Emiter sp. zo .o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emiter sp. zo .o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emiter sp. zo .o. w Katowice

Pracownik Emiter

Atmosfera pracy jest bardzo dobra, warunki też, jeśli czegoś faktycznie potrzebujesz, dostaniesz, finansowo ok, ludzie przyjaźni, szefowie są obecni i doglądają firmy, dbają o kondycję psychiczną pracowników, są integracje, itd. zdecydowanie czołówka, jeśli chodzi o stosunek wynagrodzenie / praca / warunki / atmosfera. Pracy jest bardzo dużo, ale to też świadczy o tym że firma cały czas się rozwija

Pracownik 1
@Pracownik Emiter

Czytam i nie wierzę. Chyba musieli zapłacić za taki wpis...

Pimpuś sadełko

Hahahahahahahhahaha "dbają o kondycję psychiczną pracowników" - dobre

Emilka
@Pracownik Emiter

@Pracownik Emitera czy może to któryś z Prezesów pisał? Ja bym to kompletnie odwróciła w drugą stronę Panie Prezesie :)

R
@Pracownik Emiter

Cooo? kto wogóle zamieścił ten wpis. Odniosę się do niego. Atmosfera w pracy - tak tu osoba powyżej ma rację. Jest naprawdę miło, nikt nad tobą nie stoi i coś każe. Warunki - takie sobie. Takie wczesne lata 2000 - brak nowości i firma z zewnątrz wygląda kiepsko. Integracje - jakie??? chyba raz na 3 lata lub jak pracownicy sami między sobą się spotykają. Ilość pracy - baaaardzo dużo, ale nikt nie wymusza na Tobie nadgodzin tylko jak chcesz to pracujesz. Co do wynagrodzenia - strasznie manipulowane przez Prezesa. Podstawa jest niska, premia dość dobra tylko później manipulowana bo jak ustalisz jakiś procent od sprzedaży to NIGDY tego nie otrzymasz od Prezesa.

shaut
@R

Czyli wynagrodzenie 3500 netto podane w ogłoszeniu na magazyniera nie jest do końca pewne?

Były Nowy wpis
@shaut

Wypłatę będziesz miał rozbite na co najmniej kilka składowych, żebyś na koniec miesiąca nie mógł się doliczyć jaką wypłatę dostaniesz. Zasze można się do czegoś doczepić.

Bronisław Nowy wpis
@Były

Czy każdego miesiąca dochodzi do takiej sytuacji, że pracodawca ten nie wypłaca całości wynagrodzenia tylko robi to w jakiś częściach? Tak zabrzmiała Twoja wypowiedź i tak ją zrozumiałem. Czy to własnie miałeś na myśli? Sprecyzuj mnie bądź popraw bo nie chciałbym czegoś źle zrozumieć. Dzięki.

Pikuś pies szefa Nowy wpis
@Pracownik Emiter

(usunięte przez administratora)łazów szefa.. Emiter praca akord =wyzysk. Brak podstaw.

Arkadiusz Nowy wpis
Kandydat

Witam, czy są jakieś benefit dla pracowników?( Wczasy pod grusza, paczki, itp) jak mam uprawnienia udt i doświadczenie na magazynie można liczyć na większą stawke?

mr.Elektro
Kandydat

Witam, dowiedziałem się od znajomego, że zatrudniacie na lepszych warunkach handlowców jeżeli przyniosą nowe bazy danych z innej firmy. Na ile mogę liczyć na wstępie zatrudniając się u Was?

Marcin

@Pracownik Emiter brzmi to bardzo fajnie, a jeszcze powiedz proszę jak z dodatkami do pensji, jakieś premie czy karty sportowe itp?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Emiter sp. zo .o..

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marian

Czy magazynier bez względu na duże doświadczenie może na początku liczyć na stawkę nie wyższa niż 3500zl netto?

xyz

Znalazłem ogłoszenie na magazyniera i stawka 3500 netto, stawka jest od razu czy po jakimś czasie? Czy po większym zaangażowaniu można liczyć na "szybką" podwyżkę? Obecnie zarabiam tyle samo, na tym samym stanowisku. Czuję jednak, że się wypalam po tylu latach pracy w jednym zakładzie i chciałbym spróbować czegoś nowego.

Pietro

Firma może nie jest duża ,ale za to bardzo dobra. Z przyjemnością idzie się do pracy!!

Były

Pracowałem w tej firmie. Warunki pracy nienajgorsze, choć o wszystko trzeba walczyć. Najsmutniejsze jest to, że finansowo najlepiej wychodzą nie ci handlowcy, który najlepiej pracują i mają najlepsze obroty, ale Ci którzy najlepiej się lansują. Trzeba mieć przed szefostwem gadane. Może wszędzie tak jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Emiter sp. zo .o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Emiter sp. zo .o.